تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمان های با کیفیت با آشپزخانه جداگانه در آنتالیا، کپز

آپارتمان های با کیفیت با آشپزخانه جداگانه در آنتالیا، کپز, آنتالیا / کپزآپارتمان های با کیفیت با آشپزخانه جداگانه در آنتالیا، کپز, آنتالیا / کپز - videoآپارتمان های با کیفیت با آشپزخانه جداگانه در آنتالیا، کپز, آنتالیا / کپز - videoآپارتمان های با کیفیت با آشپزخانه جداگانه در آنتالیا، کپز, آنتالیا / کپز - videoآپارتمان های با کیفیت با آشپزخانه جداگانه در آنتالیا، کپز, آنتالیا / کپز - videoآپارتمان های با کیفیت با آشپزخانه جداگانه در آنتالیا، کپز, آنتالیا / کپز - videoآپارتمان های با کیفیت با آشپزخانه جداگانه در آنتالیا، کپز, آنتالیا / کپز - videoآپارتمان های با کیفیت با آشپزخانه جداگانه در آنتالیا، کپز, آنتالیا / کپز - videoآپارتمان های با کیفیت با آشپزخانه جداگانه در آنتالیا، کپز, آنتالیا / کپز - videoآپارتمان های با کیفیت با آشپزخانه جداگانه در آنتالیا، کپز, آنتالیا / کپز - videoآپارتمان های با کیفیت با آشپزخانه جداگانه در آنتالیا، کپز, آنتالیا / کپز - videoآپارتمان های با کیفیت با آشپزخانه جداگانه در آنتالیا، کپز, آنتالیا / کپز - videoآپارتمان های با کیفیت با آشپزخانه جداگانه در آنتالیا، کپز, آنتالیا / کپز - videoآپارتمان های با کیفیت با آشپزخانه جداگانه در آنتالیا، کپز, تصاویر داخلی-1آپارتمان های با کیفیت با آشپزخانه جداگانه در آنتالیا، کپز, تصاویر داخلی-2آپارتمان های با کیفیت با آشپزخانه جداگانه در آنتالیا، کپز, تصاویر داخلی-3آپارتمان های با کیفیت با آشپزخانه جداگانه در آنتالیا، کپز, تصاویر داخلی-4آپارتمان های با کیفیت با آشپزخانه جداگانه در آنتالیا، کپز, تصاویر داخلی-5آپارتمان های با کیفیت با آشپزخانه جداگانه در آنتالیا، کپز, تصاویر داخلی-6آپارتمان های با کیفیت با آشپزخانه جداگانه در آنتالیا، کپز, تصاویر داخلی-7آپارتمان های با کیفیت با آشپزخانه جداگانه در آنتالیا، کپز, تصاویر داخلی-8آپارتمان های با کیفیت با آشپزخانه جداگانه در آنتالیا، کپز, تصاویر داخلی-9آپارتمان های با کیفیت با آشپزخانه جداگانه در آنتالیا، کپز, تصاویر داخلی-10آپارتمان های با کیفیت با آشپزخانه جداگانه در آنتالیا، کپز, تصاویر داخلی-11آپارتمان های با کیفیت با آشپزخانه جداگانه در آنتالیا، کپز, تصاویر داخلی-12آپارتمان های با کیفیت با آشپزخانه جداگانه در آنتالیا، کپز, تصاویر داخلی-13آپارتمان های با کیفیت با آشپزخانه جداگانه در آنتالیا، کپز, تصاویر داخلی-14آپارتمان های با کیفیت با آشپزخانه جداگانه در آنتالیا، کپز, تصاویر داخلی-15آپارتمان های با کیفیت با آشپزخانه جداگانه در آنتالیا، کپز, تصاویر داخلی-16آپارتمان های با کیفیت با آشپزخانه جداگانه در آنتالیا، کپز, تصاویر داخلی-17آپارتمان های با کیفیت با آشپزخانه جداگانه در آنتالیا، کپز, تصاویر داخلی-18آپارتمان های با کیفیت با آشپزخانه جداگانه در آنتالیا، کپز, تصاویر داخلی-19
قیمت از 58.100 €
 • اطلاعات عمومی
 • 2+1
 • 3+1
 • بدون کمیسیون
 • آنتالیا / کپز
 • 107 m² به 135 m²
 • 2+1, 3+1
 • 1
 • 1
 • 03/2020
 • در حال ساخت
 • 5 km
 • 8 km
 • 9 km
شماره ملک AYT-899

