تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

ویلا تازه بازسازی شده احاطه شده با طبیعت در آنتالیا

ویلا تازه بازسازی شده احاطه شده با طبیعت در آنتالیا, آنتالیا / کپزویلا تازه بازسازی شده احاطه شده با طبیعت در آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoویلا تازه بازسازی شده احاطه شده با طبیعت در آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoویلا تازه بازسازی شده احاطه شده با طبیعت در آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoویلا تازه بازسازی شده احاطه شده با طبیعت در آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoویلا تازه بازسازی شده احاطه شده با طبیعت در آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoویلا تازه بازسازی شده احاطه شده با طبیعت در آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoویلا تازه بازسازی شده احاطه شده با طبیعت در آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoویلا تازه بازسازی شده احاطه شده با طبیعت در آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoویلا تازه بازسازی شده احاطه شده با طبیعت در آنتالیا, تصاویر داخلی-1ویلا تازه بازسازی شده احاطه شده با طبیعت در آنتالیا, تصاویر داخلی-2ویلا تازه بازسازی شده احاطه شده با طبیعت در آنتالیا, تصاویر داخلی-3ویلا تازه بازسازی شده احاطه شده با طبیعت در آنتالیا, تصاویر داخلی-4ویلا تازه بازسازی شده احاطه شده با طبیعت در آنتالیا, تصاویر داخلی-5ویلا تازه بازسازی شده احاطه شده با طبیعت در آنتالیا, تصاویر داخلی-6ویلا تازه بازسازی شده احاطه شده با طبیعت در آنتالیا, تصاویر داخلی-7ویلا تازه بازسازی شده احاطه شده با طبیعت در آنتالیا, تصاویر داخلی-8ویلا تازه بازسازی شده احاطه شده با طبیعت در آنتالیا, تصاویر داخلی-9ویلا تازه بازسازی شده احاطه شده با طبیعت در آنتالیا, تصاویر داخلی-10ویلا تازه بازسازی شده احاطه شده با طبیعت در آنتالیا, تصاویر داخلی-11ویلا تازه بازسازی شده احاطه شده با طبیعت در آنتالیا, تصاویر داخلی-12ویلا تازه بازسازی شده احاطه شده با طبیعت در آنتالیا, تصاویر داخلی-13ویلا تازه بازسازی شده احاطه شده با طبیعت در آنتالیا, تصاویر داخلی-14ویلا تازه بازسازی شده احاطه شده با طبیعت در آنتالیا, تصاویر داخلی-15ویلا تازه بازسازی شده احاطه شده با طبیعت در آنتالیا, تصاویر داخلی-16ویلا تازه بازسازی شده احاطه شده با طبیعت در آنتالیا, تصاویر داخلی-17
قیمت 318.500 €
 • اطلاعات عمومی
 • 4+1
 • بدون کمیسیون
 • آنتالیا / کپز
 • 350 m²
 • 4+1 dp
 • 3
 • 4
 • 2018
 • 2
 • آماده تحویل
 • 10 km
 • 11 km
 • 22 km
شماره ملک AYT-955

3 دلیل اصلی برای خرید

• فضای زندگی بزرگ
• منطقه آرام که با فضای سبز احاطه شده است
• تازه بازسازی شده است

ویلا دوبلکس 4 اتاق خوابه با باغ خصوصی پر از درختان میوه در آنتالیا

ویلا مستقل در کپز، در یکی از مناطق آنتالیا واقع شده است. کپز یکی از مناطق در حال توسعه آنتالیا با پروژه های املاک و مستغلات و توسعه شهری می باشد. این منطقه با چشم انداز زیبا، جنگل های شهری و مناطق آرام، زندگی بسیار خوبی را ارائه می دهد. با خرید این ویلا احاطه شده با طبیعت شگفت انگیز میتوان نهایت استفاده را ببرید. این ویلا به دلیل موقعیت مکانی مناسب که با فضای سبز احاطه شده مناسب برای زندگی آرام و راحت است.

ویلایی راحت در فاصله کوتاهی تا کافه ها، رستوران ها و مسیرهای پیاده روی قرار دارد. این ویلای مسنقل 3 کیلومتر تا جنگل شهری شهرداری کپز، 7 کیلومتر تا باغ وحش آنتالیا، 9 کیلومتر تا مرکز خرید اراستا و آبشارهای دودن، 10 کیلومتر تا مرکز آنتالیا 11 کیلومتر تا پارک ساحل و 11 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا فاصله دارد.

این ویلا دوبلکس مستقل در سال 1995 ساخته شده است اما در سال 2018 بازسازی شده است. یک باغ وسیع و پر از درختان میوه، زمین بازی کودکان، ژنراتور و پارکینگ ماشین وجود دارد.

این ویلای دوبلکس 4 خوابه دارای 350 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، 2 انباری، حمام اختصاصی، 2 حمام، 3 بالکن و تراس باغ می باشد.

ویلای مستقل در آنتالیا دارای یک درب فلزی، کف لمینت، انباری، پله چوبی، دوش، وان، سیستم آبگرمکن، تهویه مطبوع، زیرساخت های اینترنتی، باربیکیو، آنتن ماهواره و سولار سیستم است.

ویژگی های عمومی ویلا تازه بازسازی شده احاطه شده با طبیعت در آنتالیا

ویلا / آنتالیا / کپز

پارکینگباغدستگاه تهویه مطبوعتلویزیون ماهواره ایدوشوانمنقل بارباکیوحمام در اتاق خواباینترنتبالکنآشپزخانه طرح بازفرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت 318.500 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
ویلای بزرگ مستقل با دید جنگل در آنتالیاویلای بزرگ مستقل با دید جنگل در آنتالیا307.100 €7+2دوشیمالتی / آنتالیاویلای مستقل در دوشومآلتی مناسب برای خانواده های بزرگویلای مستقل در دوشومآلتی مناسب برای خانواده های بزرگ281.900 €5+1دوشیمالتی / آنتالیاخانه روستایی مبله با نمای شگفت انگیز طبیعت در آنتالیا خانه روستایی مبله با نمای شگفت انگیز طبیعت در آنتالیا 327.100 €4+2آکسو / آنتالیاویلا تریپلکس بزرگ در کندو، آنتالیاویلا تریپلکس بزرگ در کندو، آنتالیا403.800 €5+1 trpکندو / آنتالیا