تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمانهای با کیفیت در چند قدمی دریا در آلانیا

آپارتمانهای با کیفیت در چند قدمی دریا در آلانیا, آلانیا / مهموتلارآپارتمانهای با کیفیت در چند قدمی دریا در آلانیا, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمانهای با کیفیت در چند قدمی دریا در آلانیا, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمانهای با کیفیت در چند قدمی دریا در آلانیا, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمانهای با کیفیت در چند قدمی دریا در آلانیا, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمانهای با کیفیت در چند قدمی دریا در آلانیا, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمانهای با کیفیت در چند قدمی دریا در آلانیا, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمانهای با کیفیت در چند قدمی دریا در آلانیا, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمانهای با کیفیت در چند قدمی دریا در آلانیا, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمانهای با کیفیت در چند قدمی دریا در آلانیا, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمانهای با کیفیت در چند قدمی دریا در آلانیا, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمانهای با کیفیت در چند قدمی دریا در آلانیا, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمانهای با کیفیت در چند قدمی دریا در آلانیا, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمانهای با کیفیت در چند قدمی دریا در آلانیا, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمانهای با کیفیت در چند قدمی دریا در آلانیا, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمانهای با کیفیت در چند قدمی دریا در آلانیا, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمانهای با کیفیت در چند قدمی دریا در آلانیا, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمانهای با کیفیت در چند قدمی دریا در آلانیا, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمانهای با کیفیت در چند قدمی دریا در آلانیا, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمانهای با کیفیت در چند قدمی دریا در آلانیا, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمانهای با کیفیت در چند قدمی دریا در آلانیا, تصاویر داخلی-1آپارتمانهای با کیفیت در چند قدمی دریا در آلانیا, تصاویر داخلی-2آپارتمانهای با کیفیت در چند قدمی دریا در آلانیا, تصاویر داخلی-3آپارتمانهای با کیفیت در چند قدمی دریا در آلانیا, تصاویر داخلی-4آپارتمانهای با کیفیت در چند قدمی دریا در آلانیا, تصاویر داخلی-5آپارتمانهای با کیفیت در چند قدمی دریا در آلانیا, تصاویر داخلی-6آپارتمانهای با کیفیت در چند قدمی دریا در آلانیا, تصاویر داخلی-7آپارتمانهای با کیفیت در چند قدمی دریا در آلانیا, تصاویر داخلی-8آپارتمانهای با کیفیت در چند قدمی دریا در آلانیا, تصاویر داخلی-9آپارتمانهای با کیفیت در چند قدمی دریا در آلانیا, تصاویر داخلی-10آپارتمانهای با کیفیت در چند قدمی دریا در آلانیا, تصاویر داخلی-11آپارتمانهای با کیفیت در چند قدمی دریا در آلانیا, تصاویر داخلی-12آپارتمانهای با کیفیت در چند قدمی دریا در آلانیا, تصاویر داخلی-13آپارتمانهای با کیفیت در چند قدمی دریا در آلانیا, تصاویر داخلی-14آپارتمانهای با کیفیت در چند قدمی دریا در آلانیا, تصاویر داخلی-15آپارتمانهای با کیفیت در چند قدمی دریا در آلانیا, تصاویر داخلی-16آپارتمانهای با کیفیت در چند قدمی دریا در آلانیا, تصاویر داخلی-17آپارتمانهای با کیفیت در چند قدمی دریا در آلانیا, پلان ملک-1آپارتمانهای با کیفیت در چند قدمی دریا در آلانیا, پلان ملک-2آپارتمانهای با کیفیت در چند قدمی دریا در آلانیا, پلان ملک-3آپارتمانهای با کیفیت در چند قدمی دریا در آلانیا, پلان ملک-4آپارتمانهای با کیفیت در چند قدمی دریا در آلانیا, پلان ملک-5آپارتمانهای با کیفیت در چند قدمی دریا در آلانیا, پلان ملک-6
قیمت از 175.000 €
 • اطلاعات عمومی
 • 2+1
 • 3+1
 • 4+1
 • بدون کمیسیون
 • آلانیا / مهموتلار
 • 90 m² - 250 m²
 • 2+1, 3+1 dp, 4+1 dp
 • 1, 2
 • 1
 • 12/2020
 • 11
 • آماده تحویل
 • 8.5 km
 • 300 mt
 • 31 km
شماره ملک ALN-338

