تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمانی با کیفیت در آلانیا با دید پانوراماتیک دریا

آپارتمانی با کیفیت در آلانیا با دید پانوراماتیک دریا, آلانیا / محمودلارآپارتمانی با کیفیت در آلانیا با دید پانوراماتیک دریا, آلانیا / محمودلار - videoآپارتمانی با کیفیت در آلانیا با دید پانوراماتیک دریا, آلانیا / محمودلار - videoآپارتمانی با کیفیت در آلانیا با دید پانوراماتیک دریا, آلانیا / محمودلار - videoآپارتمانی با کیفیت در آلانیا با دید پانوراماتیک دریا, آلانیا / محمودلار - videoآپارتمانی با کیفیت در آلانیا با دید پانوراماتیک دریا, آلانیا / محمودلار - videoآپارتمانی با کیفیت در آلانیا با دید پانوراماتیک دریا, آلانیا / محمودلار - videoآپارتمانی با کیفیت در آلانیا با دید پانوراماتیک دریا, آلانیا / محمودلار - videoآپارتمانی با کیفیت در آلانیا با دید پانوراماتیک دریا, آلانیا / محمودلار - videoآپارتمانی با کیفیت در آلانیا با دید پانوراماتیک دریا, آلانیا / محمودلار - videoآپارتمانی با کیفیت در آلانیا با دید پانوراماتیک دریا, آلانیا / محمودلار - videoآپارتمانی با کیفیت در آلانیا با دید پانوراماتیک دریا, آلانیا / محمودلار - videoآپارتمانی با کیفیت در آلانیا با دید پانوراماتیک دریا, آلانیا / محمودلار - videoآپارتمانی با کیفیت در آلانیا با دید پانوراماتیک دریا, آلانیا / محمودلار - videoآپارتمانی با کیفیت در آلانیا با دید پانوراماتیک دریا, آلانیا / محمودلار - videoآپارتمانی با کیفیت در آلانیا با دید پانوراماتیک دریا, آلانیا / محمودلار - videoآپارتمانی با کیفیت در آلانیا با دید پانوراماتیک دریا, آلانیا / محمودلار - videoآپارتمانی با کیفیت در آلانیا با دید پانوراماتیک دریا, آلانیا / محمودلار - videoآپارتمانی با کیفیت در آلانیا با دید پانوراماتیک دریا, آلانیا / محمودلار - videoآپارتمانی با کیفیت در آلانیا با دید پانوراماتیک دریا, آلانیا / محمودلار - videoآپارتمانی با کیفیت در آلانیا با دید پانوراماتیک دریا, آلانیا / محمودلار - videoآپارتمانی با کیفیت در آلانیا با دید پانوراماتیک دریا, آلانیا / محمودلار - videoآپارتمانی با کیفیت در آلانیا با دید پانوراماتیک دریا, تصاویر داخلی-1آپارتمانی با کیفیت در آلانیا با دید پانوراماتیک دریا, تصاویر داخلی-2آپارتمانی با کیفیت در آلانیا با دید پانوراماتیک دریا, تصاویر داخلی-3آپارتمانی با کیفیت در آلانیا با دید پانوراماتیک دریا, تصاویر داخلی-4آپارتمانی با کیفیت در آلانیا با دید پانوراماتیک دریا, تصاویر داخلی-5آپارتمانی با کیفیت در آلانیا با دید پانوراماتیک دریا, تصاویر داخلی-6آپارتمانی با کیفیت در آلانیا با دید پانوراماتیک دریا, تصاویر داخلی-7آپارتمانی با کیفیت در آلانیا با دید پانوراماتیک دریا, تصاویر داخلی-8آپارتمانی با کیفیت در آلانیا با دید پانوراماتیک دریا, تصاویر داخلی-9آپارتمانی با کیفیت در آلانیا با دید پانوراماتیک دریا, تصاویر داخلی-10آپارتمانی با کیفیت در آلانیا با دید پانوراماتیک دریا, تصاویر داخلی-11آپارتمانی با کیفیت در آلانیا با دید پانوراماتیک دریا, تصاویر داخلی-12آپارتمانی با کیفیت در آلانیا با دید پانوراماتیک دریا, پلان ملک-1آپارتمانی با کیفیت در آلانیا با دید پانوراماتیک دریا, پلان ملک-2
100.000 € % 5
قیمت از 95.000 €
 • اطلاعات عمومی
 • 1+1
 • 2+1
 • 3+1
 • آلانیا / محمودلار
 • 55 m² به 243 m²
 • 1+1, 2+1, 3+1, 3+1dp
 • 1, 2, 3
 • 1, 2
 • 12/2017
 • 11
 • آماده تحویل
 • 7 km
 • 25 m
 • 22 km
شماره ملک ALN-236

آپارتمان در آلانیا با ساحل خصوصی

این آپارتمان برای فروش در آلانیا در منطقه ای زیبا در محله محموتلار واقع شده است. محموتلار در یکی از بهترین منطقه های توریستی و شناخته شده در جهان در آلانیا میباشد. منطقه محموتلار با تحولات اخیر به منطقه ای محبوب تبدیل شده است. ساحل معروف جهانی آلانیا با جاذبه بسیار در محموتلار میباشد.

