تماس با ما از ایران 00905322124590

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمانهای معتبر در استانبول در حوزه راه اکسپرس

آپارتمانهای معتبر در استانبول در حوزه راه اکسپرس, استامبول / باغچه لی اولرآپارتمانهای معتبر در استانبول در حوزه راه اکسپرس, استامبول / باغچه لی اولر - videoآپارتمانهای معتبر در استانبول در حوزه راه اکسپرس, استامبول / باغچه لی اولر - videoآپارتمانهای معتبر در استانبول در حوزه راه اکسپرس, استامبول / باغچه لی اولر - videoآپارتمانهای معتبر در استانبول در حوزه راه اکسپرس, استامبول / باغچه لی اولر - videoآپارتمانهای معتبر در استانبول در حوزه راه اکسپرس, استامبول / باغچه لی اولر - videoآپارتمانهای معتبر در استانبول در حوزه راه اکسپرس, استامبول / باغچه لی اولر - videoآپارتمانهای معتبر در استانبول در حوزه راه اکسپرس, استامبول / باغچه لی اولر - videoآپارتمانهای معتبر در استانبول در حوزه راه اکسپرس, استامبول / باغچه لی اولر - videoآپارتمانهای معتبر در استانبول در حوزه راه اکسپرس, استامبول / باغچه لی اولر - videoآپارتمانهای معتبر در استانبول در حوزه راه اکسپرس, پلان ملک-1آپارتمانهای معتبر در استانبول در حوزه راه اکسپرس, پلان ملک-2آپارتمانهای معتبر در استانبول در حوزه راه اکسپرس, پلان ملک-3آپارتمانهای معتبر در استانبول در حوزه راه اکسپرس, پلان ملک-4
قیمت از 50.600 €
 • اطلاعات عمومی
 • استودیو
 • 1+1
 • استامبول / باغچه لی اولر
 • 40 m² به 67 m²
 • Std, 1+1
 • 1
 • 1
 • 06/2019
 • 14
 • در حال ساخت
 • 8 km
 • 4 km
شماره ملک IST-228

اطلاعات کمپین

خرید آپارتمان تنها با پیش پرداخت 5000 دلار آمریکا

آنتالیا هومز همچنان ارایه دهنده فرصت های عالی برای خریداران املاک و مستغلات میباشد. ما یک طرح پرداخت انعطاف پذیر را از یک شرکت ساختمانی معتبر و قابل اعتماد در استانبول گرفتیم.

شرایط پرداخت به شرح زیر است؛

آپارتمان 1+1 تنها با پرداخت اولیه 5.000 دلار. الباقی مبلغ را میتوانید ماهیانه 5.000 دلار پرداخت کنید.

آپارتمان 2+1 تنها با پرداخت اولیه 7.500 دلار. الباقی مبلغ را میتوانید ماهیانه 7.500 پرداخت کنید.

اعتبار تا 31.3.2018 09:30:00مشاهده همه کمپین ها >>>

آپارتمانهای باهچلیولر با طراحی یکی از وسیع ترین نماهای استانبول

این آپارتمانها در باهچلیولر یکی از با ارزش ترین مراکز امروزی و فردا آینده شهر در حوزه راه اکسپرسقرار دارد. باهچلیولر یک منطقه بزرگ در قسمت اروپایی از استانبول است. این منطقه یکی از مناطق سرمایه گذاری پیشرو در استانبول است. آپارتمانهای باهچلیولر به تمام امکانات مورد نیاز شما مانند مغازه ها، مدارس، بانک ها، پارک ها، بیمارستان، مراکز کسب و کار و سایر امکانات نزدیک است. شما می توانید در زمانی کوتاه به فرودگاه برسید و نیز به هر نقطه از استانبول بوسیله بزرگراه های تی ای ام، ای-5 و بزرگراه سوم، دسترسی داشته باشید.

این آپارتمانهای استانبول که ارایه دهنده شیوه زندگی خلاقانه و گسترده می باشند، 4 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آتاتورک و نزدیکترین دانشگاه، 3 کیلومتر تا بزرگراه ای-5، 5 کیلومتر تا بزرگراه تی ای ام، 6.5 کیلومتر تا بازار استانبول و 2.7 کیلومتر با نزدیکترین بیمارستان فاصله دارند. همچنین از اینجا بوسیله مترو، متروبوس و اتوبوس به آسانی به مناطق دیگر استانبول دسترسی پیدا می کنید.

