تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمانهای با کیفیت، نزدیک به امکانات اجتماعی در استانبول

آپارتمانهای با کیفیت، نزدیک به امکانات اجتماعی در استانبول, استانبول / اسنیورتآپارتمانهای با کیفیت، نزدیک به امکانات اجتماعی در استانبول, استانبول / اسنیورت - videoآپارتمانهای با کیفیت، نزدیک به امکانات اجتماعی در استانبول, استانبول / اسنیورت - videoآپارتمانهای با کیفیت، نزدیک به امکانات اجتماعی در استانبول, استانبول / اسنیورت - videoآپارتمانهای با کیفیت، نزدیک به امکانات اجتماعی در استانبول, استانبول / اسنیورت - videoآپارتمانهای با کیفیت، نزدیک به امکانات اجتماعی در استانبول, استانبول / اسنیورت - videoآپارتمانهای با کیفیت، نزدیک به امکانات اجتماعی در استانبول, استانبول / اسنیورت - videoآپارتمانهای با کیفیت، نزدیک به امکانات اجتماعی در استانبول, استانبول / اسنیورت - videoآپارتمانهای با کیفیت، نزدیک به امکانات اجتماعی در استانبول, استانبول / اسنیورت - videoآپارتمانهای با کیفیت، نزدیک به امکانات اجتماعی در استانبول, پلان ملک-1آپارتمانهای با کیفیت، نزدیک به امکانات اجتماعی در استانبول, پلان ملک-2آپارتمانهای با کیفیت، نزدیک به امکانات اجتماعی در استانبول, پلان ملک-3آپارتمانهای با کیفیت، نزدیک به امکانات اجتماعی در استانبول, پلان ملک-4آپارتمانهای با کیفیت، نزدیک به امکانات اجتماعی در استانبول, پلان ملک-5آپارتمانهای با کیفیت، نزدیک به امکانات اجتماعی در استانبول, پلان ملک-6آپارتمانهای با کیفیت، نزدیک به امکانات اجتماعی در استانبول, پلان ملک-7آپارتمانهای با کیفیت، نزدیک به امکانات اجتماعی در استانبول, پلان ملک-8آپارتمانهای با کیفیت، نزدیک به امکانات اجتماعی در استانبول, پلان ملک-9آپارتمانهای با کیفیت، نزدیک به امکانات اجتماعی در استانبول, پلان ملک-10آپارتمانهای با کیفیت، نزدیک به امکانات اجتماعی در استانبول, پلان ملک-11آپارتمانهای با کیفیت، نزدیک به امکانات اجتماعی در استانبول, پلان ملک-12
قیمت بنا به درخواست
  • اطلاعات عمومی
  • بدون کمیسیون
  • استانبول / اسنیورت
  • 86 m² - 169 m²
  • 1+1, 2+1
  • 1, 2
  • 1
  • فروخته شد
  • 8 km
  • 20 km
شماره ملک IST-322

3 دلیل اصلی برای خرید

• آماده تحویل بودن
• کیفیت ساخت و استفاده از بهترین مواد
• نزدیکی به بزرگراه ای-5 و متروبوس

آپارتمان های اسنیورت در مجتمعی با امکانات غنی در استانبول

این آپارتمانهای آماده تحویل در اسنیورت، استانبول واقع شده اند. اسنیورت بدلیل پروژه های املاک و مستغلات لوکس، مزیتهای فراوان و نزدیکی به تمامی امکانات اجتماعی و لوازم روزمره معروف است. این منطقه با مدارس، بازار، رستوران ها، مرکز خرید و امکانات مهم حمل و نقل مرتبط است. اگر شما تمایل به خرید آپارتمانی در استانبول دارید، این منطقه انتخابی ایده آل برای شماست.

این آپارتمانها 8  کیلومتر تا دریاچه بیوکچکمجه، 20 کیلومتر تا فرودگاه آتاتورک، 1.6 کیلومتر با نزدیکترین بیمارستان، 600 متر با بزرگراه ای-5 و 4.5 کیلومتر تا مرکز نمایشگاهی تیویاپ فاصله دارند. بسیاری از امکانات اجتماعی و روزمره مانند بیمارستان، بازار، رستوران، جاده کمربندی و مدارس در این ناحیه وجود دارند.

