تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

املاک و مستغلات معتبر استانبول با ایده مسکونی-اداری

املاک و مستغلات معتبر استانبول با ایده مسکونی-اداری, استانبول / باکیرکویاملاک و مستغلات معتبر استانبول با ایده مسکونی-اداری, استانبول / باکیرکوی - videoاملاک و مستغلات معتبر استانبول با ایده مسکونی-اداری, استانبول / باکیرکوی - videoاملاک و مستغلات معتبر استانبول با ایده مسکونی-اداری, استانبول / باکیرکوی - videoاملاک و مستغلات معتبر استانبول با ایده مسکونی-اداری, استانبول / باکیرکوی - videoاملاک و مستغلات معتبر استانبول با ایده مسکونی-اداری, استانبول / باکیرکوی - videoاملاک و مستغلات معتبر استانبول با ایده مسکونی-اداری, تصاویر داخلی-1املاک و مستغلات معتبر استانبول با ایده مسکونی-اداری, تصاویر داخلی-2املاک و مستغلات معتبر استانبول با ایده مسکونی-اداری, تصاویر داخلی-3املاک و مستغلات معتبر استانبول با ایده مسکونی-اداری, تصاویر داخلی-4املاک و مستغلات معتبر استانبول با ایده مسکونی-اداری, تصاویر داخلی-5املاک و مستغلات معتبر استانبول با ایده مسکونی-اداری, تصاویر داخلی-6املاک و مستغلات معتبر استانبول با ایده مسکونی-اداری, تصاویر داخلی-7املاک و مستغلات معتبر استانبول با ایده مسکونی-اداری, پلان ملک-1املاک و مستغلات معتبر استانبول با ایده مسکونی-اداری, پلان ملک-2املاک و مستغلات معتبر استانبول با ایده مسکونی-اداری, پلان ملک-3املاک و مستغلات معتبر استانبول با ایده مسکونی-اداری, پلان ملک-4املاک و مستغلات معتبر استانبول با ایده مسکونی-اداری, پلان ملک-5املاک و مستغلات معتبر استانبول با ایده مسکونی-اداری, پلان ملک-6
قیمت از 160.200 €قیمت تایید شده
 • اطلاعات عمومی
 • 1+1
 • بدون کمیسیون
 • استانبول / باکیرکوی
 • 80 m² - 140 m²
 • 1+1
 • 1
 • 1
 • 06/2021
 • 17
 • در حال ساخت
 • 5 km
 • 40 km
شماره ملک IST-383

3 دلیل اصلی برای خرید

• مکانی عالی
• پیاده روی کوتاهی تا مترو و متروبوس
• پروژه ای با گواهی لید طلایی

املاک و مستغلات جدید با گواهی لید طلایی در باکرکوی، منطقه آتاکوی

این املاک معتبر در باکرکوی واقع شده اند. باکرکوی با وجود از سرعت بالای شهرک سازی و زیباییهای طبیعی یکی از مناطق برجسته استانبول است. این ناحیه هر ساله با شبکه حمل و نقل، پروژه های املاک و مستغلات، مراکز تجاری، هتل ها، نمایشگاهها و مراکز خرید در حال توسعه بیشتر است. آتاکوی به عنوان مرکز کسب و کار شهر مورد توجه بسیاری از سرمایه گذاران است. این منطقه از امکانات بسیاری از جمله وسایل حمل و نقل دریایی و جاده ای برخوردار است.

این املاک و مستغلات فروشی استانبول در کنار دانشگاه، مراکز مهم نمایشگاهی، مترو، مترویس، حوضه مسیر اکسپرس و بزرگراه ای-5 قرار دارند. این املاک و مستغلات جدید بدلیل موقعیت مکانی برجسته خود دسترسی کوتاهی به نقاط اصلی شهر دارند. این آپارتمان ها 1.5 کیلومتر تا مرکز تجارت جهانی، 34 کیلومتر تا پل سلطان محمد فاتیح، 25 کیلومتر تا پل شهدای 15 جولای، 6 کیلومتر تا مارینای آتاکوی، 24 کیلومتر تا میدان تقسیم، 14 کیلومتر تا پارک ینی کاپی، 5 کیلومتر تا اسکله باکرکوی، 9 کیلومتر تا بزرگراه تی ای ام و 40 کیلومتر تا فرودگاه استانبول فاصله دارند. همچنین، به راحتی می توانید طی 45 دقیقه از طریق مارمارای به کادیکوی برسید.

