تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

املاک با دید دریا و دریاچه در بویوکچکمجه، استانبول

املاک با دید دریا و دریاچه در بویوکچکمجه، استانبول, استانبول / بیوکچکمجهاملاک با دید دریا و دریاچه در بویوکچکمجه، استانبول, استانبول / بیوکچکمجه - videoاملاک با دید دریا و دریاچه در بویوکچکمجه، استانبول, استانبول / بیوکچکمجه - videoاملاک با دید دریا و دریاچه در بویوکچکمجه، استانبول, تصاویر داخلی-1املاک با دید دریا و دریاچه در بویوکچکمجه، استانبول, تصاویر داخلی-2املاک با دید دریا و دریاچه در بویوکچکمجه، استانبول, تصاویر داخلی-3املاک با دید دریا و دریاچه در بویوکچکمجه، استانبول, تصاویر داخلی-4املاک با دید دریا و دریاچه در بویوکچکمجه، استانبول, تصاویر داخلی-5املاک با دید دریا و دریاچه در بویوکچکمجه، استانبول, تصاویر داخلی-6املاک با دید دریا و دریاچه در بویوکچکمجه، استانبول, تصاویر داخلی-7املاک با دید دریا و دریاچه در بویوکچکمجه، استانبول, تصاویر داخلی-8املاک با دید دریا و دریاچه در بویوکچکمجه، استانبول, تصاویر داخلی-9املاک با دید دریا و دریاچه در بویوکچکمجه، استانبول, تصاویر داخلی-10املاک با دید دریا و دریاچه در بویوکچکمجه، استانبول, تصاویر داخلی-11املاک با دید دریا و دریاچه در بویوکچکمجه، استانبول, تصاویر داخلی-12
قیمت از 106.400 €قیمت تایید شده
 • اطلاعات عمومی
 • 2+1
 • 3+1
 • 4+1
 • بدون کمیسیون
 • استانبول / بیوکچکمجه
 • 145 m² - 320 m²
 • 2+2 dp, 3+1, 4+1, 4+2 dp
 • 2
 • 1, 2
 • 05/2021
 • در حال ساخت
 • 2.5 km
 • 54 km
شماره ملک IST-447

3 دلیل اصلی برای خرید

•  منظره دریا و دریاچه
• 5 دقیقه تا بزرگراه E-5 و مراکز خرید
• منطقه ای آرام و صلح آمیز

املاک جدید نزدیک به امکانات محلی و اجتماعی در بویوکچکمجه

این املاک با منظره دریا و دریاچه در بویوکچکمجه، استانبول واقع شده است. بویوکچکمجه یکی از مناطق بخش اروپایی استانبول است که شامل ساحل طولانی، بسیاری از مراکز خرید، تئاتر، مراکز ورزشی و غیره است.

این املاک فروشی در استانبول 1.4 کیلومتر تا مرکز خرید پرلاویستا، 2.5 کیلومتر تا دریا و نمایشگاه و مرکز کنگره تویاپ، 3.5 کیلومتر با جنگل بلند اکچاکایا، 5.6 کیلومتر تا مرکز خرید مارمارا پارک، 35 کیلومتر تا ایستگاه اتوبوس اسنلر، 49 کیلومتر تا میدان تاکسیم و 54 کیلومتر تا فرودگاه استانبول فاصله دارد.

بیمارستان های این منطقه: مرکز خصوصی پزشکی میدیکل، بیمارستان اوبامدیکال، بیمارستان خصوصی استانبول، مرکز ویژه درمانی استانبول، مرکز مراقبت از معلولیت.

مدارس این منطقه: دانشگاه بیکنت، دانشگاه آرل، دانشگاه کدیر هاس، مدارس دووعا گوزلجه، کالج باغچهشهیر میماروبه کمپوس، کالج جهانگیر، کالج اوقیانوس، مؤسسات آموزشی میممار سینان.

مراکز خرید در این منطقه: مرکز خرید پرستیژ، مرکز خرید پرلاویستا، مرکز خرید پردایس، مرکز خرید کیراینجی، مرکز خرید کومبورگاز ای یاشم، مرکز خرید تپه کنت، مرکز خرید آی مرکز.

این مجتمع مسکونی در مساحت 5869 متر مربع واقع شده و در مجموع از 38 املاک تشکیل شده است. در اینجا فضای سبز، پیاده روها، اتاق های جلسه و مطالعه، سالن های نماز، زمین های بازی کودکان، پارکینگ های زیرزمینی برای هر آپارتمان، استخرهای سرپوشیده، سالن های ورزشی، سونا، اتاق بخار، امکانات تفریحی ورزشی  برای آقایان و بانوان وجود دارد.

انواع املاک

املاک 2 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه اوپن، یک حمام اختصاصی، یک حمام و یک بالکن است.

املاک 2 خوابه دارای 2 اتاق نشیمن، یک آشپزخانه اوپن یا مجزا، یک حمام اختصاصی، یک حمام، یک سرویس بهداشتی، یک بالکن و تراس است.

املاک 3 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه مجزا، یک حمام اختصاصی، یک حمام و یک بالکن است.

املاک 4  خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه اوپن یا آشپزخانه مجزا، یک حمام اختصاصی، یک حمام و یک بالکن است.

املاک 5 خوابه دارای 2 اتاق نشیمن، یک آشپزخانه اوپن یا مجزا، یک حمام اختصاصی، یک حمام، یک سرویس بهداشتی، یک بالکن و 2 تراس است.

این املاک در بویوکچکمجه، استانبول دارای  لوازم آشپزخانه، آسانسور و کمبی آبگرم کن هستند.

ویژگی های عمومی املاک با دید دریا و دریاچه در بویوکچکمجه، استانبول

آپارتمان / استانبول / بیوکچکمجه

سوناآسانسوراستخر در مجموعهسالن ورزشپارکینگ (سرپوشیده)نگهبانی 24/7دوربین امنیتیحمام ترکیباغاتاق رختکندوشحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهبالکنآشپزخانه طرح بازبا دید دریا
نماینده فروش
بازدید از دفتراستانبول
قیمت های مناسب هر زمان

2+1 آپارتمان 106.400 €3+1 آپارتمان 114.100 €4+1 آپارتمان 119.000 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
مغازه های با نام تجاری جدید در یک خیابان خرید در استانبول، ترکیه مغازه های با نام تجاری جدید در یک خیابان خرید در استانبول، ترکیه 104.500 €اسنیورت / استانبولآپارتمان استانبول با سیسم هوشمند نزدیک به دریاآپارتمان استانبول با سیسم هوشمند نزدیک به دریا104.000 €2+1, 2+1 dp, 3+1, 3+1 dp, 4+1بیوکچکمجه / استانبولآپارتمانهای منحصر به فرد در نزدیکی بزرگراه ای-5 در استانبولآپارتمانهای منحصر به فرد در نزدیکی بزرگراه ای-5 در استانبول106.400 €1+1باکیرکوی / استانبولآپارتمانهای در خیابان سریع در حال رشد در کوچوکچکمجهآپارتمانهای در خیابان سریع در حال رشد در کوچوکچکمجه106.400 €1+1, 2+1, 3+1کوچکچکمجه / استانبول