تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

املاک آماده تحویل با کیفیت در کنییالتی، آنتالیا

املاک آماده تحویل با کیفیت در کنییالتی، آنتالیا, آنتالیا / کنییالتیاملاک آماده تحویل با کیفیت در کنییالتی، آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoاملاک آماده تحویل با کیفیت در کنییالتی، آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoاملاک آماده تحویل با کیفیت در کنییالتی، آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoاملاک آماده تحویل با کیفیت در کنییالتی، آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoاملاک آماده تحویل با کیفیت در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-1املاک آماده تحویل با کیفیت در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-2املاک آماده تحویل با کیفیت در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-3املاک آماده تحویل با کیفیت در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-4املاک آماده تحویل با کیفیت در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-5املاک آماده تحویل با کیفیت در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-6املاک آماده تحویل با کیفیت در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-7املاک آماده تحویل با کیفیت در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-8املاک آماده تحویل با کیفیت در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-9املاک آماده تحویل با کیفیت در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-10املاک آماده تحویل با کیفیت در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-11املاک آماده تحویل با کیفیت در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-12املاک آماده تحویل با کیفیت در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-13املاک آماده تحویل با کیفیت در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-14املاک آماده تحویل با کیفیت در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-15املاک آماده تحویل با کیفیت در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-16املاک آماده تحویل با کیفیت در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-17املاک آماده تحویل با کیفیت در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-18املاک آماده تحویل با کیفیت در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-19املاک آماده تحویل با کیفیت در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-20املاک آماده تحویل با کیفیت در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-21املاک آماده تحویل با کیفیت در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-22
قیمت 96.700 €
 • اطلاعات عمومی
 • آنتالیا / کنییالتی
 • 150 m²
 • 3+1
 • 1
 • 2
 • 2000
 • 9
 • آماده تحویل
 • 10 km
 • 1.5 km
 • 24 km
شماره ملک AYT-885

3 دلیل اصلی برای خرید

• مناسب برای زندگی خانوادگی
• نزدیک به جاده و خیابان های اصلی
• دید کوه و شهر

املاک 3+1 با دید کوه و شهر با آشپزخانه جداگانه در محله هورما

املاک با دید کوه در کنییالتی در محله هورما واقع شده است. این منطقه میزبان بسیاری از پروژه های مسکن لوکس، پروژه های شهری و سواحل عالی میباشد. منطقه هورما به دلیل موقعیت عالی در کنییالتی یکی از مناطق مطلوب است.

این املاک فروشی در کنییالتی در آنتالیا 24 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا، 10 کیلومتر تا مرکز شهر، 1.5 کیلومتر تا ساحل و بوگاچای فاصله دارد. این آپارتمان های مدرن با امکانات اجتماعی و محلی مانند مدرسه، هتل، بازار و پارک احاطه شده اند.

این مجتمع مسکونی دارای 2 بلوک و 9 طبقه است. هر طبقه 2 آپارتمان دارد. این مجموعه دارای آسانسور، پارکینگ روباز، سرایداری، زمین بازی کودکان، پارک، باغ با طراحی زیبا میباشد.

در این مجتمع تنها یک آپارتمان وجود دارد

آپارتمان 3 خوابه 150 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه جداگانه توالت حمام و 2 بالکن میباشد.

این آپارتمان دارای کف سرامیک، رختکن در بالکن، باربیکیو، اینترنت، کابین دوش، لوازم آشپزخانه، درب فلزی، پنجره های پی وی سی، آبگرمکن، گاز طبیعی، کمد، آیفون تصویری، کرکره و آنتن ماهواره میباشد.

ویژگی های عمومی املاک آماده تحویل با کیفیت در کنییالتی، آنتالیا

آپارتمان / آنتالیا / کنییالتی

مدیر فروش
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت 96.700 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 1.10.2019 10:44:39

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آتلانتیس سیتی هومزآتلانتیس سیتی هومز95.600 €2+1کنییالتی / آنتالیاآپارتمان لوکس با زیرساخت های مورد نیاز گاز طبیعی در آنتالیاآپارتمان لوکس با زیرساخت های مورد نیاز گاز طبیعی در آنتالیا94.400 €3+1 dp, 4+1 dpلارا / آنتالیاآپارتمان در کنییالتی آنتالیا در نزدیکی تمامی امکاناتآپارتمان در کنییالتی آنتالیا در نزدیکی تمامی امکانات96.700 €1+1, 2+1کنییالتی / آنتالیاآپارتمانهای فروشی در محیطی آرام در کنییالتی آنتالیاآپارتمانهای فروشی در محیطی آرام در کنییالتی آنتالیا100.200 €1+1, 2+1کنییالتی / آنتالیا