بیمارستانهای منطقه: بیمارستان مدیکال پارک، بیمارستان خصوصی آتاکوی، بیمارستان روملی، بیمارستان خصوصی ایلکه، بیمارستان مرکز پزشکی دانشگاه بیرونی، بیمارستان خصوصی نیسا، بیمارستان صفا، بیمارستان خصوصی مدیان و بیمارستان خصوصی ورا.

مدارس ناحیه: دانشگاه کولتور، دانشگاه آیدین، مدرسه تحصیلات عالیه دانشگاه اوکان، کالج اوگور، کالج ایهلاس، کالج آرل، دانشکده فرهنگ، دانشکده کالج، کالج فلوریا دوگا و مدرسه خصوصی حرفه ای مکاتبیم آنادلو.

مراکز خرید در منطقه: مرکز خرید اوتلت فرودگاه، مرکز خرید آگوا پارک، متروپورت، مرکز خرید آرمونی پارک، مرکز خرید اوتلت سنچری، مرکز خرید آتاکوی، مرکز خرید آتریوم، مرکز خرید فلین، مرکز کدیر هاش، مرکز ودینگ ورلد، مرکز خرید ای بی سی پلاس، برج های تجاری، مسکونی و خرید آتاکوی و مرکز خرید ایستوست.

این پروژه مسکونی با ایده مسکونی-اداری با بهره گیری از معماری برتر، چشم انداز جذاب و فضاهای سبز، گواهی طلایی لید را بدست آورده است. این پروژه املاک و مستغلات استانبول دارای 12.800 متر مربع زیربنا، 3500 متر مربع فضای سبز، 800 متر مربع فضای مشترک و 53.800 متر مربع مساحت می باشد. این مجموعه 2 بلوک 17 طبقه و 400 واحد مستقل شامل آپارتمان، دفاتر، مغازه ها و هتل دارد. این پروژه با حمام ترکی، اتاق ماساژ، سونا، اتاق بخار، اسپا، کافی نت، رستوران، استخر کودکان، مرکز تناسب اندام، استخر شنا، مرکز خرید، پارکینگ دوچرخه، پارکینگ سرپوشیده، خدمات امنیتی 24 ساعته، آسانسور، ژنراتور، رعد و برقگیر، سیستم اطفا حریق اتوماتیک، مخزن آب، سنسورهای دود و آتش و سیستم مدار بسته تجهیز شده است.

در اینجا فقط یک نوع آپارتمان وجود دارد

آپارتمان 1 خوابه 122-80 متر مربعی با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن و حمام. (بعضی از آپارتمان های یک خوابه دارای یک بالکن هستند.)

این آپارتمان های راحت با کیفیت طراحی داخلی و ساخت درجه یک خود، نظرها را جلب می کنند. این واحدها به اتاق لباسشویی، آیفون تصویری، کابین دوش، درب فلزی، سیستم گرمایش مرکزی، عایق حرارتی و صوتی، لوازم آشپزخانه، مواد شیشه ای با کیفیت بالا، زیرساختهای آنتن ماهواره ای، تلویزیون کابلی و گاز شهری مجهز می باشند.

لطفا برای اطلاع از در دسترس بودن و شرایط پرداخت با ما تماس بگیرید.

ویژگی های عمومی املاک و مستغلات معتبر استانبول با ایده مسکونی-اداری

آپارتمان / استانبول / باکیرکوی

سوناآسانسوراستخر در مجموعهسرایدارسالن ورزشپارکینگ (سرپوشیده)نگهبانی 24/7دوربین امنیتیحمام ترکیباغتلویزیون ماهواره ایدوشتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه طرح بازساحل (1 الی 5 کیلومتر)مرکز شهرفرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
بازدید از دفتراستانبول
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت از 160.200 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان های با نمای دریا در یک مجتمع در بویوکچکمجه، استانبولآپارتمان های با نمای دریا در یک مجتمع در بویوکچکمجه، استانبول158.400 €2+1, 3+1, 4+1, 5+2بیوکچکمجه / استانبولآپارتمانهای با طراحی ویژه در نزدیکی حوضه اکسپرس در استانبولآپارتمانهای با طراحی ویژه در نزدیکی حوضه اکسپرس در استانبول156.400 €1+1, 2+1باجیلر / استانبولآپارتمانهای استانبول با پنجره های پهن در شیشلیآپارتمانهای استانبول با پنجره های پهن در شیشلی161.400 €Std, 1+1, 2+1, 3+1, 3,5+1شیشلی / استانبولآپارتمانهای شیک با موقعیت برجسته خود در استانبولآپارتمانهای شیک با موقعیت برجسته خود در استانبول164.100 €2+1, 3+1, 4+1کاغذخانه / استانبول