تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمانهای با کیفیت در بین امکانات اجتماعی آلانیا

آپارتمانهای با کیفیت در بین امکانات اجتماعی آلانیا, آلانیا / جیکجیلیآپارتمانهای با کیفیت در بین امکانات اجتماعی آلانیا, آلانیا / جیکجیلی - videoآپارتمانهای با کیفیت در بین امکانات اجتماعی آلانیا, آلانیا / جیکجیلی - videoآپارتمانهای با کیفیت در بین امکانات اجتماعی آلانیا, آلانیا / جیکجیلی - videoآپارتمانهای با کیفیت در بین امکانات اجتماعی آلانیا, آلانیا / جیکجیلی - videoآپارتمانهای با کیفیت در بین امکانات اجتماعی آلانیا, آلانیا / جیکجیلی - videoآپارتمانهای با کیفیت در بین امکانات اجتماعی آلانیا, آلانیا / جیکجیلی - videoآپارتمانهای با کیفیت در بین امکانات اجتماعی آلانیا, آلانیا / جیکجیلی - videoآپارتمانهای با کیفیت در بین امکانات اجتماعی آلانیا, آلانیا / جیکجیلی - videoآپارتمانهای با کیفیت در بین امکانات اجتماعی آلانیا, آلانیا / جیکجیلی - videoآپارتمانهای با کیفیت در بین امکانات اجتماعی آلانیا, آلانیا / جیکجیلی - videoآپارتمانهای با کیفیت در بین امکانات اجتماعی آلانیا, آلانیا / جیکجیلی - videoآپارتمانهای با کیفیت در بین امکانات اجتماعی آلانیا, آلانیا / جیکجیلی - videoآپارتمانهای با کیفیت در بین امکانات اجتماعی آلانیا, آلانیا / جیکجیلی - videoآپارتمانهای با کیفیت در بین امکانات اجتماعی آلانیا, آلانیا / جیکجیلی - videoآپارتمانهای با کیفیت در بین امکانات اجتماعی آلانیا, تصاویر داخلی-1آپارتمانهای با کیفیت در بین امکانات اجتماعی آلانیا, تصاویر داخلی-2آپارتمانهای با کیفیت در بین امکانات اجتماعی آلانیا, تصاویر داخلی-3آپارتمانهای با کیفیت در بین امکانات اجتماعی آلانیا, تصاویر داخلی-4آپارتمانهای با کیفیت در بین امکانات اجتماعی آلانیا, تصاویر داخلی-5آپارتمانهای با کیفیت در بین امکانات اجتماعی آلانیا, تصاویر داخلی-6آپارتمانهای با کیفیت در بین امکانات اجتماعی آلانیا, پلان ملک-1آپارتمانهای با کیفیت در بین امکانات اجتماعی آلانیا, پلان ملک-2آپارتمانهای با کیفیت در بین امکانات اجتماعی آلانیا, پلان ملک-3آپارتمانهای با کیفیت در بین امکانات اجتماعی آلانیا, پلان ملک-4آپارتمانهای با کیفیت در بین امکانات اجتماعی آلانیا, پلان ملک-5آپارتمانهای با کیفیت در بین امکانات اجتماعی آلانیا, پلان ملک-6آپارتمانهای با کیفیت در بین امکانات اجتماعی آلانیا, پلان ملک-7آپارتمانهای با کیفیت در بین امکانات اجتماعی آلانیا, پلان ملک-8آپارتمانهای با کیفیت در بین امکانات اجتماعی آلانیا, پلان ملک-9آپارتمانهای با کیفیت در بین امکانات اجتماعی آلانیا, پلان ملک-10آپارتمانهای با کیفیت در بین امکانات اجتماعی آلانیا, پلان ملک-11آپارتمانهای با کیفیت در بین امکانات اجتماعی آلانیا, پلان ملک-12آپارتمانهای با کیفیت در بین امکانات اجتماعی آلانیا, پلان ملک-13آپارتمانهای با کیفیت در بین امکانات اجتماعی آلانیا, پلان ملک-14آپارتمانهای با کیفیت در بین امکانات اجتماعی آلانیا, پلان ملک-15آپارتمانهای با کیفیت در بین امکانات اجتماعی آلانیا, پلان ملک-16آپارتمانهای با کیفیت در بین امکانات اجتماعی آلانیا, پلان ملک-17آپارتمانهای با کیفیت در بین امکانات اجتماعی آلانیا, پلان ملک-18
قیمت از 76.000 €
 • اطلاعات عمومی
 • 1+1
 • 2+1
 • بدون کمیسیون
 • آلانیا / جیکجیلی
 • 73 m² - 140 m²
 • 1+1, 2+1
 • 1, 3
 • 1, 3
 • 2015
 • 10
 • آماده تحویل
 • 3 km
 • 1 km
 • 38 km
شماره ملک ALN-352

3 دلیل اصلی برای خرید

• واقع شدن در منطقه مرکزی جیکجیلی
• پیاده روی کوتاه تا ساحل
• امکانات اجتماعی غنی

