تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

یک هفته تعطیلات زمستانی در آنتالیا

2.03.2020

آنتالیا یکی از بهترین مقاصد تعطیلاتی نه تنها در تابستان بلکه حتی در زمستان است. آنتالیا با میانگین 300 روز آفتابی در سال برای فعالیت های مختلف گردشگری 12 ماهه بسیار مناسب است، اما حتی میتوانید در یک روز از شنا و اسکی لذت ببرید، کاملا خنده دار است! اگر بین تعطیلات تابستانی یا زمستانی مردد هستید، پیشنهاد می کنیم که برای استفاده از هر دو تعطیلات در یک مکان به آنتالیا بیایید. برای تسهیل کار و لذت بیشتر از تعطیلات خود، ما تعطیلات زمستانی یک هفته ای را در آنتالیا تهیه می کنیم. خواندن اخبار را ادامه دهید!

کالیجی,آنتالیا

روز اول: برنامه ایده آل با کالیجی آغاز می شود

شما باید با گشت و گذار در مرکز شهر، کالیجی، تعطیلات زمستانی خود را آغاز نمایید. مشهورترین مکان آنتالیا مطمئناً کالیجی (شهر قدیم) است که در زمستان نقاط مختلف زیبایی برای بازدید دارد. برای یک آشنایی مختصر، کالیجی شهری باستانی با معماری، بندر و فروشگاه های محلی می باشد.

بعد از بازدید خیابان های باریک کالیجی در طول روز، می توانید با دوستان خود در رستوران های محلی، کافه تریا ها یا بارها، غذاهای لذیذ ترک را با طعم راکی، نوشیدنی الکلی ترک یا شراب مولد بنوشید.

برای روزهای بارانی، بهترین کار در آنتالیا نوشیدن شراب مولد در کنار شومینه در یک خانه تاریخی کالیجی است.

روز دوم: اسکی در یک روز گرم آفتابی در ساکلیکن

ساکلیکنت,آنتالیا

نظرتان در مورد اسکی در یک روز آفتابی گرم چیست؟ ساکلیکنت یک مرکز اسکی و ورزشهای زمستانی در آنتالیا است که از امکانات اسکی و 500 کلبه ساخته شده در دامنه شمالی کوه برخوردارست. به خصوص در اواخر ماه فوریه و مارس، مرکز اسکی ساکلیکنت به لطف آب و هوای معتدل این شهر با شعار "اول اسکی کنید، سپس در همان روز شنا کنید" معروف است.

ساکلیکنت به عنوان یکی از بزرگترین استراحتگاه های اسکی در ترکیه، هر ساله میزبان مسابقات کشوری بسیاری از جمله مسابقه ملی اسکی در 2-1 مارس، جشنواره اسکی و اسنوبرد ساکیلکنت در 10-9 مارس و رویدادهای جشنواره اسنو گلدن است. اگر در اسکی ورزیده هستید، باید در این رقابت ها شرکت کنید!

اگر اسکی نمی دانید یا فقط برای تفریح اسکی می کنید، این مرکز دارای مسیرهای مختلف اسکی برای همه سطوح است و بسیاری از مربیان حرفه ای که می توانند به شما اسکی را آموزش دهند، در آنجا حضور دارند. علاوه بر اسکی و اسکیت، می توانید سایر فعالیت های ورزشی مانند پینت بال و سافاری را نیز امتحان کنید یا می توانید با تماشای اسکی بازان در حالی که قهوه یا چای گرم خود را گرم مینوشید، از آرامش برف سفید لذت ببرید.

بلک, آنتالیا

روز سوم: گلف در بلک

بعد از اسکی در ساکلیکنت، به یکی از مناطق داغ گلف جهان یعنی بلک می رویم. در زمستان، سایر مناطق به دلیل هوای نامناسب نمی توانند شرایط مناسبی را برای انجام گلف فراهم کنند.

در این حالت، بلک با داشتن آب و هوای معتدل عالی، استانداردهای بالای خدماتی و اقامتی و نیز سایر فعالیتهای اجتماعی، گلف بازان را بخود جذب می کند.

می توانید سایر گلف بازان را ملاقات کرده و با آنها تمرین کنید یا اگر اطلاعی از گلف ندارید، می توانید از مربیان حرفه ای گلف درس بگیرید. حتی اگر به گلف علاقه زیادی ندارید، می توانید طبیعت سبز و هوای تازه را در آغوش بگیرید.

کابین تهتالی, آنتالیا

روز چهارم: صعود با تله کابین تهتالی: پرواز مانند پرنده!

در روز چهارم تعطیلات زمستانی سفری از دریا به آسمان را پیشنهاد می کنیم که تجربه ای باورنکردنی در زندگی تان خواهد بود. سفر با یکی از سریعترین تله کابین های اروپا از پارک ملی ایستگاه قله کوه تهتالی تا ایستگاه فرعی که تقریبا 10 دقیقه طول می کشد، آغاز می شود.

در طول سفر، از ارتفاع 2365 متری سطح دریا، شما مجذوب منظره باشکوه کل منطقه آنتالیا که پوشیده از برف است، خواهید شد.

بعد از خروج از تله کابین در ایستگاه قله کوه، می توانید یک نوشیدنی گرم در کافه تریا های پارک ملی بنوشید و سپس دیدار خود را با کوه های برفی، طوفان های برفی نادر و طبیعت بکر کمر ادامه دهید.

