تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

املاک آماده تحویل با کیفیت در کنییالتی، آنتالیا

املاک آماده تحویل با کیفیت در کنییالتی، آنتالیا, آنتالیا / کنییالتیاملاک آماده تحویل با کیفیت در کنییالتی، آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoاملاک آماده تحویل با کیفیت در کنییالتی، آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoاملاک آماده تحویل با کیفیت در کنییالتی، آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoاملاک آماده تحویل با کیفیت در کنییالتی، آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoاملاک آماده تحویل با کیفیت در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-1املاک آماده تحویل با کیفیت در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-2املاک آماده تحویل با کیفیت در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-3املاک آماده تحویل با کیفیت در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-4املاک آماده تحویل با کیفیت در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-5املاک آماده تحویل با کیفیت در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-6املاک آماده تحویل با کیفیت در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-7املاک آماده تحویل با کیفیت در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-8املاک آماده تحویل با کیفیت در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-9املاک آماده تحویل با کیفیت در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-10املاک آماده تحویل با کیفیت در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-11املاک آماده تحویل با کیفیت در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-12املاک آماده تحویل با کیفیت در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-13املاک آماده تحویل با کیفیت در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-14املاک آماده تحویل با کیفیت در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-15املاک آماده تحویل با کیفیت در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-16املاک آماده تحویل با کیفیت در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-17املاک آماده تحویل با کیفیت در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-18املاک آماده تحویل با کیفیت در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-19املاک آماده تحویل با کیفیت در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-20املاک آماده تحویل با کیفیت در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-21املاک آماده تحویل با کیفیت در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-22
قیمت بنا به درخواست
 • اطلاعات عمومی
 • آنتالیا / کنییالتی
 • 150 m²
 • 3+1
 • 1
 • 2
 • 2000
 • 9
 • فروخته شد
 • 10 km
 • 1.5 km
 • 24 km
شماره ملک AYT-885

3 دلیل اصلی برای خرید

• مناسب برای زندگی خانوادگی
• نزدیک به جاده و خیابان های اصلی
• دید کوه و شهر

املاک 3+1 با دید کوه و شهر با آشپزخانه جداگانه در محله هورما

املاک با دید کوه در کنییالتی در محله هورما واقع شده است. این منطقه میزبان بسیاری از پروژه های مسکن لوکس، پروژه های شهری و سواحل عالی میباشد. منطقه هورما به دلیل موقعیت عالی در کنییالتی یکی از مناطق مطلوب است.

این املاک فروشی در کنییالتی در آنتالیا 24 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا، 10 کیلومتر تا مرکز شهر، 1.5 کیلومتر تا ساحل و بوگاچای فاصله دارد. این آپارتمان های مدرن با امکانات اجتماعی و محلی مانند مدرسه، هتل، بازار و پارک احاطه شده اند.

این مجتمع مسکونی دارای 2 بلوک و 9 طبقه است. هر طبقه 2 آپارتمان دارد. این مجموعه دارای آسانسور، پارکینگ روباز، سرایداری، زمین بازی کودکان، پارک، باغ با طراحی زیبا میباشد.

در این مجتمع تنها یک آپارتمان وجود دارد

آپارتمان 3 خوابه 150 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه جداگانه توالت حمام و 2 بالکن میباشد.

این آپارتمان دارای کف سرامیک، رختکن در بالکن، باربیکیو، اینترنت، کابین دوش، لوازم آشپزخانه، درب فلزی، پنجره های پی وی سی، آبگرمکن، گاز طبیعی، کمد، آیفون تصویری، کرکره و آنتن ماهواره میباشد.

این ملک فروخته شده است.

ویژگی های عمومی املاک آماده تحویل با کیفیت در کنییالتی، آنتالیا

قیمت های مناسب هر زمان

قیمت بنا به درخواست

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان های جدید نزدیک به امکانات محلی در مرکز آنتالیاآپارتمان های جدید نزدیک به امکانات محلی در مرکز آنتالیا30.600 €1+1, 2+1مرکز / آنتالیاآپارتمان تازه به اتمام رسیده در آنتالیا کپزآپارتمان تازه به اتمام رسیده در آنتالیا کپز31.500 €2+1کپز / آنتالیاآپارتمانهای آماده تحویل در 250 متری کمربندی آنتالیاآپارتمانهای آماده تحویل در 250 متری کمربندی آنتالیا31.500 €1+1, 2+1مرکز / آنتالیاآپارتمان های مقرون به صرفه در منطقه با رشد سریع در آنتالیاآپارتمان های مقرون به صرفه در منطقه با رشد سریع در آنتالیا32.800 €2+1, 3+1کپز / آنتالیا