تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

فروشگاه های بزرگ تجاری با چشم انداز عالی در نیلور، بورسا

فروشگاه های بزرگ تجاری با چشم انداز عالی در نیلور، بورسا , بورسا / نیلوفرفروشگاه های بزرگ تجاری با چشم انداز عالی در نیلور، بورسا , بورسا / نیلوفر - videoفروشگاه های بزرگ تجاری با چشم انداز عالی در نیلور، بورسا , بورسا / نیلوفر - videoفروشگاه های بزرگ تجاری با چشم انداز عالی در نیلور، بورسا , بورسا / نیلوفر - videoفروشگاه های بزرگ تجاری با چشم انداز عالی در نیلور، بورسا , بورسا / نیلوفر - videoفروشگاه های بزرگ تجاری با چشم انداز عالی در نیلور، بورسا , بورسا / نیلوفر - videoفروشگاه های بزرگ تجاری با چشم انداز عالی در نیلور، بورسا , بورسا / نیلوفر - videoفروشگاه های بزرگ تجاری با چشم انداز عالی در نیلور، بورسا , پلان ملک-1
به اشتراک بگذارید
تصاویر کلیپلان ملک
قیمت از 205.100 €
  • اطلاعات عمومی
  • بدون کمیسیون
  • بورسا / نیلوفر
  • 127 m² - 250 m²
  • 07/2021
  • در حال ساخت
  • 15 km
  • 20.5 km
  • 64 km
شماره ملک BRS-075

3 دلیل اصلی برای خرید

• در شلوغ ترین منطقه تجاری بورسا واقع شده است
• گزینه های حمل و نقل عمومی و ترافیک سنگین پیاده روی
• مکان معتبر و دسترسی آسان

مغازه های تجاری خیابان و حیاط در بزرگراه و ایستگاه مترو در بورسا

این مغازه های تجاری در خروجی متراکم ترین ایستگاه مترو در نیلوفر واقع شده اند. این مغازه ها در چهارراه 2 بزرگراه مهم بورسا قرار گرفته اند، بنابراین دسترسی آسان به هر قسمت از شهر مانند امکانات روزانه مانند مارکیت ها، مناطق صنعتی، ایستگاه های مترو، بیمارستان ها، بانک ها، مدارس، مراکز خرید و عمده فروشان را امکان پذیر می کند. این فروشگاه های بزرگ تجاری 50 متر به نزدیکترین ایستگاه مترو کوچوک صنایع و بزرگراه ازمیر (راه اصلی حمل و نقل بورسا)، 200 متر تا نزدیکترین منطقه صنعتی، 2.5 کیلومتر تا مرکز خرید اوزدیلیک پارک، 5 کیلومتر تا مرکز خرید سوریاپی، 14.5 کیلومتر تا ایستگاه اتوبوس بورسا و مرکز خرید آناتولیوم، 15 کیلومتر تا مرکز شهر، 20.5 کیلومتر تا بندر کشتی ای دی او، 23 کیلومتر تا پارک ملی اولوداگ، 64 کیلومتر تا فرودگاه بورسا ینیشهیر و 122 کیلومتر تا فرودگاه سبیها گوکچن فاصله دارد. اگر می خواهید مغازه فروشی در ترکیه، بورسا بخرید، این پروژه یک فرصت مناسب برای شماست!

این مجتمع مسکونی در زمینی به مساحت 24.475 مترمربع ساخته شده است و دارای 763 مترمربع محوطه سبز با 153 آپارتمان و 73 مغازه تجاری است. این مجتمع مسکونی دارای امکاناتی از جمله پارکینگ سرپوشیده، اتاق بازی، سرویس سینمای جیبی، لابی، مرکز تناسب اندام، پیلاتس، زمین بازی کودکان و سیستم امنیتی 24 ساعته است.

مغازه های تجاری از 133 متر مربع تا 192 متر مربع متغیر هستند.

این مغازه های بزرگ جلوی جاده و حیاط به صورت هسته ای تحویل داده خواهند شد و به مالکان آن امکان تزئین را می دهند.

ویژگی های عمومی فروشگاه های بزرگ تجاری با چشم انداز عالی در نیلور، بورسا

تجاری / بورسا / نیلوفر

در مجموعهسالن ورزشپارکینگ (سرپوشیده)نگهبانی 24/7باغ
نماینده فروش
بازدید از دفتربورسا
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت از 205.100 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
املاک تجاری احاطه شده با امکانات در بورسااملاک تجاری احاطه شده با امکانات در بورسا67.800 €نیلوفر / بورسادفاتر سرمایه گذاری نزدیک به کلیه امکانات در بورسا نیلوفردفاتر سرمایه گذاری نزدیک به کلیه امکانات در بورسا نیلوفر36.900 €1+0نیلوفر / بورسافروشگاه بزرگ با تضمین درآمد اجاره ای در نیلوفر، بورسافروشگاه بزرگ با تضمین درآمد اجاره ای در نیلوفر، بورسا290.500 €نیلوفر / بورساملک تجاری با تضمین درآمد اجاره ای در بورساملک تجاری با تضمین درآمد اجاره ای در بورسا1.239.600 €عثمانقاضی / بورسا