تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمانهای با کیفیت در نزدیکی تمامی امکانات در آلانیا

آپارتمانهای با کیفیت در نزدیکی تمامی امکانات در آلانیا, آلانیا / اوباآپارتمانهای با کیفیت در نزدیکی تمامی امکانات در آلانیا, آلانیا / اوبا - videoآپارتمانهای با کیفیت در نزدیکی تمامی امکانات در آلانیا, آلانیا / اوبا - videoآپارتمانهای با کیفیت در نزدیکی تمامی امکانات در آلانیا, آلانیا / اوبا - videoآپارتمانهای با کیفیت در نزدیکی تمامی امکانات در آلانیا, آلانیا / اوبا - videoآپارتمانهای با کیفیت در نزدیکی تمامی امکانات در آلانیا, آلانیا / اوبا - videoآپارتمانهای با کیفیت در نزدیکی تمامی امکانات در آلانیا, آلانیا / اوبا - videoآپارتمانهای با کیفیت در نزدیکی تمامی امکانات در آلانیا, آلانیا / اوبا - videoآپارتمانهای با کیفیت در نزدیکی تمامی امکانات در آلانیا, آلانیا / اوبا - videoآپارتمانهای با کیفیت در نزدیکی تمامی امکانات در آلانیا, آلانیا / اوبا - videoآپارتمانهای با کیفیت در نزدیکی تمامی امکانات در آلانیا, آلانیا / اوبا - videoآپارتمانهای با کیفیت در نزدیکی تمامی امکانات در آلانیا, تصاویر داخلی-1آپارتمانهای با کیفیت در نزدیکی تمامی امکانات در آلانیا, تصاویر داخلی-2آپارتمانهای با کیفیت در نزدیکی تمامی امکانات در آلانیا, تصاویر داخلی-3آپارتمانهای با کیفیت در نزدیکی تمامی امکانات در آلانیا, تصاویر داخلی-4آپارتمانهای با کیفیت در نزدیکی تمامی امکانات در آلانیا, تصاویر داخلی-5آپارتمانهای با کیفیت در نزدیکی تمامی امکانات در آلانیا, تصاویر داخلی-6آپارتمانهای با کیفیت در نزدیکی تمامی امکانات در آلانیا, تصاویر داخلی-7آپارتمانهای با کیفیت در نزدیکی تمامی امکانات در آلانیا, تصاویر داخلی-8آپارتمانهای با کیفیت در نزدیکی تمامی امکانات در آلانیا, تصاویر داخلی-9آپارتمانهای با کیفیت در نزدیکی تمامی امکانات در آلانیا, تصاویر داخلی-10آپارتمانهای با کیفیت در نزدیکی تمامی امکانات در آلانیا, تصاویر داخلی-11آپارتمانهای با کیفیت در نزدیکی تمامی امکانات در آلانیا, پلان ملک-1آپارتمانهای با کیفیت در نزدیکی تمامی امکانات در آلانیا, پلان ملک-2آپارتمانهای با کیفیت در نزدیکی تمامی امکانات در آلانیا, پلان ملک-3آپارتمانهای با کیفیت در نزدیکی تمامی امکانات در آلانیا, پلان ملک-4آپارتمانهای با کیفیت در نزدیکی تمامی امکانات در آلانیا, پلان ملک-5آپارتمانهای با کیفیت در نزدیکی تمامی امکانات در آلانیا, پلان ملک-6آپارتمانهای با کیفیت در نزدیکی تمامی امکانات در آلانیا, پلان ملک-7آپارتمانهای با کیفیت در نزدیکی تمامی امکانات در آلانیا, پلان ملک-8آپارتمانهای با کیفیت در نزدیکی تمامی امکانات در آلانیا, پلان ملک-9آپارتمانهای با کیفیت در نزدیکی تمامی امکانات در آلانیا, پلان ملک-10آپارتمانهای با کیفیت در نزدیکی تمامی امکانات در آلانیا, پلان ملک-11آپارتمانهای با کیفیت در نزدیکی تمامی امکانات در آلانیا, پلان ملک-12آپارتمانهای با کیفیت در نزدیکی تمامی امکانات در آلانیا, پلان ملک-13آپارتمانهای با کیفیت در نزدیکی تمامی امکانات در آلانیا, پلان ملک-14
قیمت 239.000 €
 • اطلاعات عمومی
 • 5+1
 • بدون کمیسیون
 • آلانیا / اوبا
 • 56 m² - 245 m²
 • 5+1
 • 1, 2, 3
 • 1, 2, 3, 4
 • 12/2019
 • 4
 • آماده تحویل
 • 4 km
 • 940 mt
 • 39 km
شماره ملک ALN-301