این پروژه مسکونی شامل دو فاز است. مساحت فاز اول 2.822 متر مربع با 1.200 متر مربع فضای عمومی است. این فاز دارای 144 آپارتمان و 7 واحد تجاری است. فاز دوم 25.000 متر مربع مساحت ساختمانی، 1000 متر مربع مساحت عمومی و 1500 متر مربع فضای طراحی شده دارد. فاز دوم دارای 240 آپارتمان و 7 واحد تجاری می باشد. فاز اول امکانات بسیاری مانند پارکینگ های داخلی و خارجی، سیستم دوربینهای امنیتی 24/7 و نگهبانی، پذیرش و خدمات دربانی، زمین بازی کودکان، استخر شنا، مرکز تناسب اندام، سونا، اتاق بخار، کافه، رستوران، اتاق مطالعه، زمین بسکتبال، اتاق اسکواش و اتاق سرگرمی دارد.

بیمارستانهای منطقه: بیمارستان خصوصی ریاپ، بیمارستان بین المللی مدیکانه، مرکز پزشکی جراحی مدی هاوس، بیمارستان خصوصی مدیلایف، بیمارستان کولان بیلیکدوزو، بیمارستان خصوصی اسنجانه، بیمارستان اسلایف، مرکز پزشکی اروپا، مرکز پزشکی جراحی خصوصی الیتیوم، مرکز پزشکی مدیپلوس و مرکز خصوصی پزشکی اسنشهیر.

مدارس ناحیه: مدارس مکتبیم، کالج اوکیانوس بیلیکدوزو، مدرسه خصوصی کاورام، کالج دوگا، مدارس فینال، مدارس خصوصی اوگور بیلیکدوزو و دبیرستان خصوصی علوم فیزیک بیلیکدوزو.

مراکز خرید منطقه: مرکز خرید باوهاوس، مرکز خرید بیلیجیوم، مرکز خرید مارکا سیتی، مرکز خرید مارمارا پارک، مرکز خرید پرلاویستا، مرکز خرید توریموم، مرکز خرید اوتلت سنتر استانبول، مرکر خرید وایت کرنر، مرکز خرید اسکوله، مرکز خرید پارادایز و مرکز خرید بیاض سیتی.

انواع آپارتمان ها 

آپارتمان 1 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، حمام و بالکن. (برخی از آپارتمان های یک خوابه دارای رختکن می باشند.)

آپارتمان 2 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا یا اوپن، حمام و بالکن. (برخی از آپارتمانهای 2 خوابه دارای حمام در اتاق مستر هستند.)

این آپارتمان های با کیفیت با بهترین مواد برای استانداردهای یک زندگی راحت طراحی شده اند. این آپارتمان ها با سیستم گرمایش مرکزی، اتوماسیون هوشمند، درب فلزی، زیربنای فیبر نوری، آب گرم مرکزی، تلویزیون کابلی مرکزی و گاز طبیعی مجهز شده اند.

لطفا برای آگاهی از در دسترس بودن و شرایط پرداخت با ما تماس بگیرید.

این ملک فروخته شده است.

 

ویژگی های عمومی آپارتمانهای با کیفیت، نزدیک به امکانات اجتماعی در استانبول

سوناآسانسوراستخر در مجموعهسالن ورزشپارکینگ (سرپوشیده)پارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیباغدوشحمام در اتاق خواباینترنتبالکنآشپزخانه طرح بازآشپزخانه جدافرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان های با ارایه شیوه زندگی لوکس در اسنیورت استانبول آپارتمان های با ارایه شیوه زندگی لوکس در اسنیورت استانبول 30.300 €1+1, 2+1, 3+1اسنیورت / استانبولآپارتمان های مدرن در مجتمع مسکونی لوکس در استانبولآپارتمان های مدرن در مجتمع مسکونی لوکس در استانبول33.500 €1+1اسنیورت / استانبولآپارتمانهای آماده تحویل نزدیک به همه امکانات رفاهی در استانبولآپارتمانهای آماده تحویل نزدیک به همه امکانات رفاهی در استانبول36.200 €1+1, 2+1, 3+1اسنیورت / استانبولآپارتمانهای استانبول در یک مجتمع دوستدار طبیعتآپارتمانهای استانبول در یک مجتمع دوستدار طبیعت36.600 €1+1, 2+1اسنیورت / استانبول