تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمانی با کیفیت در آلانیا با دید پانوراماتیک دریا

آپارتمانی با کیفیت در آلانیا با دید پانوراماتیک دریا, آلانیا / مهموتلارآپارتمانی با کیفیت در آلانیا با دید پانوراماتیک دریا, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمانی با کیفیت در آلانیا با دید پانوراماتیک دریا, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمانی با کیفیت در آلانیا با دید پانوراماتیک دریا, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمانی با کیفیت در آلانیا با دید پانوراماتیک دریا, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمانی با کیفیت در آلانیا با دید پانوراماتیک دریا, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمانی با کیفیت در آلانیا با دید پانوراماتیک دریا, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمانی با کیفیت در آلانیا با دید پانوراماتیک دریا, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمانی با کیفیت در آلانیا با دید پانوراماتیک دریا, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمانی با کیفیت در آلانیا با دید پانوراماتیک دریا, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمانی با کیفیت در آلانیا با دید پانوراماتیک دریا, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمانی با کیفیت در آلانیا با دید پانوراماتیک دریا, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمانی با کیفیت در آلانیا با دید پانوراماتیک دریا, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمانی با کیفیت در آلانیا با دید پانوراماتیک دریا, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمانی با کیفیت در آلانیا با دید پانوراماتیک دریا, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمانی با کیفیت در آلانیا با دید پانوراماتیک دریا, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمانی با کیفیت در آلانیا با دید پانوراماتیک دریا, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمانی با کیفیت در آلانیا با دید پانوراماتیک دریا, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمانی با کیفیت در آلانیا با دید پانوراماتیک دریا, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمانی با کیفیت در آلانیا با دید پانوراماتیک دریا, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمانی با کیفیت در آلانیا با دید پانوراماتیک دریا, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمانی با کیفیت در آلانیا با دید پانوراماتیک دریا, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمانی با کیفیت در آلانیا با دید پانوراماتیک دریا, تصاویر داخلی-1آپارتمانی با کیفیت در آلانیا با دید پانوراماتیک دریا, تصاویر داخلی-2آپارتمانی با کیفیت در آلانیا با دید پانوراماتیک دریا, تصاویر داخلی-3آپارتمانی با کیفیت در آلانیا با دید پانوراماتیک دریا, تصاویر داخلی-4آپارتمانی با کیفیت در آلانیا با دید پانوراماتیک دریا, تصاویر داخلی-5آپارتمانی با کیفیت در آلانیا با دید پانوراماتیک دریا, تصاویر داخلی-6آپارتمانی با کیفیت در آلانیا با دید پانوراماتیک دریا, تصاویر داخلی-7آپارتمانی با کیفیت در آلانیا با دید پانوراماتیک دریا, تصاویر داخلی-8آپارتمانی با کیفیت در آلانیا با دید پانوراماتیک دریا, تصاویر داخلی-9آپارتمانی با کیفیت در آلانیا با دید پانوراماتیک دریا, تصاویر داخلی-10آپارتمانی با کیفیت در آلانیا با دید پانوراماتیک دریا, تصاویر داخلی-11آپارتمانی با کیفیت در آلانیا با دید پانوراماتیک دریا, تصاویر داخلی-12آپارتمانی با کیفیت در آلانیا با دید پانوراماتیک دریا, پلان ملک-1آپارتمانی با کیفیت در آلانیا با دید پانوراماتیک دریا, پلان ملک-2
قیمت 155.000 €
 • اطلاعات عمومی
 • 1+1
 • بدون کمیسیون
 • آلانیا / مهموتلار
 • 55 m²
 • 1+1
 • 1
 • 1
 • 12/2017
 • 11
 • آماده تحویل
 • 7 km
 • 25 m
 • 22 km
شماره ملک ALN-236

3 دلیل اصلی برای خرید

• ساحل، ساحل خصوصی و تونل خصوصی برای دسترسی به ساحل
• مواد با کیفیت بالا، مناطق ویژه طراحی شده
• مرکز خرید خصوصی

آپارتمان در آلانیا با ساحل خصوصی

این آپارتمان برای فروش در آلانیا در منطقه ای زیبا در محله محموتلار واقع شده است. محموتلار در یکی از بهترین منطقه های توریستی و شناخته شده در جهان در آلانیا میباشد. منطقه محموتلار با تحولات اخیر به منطقه ای محبوب تبدیل شده است. ساحل معروف جهانی آلانیا با جاذبه بسیار در محموتلار میباشد.