3 دلیل اصلی برای خرید

• نزدیکی به تمام امکانات
• در مجتمع مسکونی با امکانات غنی
• قرار گرفتن در مکانی مناسب

آپارتمانهای واقع در مجتمعی مدرن با ویژگیهای ممتاز در آلانیای ترکیه

این آپارتمان ها در آلانیا، منطقه اوبا واقع شده اند. این منطقه با آب و هوای معتدل و سواحل شنی و پرچم آبی خود شناخته می شود. اوبا با نزدیکی به امکانات و نقاط آرام بسیاری از ویژگی های منحصر به فرد برای استانداردهای یک زندگی راحت را به شما ارایه می دهد. اگر بخواهید بدنبال خرید آپارتمانی در آلانیا هستید، این منطقه انتخاب خوبی برای شماست.

این آپارتمان ها پیاده روی کوتاهی برای دسترسی به تمام امکانات دارند. این آپارتمان های فروشی در آلانیای ترکیه 210 متر با بازار، 940 متر تا ساحل، 925 متر با نزدیکترین مدرسه خصوصی، 4 کیلومتر تا مرکز شهر، 525 متر تا نزدیکترین مرکز خرید و 39 کیلومتر با فرودگاه قاضی پاشای آلانیا فاصله دارند.

این مجتمع مسکونی شامل 2 بلوک 4 طبقه و مجموعا 40 آپارتمان است. این مجتمع از بسیاری از ویژگی های غنی مانند استخر سرپوشیده، استخر کودکان و پارک آبی، آبگرم مرکزی، اتاق بازی و سرگرمی، مرکز تناسب اندام، زمین بازی کودکان، حمام ترکی، اتاق ماساژ، سونا، پارکینگ در محیط داخلی و بیرونی، نگهبانی، آسانسور و باغی طراحی شده برخوردار است.

انواع آپارتمان ها

آپارتمان 5 خوابه دوبلکس دارای یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، 2 حمام، حمام در اتاق مستر، اتاق رختکن، بالکن و 3 تراس هستند.

این آپارتمان ها دارای امکانات غنی مانند سیستم تلویزیون مرکزی و ماهواره ای، پنجره های دو جداره، دربهای داخلی مدل آمریکایی، تهویه مطبوع در هر اتاق، لوازم آشپزخانه، کابین دوش، اینترکام ویدیویی و بالکن های متقارن می باشند.

ویژگی های عمومی آپارتمانهای با کیفیت در نزدیکی تمامی امکانات در آلانیا

آپارتمان / آلانیا / اوبا

سوناآسانسوراستخر در مجموعهسرایدارسالن ورزشپارکینگ (سرپوشیده)پارکینگحمام ترکیباغاتاق رختکنتلویزیون ماهواره ایدوشحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهبالکنآشپزخانه طرح بازساحل (500 الی 1000 متر)فرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
بازدید از دفترآلانیا
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت 239.000 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان با دید کوه و دریا در مرکز آلانیاآپارتمان با دید کوه و دریا در مرکز آلانیا235.000 €4+1مرکز / آلانیاآپارتمانهای با کیفیت ساحلی در آلانیای ترکیهآپارتمانهای با کیفیت ساحلی در آلانیای ترکیه219.000 €2+1, 3+1 dpکاستل / آلانیاآپارتمان لوکس فروشی مرکز شهر در آلانیاآپارتمان لوکس فروشی مرکز شهر در آلانیا239.000 €1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1, 7+1اوبا / آلانیاآپارتمان فوق العاده لوکس در آلانیا برای فروشآپارتمان فوق العاده لوکس در آلانیا برای فروش245.000 €4+1مهموتلار / آلانیا