تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمان با منظره پانوراماتیک دریا در منطقه آرام در لارا

آپارتمان با منظره پانوراماتیک دریا در منطقه آرام در لارا, آنتالیا / لاراآپارتمان با منظره پانوراماتیک دریا در منطقه آرام در لارا, آنتالیا / لارا - videoآپارتمان با منظره پانوراماتیک دریا در منطقه آرام در لارا, آنتالیا / لارا - videoآپارتمان با منظره پانوراماتیک دریا در منطقه آرام در لارا, آنتالیا / لارا - videoآپارتمان با منظره پانوراماتیک دریا در منطقه آرام در لارا, آنتالیا / لارا - videoآپارتمان با منظره پانوراماتیک دریا در منطقه آرام در لارا, آنتالیا / لارا - videoآپارتمان با منظره پانوراماتیک دریا در منطقه آرام در لارا, آنتالیا / لارا - videoآپارتمان با منظره پانوراماتیک دریا در منطقه آرام در لارا, آنتالیا / لارا - videoآپارتمان با منظره پانوراماتیک دریا در منطقه آرام در لارا, آنتالیا / لارا - videoآپارتمان با منظره پانوراماتیک دریا در منطقه آرام در لارا, تصاویر داخلی-1آپارتمان با منظره پانوراماتیک دریا در منطقه آرام در لارا, تصاویر داخلی-2آپارتمان با منظره پانوراماتیک دریا در منطقه آرام در لارا, تصاویر داخلی-3آپارتمان با منظره پانوراماتیک دریا در منطقه آرام در لارا, تصاویر داخلی-4آپارتمان با منظره پانوراماتیک دریا در منطقه آرام در لارا, تصاویر داخلی-5آپارتمان با منظره پانوراماتیک دریا در منطقه آرام در لارا, تصاویر داخلی-6آپارتمان با منظره پانوراماتیک دریا در منطقه آرام در لارا, تصاویر داخلی-7آپارتمان با منظره پانوراماتیک دریا در منطقه آرام در لارا, تصاویر داخلی-8آپارتمان با منظره پانوراماتیک دریا در منطقه آرام در لارا, تصاویر داخلی-9آپارتمان با منظره پانوراماتیک دریا در منطقه آرام در لارا, تصاویر داخلی-10آپارتمان با منظره پانوراماتیک دریا در منطقه آرام در لارا, تصاویر داخلی-11آپارتمان با منظره پانوراماتیک دریا در منطقه آرام در لارا, تصاویر داخلی-12آپارتمان با منظره پانوراماتیک دریا در منطقه آرام در لارا, تصاویر داخلی-13آپارتمان با منظره پانوراماتیک دریا در منطقه آرام در لارا, تصاویر داخلی-14آپارتمان با منظره پانوراماتیک دریا در منطقه آرام در لارا, تصاویر داخلی-15آپارتمان با منظره پانوراماتیک دریا در منطقه آرام در لارا, تصاویر داخلی-16آپارتمان با منظره پانوراماتیک دریا در منطقه آرام در لارا, تصاویر داخلی-17آپارتمان با منظره پانوراماتیک دریا در منطقه آرام در لارا, تصاویر داخلی-18آپارتمان با منظره پانوراماتیک دریا در منطقه آرام در لارا, تصاویر داخلی-19آپارتمان با منظره پانوراماتیک دریا در منطقه آرام در لارا, تصاویر داخلی-20آپارتمان با منظره پانوراماتیک دریا در منطقه آرام در لارا, تصاویر داخلی-21آپارتمان با منظره پانوراماتیک دریا در منطقه آرام در لارا, تصاویر داخلی-22
قیمت 384.100 €
 • اطلاعات عمومی
 • 4+1
 • هزینه آژانس املاک 2 درصد
 • آنتالیا / لارا
 • 180 m²
 • 4+1
 • 3
 • 3
 • 2004
 • 13
 • آماده تحویل
 • 10 km
 • 100 mt
 • 8 km
شماره ملک AYT-161

3 دلیل اصلی برای خرید

• آپارتمان لوکس درجه یک
• منظره پانورامیک دریا
• در منطقه ای مطلوب

آپارتمان مجهز در لارا به طراحی داخلی درجه یک در آنتالیا

این آپارتمانهای درجه یک برای فروش در آنتالیا در لارا واقع شده اند. لارا به عنوان منطقه ارجح و آرام شناخته شده است. این منطقه با توجه به یکی از محبوب ترین مکان های گردشگری آبشار دودن، چشم انداز صخره ها و فضاهای سبز و پارک ها، بسیار مورد توجه است. بسیاری از مراکز خرید، فعالیت های اجتماعی، کافه ها و رستوران ها در این منطقه واقع شده اند.

این آپارتمان ها 8 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا، 10 کیلومتر تا مرکز شهر، 100 متر تا ساحل، 3 کیلومتر تا نزدیکترین مرکز خرید، 1 کیلومتر تا آبشار دودن، 850 متر تا پارک دودن و 1 کیلومتر تا نزدیکترین بیمارستان فاصله دارد.

این مجموعه شامل یک بلوک و 13 طبقه میباشد. این مجموعه دارای استخر شنا، آسانسور، سرایداری، نگهبانی 24/7، دوربین امنیتی، منطقه آفتاب گرفتن، پارکینگ سرپوشیده، انباری، گرمایش مرکزی و باغی طراحی شده است.

تنها یک نوع آپارتمان برای فروش در اینجا وجود دارد

آپارتمان 4 خوابه 180 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، حمام، حمام اختصاصی، توالت و 2 بالکن است. (یکی از آپارتمانهای 4 اتاق خوابه، کاملا مبله و با دید دریا میباشد.)

این آپارتمان مبله با طراحی داخلی درجه یک طراحی شده است. لوازم آشپزخانه، تهویه مطبوع، رختکن، کابینت، اینترنت وای فای، کابین دوش، کالاهای سفید، آبگرمکن، کرکره و آنتن ماهواره وجود دارد.

توجه؛ در طول پروسه فروش، کمیسیون شرکت املاک و مستغلات از خریدار اخذ می شود.

توجه: در جریان فروش، هزینه آژانس املاک و مستغلات توسط خریدار پرداخت می شود.

ویژگی های عمومی آپارتمان با منظره پانوراماتیک دریا در منطقه آرام در لارا

آپارتمان / آنتالیا / لارا

آسانسوراستخرسرایدارپارکینگ (سرپوشیده)نگهبانی 24/7حمام ترکیباغتلویزیون ماهواره ایدوشحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهبالکنآشپزخانه جداساحل (0 الی 500 متر)با دید دریافرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت 384.100 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 17.11.2020 10:30:33

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید

Webinar About Buying Property in Turkey

بالا
برو به
ملکهای مشابه
املاک و مستغلات مناسب سرمایه گذاری در 100 متری خیابان توریسماملاک و مستغلات مناسب سرمایه گذاری در 100 متری خیابان توریسم364.800 €لارا / آنتالیاآپارتمان های لوکس نزدیک به ساحل کنییالتیآپارتمان های لوکس نزدیک به ساحل کنییالتی353.700 €6+1 dpکنییالتی / آنتالیاآپارتمان های نوساز 1+3 در نزدیکی ساحل کنییالتی در آنتالیاآپارتمان های نوساز 1+3 در نزدیکی ساحل کنییالتی در آنتالیا400.000 €3+1کنییالتی / آنتالیاخانه بزرگ با مناظر بی نظیر در آنتالیاخانه بزرگ با مناظر بی نظیر در آنتالیا435.000 €3+1لارا / آنتالیا