تماس با ما از ایران 00905322124590

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمان های آماده تحویل با آشپزخانه جداگانه در مرکز آنتالیا

آپارتمان های آماده تحویل با آشپزخانه جداگانه در مرکز آنتالیا, آنتالیا / مرکزآپارتمان های آماده تحویل با آشپزخانه جداگانه در مرکز آنتالیا, آنتالیا / مرکز - videoآپارتمان های آماده تحویل با آشپزخانه جداگانه در مرکز آنتالیا, آنتالیا / مرکز - videoآپارتمان های آماده تحویل با آشپزخانه جداگانه در مرکز آنتالیا, آنتالیا / مرکز - videoآپارتمان های آماده تحویل با آشپزخانه جداگانه در مرکز آنتالیا, آنتالیا / مرکز - videoآپارتمان های آماده تحویل با آشپزخانه جداگانه در مرکز آنتالیا, آنتالیا / مرکز - videoآپارتمان های آماده تحویل با آشپزخانه جداگانه در مرکز آنتالیا, آنتالیا / مرکز - videoآپارتمان های آماده تحویل با آشپزخانه جداگانه در مرکز آنتالیا, آنتالیا / مرکز - videoآپارتمان های آماده تحویل با آشپزخانه جداگانه در مرکز آنتالیا, آنتالیا / مرکز - videoآپارتمان های آماده تحویل با آشپزخانه جداگانه در مرکز آنتالیا, آنتالیا / مرکز - videoآپارتمان های آماده تحویل با آشپزخانه جداگانه در مرکز آنتالیا, تصاویر داخلی-1آپارتمان های آماده تحویل با آشپزخانه جداگانه در مرکز آنتالیا, تصاویر داخلی-2آپارتمان های آماده تحویل با آشپزخانه جداگانه در مرکز آنتالیا, تصاویر داخلی-3آپارتمان های آماده تحویل با آشپزخانه جداگانه در مرکز آنتالیا, تصاویر داخلی-4آپارتمان های آماده تحویل با آشپزخانه جداگانه در مرکز آنتالیا, تصاویر داخلی-5آپارتمان های آماده تحویل با آشپزخانه جداگانه در مرکز آنتالیا, تصاویر داخلی-6آپارتمان های آماده تحویل با آشپزخانه جداگانه در مرکز آنتالیا, تصاویر داخلی-7آپارتمان های آماده تحویل با آشپزخانه جداگانه در مرکز آنتالیا, تصاویر داخلی-8آپارتمان های آماده تحویل با آشپزخانه جداگانه در مرکز آنتالیا, تصاویر داخلی-9آپارتمان های آماده تحویل با آشپزخانه جداگانه در مرکز آنتالیا, تصاویر داخلی-10آپارتمان های آماده تحویل با آشپزخانه جداگانه در مرکز آنتالیا, تصاویر داخلی-11آپارتمان های آماده تحویل با آشپزخانه جداگانه در مرکز آنتالیا, تصاویر داخلی-12آپارتمان های آماده تحویل با آشپزخانه جداگانه در مرکز آنتالیا, تصاویر داخلی-13آپارتمان های آماده تحویل با آشپزخانه جداگانه در مرکز آنتالیا, تصاویر داخلی-14آپارتمان های آماده تحویل با آشپزخانه جداگانه در مرکز آنتالیا, تصاویر داخلی-15آپارتمان های آماده تحویل با آشپزخانه جداگانه در مرکز آنتالیا, تصاویر داخلی-16آپارتمان های آماده تحویل با آشپزخانه جداگانه در مرکز آنتالیا, تصاویر داخلی-17آپارتمان های آماده تحویل با آشپزخانه جداگانه در مرکز آنتالیا, تصاویر داخلی-18آپارتمان های آماده تحویل با آشپزخانه جداگانه در مرکز آنتالیا, تصاویر داخلی-19آپارتمان های آماده تحویل با آشپزخانه جداگانه در مرکز آنتالیا, تصاویر داخلی-20آپارتمان های آماده تحویل با آشپزخانه جداگانه در مرکز آنتالیا, تصاویر داخلی-21آپارتمان های آماده تحویل با آشپزخانه جداگانه در مرکز آنتالیا, تصاویر داخلی-22
بنا به درخواست :
 • اطلاعات عمومی
 • آنتالیا / مرکز
 • 210 m²
 • 3+1 dp
 • 3
 • 3
 • 12/2016
 • 7
 • فروخته شد
 • 150 m
 • 15 km
شماره ملک AYT-641