3 دلیل اصلی برای خرید

• فاصله کوتاه تا دریا
• ساخت بسیار با کیفیت
• احاطه شده توسط امکانات اجتماعی

آپارتمانهای فرست کلاس در مجتمع مسکونی با ساحل خصوصی در آلانیا

این آپارتمان های با کیفیت در آلانیا، محموتلار واقع شده اند. این منطقه توسط امکانات اجتماعی مانند دریا، ساحل، پروژه های مسکونی مدرن، مراکز خرید و جاده های اصلی احاطه شده است. اگر بخواهید آپارتمانی در آلانیا خریداری کنید، این منطقه فضای جدیدی برای شما فراهم می کند.

این آپارتمان ها پیاده تا دریا و مرکز محموتلار فاصله کوتاهی دارند. این آپارتمانهای فروشی آلانیا در 31 کیلومتری فرودگاه آلانیا-قاضی پاشا و 5.8 کیلومتری مرکز آلانیا قرار گرفته اند.

این مجتمع مسکونی در مساحت 3.389 متر مربع ساخته می شود. این مجتمع مسکونی شامل 2 بلوک و مجموعا 101 آپارتمان است. این پروژه از امکانات غنی مانند سیستم دوربینهای امنیتی 24 ساعته و نگهبانی، استخرهای شنای روباز و سرپوشیده، تراس جهت آفتاب، ساحل اختصاصی، پارک آبی، سونا، آسانسور، اتاق بخار، دوش، اتاق استراحت، اتاق جلسه، مرکز تناسب اندام ، تنیس روی میز، میز بیلیارد، پارکینگ روباز، سرایداری و باغی زیبا برخوردار است.

انواع آپارتمان ها

آپارتمان 2 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا یا آشپزخانه اوپن، حمام، حمام در اتاق مستر و بالکن هستند.

آپارتمان دوبلکس 3 خوابه.

آپارتمان دوبلکس 4 خوابه.

این آپارتمان ها با بسیاری از مصالح داخلی مدرن مانند درب فولادی، اینترکام ویدیویی، لوازم آشپزخانه، پنجره های پی وی سی، اینترنت و آنتن ماهواره ای مجهز شده اند.

ویژگی های عمومی آپارتمانهای با کیفیت در چند قدمی دریا در آلانیا

آپارتمان / آلانیا / مهموتلار

آسانسوراستخر در مجموعهسرایدارپارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیباغتلویزیون ماهواره ایدوشحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه طرح بازآشپزخانه جداساحل (0 الی 500 متر)فرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
بازدید از دفترآلانیا
قیمت های مناسب هر زمان

2+1 آپارتمان 175.000 €3+1 آپارتمان 320.000 €4+1 آپارتمان 360.000 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 23.06.2021 09:41:10

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان های اختصاصی با امکانات رفاهی مجتمع غنی در آلانیاآپارتمان های اختصاصی با امکانات رفاهی مجتمع غنی در آلانیا172.000 €4+1 dp, کاستل / آلانیاآپارتمان مبله در آلانیا در مجتمعی با دید دریا در کارگیجاکآپارتمان مبله در آلانیا در مجتمعی با دید دریا در کارگیجاک170.000 €2+1کارکیجاک / آلانیاآپارتمان در آلانیا با امکانات بسیار عالیآپارتمان در آلانیا با امکانات بسیار عالی179.000 €2+1, 3+1, 3+1 dp, 5+1 dpاوبا / آلانیاآپارتمان با کیفیت با زیرساخت های غنی در آلانیاآپارتمان با کیفیت با زیرساخت های غنی در آلانیا184.000 € 3+1مرکز / آلانیا