تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

خانه های با کیفیت با دید عالی در آلانیا

خانه های با کیفیت با دید عالی در آلانیا, آلانیا / بکتاشخانه های با کیفیت با دید عالی در آلانیا, آلانیا / بکتاش - videoخانه های با کیفیت با دید عالی در آلانیا, آلانیا / بکتاش - videoخانه های با کیفیت با دید عالی در آلانیا, آلانیا / بکتاش - videoخانه های با کیفیت با دید عالی در آلانیا, آلانیا / بکتاش - videoخانه های با کیفیت با دید عالی در آلانیا, آلانیا / بکتاش - videoخانه های با کیفیت با دید عالی در آلانیا, آلانیا / بکتاش - videoخانه های با کیفیت با دید عالی در آلانیا, آلانیا / بکتاش - videoخانه های با کیفیت با دید عالی در آلانیا, آلانیا / بکتاش - videoخانه های با کیفیت با دید عالی در آلانیا, آلانیا / بکتاش - videoخانه های با کیفیت با دید عالی در آلانیا, آلانیا / بکتاش - videoخانه های با کیفیت با دید عالی در آلانیا, آلانیا / بکتاش - videoخانه های با کیفیت با دید عالی در آلانیا, آلانیا / بکتاش - videoخانه های با کیفیت با دید عالی در آلانیا, آلانیا / بکتاش - videoخانه های با کیفیت با دید عالی در آلانیا, آلانیا / بکتاش - videoخانه های با کیفیت با دید عالی در آلانیا, تصاویر داخلی-1خانه های با کیفیت با دید عالی در آلانیا, تصاویر داخلی-2خانه های با کیفیت با دید عالی در آلانیا, تصاویر داخلی-3خانه های با کیفیت با دید عالی در آلانیا, تصاویر داخلی-4خانه های با کیفیت با دید عالی در آلانیا, تصاویر داخلی-5خانه های با کیفیت با دید عالی در آلانیا, تصاویر داخلی-6خانه های با کیفیت با دید عالی در آلانیا, تصاویر داخلی-7خانه های با کیفیت با دید عالی در آلانیا, تصاویر داخلی-8خانه های با کیفیت با دید عالی در آلانیا, تصاویر داخلی-9خانه های با کیفیت با دید عالی در آلانیا, تصاویر داخلی-10خانه های با کیفیت با دید عالی در آلانیا, تصاویر داخلی-11خانه های با کیفیت با دید عالی در آلانیا, تصاویر داخلی-12خانه های با کیفیت با دید عالی در آلانیا, تصاویر داخلی-13خانه های با کیفیت با دید عالی در آلانیا, تصاویر داخلی-14خانه های با کیفیت با دید عالی در آلانیا, تصاویر داخلی-15
قیمت از 345.000 €
 • اطلاعات عمومی
 • 2+1
 • بدون کمیسیون
 • آلانیا / بکتاش
 • 225 m² - 283 m²
 • 2+1
 • 1, 2
 • 1, 2
 • آماده تحویل
 • 5 km
 • 5 km
 • 45 km
شماره ملک ALN-276

3 دلیل کافی برای خرید

• منطقه ای شگفت انگیز
• چشم انداز پانورامیک دریا، شهر و کوه
• مجهز به مواد فوق العاده لوکس

خانه های لوکس با استخر خصوصی در بکتاش

خانه های لوکس در آلانیا، منطقه بکتاش واقع شده است. بگتاش در سمت شمال واقع در آلانیا قرار دارد و در تپه های کوه های توروس واقع شده است. این منطقه برای دید بسیار زیبای دریای مدیترانه، قلعه آلانیا و منطقه سبز میباشد. این منطقه دسترسی به کوه توریس زیبا و همچنین شهر را فراهم می کند. همچنین بکتاش با توجه به پروژه های ویلای جدید در این منطقه بسیار محبوب است.

این خانه ها برای فروش در آلانیا 5 کیلومتر تا نزدیکترین بیمارستان، مرکز شهر و ساحل، 6 کیلومتر تا غار دملاکت، 9 کیلومتر تا استخر کلیوپاترا و 45 کیلومتر تا فرودگاه قاضی پاشا-آلانیا فاصله است.

این مجتمع شامل 6 خانه لوکس با منظره ای با چشم انداز و دید قلعه آلانیا است. این مجتمع دارای پارکینگ خودرو و سرایداری است. هر خانه دارای استخر خصوصی است.

2 نوع خانه در این مجتمع برای فروش وجود دارد

خانه 2 اتاق خوابه طبقه اول 222-242 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجلل، حمام، حمام اختصاصی، اتاق لباسشویی و 2 تراس است.( یکی از آپارتمانها دارای حمام در اتاق مستر نیز میباشد)

خانه 2 خوابه در باغ در طبقه 255-283 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، حمام، حمام اختصاصی، اتاق لباسشویی، تراس و باغ است. (یکی از خانه های 2 خوابه دارای اسانسور از پارکینگ داخلی و دوش در باغ است.)

تمام خانه ها با مواد درجه یک مجهز به سیستم تهویه مطبوع، کالاهای سفید، اینترنت وای فای، آنتن ماهواره، سیستم های آلارم، درب های فولادی، پنجره های آلومینیومی و دو جداره، سیستم گرمایش کف، کرکره اتوماتیک، آبگرمکن، تهویه مطبوع اسپیلیت و عایق صدا میباشد. دو خانه اول دارای یک پارگینگ سرپوشیده با استفاده از آسانسور است. دیگر خانه ها دارای یک پارکینگ خصوصی در روباز هستند.

ویژگی های عمومی خانه های با کیفیت با دید عالی در آلانیا

ویلا / آلانیا / بکتاش

آسانسوراستخر در مجموعهسرایدارپارکینگ (سرپوشیده)پارکینگدوربین امنیتیباغدستگاه تهویه مطبوعکرکرهتلویزیون ماهواره ایدوشحمام در اتاق خواباینترنتآشپزخانه طرح بازساحل (1 الی 5 کیلومتر)با دید دریافرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
بازدید از دفترآلانیا
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت از 345.000 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
ویلای خانوادگی با استخر خصوصی در آلانیاویلای خانوادگی با استخر خصوصی در آلانیا330.900 €5+2بکتاش / آلانیاویلا های لوکس واقع در مرکز با دید دریا و قلعه در آلانیاویلا های لوکس واقع در مرکز با دید دریا و قلعه در آلانیا330.000 €5+1 trpمرکز / آلانیاویلا با دید دریا در 600 متری ساحل در آلانیاویلا با دید دریا در 600 متری ساحل در آلانیا350.000 €4+1 dp,4+1,10+1کارکیجاک / آلانیاویلا با منظره دریا در آلانیا با استخر و باغ خصوصیویلا با منظره دریا در آلانیا با استخر و باغ خصوصی384.200 €3+1, 4+1کوناکلی / آلانیا