تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

املاک فروشی در استانبول با قیمت مناسب

املاک فروشی در استانبول با قیمت مناسب, استانبول / گونشلیاملاک فروشی در استانبول با قیمت مناسب, استانبول / گونشلی - videoاملاک فروشی در استانبول با قیمت مناسب, استانبول / گونشلی - videoاملاک فروشی در استانبول با قیمت مناسب, استانبول / گونشلی - videoاملاک فروشی در استانبول با قیمت مناسب, استانبول / گونشلی - videoاملاک فروشی در استانبول با قیمت مناسب, استانبول / گونشلی - videoاملاک فروشی در استانبول با قیمت مناسب, استانبول / گونشلی - videoاملاک فروشی در استانبول با قیمت مناسب, استانبول / گونشلی - videoاملاک فروشی در استانبول با قیمت مناسب, استانبول / گونشلی - videoاملاک فروشی در استانبول با قیمت مناسب, استانبول / گونشلی - videoاملاک فروشی در استانبول با قیمت مناسب, استانبول / گونشلی - videoاملاک فروشی در استانبول با قیمت مناسب, استانبول / گونشلی - videoاملاک فروشی در استانبول با قیمت مناسب, استانبول / گونشلی - videoاملاک فروشی در استانبول با قیمت مناسب, استانبول / گونشلی - videoاملاک فروشی در استانبول با قیمت مناسب, استانبول / گونشلی - videoاملاک فروشی در استانبول با قیمت مناسب, استانبول / گونشلی - videoاملاک فروشی در استانبول با قیمت مناسب, استانبول / گونشلی - videoاملاک فروشی در استانبول با قیمت مناسب, استانبول / گونشلی - videoاملاک فروشی در استانبول با قیمت مناسب, استانبول / گونشلی - videoاملاک فروشی در استانبول با قیمت مناسب, استانبول / گونشلی - videoاملاک فروشی در استانبول با قیمت مناسب, استانبول / گونشلی - videoاملاک فروشی در استانبول با قیمت مناسب, تصاویر داخلی-1املاک فروشی در استانبول با قیمت مناسب, تصاویر داخلی-2املاک فروشی در استانبول با قیمت مناسب, تصاویر داخلی-3املاک فروشی در استانبول با قیمت مناسب, تصاویر داخلی-4املاک فروشی در استانبول با قیمت مناسب, تصاویر داخلی-5املاک فروشی در استانبول با قیمت مناسب, تصاویر داخلی-6املاک فروشی در استانبول با قیمت مناسب, تصاویر داخلی-7املاک فروشی در استانبول با قیمت مناسب, تصاویر داخلی-8املاک فروشی در استانبول با قیمت مناسب, تصاویر داخلی-9املاک فروشی در استانبول با قیمت مناسب, تصاویر داخلی-10املاک فروشی در استانبول با قیمت مناسب, پلان ملک-1املاک فروشی در استانبول با قیمت مناسب, پلان ملک-2املاک فروشی در استانبول با قیمت مناسب, پلان ملک-3املاک فروشی در استانبول با قیمت مناسب, پلان ملک-4املاک فروشی در استانبول با قیمت مناسب, پلان ملک-5املاک فروشی در استانبول با قیمت مناسب, پلان ملک-6املاک فروشی در استانبول با قیمت مناسب, پلان ملک-7املاک فروشی در استانبول با قیمت مناسب, پلان ملک-8املاک فروشی در استانبول با قیمت مناسب, پلان ملک-9املاک فروشی در استانبول با قیمت مناسب, پلان ملک-10املاک فروشی در استانبول با قیمت مناسب, پلان ملک-11
قیمت بنا به درخواست
  • اطلاعات عمومی
  • استانبول / گونشلی
  • 42 m² به 150 m²
  • Std, 1+1, 2+1
  • 1, 2
  • 1, 2
  • 06/2019
  • 17
  • فروخته شد
  • 6 km
شماره ملک IST-173

3 دلیل اصلی برای خرید

• تضمین 20 درصد سود
• خدمات دربانی
• کیفیت درجه یک

املاک فروشی در استانبول باگجیلار در کنار خط مترو

این املاک فروشی در استانبول در گونشلیر، باغجیلار واقع شده است. باغجیلار در سمت اروپا از شهر و در منطقه مرکزی در استانبول واقع شده است. همچنین، این منطقه بین بزرگراه ای- 5 و بزرگراه تی ای ام واقع شده است.

باغجیلار میزبان پروژه های مختلفی میباشد. امروز، این منطقه تبدیل به منطقه ای محبوب با پروژه های مسکونی جدید شده است. بنابراین، این منطقه برای سرمایه گذاری در ملک بسیار مناسب است.

