تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

تمامی یک ساختمان جدید در نزدیکی امکانات مورد نیاز روز در کپز

تمامی یک ساختمان جدید در نزدیکی امکانات مورد نیاز روز در کپز, آنتالیا / کپزتمامی یک ساختمان جدید در نزدیکی امکانات مورد نیاز روز در کپز, تصاویر داخلی-1تمامی یک ساختمان جدید در نزدیکی امکانات مورد نیاز روز در کپز, تصاویر داخلی-2تمامی یک ساختمان جدید در نزدیکی امکانات مورد نیاز روز در کپز, تصاویر داخلی-3تمامی یک ساختمان جدید در نزدیکی امکانات مورد نیاز روز در کپز, تصاویر داخلی-4تمامی یک ساختمان جدید در نزدیکی امکانات مورد نیاز روز در کپز, تصاویر داخلی-5تمامی یک ساختمان جدید در نزدیکی امکانات مورد نیاز روز در کپز, تصاویر داخلی-6تمامی یک ساختمان جدید در نزدیکی امکانات مورد نیاز روز در کپز, تصاویر داخلی-7تمامی یک ساختمان جدید در نزدیکی امکانات مورد نیاز روز در کپز, تصاویر داخلی-8تمامی یک ساختمان جدید در نزدیکی امکانات مورد نیاز روز در کپز, تصاویر داخلی-9تمامی یک ساختمان جدید در نزدیکی امکانات مورد نیاز روز در کپز, تصاویر مراحل ساخت-1تمامی یک ساختمان جدید در نزدیکی امکانات مورد نیاز روز در کپز, تصاویر مراحل ساخت-2تمامی یک ساختمان جدید در نزدیکی امکانات مورد نیاز روز در کپز, تصاویر مراحل ساخت-3تمامی یک ساختمان جدید در نزدیکی امکانات مورد نیاز روز در کپز, تصاویر مراحل ساخت-4تمامی یک ساختمان جدید در نزدیکی امکانات مورد نیاز روز در کپز, تصاویر مراحل ساخت-5تمامی یک ساختمان جدید در نزدیکی امکانات مورد نیاز روز در کپز, تصاویر مراحل ساخت-6تمامی یک ساختمان جدید در نزدیکی امکانات مورد نیاز روز در کپز, تصاویر مراحل ساخت-7تمامی یک ساختمان جدید در نزدیکی امکانات مورد نیاز روز در کپز, تصاویر مراحل ساخت-8
قیمت 1.711.000 €
  • اطلاعات عمومی
  • آنتالیا / کپز
  • 1
  • 1
  • 05/2019
  • 4
  • آماده تحویل
  • 5 km
  • 10 km
  • 8 km
شماره ملک AYT-804

3 دلیل اصلی برای خرید

• منطقه ای آرام
• نزدیکی به امکانات اجتماعی
• مصالح با کیفیت فرست کلاس

کل یک ساختمان 4 طبقه با پارکینگ روباز در کپز آنتالیا

این ساختمان جدید در کپز، آنتالیا واقع شده است. کپز یکی از مناطق رو به رشد آنتالیا است. مکان های طبیعی، فرهنگی و تاریخی در این منطقه وجود دارند. شما می توانید به راحتی می توانید از آبشار دودن، باغ وحش آنتالیا و کرکگزهان بازدید کنید. این منطقه با امکانات روزانه مورد نیاز مانند مدارس، بیمارستان ها، بانک ها، مساجد، رستوران ها، کافه ها و بازار ها احاطه شده است. با توجه به ارزش افزوده آن، این ناحیه محبوب سرمایه گذاران و خریداران می باشد.

این ساختمان آپارتمان در آنتالیا 1 کیلومتر تا بیمارستان عمومی کپز، 5 کیلومتر با مرکز شهر، 8 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا، 9 کیلومتر تا ترمینال اتوبوس آنتالیا، 10 کیلومتر تا ساحل کنییالتی، 7 کیلومتر تا مرکز خرید کارک آنتالیا،9 کیلومتر با مرکز خرید اوزدلیک پارک و 10 کیلومتر تا مرکز نمایشگاهی آنتالیا فاصله دارند.

این ساختمان 4 طبقه، 2120 متر مربع مساحت دارد و شامل 16 آپارتمان و 2 مغازه است. این ساختمان دارای امکانات بسیاری مانند آسانسور، پارکینگ روباز، نگهبانی، سیستم دوربینهای امنیتی و باغی طراحی شده است. این ساختمان دارای 2 انباری در زیرزمین می باشد.

3 نوع آپارتمان در اینجا وجود دارد

آپارتمان 2 خوابه دوبلکس 120 متر مربعی.

آپارتمان 3 خوابه 127 متر مربعی.

مغازه 200 متر مربعی.

این ساختمان جدید با تجهیزات فراوانی مانند بالکن، حمام، وان، کابین دوش، وسایل آشپزخانه، کرکره های اتوماتیک، عایق حرارتی، انرژی خورشیدی، سیستم ماهواره مجهز شده اند.

ویژگی های عمومی تمامی یک ساختمان جدید در نزدیکی امکانات مورد نیاز روز در کپز

تجاری / آنتالیا / کپز

آسانسورسرایدارپارکینگدوربین امنیتیباغکرکرهتلویزیون ماهواره ایدوشوانتجهیزات آشپزخانهبالکنآشپزخانه طرح بازآشپزخانه جدافرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
مدیر فروش
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت 1.711.000 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
هتل مستقل در منطقه کنییالتی به فاصله 150 متری تا ساحل کنییالتیهتل مستقل در منطقه کنییالتی به فاصله 150 متری تا ساحل کنییالتی1.600.000 €کنییالتی / آنتالیاهتل 3 ستاره امکان سرمایه گذاری در آنتالیاهتل 3 ستاره امکان سرمایه گذاری در آنتالیا1.550.000 €کنییالتی / آنتالیاآنتالیا هتل برای فروش در مرکز شهرآنتالیا هتل برای فروش در مرکز شهر2.760.000 €35کالیجی / آنتالیامغازه فروشی با سوپر مارکت اجاره شدهمغازه فروشی با سوپر مارکت اجاره شده3.600.000 €لارا / آنتالیا
ما استخدام میکنیم