این آپارتمان در آلانیا تنها 25 متر تا دریا، 7 کیلومتر تا مرکز شهر آلانیا، 22 کیلومتر تا فرودگاه قاضی پاشا و 145 کیلومتر تا مرکز شهرستان آنتالیا فاصله است. شما همچنین می توانید امکانات اجتماعی و محلی بسیاری را در سراسر این منطقه پیدا کنید، مانند رستوران ها، کافه ها، مراکز خرید، مدارس، عمومی، بازارها، درمانگاه ها و داروخانه ها مه تنها در فاصله پیاده روی کوتاهی واقع شده اند.

این مجموعه شامل 1 بلوک و 11 طبقه با 160 آپارتمان میباشد. یک تونل زیرزمینی به ساحل خصوصی نیز در دسترس است. این مجموعه نیز با چمنهای سرسبز و مناطق تزیینی احاطه شده است. این آپارتمانها با آپارتمان ها منظره دریا دارای استخر شنا برای بزرگسالان و کودکان، مرکز خرید، پارکینگ سرپوشیده، آبگرمکن، مرکز تناسب اندام، یوگا و پیلاتیز، سونا، حمام ترکی، اتاق بخار، بیلیارد و اتاق تنیس روی میز، یک مهد کودک، باغ میوه، زمین بازی کودکان ، محل کباب کردن، آسانسور بزرگ و مدرن، خدمات امنیت 24 ساعته و دوربین است.

4 نوع آپارتمان در این مجموعه برا فروش وجود دارد

آپارتمان 1 اتاق خوابه 55-68 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، حمام و بالکن است.

آپارتمان 2 اتاق خوابه 98-150 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، حمام، یک حمام در اتاق مستر و 1 یا 2 بالکن است.

آپارتمان 3 اتاق خوابه 157 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، حمام، یک حمام در اتاق مستر و 2 بالکن است.

آپارتمان دوبلکس 3 اتاق خوابه 171-243 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، 2 حمام، حمام در اتاق مستر و 2 بالکن است.

آپارتمان با طراحی مدرن با امکانات بسیاری مانند عایق صدا و آب، درب فولادی، اطفا حریق، آیفون تصویری و آنتن ماهواره میباشد.

ویژگی های عمومی آپارتمانی با کیفیت در آلانیا با دید پانوراماتیک دریا

آپارتمان / آلانیا / محمودلار

سوناآسانسوراستخر در مجموعهسرایدارسالن ورزشپارکینگ (سرپوشیده)نگهبانی 24/7دوربین امنیتیحمام ترکیباغدستگاه تهویه مطبوعکرکرهتلویزیون ماهواره ایدوشمنقل بارباکیوحمام در اتاق خواببالکنآشپزخانه طرح بازمقابل ساحلساحل (0 الی 500 متر)با دید دریافرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
مدیر فروش
بازدید از دفترآلانیا
قیمت های مناسب هر زمان

1+1 آپارتمان 100.000 €%595.000 €2+1 آپارتمان 140.000 €3+1 آپارتمان 240.000 €%6225.000 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان های بزرگ آلانیا با طراحی مدرن در اوباآپارتمان های بزرگ آلانیا با طراحی مدرن در اوبا94.000 €1+1, 2+1, 3+1, 4+1اوبا / آلانیاآپارتمان جدید در آلانیا برای فروشآپارتمان جدید در آلانیا برای فروش93.500 €1+1, 2+1توسمور / آلانیاآپارتمانهای مرکزی آلانیا در دل تمامی امکاناتآپارتمانهای مرکزی آلانیا در دل تمامی امکانات95.000 €1+1, 2+1, 3+1, 3+1 dpمرکز / آلانیاآپارتمان رو به دریا با ساحل خصوصی در کارگیجاکآپارتمان رو به دریا با ساحل خصوصی در کارگیجاک95.000 €1+1, 2+1, 3+1, 4+1کارکیجاک / آلانیا
ما استخدام میکنیم