بیمارستانهای منطقه: بیمارستان صفا کوی دانشگاه مدیپل، بیمارستان صفا، بیمارستان اردم گونشلی، بیمارستان دانشکده پزشکی دانشگاه بیرونی، بیمارستان روملی، بیمارستان خصوصی زنان، بیمارستان استانبول، بیمارستان آتاکنت آجی بادام، مرکز پزشکی شخصی ورا، مرکز جراحی و پزشکی اوروپا، بیمارستان کنت هالکالی و بیمارستان مدیان.

مدارس این ناحیه: کالج آرل، کالج اکیانوس، کالج هزار، کالج دوگا فلوریا، کالج اغور، کالج حیات بیرکیم، کالج ایهلاس، دانشگاه کمربورگاز، دانشگاه کولتور، دانشگاه صباهاتین زعیم استانبول و دانشگاه آرل.

مراکز خرید در منطقه: بازار استانبول، استار سیتی اوتلت، ایست وست میدان، آرنا پارک، آرمونیا پارک، گونشلی پارک، پاور اوتلت 212 استانبول، مرکز خرید برجهای آتاکوی و مرکز اوتلت فرودگاه.

این پروژه با ایده منزل- دفتر در زمینی به مساحت 4.200 متر مربع ساخته شده است. این مجموعه دارای یک بلوک شامل 100 آپارتمان و 6 واحد تجاری است. این آپارتمانها با خدمات لابی و پذیرش 24 ساعته، اتاق جلسات، سالن بدنسازی، سونا، حمام ترکی، خدمات خانه داری، پارکینگ سرپوشیده و رو باز، فضای سبز، زمین بازی کودکان، مسیرهای پیاده روی، خیابان خرید، ژنراتور، آسانسور، سرایداری، دوربین های امنیتی و نگهبانی 24/7 تجربه یک رندگی آسوده را برای شما به ارمغان می آورند.

2 نوع آپارتمان در این پروژه وجود دارد

آپارتمان استودیو 40 متر مربعی که دارای یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن و یک حمام است.

آپارتمان 1 خوابه 67-61 متر مربعی که دارای یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن و حمام است. (برخی از آپارتمانهای 1 خوابه بالکن دارند.)

این آپارتمانها با رویه نوین زندگی درب فولادی، لوازم آشپزخانه، زیرساخت های فیبر نوری و کابین دوش دارند.

لطفا برای آگاهی از در دسترس بودن و شرایط پرداخت با ما تماس بگیرید.

ویژگی های عمومی آپارتمانهای معتبر در استانبول در حوزه راه اکسپرس

آپارتمان / استامبول / باغچه لی اولر

سوناآسانسور در مجموعهسرایدارسالن ورزشپارکینگ (سرپوشیده)پارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیحمام ترکیباغاتاق رختکندوشتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه طرح بازمرکز شهرفرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
مدیر فروش
بازدید از دفتراستامبول
قیمت های مناسب هر زمان

استودیو50.600 €1+1 آپارتمان 73.600 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 6.2.2018 14:22:51

هزینه ها لیر در ترکیه است. قیمت ها قیمت اولیه هستند. نرخ ارز روزانه به روز می شود.

بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان های لوکس برای فروش در یک مجتمع مسکونیآپارتمان های لوکس برای فروش در یک مجتمع مسکونی49.200 €Std, 1+1, 2+1, 3+1بیلیکدوزو / استامبولآپارتمانهای لوکس در پروژه میدان بزرگ استانبولآپارتمانهای لوکس در پروژه میدان بزرگ استانبول42.500 €Std, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1اسنیورت / استامبولاملاک و مستغلات درجه یک تازه تکمیل شده در استانبولاملاک و مستغلات درجه یک تازه تکمیل شده در استانبول54.100 €1+1, 2+1, 3+1, 4+1باغچه اولری / استامبولمدرن آپارتمان برای فروشمدرن آپارتمان برای فروش56.500 €Std, 1+1, 2+1, 3+1بیلیکدوزو / استامبول
ما استخدام میکنیم