آپارتمان های در مرکز قرار گرفته در آنتالیا با دید شهر و دریا

این آپارتمانها در آنتالیا در موقعیت مرکزی خیابان مشهور ایسلاکر واقع شده است. این منطقه به عنوان یک خیابان خرید عمده شناخته شده با مغازه شناخته شده است. خیابان ایسلاکر یکی از قدیمی ترین و شلوغ خیابان های آنتالیا میباشد. در این خیابان پر از نواحی مختلف سرگرمی، شبهای پر جنب و جوش وجود دارد. این منطقه زیبا یکی از پرطرفدارترین مناطق مناسب برای بازید است.

این آپارتمانهای آنتالیا در مسیر پیاده روی به تمام امکانات رفاهی مانند مغازه ها، کافه ها، رستوران ها، پارک ها، بانک ها، دستگاه های خودپرداز، هتل، مدارس، کافه ها، کلینیک ها و بسیاری از مناطق تفریحی هستند. حمل و نقل عمومی و ترام مستقیما در مقابل ساختمان قرار گرفته است. این آپارتمانها 15 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا، 150 متر تا دریا، 12 کیلومتر تا ایستگاه اتوبوس آنتالیا، 8 کیلومتر تا آبشار دودن و 1 کیلومتر تا دروازه هادیان وشهر قدیمی (کالیجی) است.

این آپارتمان با یک بلوک مسکونی شامل 20 آپارتمان و یک واحد تجاری است. آپارتمانهای 2+1 و 3+1 وجود دارد. این آپارتمان ها دارای امکانات اجتماعی زیادی مانند پارکینگ سرپوشیده و روباز، زمین بازی کودکان، امکانات اجتماعی چند منظوره، حیاط خلوت، محوطه سازی ویژه، سرایداری، آسانسور، ژنراتور و دوربین امنیتی 24 ساعته است.

تنها 1 نوع آپارتمان در اینجا وجود دارد

آپارتمان 3 اتاق خوابه دوبلکس 210 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، حمام، 2 حمام اختصاصی، 2 بالکن و تراس است.

این آپارتمانهای متمرکز، دارای منظره کوه و دریا هستند. این آپارتمان ها با تهویه مطبوع، درب فلزی، رختکن، کرکره، لوازم آشپزخانه، آنتن ماهواره و دوش مجهز شده اند.

این ملک فروخته شده است.

ویژگی های عمومی آپارتمان های آماده تحویل با آشپزخانه جداگانه در مرکز آنتالیا

آسانسورسرایدارپارکینگ (سرپوشیده)پارکینگدوربین امنیتیباغدستگاه تهویه مطبوعکرکرهتلویزیون ماهواره ایدوشحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهبالکنآشپزخانه جداساحل (0 الی 500 متر)با دید دریامرکز شهرفرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
قیمت های مناسب هر زمان

بنا به درخواست :*به روز رسانی قیمت در تاریخ 10.5.2018 16:49:27

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

بالا
برو به
ملکهای مشابه
لگو هومزلگو هومز27.800 €1+1کپز / آنتالیاآپارتمان های جدید با آسانسور در آنتالیا، کپزآپارتمان های جدید با آسانسور در آنتالیا، کپز27.800 €2+1کپز / آنتالیاآپارتمان های نوساز با آشپزخانه جداگانه در آنتالیا کپزآپارتمان های نوساز با آشپزخانه جداگانه در آنتالیا کپز28.400 €2+1, 3+1کپز / آنتالیاآپارتمان با دید شهردر کپز با آشپزخانه مجزاآپارتمان با دید شهردر کپز با آشپزخانه مجزا29.000 €1+1, 2+1, 2+1 dp, 3+1, 3+1 dpکپز / آنتالیا
ما استخدام میکنیم