3 دلیل اصلی برای خرید

• منطقه سرمایه گذاری
• مناسب برای زندگی خانوادگی
• دور از استرس شهر

آپارتمان برای سرمایه گذاری به دور از استرس شهر در کپز، محله گوکسو

آپارتمانهایی با کیفیت در کپز محله گوکسو واقع شده اند. این منطقه به بسیاری از امکانات مانند مراکز خرید، حمل و نقل عمومی و بیمارستان نزدیک است. کپز روز به روز در حال توسعه و رشد میباشد. بسیاری از سرمایه گذاران و خریداران ترجیح می دهند این منطقه را برای سرمایه گذاری خوب در آنتالیا انتخاب کنند. اگر می خواهید یک آپارتمان در یک نقطه آرام خریداری کنید، می توانید این منطقه در آنتالیا را در نظر بگیرید.

این آپارتمان های موجود در آنتالیا، 5 کیلومتر تا مرکز خرید مارک آنتالیا، 9 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا، 5 کیلومتر تا مرکز خرید آگورا، 8 کیلومتر تا ساحل کنییالتی، 5 کیلومتر تا مرکز شهر و 6 کیلومتر تا لارا فاصله دارد.

این مجموعه مسکونی متشکل از 5 بلوک است که دارای بسیاری از ویژگی های غنی از قبیل سیستم دوربین امنیتی 24/7 و نگهبانی، استخر روباز 200 متر مربعی ، زمین بازی کودکان، بالابر، پارکینگ ماشین روباز، باغ طراحی شده و مسیرهای پیاده روی و آلاچیق است.

در اینجا 2 نوع آپارتمان موجود است

آپارتمان های 2 خوابه 107 با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه جداگانه، توالت، اتاق رختشویی، حمام و بالکن میباشد.

این آپارتمان های 3 خوابه 135 مترمربعی با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، توالت، اتاق رختشویی، حمام و بالکن است.

این آپارتمان های فروشی در آنتالیا دارای بالکن فرانسوی، پنجره دو جداره، زیرساخت تهویه مطبوع، عایق صدا و گرما، آیفون تصویری، رخت کن، درب فلزی، نور نقطه ای، مواد سرامیکی برای آشپزخانه، آنتن ماهواره، کف لمینت، گاز طبیعی و زیرساخت های کومبی و کابین دوش میباشد.

ویژگی های عمومی آپارتمان های با کیفیت با آشپزخانه جداگانه در آنتالیا، کپز

آپارتمان / آنتالیا / کپز

آسانسوراستخرپارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیباغدستگاه تهویه مطبوعتلویزیون ماهواره ایدوشبالکنآشپزخانه جدافرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
مدیر فروش
قیمت های مناسب هر زمان

2+1 آپارتمان 58.100 €3+1 آپارتمان 66.400 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان ارزان قیمت با امکان سرمایه گذاری در کپز آپارتمان ارزان قیمت با امکان سرمایه گذاری در کپز 57.500 €2+1, 3+1کپز / آنتالیاآپارتمان با دید شهردر کپز با آشپزخانه مجزاآپارتمان با دید شهردر کپز با آشپزخانه مجزا56.500 €3+1کپز / آنتالیاآپارتمانهای کپز در مجتمعی مدرن با استخر شناآپارتمانهای کپز در مجتمعی مدرن با استخر شنا58.100 €3+1کپز / آنتالیاآپارتمان با نمای کوه در آنتالیا، کنییالتیآپارتمان با نمای کوه در آنتالیا، کنییالتی58.100 €1+1, 2+1, 2+1 dp, 4+1 dpکنییالتی / آنتالیا
We keep working at home!