املاک استانبول بعد از خط مترو، 200 متر تا بزرگراه باسین اکسپرس، 5 کیلومتر تا بزرگراه ای-5، 3 کیلومتر تا بزرگراه تی ای ام، 6 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آتاتورک فاصله است. املاک در باگحیلار، استانبول نزدیک به بسیاری از نقاط مهم مانند جاده لینک شمالی مرمره و پل سلطان سلیم است.

بسیاری از واحدهای تجاری بزرگ مانند ، مرکز اوتا، تکست تیلکنت و ماسسیت در این منطقه هستند. همچنین، مرکز بسیار مهم مطبوعاتی و بانک ها در اینجا وجود دارند.

مکان های تاریخی و فرهنگی در منطقه: چشمه کاشیکجی، چشمه سیفت گلینلر، پل تاووکجو، جاده تاریخی ابریشم، قنوات.

مدرسه در منطقه: دبیرستان آناتولی فنی و حرفه ای عبدالرحمن و نرمین بیلیملی، پرستاری عبدالرحمن و نرمین بیلیملی، دبیرستان آناتولی امام هاتیپ آهی اورن دختر، متوسطه آکیجیتی، مدرسه ابتدایی آتاتورک، دبیرستان آناتولی باغجیلار، مرکز آموزش عمومی، دبیرستان آناتولی پزشکی-فنی و حرفه ای خصوصی استانبو ، دانشگاه کمربورگاز استانبول و دبیرستان شخصی نهایی گونشلی.

بیمارستان در منطقه: بیمارستان باغجیلار، بیمارستان صفا، بیمارستان ها خصوصی باغجیلار یو اف یو کی، بیمارستان امید، بیمارستان پزشکی گونشلی و بیمارستان تحقیقاتی آموزش باغجیلار.

مراکز خرید و سرگرمی در منطقه: استانبول پاور اوتلت 212، حایاطپارک ای وی ام، باغجیلار جینهات و یاسام سنتر.

این پروژه جدید در استانبول در زمینی به مساحت 6.500 متر مربع و 36.950 متر مربع بنای ساختمان میباشد. این مجتمع مسکونی شامل 2 بلوک با 17 طبقه و در مجموع از 209 آپارتمان، 31 دفاتر خانه، و 2 واحد تجاری تشکیل شده است.

املاک باغجیلار برای فروش دارای بسیاری از ویژگی های عمومی مانند استخر شنا، مرکز تناسب اندام، سونا، حمام ترکی، مسیرهای پیاده روی، اتاق بازی، زمین بازی کودکان، درخت و آلاچیق، پذیرش، خدمات مشاوره، دبیرخانه، ترانسفر فرودگاهی، خدمات دربانی، خدمات رزرو، پارکینگ ماشین، سرپناه، خدمات فنی، آسانسور، ژنراتور، آسانسور فرار از آتش، باغ همکف، مخزن آب، تقویت کننده آب، سرایداری، دوربین امنیتی 24/7 و نگهبانی میباشد. همچنین، پارکینگ این مجموعه با ظرفیت 357 اتومبیل است.

3 نوع آپارتمان برای فروش وجود دارد

آپارتمان استودیو 42-47 مترمربع میباشد.

آپارتمان 1 اتاق خوابه  57-86 متر مربع میباشد.

آپارتمان 2 اتاق خوابه 100-150 مترمربع میباشد.

همه این املاک برای فروش با قیمت مناسب دارای ویژگی های بسیاری مانند گاز طبیعی، آنتن تلویزیون مرکزی و اینترنت وای فای هستند.

" لطفا برای اطلاع از قیمتهای در دسترس و شرایط پرداخت با ما تماس بگیرید."

این ملک فروخته شده است.

ویژگی های عمومی املاک فروشی در استانبول با قیمت مناسب

سوناآسانسوراستخر در مجموعهسرایدارسالن ورزشپارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیحمام ترکیتلویزیون ماهواره ایدوشحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه طرح بازآشپزخانه جداساحل (1 الی 5 کیلومتر)فرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
بازدید از دفتراستانبول
قیمت های مناسب هر زمان

قیمت بنا به درخواست

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمانهای لوکس و واحدهای اداری- مسکونی در استانبولآپارتمانهای لوکس و واحدهای اداری- مسکونی در استانبول42.300 €Std, 1+1, 2+1, 3+1, 3.5+1آواجیکر / استانبولآپارتمانهای مدرن در مکانی مطلوب در اسنیورتآپارتمانهای مدرن در مکانی مطلوب در اسنیورت43.300 €1+1, 2+1, 3+1اسنیورت / استانبولآپارتمانهای با کیفیت، نزدیک به امکانات اجتماعی در استانبولآپارتمانهای با کیفیت، نزدیک به امکانات اجتماعی در استانبول46.100 €1+1, 2+1اسنیورت / استانبولآپارتمانهای استانبول در یک مجتمع دوستدار طبیعتآپارتمانهای استانبول در یک مجتمع دوستدار طبیعت46.900 €1+1, 2+1اسنیورت / استانبول
ما استخدام میکنیم