تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمانی با کیفیت در آلانیا

آپارتمانی با کیفیت در آلانیا , آلانیا / محمودلارآپارتمانی با کیفیت در آلانیا , آلانیا / محمودلار - videoآپارتمانی با کیفیت در آلانیا , آلانیا / محمودلار - videoآپارتمانی با کیفیت در آلانیا , آلانیا / محمودلار - videoآپارتمانی با کیفیت در آلانیا , آلانیا / محمودلار - videoآپارتمانی با کیفیت در آلانیا , آلانیا / محمودلار - videoآپارتمانی با کیفیت در آلانیا , آلانیا / محمودلار - videoآپارتمانی با کیفیت در آلانیا , آلانیا / محمودلار - videoآپارتمانی با کیفیت در آلانیا , آلانیا / محمودلار - videoآپارتمانی با کیفیت در آلانیا , آلانیا / محمودلار - videoآپارتمانی با کیفیت در آلانیا , آلانیا / محمودلار - videoآپارتمانی با کیفیت در آلانیا , آلانیا / محمودلار - videoآپارتمانی با کیفیت در آلانیا , آلانیا / محمودلار - videoآپارتمانی با کیفیت در آلانیا , آلانیا / محمودلار - videoآپارتمانی با کیفیت در آلانیا , آلانیا / محمودلار - videoآپارتمانی با کیفیت در آلانیا , آلانیا / محمودلار - videoآپارتمانی با کیفیت در آلانیا , آلانیا / محمودلار - videoآپارتمانی با کیفیت در آلانیا , آلانیا / محمودلار - videoآپارتمانی با کیفیت در آلانیا , آلانیا / محمودلار - videoآپارتمانی با کیفیت در آلانیا , آلانیا / محمودلار - videoآپارتمانی با کیفیت در آلانیا , آلانیا / محمودلار - videoآپارتمانی با کیفیت در آلانیا , آلانیا / محمودلار - videoآپارتمانی با کیفیت در آلانیا , تصاویر داخلی-1آپارتمانی با کیفیت در آلانیا , تصاویر داخلی-2آپارتمانی با کیفیت در آلانیا , تصاویر داخلی-3آپارتمانی با کیفیت در آلانیا , تصاویر داخلی-4آپارتمانی با کیفیت در آلانیا , تصاویر داخلی-5آپارتمانی با کیفیت در آلانیا , تصاویر داخلی-6آپارتمانی با کیفیت در آلانیا , تصاویر داخلی-7آپارتمانی با کیفیت در آلانیا , تصاویر داخلی-8آپارتمانی با کیفیت در آلانیا , تصاویر داخلی-9آپارتمانی با کیفیت در آلانیا , تصاویر داخلی-10آپارتمانی با کیفیت در آلانیا , تصاویر داخلی-11آپارتمانی با کیفیت در آلانیا , تصاویر داخلی-12آپارتمانی با کیفیت در آلانیا , تصاویر داخلی-13آپارتمانی با کیفیت در آلانیا , تصاویر داخلی-14آپارتمانی با کیفیت در آلانیا , تصاویر داخلی-15
قیمت از 60.000 €
 • اطلاعات عمومی
 • 1+1
 • 4+1
 • آلانیا / محمودلار
 • 63 m² به 208 m²
 • 1+1, 4+1dp
 • 1, 4
 • 1, 4
 • 2015
 • 11
 • آماده تحویل
 • 1 km
 • 300 mt
 • 30 km

International Antalya Airport145 km

شماره ملک ALN-184

3 دلیل اصلی برای خرید

• بسیار نزدیک به ساحل
• منظره دریا
• قیمت های مقرون به صرفه

آپارتمان با کیفیت برای فروش در آلانیا

این آپارتمان در آلانیا در منطقه مورد توجه در مهموتلار واقع شده است.

این آپارتمان برای فروش در آلانیا نزدیک به بسیاری از امکانات اجتماعی مانند کافه ها، رستوران ها، بارها، بازارها، سوپر مارکت ها، مرکز خرید، درمانگاه، داروخانه ها، پارک ها، مغازه ها، بانک ها، بازار عمومی و حمل و نقل عمومی است. ساحل در فاصله کوتاهی از این آپارتمان لوکس واقع شده است. این آپارتمان های با کیفیت در آلانیا 300 متر تا ساحل شنی، 1 کیلومتر تا مرکز شهر، 150 متر تا نزدیکترین مرکز خرید، 11 کیلومتر تا آلانیا مرکز شهر، 30 کیلومتر تا فرودگاه قاضی پاشا و 145 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا فاصله دارد.

این آپارتمان با کیفیت برای فروش در زمینی به مساحت 1800 متر مربع ساخته شده است. این آپارتمان در آلانیا، در مجموع از 1 بلوک با 11 طبقه و از 80 آپارتمان تشکیل شده است.

این مجتمع های لوکس دارای بسیاری از امکانات اجتماعی مانند باغ طراحی شده، سرایداری، سونا، مرکز تناسب اندام، آسانسور، باربیکیو، ژنراتور، استخر شنا، استخر کودکان، اتاق بخار و سیستم دوربین های امنیتی 24/7 میباشند.

2 نوع آپارتمان در این مجموعه برای فروش وجود دارد

آپارتمان 1 خوابه 63 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، حمام و بالکن است.

آپارتمان 4 اتاق خوابه دوبلکس مبله 208 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، 3 حمام، حمام در اتاق مستر و 4 بالکن میباشد.

تمام این آپارتمان ها دارای تهویه مطبوع در تمام اتاق ها، آیفون تصویری، آبگرمکن الکتریکی، درب امنیتی، رختکن، آنتن ماهواره  و اینترنت وای فای می باشد.

شما می توانید این آپارتمان را با تمام کالاهای سفید و لوازم آشپزخانه با پرداخت 2،000 یورو خریداری کنید.

ویژگی های عمومی آپارتمانی با کیفیت در آلانیا

آپارتمان / آلانیا / محمودلار

سوناآسانسوراستخر در مجموعهسرایدارسالن ورزشپارکینگدوربین امنیتیباغدستگاه تهویه مطبوعتلویزیون ماهواره ایدوشمنقل بارباکیوحمام در اتاق خواباینترنتبالکنآشپزخانه طرح بازساحل (0 الی 500 متر)فرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
مدیر فروش
بازدید از دفترآلانیا
قیمت های مناسب هر زمان

1+1 آپارتمان 60.000 €4+1 آپارتمان 190.000 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
دریافت برنشور رایگاندریافت برنشور رایگان آپارتمانی با کیفیت در آلانیا آپارتمانی با کیفیت در آلانیا
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان لوکس فروش در آلانیاآپارتمان لوکس فروش در آلانیا59.900 €1+1, 3+1آوسالار / آلانیااوریون هیل آپارتمان 6اوریون هیل آپارتمان 659.000 €2+1, 2+1 dp, 3+1 dpآوسالار / آلانیاهبیتات هیل آپارتمانهبیتات هیل آپارتمان60.000 €1+1کاستل / آلانیاآپارتمان لوکس فروشی مرکز شهر در آلانیاآپارتمان لوکس فروشی مرکز شهر در آلانیا60.000 €1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1, 7+1اوبا / آلانیا
ما استخدام میکنیم