آپارتمانهای آماده تحویل با امکانات اجتماعی غنی شبه هتل در جیکجیلی

این آپارتمانهای با کیفیت آلانیا در منطقه مرکزی جیکجیلی واقع شده اند. آلانیا که به عنوان بهترین منطقه جهت تعطیلات شناخته می شود، با تجهیزات اجتماعی غنی و امکانات حمل و نقل آسان خود یک زندگی بسیار خوبی را ارایه می دهد. این منطقه میزبان طیف گسترده ای از پروژه های املاک و مستغلات لوکس مجهز به امکانات کامل اجتماعی می باشد. اگر می خواهید در ترکیه سرمایه گذاری کنید، آلانیا بهترین انتخاب برای شماست.

این آپارتمان های فروشی آماده تحویل آلانیا، پیاده با سواحل، مدارس، دانشکده ها، مغازه ها، رستوران ها، کافه ها، داروخانه ها و امکانات دیگر قاصله کمی دارند. این آپارتمان ها تا قلعه آلانیا 7 کیلومتر، تا مرکز آلانیا 3 کیلومتر، تا فرودگاه قاضی پاشای آلانیا 38 کیلومتر، تا فرودگاه بین المللی آنتالیا 127 کیلومتر و تا مرکز شهر آنتالیا 138 کیلومتر فاصله دارند.

این مجتمع مسکونی لوکس در زمینی به مساحت 12.000 متر مربع ساخته شده است. این مجموعه شامل 4 بلوک 10 طبقه و185 آپارتمانهای می باشد. این مجموعه با ایده یک هتل دارای 3400 متر مربع فضاهای اجتماعی مختاف از جمله استخرهای سرپوشیده و روباز، زمین بازی روباز و سرپوشیده کودکان، آلاچیق، فضای باربیکیو، حمام ترکی، سونا، اتاق بخار، اتاق های ماساژ، اتاق های استراحت، مینی بار، اتاق های بازی، سالن ایرئبیک، مرکز تناسب اندام، تنیس روی میز، بیلیارد و پارکینگ ماشین می باشد. همچنین یک دستگاه آسانسور پانوراما، ژنراتور، نگهبانی 24/7 و باغبانی در این پروژه وجود دارد.

در این مجموعه 4 نوع آپارتمان موجود است

آپارتمانهای 1 خوابه طبقه همکف 73 متر مربعی با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، حمام و بالکن.

آپارتمانهای 1 خوابه 73-140 متر مربعی با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، حمام و بالکن.

آپارتمان های 2 خوابه 92-139 متر مربعی با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، حمام و بالکن.

آپارتمانهای 2 خوابه طبقه همکف 99 متر مربعی با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، حمام و بالکن.

این آپارتمان های مرکزی در جیکجیلی، آلانیا با سیستم تلویزیون ماهواره ای، نورپردازی در اتاق نشیمن و آشپزخانه، تهویه مطبوع در همه اتاق ها، کانتر گرانیتی آشپزخانه، پنجره های پی وی سی دو جداره، درب فلزی و لوازم آشپزخانه تجهیز شده اند.

* این آپارتمان های با کیفیت در آلانیا با موقعیت مکانی و امکانات اجتماعی غنی خود ارایه کننده یک فرصت سرمایه گذاری عالی است. پس از خرید این آپارتمان ها، می توانید با اجاره روزانه، هفتگی یا ماهانه سود خوبی کسب نمایید.

ویژگی های عمومی آپارتمانهای با کیفیت در بین امکانات اجتماعی آلانیا

آپارتمان / آلانیا / جیکجیلی

سوناآسانسوراستخر در مجموعهسرایدارسالن ورزشپارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیحمام ترکیباغدستگاه تهویه مطبوعتلویزیون ماهواره ایدوشحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهبالکنآشپزخانه طرح بازساحل (500 الی 1000 متر)فرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
بازدید از دفترآلانیا
قیمت های مناسب هر زمان

1+1 آپارتمان 76.000 €2+1 آپارتمان 106.000 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 21.06.2021 16:30:51

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمانهای ساحلی در کستل، 2 کیلومتری مرکز آلانیاآپارتمانهای ساحلی در کستل، 2 کیلومتری مرکز آلانیا73.800 €1+1کاستل / آلانیاآپارتمان های دنج با پیاده روی کوتاه تا دریا در کستلآپارتمان های دنج با پیاده روی کوتاه تا دریا در کستل71.000 €1+1, 2+1, 3+1 dpکاستل / آلانیاآپارتمان درجه یک با منظره دریا درمحموتلار، آلانیاآپارتمان درجه یک با منظره دریا درمحموتلار، آلانیا76.000 €1+1مهموتلار / آلانیافرصت های سرمایه گذاری و یا آپارتمان تعطیلاتی در آلانیافرصت های سرمایه گذاری و یا آپارتمان تعطیلاتی در آلانیا77.000 €1+1, 3+1, 4+1 dpاوبا / آلانیا