تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمان های اختصاصی در نزدیکی ساحل در آلانیا

آپارتمان های اختصاصی در نزدیکی ساحل در آلانیا, آلانیا / آوسالارآپارتمان های اختصاصی در نزدیکی ساحل در آلانیا, آلانیا / آوسالار - videoآپارتمان های اختصاصی در نزدیکی ساحل در آلانیا, آلانیا / آوسالار - videoآپارتمان های اختصاصی در نزدیکی ساحل در آلانیا, آلانیا / آوسالار - videoآپارتمان های اختصاصی در نزدیکی ساحل در آلانیا, آلانیا / آوسالار - videoآپارتمان های اختصاصی در نزدیکی ساحل در آلانیا, آلانیا / آوسالار - videoآپارتمان های اختصاصی در نزدیکی ساحل در آلانیا, آلانیا / آوسالار - videoآپارتمان های اختصاصی در نزدیکی ساحل در آلانیا, آلانیا / آوسالار - videoآپارتمان های اختصاصی در نزدیکی ساحل در آلانیا, آلانیا / آوسالار - videoآپارتمان های اختصاصی در نزدیکی ساحل در آلانیا, آلانیا / آوسالار - videoآپارتمان های اختصاصی در نزدیکی ساحل در آلانیا, آلانیا / آوسالار - videoآپارتمان های اختصاصی در نزدیکی ساحل در آلانیا, آلانیا / آوسالار - videoآپارتمان های اختصاصی در نزدیکی ساحل در آلانیا, آلانیا / آوسالار - videoآپارتمان های اختصاصی در نزدیکی ساحل در آلانیا, آلانیا / آوسالار - videoآپارتمان های اختصاصی در نزدیکی ساحل در آلانیا, آلانیا / آوسالار - videoآپارتمان های اختصاصی در نزدیکی ساحل در آلانیا, آلانیا / آوسالار - videoآپارتمان های اختصاصی در نزدیکی ساحل در آلانیا, آلانیا / آوسالار - videoآپارتمان های اختصاصی در نزدیکی ساحل در آلانیا, آلانیا / آوسالار - videoآپارتمان های اختصاصی در نزدیکی ساحل در آلانیا, آلانیا / آوسالار - videoآپارتمان های اختصاصی در نزدیکی ساحل در آلانیا, آلانیا / آوسالار - videoآپارتمان های اختصاصی در نزدیکی ساحل در آلانیا, آلانیا / آوسالار - video
105.000 € % 7
قیمت از 98.000 €
 • اطلاعات عمومی
 • 3+1
 • بدون کمیسیون
 • آلانیا / آوسالار
 • 135 m² - 136 m²
 • 3+1 dp, 3+1 ph
 • 1, 2
 • 1, 2
 • 2014
 • 7
 • آماده تحویل
 • 300 mt
 • 650 mt
 • 67 km

Antalya Airport101 km

شماره ملک ALN-181

3 دلیل اصلی برای خرید

• ساحل خصوصی
• فاصله پیاده روی کوتاه تا دریا
• زیرساخت ها و امکانات اجتماعی غنی

آپارتمانهای راحت در مجتمع لوکس با ساحل خصوصی در آلانیا

آپارتمان ها در منطقه آرام در آوسالار، آلانیا واقع شده اند. آلانیا یکی از مناطق محبوب مدیترانه است که دارای خانه های تعطیلاتی، هتل های مجلل، رستوران های با کیفیت، سواحل با پرچم آبی است و با داشتن پروژه های املاک و مستغلات، یک مقصد محبوب برای خریداران خانه است.

آپارتمان های آلانیا برای فروش نزدیک به بسیاری از امکانات اجتماعی مانند کافه ها، رستوران ها، کافه ها، بازارها، مدارس، پارک ها، مراکز خرید، ساحل، بانک ها، بیمارستان ها، بازار عمومی و حمل و نقل عمومی است. این مجتمع لوکس در آلانیا 650 متر تا ساحل، 150 متر تا نزدیکترین مرکز خرید، 300 متر تا مرکز، 22 کیلومتر تا مرکز شهر آلانیا، 67 کیلومتر تا فرودگاه قاضی پاشا و 101 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا فاصله دارد.

این مجموعه مسکونی در زمینی به مساحت 7000 متر مربع ساخته شده است. این مجموعه در آلانیا از 4 بلوک با 7 طبقه و در کل از 118 آپارتمان تشکیل شده است. آپارتمان در آلانیا ترکیه دارای بسیاری از امکانات اقامتی مسکونی مانند یک باغ با طراحی زیبا، سرایداری، سونا، کافه تریا، مرکز تناسب اندام، آسانسور، حمام ترکی، باربکیو، اسلایدهای آبی، ژنراتور، استخر، استخر کودکان، زمین بازی کودکان، زمین تنیس، زمین بسکتبال، زمین والیبال، پارکینگ ماشین، اتاق بازی با بیلیارد و تنیس روی میز، ساحل اختصاصی، بار کنار استخر، سیستم دوربین امنیتی 24/7 و نگهبانی است.

انواع آپارتمان ها

آپارتمانهای 2 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، حمام و بالکن هستند.

آپارتمانهای دو خوابه دوبلکس دارای یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، حمام، سرویس بهداشتی و 2 بالکن هستند.

آپارتمان های 3 خوابه دوبلکس دارای یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، 2 حمام و 2 بالکن هستند.

تمامی آپارتمان ها دارای شرایط هوا در تمام اتاق ها، آبگرمکن برقی، آیفون تصویری، نور روشنایی، درب امنیتی و آنتن ماهواره است.

ویژگی های عمومی آپارتمان های اختصاصی در نزدیکی ساحل در آلانیا

آپارتمان / آلانیا / آوسالار

سوناآسانسوراستخر در مجموعهسرایدارسالن ورزشپارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتی زمین تنیسحمام ترکیباغدستگاه تهویه مطبوعتلویزیون ماهواره ایدوشمنقل بارباکیوبالکنآشپزخانه طرح بازساحل (500 الی 1000 متر)فرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
بازدید از دفترآلانیا
قیمت های مناسب هر زمان

105.000 €% 0  قیمت از 98.000 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 23.06.2021 10:22:58

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان های مدرن در 50 متری ساحل در آلانیاآپارتمان های مدرن در 50 متری ساحل در آلانیا95.000 €1+1, 2+1, 3+1کارکیجاک / آلانیاآپارتمان های بزرگ آلانیا با طراحی مدرن در اوباآپارتمان های بزرگ آلانیا با طراحی مدرن در اوبا94.000 €1+1, 2+1اوبا / آلانیااملاک شیک با قیمتهای مقرون به صرفه در مرکز آلانیااملاک شیک با قیمتهای مقرون به صرفه در مرکز آلانیا99.000 €2+1مرکز / آلانیاآپارتمان های لوکس در آلانیا در فاصله ی پیاده تا ساحلآپارتمان های لوکس در آلانیا در فاصله ی پیاده تا ساحل99.000 €2+1, 3+1 phمهموتلار / آلانیا