تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

تمامی یک ساختمان جدید در نزدیکی امکانات مورد نیاز روز در کپز

تمامی یک ساختمان جدید در نزدیکی امکانات مورد نیاز روز در کپز, آنتالیا / کپزتمامی یک ساختمان جدید در نزدیکی امکانات مورد نیاز روز در کپز, آنتالیا / کپز - videoتمامی یک ساختمان جدید در نزدیکی امکانات مورد نیاز روز در کپز, آنتالیا / کپز - videoتمامی یک ساختمان جدید در نزدیکی امکانات مورد نیاز روز در کپز, آنتالیا / کپز - videoتمامی یک ساختمان جدید در نزدیکی امکانات مورد نیاز روز در کپز, آنتالیا / کپز - videoتمامی یک ساختمان جدید در نزدیکی امکانات مورد نیاز روز در کپز, آنتالیا / کپز - videoتمامی یک ساختمان جدید در نزدیکی امکانات مورد نیاز روز در کپز, آنتالیا / کپز - videoتمامی یک ساختمان جدید در نزدیکی امکانات مورد نیاز روز در کپز, آنتالیا / کپز - videoتمامی یک ساختمان جدید در نزدیکی امکانات مورد نیاز روز در کپز, آنتالیا / کپز - videoتمامی یک ساختمان جدید در نزدیکی امکانات مورد نیاز روز در کپز, آنتالیا / کپز - videoتمامی یک ساختمان جدید در نزدیکی امکانات مورد نیاز روز در کپز, آنتالیا / کپز - videoتمامی یک ساختمان جدید در نزدیکی امکانات مورد نیاز روز در کپز, آنتالیا / کپز - videoتمامی یک ساختمان جدید در نزدیکی امکانات مورد نیاز روز در کپز, آنتالیا / کپز - videoتمامی یک ساختمان جدید در نزدیکی امکانات مورد نیاز روز در کپز, آنتالیا / کپز - videoتمامی یک ساختمان جدید در نزدیکی امکانات مورد نیاز روز در کپز, تصاویر داخلی-1تمامی یک ساختمان جدید در نزدیکی امکانات مورد نیاز روز در کپز, تصاویر داخلی-2تمامی یک ساختمان جدید در نزدیکی امکانات مورد نیاز روز در کپز, تصاویر داخلی-3تمامی یک ساختمان جدید در نزدیکی امکانات مورد نیاز روز در کپز, تصاویر داخلی-4تمامی یک ساختمان جدید در نزدیکی امکانات مورد نیاز روز در کپز, تصاویر داخلی-5تمامی یک ساختمان جدید در نزدیکی امکانات مورد نیاز روز در کپز, تصاویر داخلی-6تمامی یک ساختمان جدید در نزدیکی امکانات مورد نیاز روز در کپز, تصاویر داخلی-7تمامی یک ساختمان جدید در نزدیکی امکانات مورد نیاز روز در کپز, تصاویر داخلی-8تمامی یک ساختمان جدید در نزدیکی امکانات مورد نیاز روز در کپز, تصاویر داخلی-9تمامی یک ساختمان جدید در نزدیکی امکانات مورد نیاز روز در کپز, تصاویر داخلی-10تمامی یک ساختمان جدید در نزدیکی امکانات مورد نیاز روز در کپز, تصاویر داخلی-11تمامی یک ساختمان جدید در نزدیکی امکانات مورد نیاز روز در کپز, تصاویر داخلی-12تمامی یک ساختمان جدید در نزدیکی امکانات مورد نیاز روز در کپز, تصاویر داخلی-13تمامی یک ساختمان جدید در نزدیکی امکانات مورد نیاز روز در کپز, تصاویر داخلی-14تمامی یک ساختمان جدید در نزدیکی امکانات مورد نیاز روز در کپز, تصاویر داخلی-15تمامی یک ساختمان جدید در نزدیکی امکانات مورد نیاز روز در کپز, تصاویر داخلی-16تمامی یک ساختمان جدید در نزدیکی امکانات مورد نیاز روز در کپز, تصاویر داخلی-17تمامی یک ساختمان جدید در نزدیکی امکانات مورد نیاز روز در کپز, تصاویر داخلی-18تمامی یک ساختمان جدید در نزدیکی امکانات مورد نیاز روز در کپز, تصاویر داخلی-19تمامی یک ساختمان جدید در نزدیکی امکانات مورد نیاز روز در کپز, تصاویر داخلی-20تمامی یک ساختمان جدید در نزدیکی امکانات مورد نیاز روز در کپز, تصاویر داخلی-21تمامی یک ساختمان جدید در نزدیکی امکانات مورد نیاز روز در کپز, تصاویر داخلی-22
قیمت 1.770.000 €
 • اطلاعات عمومی
 • بدون کمیسیون
 • آنتالیا / کپز
 • 1
 • 1
 • 05/2019
 • 4
 • آماده تحویل
 • 5 km
 • 10 km
 • 8 km
شماره ملک AYT-804

