تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

املاک و مستغلات با کیفیت نزدیک به امکانات اجتماعی در بلک

املاک و مستغلات با کیفیت نزدیک به امکانات اجتماعی در بلک, بلک / مرکزاملاک و مستغلات با کیفیت نزدیک به امکانات اجتماعی در بلک, بلک / مرکز - videoاملاک و مستغلات با کیفیت نزدیک به امکانات اجتماعی در بلک, بلک / مرکز - videoاملاک و مستغلات با کیفیت نزدیک به امکانات اجتماعی در بلک, تصاویر داخلی-1املاک و مستغلات با کیفیت نزدیک به امکانات اجتماعی در بلک, تصاویر داخلی-2املاک و مستغلات با کیفیت نزدیک به امکانات اجتماعی در بلک, تصاویر داخلی-3املاک و مستغلات با کیفیت نزدیک به امکانات اجتماعی در بلک, تصاویر داخلی-4املاک و مستغلات با کیفیت نزدیک به امکانات اجتماعی در بلک, تصاویر داخلی-5املاک و مستغلات با کیفیت نزدیک به امکانات اجتماعی در بلک, تصاویر داخلی-6املاک و مستغلات با کیفیت نزدیک به امکانات اجتماعی در بلک, تصاویر داخلی-7املاک و مستغلات با کیفیت نزدیک به امکانات اجتماعی در بلک, تصاویر داخلی-8املاک و مستغلات با کیفیت نزدیک به امکانات اجتماعی در بلک, تصاویر داخلی-9املاک و مستغلات با کیفیت نزدیک به امکانات اجتماعی در بلک, تصاویر داخلی-10املاک و مستغلات با کیفیت نزدیک به امکانات اجتماعی در بلک, تصاویر داخلی-11املاک و مستغلات با کیفیت نزدیک به امکانات اجتماعی در بلک, تصاویر داخلی-12املاک و مستغلات با کیفیت نزدیک به امکانات اجتماعی در بلک, تصاویر داخلی-13املاک و مستغلات با کیفیت نزدیک به امکانات اجتماعی در بلک, تصاویر داخلی-14املاک و مستغلات با کیفیت نزدیک به امکانات اجتماعی در بلک, تصاویر داخلی-15املاک و مستغلات با کیفیت نزدیک به امکانات اجتماعی در بلک, تصاویر داخلی-16املاک و مستغلات با کیفیت نزدیک به امکانات اجتماعی در بلک, تصاویر داخلی-17املاک و مستغلات با کیفیت نزدیک به امکانات اجتماعی در بلک, تصاویر داخلی-18املاک و مستغلات با کیفیت نزدیک به امکانات اجتماعی در بلک, تصاویر داخلی-19املاک و مستغلات با کیفیت نزدیک به امکانات اجتماعی در بلک, تصاویر داخلی-20املاک و مستغلات با کیفیت نزدیک به امکانات اجتماعی در بلک, تصاویر داخلی-21
قیمت از 137.600 €قیمت تایید شدهبه روز رسانی قیمت در تاریخ 11.8.2020
 • اطلاعات عمومی
 • 5+1
 • بدون کمیسیون
 • بلک / مرکز
 • 220 m²
 • 5+1 dp
 • 2
 • 2
 • 2017
 • آماده تحویل
 • 4.5 km
 • 30 km
 • 1.2 km
شماره ملک BLK-068

3 دلیل اصلی برای خرید

• قرار گرفتن در مرکز بلک
• نزدیکی به مراکز خرید
• سیستم خانه های هوشمند

املاک با کیفیت با فرصت سرمایه گذاری در بلک ترکیه

این املاک در منطقه بلک واقع شده اند. بلک بخاطر زمین های گلف، سواحل شنی و آب و هوای عالی خود معروف است. این منطقه با توجه به موقعیت ایده آل و نزدیکی به مناطق دیگر مورد توجه خریداران و سرمایه گذاران قرار گرفته است. اگر بخواهید آپارتمانی بخرید یا سرمایه گذاری کنید، این منطقه فرصتی عالی است.

این املاک و مستغلات در بلک، 30 کیلومتری فرودگاه بین المللی آنتالیا، 1.2 کیلومتری زمین های گلف، 4.5 کیلومتری ساحل و 700 متری خیابان توریزم قرار دارند. این املاک توسط بازار، مراکز خرید، داروخانه ها، پارک ها، کافه ها و سایر امکانات اجتماعی احاطه شده اند.

این املاک و مستغلات شامل واحدهای تجاری و آپارتمانهای دوبلکس می باشند. واحد تجاری 448 متر مربع بوده و دارای آشپزخانه و توالت هستند. این ساختمان دارای پارکینگ در فضای باز، سیستم دوربینهای امنیتی 24/7 و یک باغ است.

در اینجا فقط یک نوع آپارتمان وجود دارد

آپارتمان 5 خوابه 220 متر مربعی با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، حمام و حمام در اتاق مستر، اتاق رختکن، اتاق لباسشویی، بالکن و تراس.

این آپارتمانها با سیستم خانه های هوشمند با سیستم تهویه هوا برای هر اتاق، کابین دوش و آنتن ماهواره ای مجهز شده اند.

ویژگی های عمومی املاک و مستغلات با کیفیت نزدیک به امکانات اجتماعی در بلک

آپارتمان / بلک / مرکز

پارکینگباغدستگاه تهویه مطبوعاتاق رختکنتلویزیون ماهواره ایدوشحمام در اتاق خواببالکنآشپزخانه جداساحل (1 الی 5 کیلومتر)فرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت از 137.600 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 11.8.2020 08:11:26

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
املاک و مستغلات بلک برای فروش در مجتمع ای لوکساملاک و مستغلات بلک برای فروش در مجتمع ای لوکس115.000 €4+1, 5+1قدریه / بلکآپارتمان های جدید آماده تحویل در بلک نزدیک به شهربازیآپارتمان های جدید آماده تحویل در بلک نزدیک به شهربازی85.100 €3+1قدریه / بلک