تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

ویلا تازه ساخته شده با ارایه فرصت سرمایه گذاری در بلک

ویلا تازه ساخته شده با ارایه فرصت سرمایه گذاری در بلک, بلک / مرکزویلا تازه ساخته شده با ارایه فرصت سرمایه گذاری در بلک, بلک / مرکز - videoویلا تازه ساخته شده با ارایه فرصت سرمایه گذاری در بلک, بلک / مرکز - videoویلا تازه ساخته شده با ارایه فرصت سرمایه گذاری در بلک, بلک / مرکز - videoویلا تازه ساخته شده با ارایه فرصت سرمایه گذاری در بلک, بلک / مرکز - videoویلا تازه ساخته شده با ارایه فرصت سرمایه گذاری در بلک, بلک / مرکز - videoویلا تازه ساخته شده با ارایه فرصت سرمایه گذاری در بلک, بلک / مرکز - videoویلا تازه ساخته شده با ارایه فرصت سرمایه گذاری در بلک, بلک / مرکز - videoویلا تازه ساخته شده با ارایه فرصت سرمایه گذاری در بلک, بلک / مرکز - videoویلا تازه ساخته شده با ارایه فرصت سرمایه گذاری در بلک, بلک / مرکز - videoویلا تازه ساخته شده با ارایه فرصت سرمایه گذاری در بلک, بلک / مرکز - videoویلا تازه ساخته شده با ارایه فرصت سرمایه گذاری در بلک, تصاویر داخلی-1ویلا تازه ساخته شده با ارایه فرصت سرمایه گذاری در بلک, تصاویر داخلی-2ویلا تازه ساخته شده با ارایه فرصت سرمایه گذاری در بلک, تصاویر داخلی-3ویلا تازه ساخته شده با ارایه فرصت سرمایه گذاری در بلک, تصاویر داخلی-4ویلا تازه ساخته شده با ارایه فرصت سرمایه گذاری در بلک, تصاویر داخلی-5ویلا تازه ساخته شده با ارایه فرصت سرمایه گذاری در بلک, تصاویر داخلی-6ویلا تازه ساخته شده با ارایه فرصت سرمایه گذاری در بلک, تصاویر داخلی-7ویلا تازه ساخته شده با ارایه فرصت سرمایه گذاری در بلک, تصاویر داخلی-8ویلا تازه ساخته شده با ارایه فرصت سرمایه گذاری در بلک, تصاویر داخلی-9ویلا تازه ساخته شده با ارایه فرصت سرمایه گذاری در بلک, تصاویر داخلی-10ویلا تازه ساخته شده با ارایه فرصت سرمایه گذاری در بلک, تصاویر داخلی-11ویلا تازه ساخته شده با ارایه فرصت سرمایه گذاری در بلک, تصاویر مراحل ساخت-1ویلا تازه ساخته شده با ارایه فرصت سرمایه گذاری در بلک, تصاویر مراحل ساخت-2ویلا تازه ساخته شده با ارایه فرصت سرمایه گذاری در بلک, تصاویر مراحل ساخت-3ویلا تازه ساخته شده با ارایه فرصت سرمایه گذاری در بلک, تصاویر مراحل ساخت-4ویلا تازه ساخته شده با ارایه فرصت سرمایه گذاری در بلک, تصاویر مراحل ساخت-5ویلا تازه ساخته شده با ارایه فرصت سرمایه گذاری در بلک, تصاویر مراحل ساخت-6ویلا تازه ساخته شده با ارایه فرصت سرمایه گذاری در بلک, تصاویر مراحل ساخت-7ویلا تازه ساخته شده با ارایه فرصت سرمایه گذاری در بلک, تصاویر مراحل ساخت-8ویلا تازه ساخته شده با ارایه فرصت سرمایه گذاری در بلک, پلان ملک-1ویلا تازه ساخته شده با ارایه فرصت سرمایه گذاری در بلک, پلان ملک-2ویلا تازه ساخته شده با ارایه فرصت سرمایه گذاری در بلک, پلان ملک-3
قیمت 317.000 €
 • اطلاعات عمومی
 • 6++
 • بدون کمیسیون
 • بلک / مرکز
 • 300 m²
 • 6+1
 • 5
 • 3
 • 01/2021
 • 3
 • در حال ساخت
 • 1 km
 • 1,5 km
 • 32 km
شماره ملک BLK-103