روز پنجم: آیا تابحال سعی کرده اید که در زمستان کایاک و شیرجه در دریا را امتحان کنید؟

چه کسی می گوید که سفر در دریا یا غواصی در زمستان امکان پذیر نیست؟ اگر در آنتالیا هستید، این امر کاملا امکان پذیر است. آژانس های حرفه ای زیادی در دمره، آنتالیا وجود دارند تا از تورهای قایقرانی دریایی با خلیج های معروف شهر که از زندگی دریایی و ویرانه های شهرهای باستانی تشکیل شده است، استفاده کنید. این آژانس ها می گویند که در زمستان، کایاک پس از انجام اقدامات احتیاطی لازم کاملا آرام و لذت بخش است. فقط تصور کنید که می توانید در آب های آرام دمره کانو سواری نمایید.

بعد از کانو رانی، می توانید با مربیان در کاش شیرجه بزنید. در معروف ترین سایت های غواصی مانند The Canyon و The Tunnel می توانید از نزدیک گونه های دریایی از جمله باراکودا، لاک پشت های کرتتا-کرتتا، گروپرز، استیج و غیره را ببینید.

کاش, آنتالیادوچرخه سواری در آنتالیا

روز ششم: طبیعت را با دوچرخه سواری و پیاده روی کاوش کنید!

حالا می خواهیم ورزش کنیم، با دوستان جدید سرگرم شویم و همزمان استراحت کنیم! دوچرخه سواری و پیاده روی از فعالیت های متداول در آنتالیا است و به همین دلیل شهرداری کلانشهر هر ساله تورهای ملی و بین المللی دوچرخه سواری در سطوح مختلف را برای دوچرخه سواران پرشور از سراسر جهان ترتیب می دهد.

همچنین تعداد زیادی از گروه ها و کلوپ های دوچرخه سواری محلی وجود دارند که تورهای روزانه شهر یا طبیعت گردی را برگزار می کنند که فرصتی برای کشف شهر است. نیازی به نگرانی در مورد جزئیات این تور نیست زیرا گروه ها یا کلوپ ها با قرار دادن شما در بهترین گروه، بر اساس سرعت و درخواستهایتان ایمنی و لذت شما را تضمین می کنند.

اگر دوچرخه سواری را به عنوان یک گزینه ترجیح نمی دهید، می توانید برای این فعالیت ها به گروه های پیاده روی نیز بپیوندید. در این فعالیت های پیاده روی، می توانید پیک نیک و یوگا انجام دهید یا فقط با استفاده از هوای تازه در وسط جنگل استراحت کنید.

چشمه های حرارتی در آنتالیا

روز هفتم: روز استراحت: چشمه های آبگرم و اسپا

در آخرین روز، برای آرامش کامل و قبل از بازگشت به خانه، باید اسپا، چشمه های آبگرم یا حمام های ترکی را امتحان کنید. ترکیه یکی از هفت کشور جهان است که تقریبا دارای 1300 چشمه آبگرم غنی می باشد.

یکی از شهرهایی که دارای چشمه های آبگرم است آنتالیاست که برنامه های مختلف درمانی روزانه را که توسط کارشناسان حرفه ای سلامت تهیه شده، در اختیار بازدید کنندگان قرار می دهد. در یک روز سرد، چه چیزی می تواند بهتر از استراحت در یک چشمه گرم و سپس گرفتن ماساژ باشد؟

اطلاعات بیشتر در مورد زندگی در آنتالیا

دلایلی خوب برای بازدید از آنتالیا در مدیترانه ترکیه: برای اولین بار و بازدید کنندگانی که قبلا هم ترکیه را بازدید کرده اند، ترکیه خود را با مناظر زیبا و جاذبه های هیجان انگیزش معرفی می کند. میراث فرهنگی منحصر به فرد غذایی، رسوم مرسوم، سنت های بومی و رقص محلی جاذبه های بزرگی هستند.

بهترین سرگرمی ها برای انجام در آنتالیا: منطقه آنتالیا در ساحل دریای مدیترانه ترکیه، دومین ناحیه توریستی محبوب و مورد نظر برای تعطیلات در کشور است که دلایل بسیاری خوبی برای آن وجود دارد. این ناحیه یک فرودگاه دولتی، آب و هوای عالی و زندگی دریایی دارد اما اغوا کننده ترین مطلب آن، امکان انجام انواع گسترده ای از انواع فعالیتها در آنتالیا، چه در مرکز شهر و چه استراحتگاههای ساحلی اطراف آن است.

ده دلیل انتخاب آنتالیا برای زندگی توسط مهاجرین: منطقه آنتالیا شامل استراحتگاه های کوچک لذت بخش ساحلی و مرکز پرهیاهوی اصلی شهر است. نام مستعار مرکز مرکبات به دلیل تولید انبوه پرتقال آن است و نیز دومین مقصد توریستی در کشور پس از استانبول بوده و محبوب مهاجرین و اتباع خارجی است.

اخبار املاک8.07.2021
چگونه یک ملک در ترکیه خریداری کنیم؟
26.06.2021
حقایقی که سرمایه گذاران و متقاضیان زندگی در ترکیه باید بدانند
18.06.2021
بررسی سرمایه گذاری در املاک و مستغلات ترکیه در 3 مرحله اصلی
11.06.2021
باورهای غلط رایج درباره سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در ترکیه
10.06.2021
چگونه می توان در ترکیه ملک را به صورت امن خریداری کرد؟
7.06.2021
ما یک دفتر جدید در آنکارا داریم!
3.06.2021
بررسی قیمت - آیا قیمت ملک در ترکیه ارزان است یا گران؟
11.05.2021
چگونه به عنوان یک پاکستانی، شهروند ترکیه شویم
خواندن همه خبرها
بالا
برو به