این آپارتمان در آلانیا تنها 25 متر تا دریا، 7 کیلومتر تا مرکز شهر آلانیا، 22 کیلومتر تا فرودگاه قاضی پاشا و 145 کیلومتر تا مرکز شهرستان آنتالیا فاصله است. شما همچنین می توانید امکانات اجتماعی و محلی بسیاری را در سراسر این منطقه پیدا کنید، مانند رستوران ها، کافه ها، مراکز خرید، مدارس، عمومی، بازارها، درمانگاه ها و داروخانه ها مه تنها در فاصله پیاده روی کوتاهی واقع شده اند.

این مجموعه شامل 1 بلوک و 11 طبقه با 160 آپارتمان میباشد. یک تونل زیرزمینی به ساحل خصوصی نیز در دسترس است. این مجموعه نیز با چمنهای سرسبز و مناطق تزیینی احاطه شده است. این آپارتمانها با آپارتمان ها منظره دریا دارای استخر شنا برای بزرگسالان و کودکان، مرکز خرید، پارکینگ سرپوشیده، آبگرمکن، مرکز تناسب اندام، یوگا و پیلاتیز، سونا، حمام ترکی، اتاق بخار، بیلیارد و اتاق تنیس روی میز، یک مهد کودک، باغ میوه، زمین بازی کودکان ، محل کباب کردن، آسانسور بزرگ و مدرن، خدمات امنیت 24 ساعته و دوربین است.

2 نوع آپارتمان در این مجموعه برا فروش وجود دارد

آپارتمان 1 اتاق خوابه 55-68 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، حمام و بالکن است.

آپارتمان 2 اتاق خوابه 98-150 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، حمام، یک حمام در اتاق مستر و 1 یا 2 بالکن است.

آپارتمان با طراحی مدرن با امکانات بسیاری مانند عایق صدا و آب، درب فولادی، اطفا حریق، آیفون تصویری و آنتن ماهواره میباشد.

ویژگی های عمومی آپارتمانی با کیفیت در آلانیا با دید پانوراماتیک دریا

آپارتمان / آلانیا / مهموتلار

سوناآسانسوراستخر در مجموعهسرایدارسالن ورزشپارکینگ (سرپوشیده)نگهبانی 24/7دوربین امنیتیحمام ترکیباغکرکرهتلویزیون ماهواره ایدوشمنقل بارباکیوحمام در اتاق خواببالکنآشپزخانه طرح بازمقابل ساحلساحل (0 الی 500 متر)با دید دریافرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
بازدید از دفترآلانیا
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت 155.000 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 23.06.2021 13:38:44

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان فروشی در آلانیا ترکیهآپارتمان فروشی در آلانیا ترکیه154.000 €1+1, 2+1, 2+1 dp, 3+1 dpمهموتلار / آلانیاآپارتمان منحصر به فرد با منظره پانورامیک دریا در آلانیا کارگیجاکآپارتمان منحصر به فرد با منظره پانورامیک دریا در آلانیا کارگیجاک150.000 €Std, 1+1, 2+1, 3+1کارکیجاک / آلانیاآپارتمان های با طراحی خلاق با نمای دریا در آلانیاآپارتمان های با طراحی خلاق با نمای دریا در آلانیا155.000 €1+1, 2+1, 2+1 dpکاستل / آلانیااملاک هوشمند آلانیا در 600 متری ساحل محموتلاراملاک هوشمند آلانیا در 600 متری ساحل محموتلار159.000 €2+1, 2+1 dp, 3+1 dp, 4+1 dp, 4+2 dpمهموتلار / آلانیا