3 دلیل اصلی برای خرید

• ضمانت درآمد اجاره ای
• محوطه خصوصی زندگی با باغ بزرگ و استخر خصوصی
• سونا، اتاق رختکن

ویلای مستقل 1.5 کیلومتر تا دریا، در نزدیکی زمین های گلف در بلک، ترکیه

ویلای مدرن تریپلکس در مرکز بلک، نزدیک به زمین های معروف گلف و سواحل شنی قرار دارد. بلک با آب و هوای زیبا، مکان های معروف تعطیلات و مناطق ورزشی با کیفیت بالا، به ویژه زمین های گلف نزدیک به سواحل منطقه بسیار جذابی برای خریداران خانه و سرمایه گذاران است.

ویلای تازه ساخته شده در بلک ترکیه تنها چند قدم از پارک کودکان، زمین های گلف، مارکیت ها، هتل ها، کافه ها و رستوران ها قرار دارد. این ویلا در بلک 800 متر با نزدیکترین زمین گلف، 1 کیلومتر با مرکز شهر بلک، 1.5 کیلومتر تا لند آف لیجنت و ساحل، 32 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا و 40 کیلومتر تا مرکز آنتالیا فاصله دارد.

این ویلا در زمینی به مساحت 500 متر مربع واقع شده است و دارای یک باغ 150 متر مربعی است. این ویلا در بلک ترکیه دارای مناطق عالی برای زندگی در فضای باز و ویژگی های نظیر یک درب خودکار، پارکینگ برای 2 اتومبیل، تراس آفتابی، سیستم های روشنایی دیواری در محوطه بیرونی، سیستم های خودکار آبیاری و سیستم های دوربین امنیتی 24/7 است.

ویلای 5 خوابه دارای 300 متر مربع فضای داخلی نشیمن.

انواع ویلا ها 

ویلای 6 خوابه دارای 300 متر مربع محوطه داخلی نشیمن.

در طبقه همکف؛ یک اتاق خواب، یک آشپزخانه اوپن، یک حمام اختصاصی، یک حمام، یک انباری و یک بالکن وجود دارد.

در طبقه اول؛ 4 اتاق خواب، یک حمام اختصاصی، یک حمام، یک اتاق رختکن، و 2 بالکن وجود دارد.

در طبقه دوم؛ یک اتاق خواب، یک حمام، سونا و یک انباری وجود دارد.

این ویلای مدرن در بلک ترکیه با طراحی منحصر به فرد مجهز به تهویه مطبوع و زیربنای گرمایش مرکزی، لوازم آشپزخانه، آیفون تصویری، کمد، پی وی سی دو جداره، کرکره برقی، دوش، سیستم های تلویزیون ماهواره ای، نصب انرژی خورشیدی، درب فولادی و غیره است.

شرکت ساخت و ساز درآمد سالانه 150.000 لیرترکیه را برای ویلا تضمین می کند.

ویژگی های عمومی ویلا تازه ساخته شده با ارایه فرصت سرمایه گذاری در بلک

ویلا / بلک / مرکز

سونااستخرپارکینگدوربین امنیتیباغدستگاه تهویه مطبوعاتاق رختکنکرکرهتلویزیون ماهواره ایدوشحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه طرح بازساحل (1 الی 5 کیلومتر)فرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت 317.000 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 26.10.2020 11:20:34

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
ویلاهای مبله با طراحی لوکس در بلک کادریهویلاهای مبله با طراحی لوکس در بلک کادریه282.000 €4+1قدریه / بلکویلا با استخر خصوصی در بلک، کادریهویلا با استخر خصوصی در بلک، کادریه260.000 €4+1 dpقدریه / بلک2 ویلا با هم برای فروش در بلک، آنتالیا2 ویلا با هم برای فروش در بلک، آنتالیا317.000 €4+1 trplxمرکز / بلکویلای خصوصی با کیفیت بالا در مرکز بلکویلای خصوصی با کیفیت بالا در مرکز بلک350.000 €3+1 dpمرکز / بلک