تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

املاک با کیفیت در ترابزون نزدیک به امکانات مورد نیاز روزانه

املاک با کیفیت در ترابزون نزدیک به امکانات مورد نیاز روزانه, ترابزون / اورتاحصاراملاک با کیفیت در ترابزون نزدیک به امکانات مورد نیاز روزانه, ترابزون / اورتاحصار - videoاملاک با کیفیت در ترابزون نزدیک به امکانات مورد نیاز روزانه, ترابزون / اورتاحصار - videoاملاک با کیفیت در ترابزون نزدیک به امکانات مورد نیاز روزانه, ترابزون / اورتاحصار - videoاملاک با کیفیت در ترابزون نزدیک به امکانات مورد نیاز روزانه, ترابزون / اورتاحصار - videoاملاک با کیفیت در ترابزون نزدیک به امکانات مورد نیاز روزانه, ترابزون / اورتاحصار - videoاملاک با کیفیت در ترابزون نزدیک به امکانات مورد نیاز روزانه, ترابزون / اورتاحصار - videoاملاک با کیفیت در ترابزون نزدیک به امکانات مورد نیاز روزانه, ترابزون / اورتاحصار - videoاملاک با کیفیت در ترابزون نزدیک به امکانات مورد نیاز روزانه, ترابزون / اورتاحصار - videoاملاک با کیفیت در ترابزون نزدیک به امکانات مورد نیاز روزانه, ترابزون / اورتاحصار - videoاملاک با کیفیت در ترابزون نزدیک به امکانات مورد نیاز روزانه, پلان ملک-1املاک با کیفیت در ترابزون نزدیک به امکانات مورد نیاز روزانه, پلان ملک-2
قیمت از 43.800 €
 • اطلاعات عمومی
 • بدون کمیسیون
 • ترابزون / اورتاحصار
 • 174 m²
 • 3+1
 • 2
 • 2
 • 12/2019
 • 8
 • درحال ساخت
 • 5.5 km
 • 3.5 km
 • 5 km
شماره ملک TRB-110

3 دلیل برای خرید

• بزرگترین امکانات اجتماعی منطقه
• فرصت بالقوه سودآوری و سرمایه گذاری به دلیل بلوار جدید
• فاصله 5 دقیقه ای تا مرکز خرید و بیمارستان

ملک 3 خوابه در ترابزون در اورتاحیصار که فرصت بسیار سودآوری را ارایه می دهد

این املاک جدید دارای موقعیت عالی در اورتاحیصار، محله بوستانجی هستند. این منطقه به امکانات اجتماعی و بومی مورد نیاز شما مانند مرکز خرید، بیمارستان، دانشگاه، مسجد، مدرسه و بازار بسیار نزدیکند. همچنین، به لطف جاده اصلی جدید، پروژه های املاک و لوکس و موقعیت عالی اورتاحیصار تبدیل به منطقه ای بسیار محبوب شده است. اگر می خواهید آپارتمانی با درآمد بالا در ترابزون خریداری نمایید، این آپارتمان ها برای شما ایده آل است.

این املاک فروشی در ترابزون 2 کیلومتر تا نزدیکترین بیمارستان، 5 کیلومتر با فرودگاه بین المللی ترابزون، 3.5 کیلومتر تا انجمن زندگی ترابزون و مرکز خرید و دریا، 5.5 کیلومتر تا مرکز شهر و 3 کیلومتر با جاده اصلی فاصله دارند.

این مجتمع مسکونی در زمینی به مساحت 15.615 متر مربع ساخته می شود. این مجموعه شامل 10 بلوک 6 و 8 طبقه ای است که در مجموع 205 واحد دارد. دو بلوک شامل 2 آپارتمان در هر طبقه است و چهار بلوک شامل 3 آپارتمان در هر طبقه می باشد. این مجموعه دارای ویژگی های بسیاری مانند آسانسور، سیستم دوربین های امنیتی و نگهبانی 24/7، پارکینگ های داخلی و بیرونی، زمین بسکتبال، سرایداری، مرکز ورزشی، زمین بازی کودکان، باغ و مسیرهای مخصوص پیاده روی است.

تنها یک نوع آپارتمان در این مجموعه وجود دارد

آپارتمان 3 خوابه 174 متر مربعی که یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، حمام، حمام در اتاق مستر، رختکن و 2 بالکن دارد.

تمام آپارتمان ها دارای اینترنت، کابین دوش، آنتن ماهواره ای، درب فلزی، لمینیت، پارکت و کفپوش سرامیکی، گاز طبیعی و سیستم های هشدار می باشند.

ویژگی های عمومی املاک با کیفیت در ترابزون نزدیک به امکانات مورد نیاز روزانه

آپارتمان / ترابزون / اورتاحصار

آسانسور در مجموعهسرایدارسالن ورزشپارکینگ (سرپوشیده)پارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیباغاتاق رختکنتلویزیون ماهواره ایدوشحمام در اتاق خواباینترنتبالکنآشپزخانه جداساحل (1 الی 5 کیلومتر)با دید دریافرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
مدیر فروش
بازدید از دفترترابزون
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت از 43.800 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان های راحت و ارزان قیمت نزدیک به تمام امکانات اجتماعیآپارتمان های راحت و ارزان قیمت نزدیک به تمام امکانات اجتماعی40.000 €3+1اورتاحصار / ترابزونآپارتمانهای درجه یک در ترابزون ترکیهآپارتمانهای درجه یک در ترابزون ترکیه39.900 €3+1یومرا / ترابزونآپارتمان های جدید در ترابزون نزدیک فرودگاهآپارتمان های جدید در ترابزون نزدیک فرودگاه44.000 €3+1, 4+1یالینجاک / ترابزوناملاکی با طراحی جذاب در ترابزون با منظره دریااملاکی با طراحی جذاب در ترابزون با منظره دریا45.500 €2+1, 3+1, 3+2 dp, 4+1 dp, 4+2 dp, 5+2 dpآراکلی / ترابزون