3 دلیل اصلی برای خرید

• منطقه ای آرام
• نزدیکی به امکانات اجتماعی
• مصالح با کیفیت فرست کلاس

کل یک ساختمان 4 طبقه با پارکینگ روباز در کپز آنتالیا

این ساختمان جدید در کپز، آنتالیا واقع شده است. کپز یکی از مناطق رو به رشد آنتالیا است. مکان های طبیعی، فرهنگی و تاریخی در این منطقه وجود دارند. شما می توانید به راحتی می توانید از آبشار دودن، باغ وحش آنتالیا و کرکگزهان بازدید کنید. این منطقه با امکانات روزانه مورد نیاز مانند مدارس، بیمارستان ها، بانک ها، مساجد، رستوران ها، کافه ها و بازار ها احاطه شده است. با توجه به ارزش افزوده آن، این ناحیه محبوب سرمایه گذاران و خریداران می باشد.

این ساختمان آپارتمان در آنتالیا 1 کیلومتر تا بیمارستان عمومی کپز، 5 کیلومتر با مرکز شهر، 8 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا، 9 کیلومتر تا ترمینال اتوبوس آنتالیا، 10 کیلومتر تا ساحل کنییالتی، 7 کیلومتر تا مرکز خرید کارک آنتالیا،9 کیلومتر با مرکز خرید اوزدلیک پارک و 10 کیلومتر تا مرکز نمایشگاهی آنتالیا فاصله دارند.

این ساختمان 4 طبقه، 2120 متر مربع مساحت دارد و شامل 16 آپارتمان و 2 مغازه است. این ساختمان دارای امکانات بسیاری مانند آسانسور، پارکینگ روباز، نگهبانی، سیستم دوربینهای امنیتی و باغی طراحی شده است. این ساختمان دارای 2 انباری در زیرزمین می باشد.

3 نوع آپارتمان در اینجا وجود دارد

آپارتمان 2 خوابه دوبلکس 120 متر مربعی.

آپارتمان 3 خوابه 127 متر مربعی.

مغازه 200 متر مربعی.

این ساختمان جدید با تجهیزات فراوانی مانند بالکن، حمام، وان، کابین دوش، وسایل آشپزخانه، کرکره های اتوماتیک، عایق حرارتی، انرژی خورشیدی، سیستم ماهواره مجهز شده اند.

ویژگی های عمومی تمامی یک ساختمان جدید در نزدیکی امکانات مورد نیاز روز در کپز

تجاری / آنتالیا / کپز

آسانسورسرایدارپارکینگدوربین امنیتیباغکرکرهتلویزیون ماهواره ایدوشوانتجهیزات آشپزخانهبالکنآشپزخانه طرح بازآشپزخانه جدافرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت 1.770.000 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
املاک تجاری در منطقه مرکزی در آنتالیااملاک تجاری در منطقه مرکزی در آنتالیا1.241.800 €مرکز / آنتالیاملک تجاری با موقعیتی ایده آل در کالیجی آنتالیاملک تجاری با موقعیتی ایده آل در کالیجی آنتالیا625.000 €کالیجی / آنتالیاساختمان تجاری با شانس سرمایه گذاری در آنتالیاساختمان تجاری با شانس سرمایه گذاری در آنتالیا2.450.000 €آلتینوا / آنتالیاهتل بوتیک با مرکز سپا نزدیک به مارینا در کالئیچیهتل بوتیک با مرکز سپا نزدیک به مارینا در کالئیچی2.700.000 €13کالیجی / آنتالیا