تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

ویلای آماده تحویل با طراحی و معماری بسیار زیبا

ویلای آماده تحویل با طراحی و معماری بسیار زیبا, کالکان / مرکزویلای آماده تحویل با طراحی و معماری بسیار زیبا, کالکان / مرکز - videoویلای آماده تحویل با طراحی و معماری بسیار زیبا, کالکان / مرکز - videoویلای آماده تحویل با طراحی و معماری بسیار زیبا, کالکان / مرکز - videoویلای آماده تحویل با طراحی و معماری بسیار زیبا, کالکان / مرکز - videoویلای آماده تحویل با طراحی و معماری بسیار زیبا, تصاویر داخلی-1ویلای آماده تحویل با طراحی و معماری بسیار زیبا, تصاویر داخلی-2ویلای آماده تحویل با طراحی و معماری بسیار زیبا, تصاویر داخلی-3ویلای آماده تحویل با طراحی و معماری بسیار زیبا, تصاویر داخلی-4ویلای آماده تحویل با طراحی و معماری بسیار زیبا, تصاویر داخلی-5ویلای آماده تحویل با طراحی و معماری بسیار زیبا, تصاویر داخلی-6ویلای آماده تحویل با طراحی و معماری بسیار زیبا, تصاویر داخلی-7ویلای آماده تحویل با طراحی و معماری بسیار زیبا, تصاویر داخلی-8ویلای آماده تحویل با طراحی و معماری بسیار زیبا, تصاویر داخلی-9ویلای آماده تحویل با طراحی و معماری بسیار زیبا, تصاویر داخلی-10ویلای آماده تحویل با طراحی و معماری بسیار زیبا, تصاویر داخلی-11ویلای آماده تحویل با طراحی و معماری بسیار زیبا, تصاویر داخلی-12ویلای آماده تحویل با طراحی و معماری بسیار زیبا, تصاویر داخلی-13ویلای آماده تحویل با طراحی و معماری بسیار زیبا, تصاویر داخلی-14ویلای آماده تحویل با طراحی و معماری بسیار زیبا, تصاویر داخلی-15ویلای آماده تحویل با طراحی و معماری بسیار زیبا, تصاویر داخلی-16ویلای آماده تحویل با طراحی و معماری بسیار زیبا, تصاویر داخلی-17ویلای آماده تحویل با طراحی و معماری بسیار زیبا, تصاویر داخلی-18ویلای آماده تحویل با طراحی و معماری بسیار زیبا, تصاویر داخلی-19ویلای آماده تحویل با طراحی و معماری بسیار زیبا, تصاویر داخلی-20ویلای آماده تحویل با طراحی و معماری بسیار زیبا, تصاویر داخلی-21ویلای آماده تحویل با طراحی و معماری بسیار زیبا, تصاویر داخلی-22
قیمت 939.700 €
 • اطلاعات عمومی
 • 5+1
 • هزینه آژانس املاک 2 درصد
 • کالکان / مرکز
 • 430 m²
 • 5+1
 • 5
 • 4
 • 2015
 • 2
 • آماده تحویل
 • 1 km
 • 1.5 km
 • 125 km
شماره ملک KLN-050

ویلای 5 اتاق خواب در کالکان ارایه دهنده سبک زندگی فوق العاده لوکس

این ویلا با دید دریا دارای یک مکان آرام و با کیفیت است که میتوانید مناظر زیبای روز و شب کالکان را تماشا کنید. این ویلا در بین روستای کالکان و خلیج قرار گرفته است. این منطقه یکی از منحصر به فرد ترین مناطق درختان زیتون است. این ویلای آماده تحویل از دسترسی آسان به مرکز شهر توسط جاده ای صاف فراهم است. این ویلا 1 کیلومتر تا مرکز کالکان، 250 مترمربع تا بازار و رستوران، 125 کیلومتر تا فرودگاه دالمن و 1.5 کیلومتر تا ساحل فاصله دارد. همچنین امکانات بسیاری زندگی روزمره در دسترس هستند.

این ویلای فروشی در کالکان در زمینی به مساحت 825 متر مربع بنا شده است. یک استخر بی نهایت با یک جکوزی و استخر، استخر کم عمق و استخر کناری وجود دارد. این ویلا در جنوب شرقی دارای تراس بزرگ، باربیکیو، صندلیهای آفتاب گرفتن، صندلی های ساحلی، منطقه غذاخوری و دوربین امنیتی میباشد.

این ویلا 5 اتاق خوابه 430 متر مربع است.

در طبقه زیرزمین؛ اتاق سالن بدنسازی، اتاق تناسب اندام و اتاق نگهبانی وجود دارد.

در طبقه همکف؛ یک اتاق نشیمن، آشپزخانه باز، یک منطقه غذاخوری، یک توالت، یک اتاق خواب با حمام اختصاصی و تراس کنار دریاچه با منظره دریا وجود دارد.

در طبقه اول؛ 3 اتاق خواب با حمام اختصاصی (اتاق خواب دو نفره دارای حمام جکوزی آزاد) و 3 بالکن وجود دارد.

در طبقه دوم؛ یک اتاق خواب با حمام اختصاصی و تراس وجود دارد.

ویلا با دقت زیاد طراحی شده است و دارای یک درب فلزی، کابینت مخصوص آشپزخانه، لوازم آشپزخانه، اینترنت وای فای، کف مرمر و کابین دوش است. این ویلا با دید شگفت انگیز دریا از همه طبقات و عرشه استخر برخوردار است. این ویلا در حال حاضر با درآمد اجاره حدود 45.000 پوند در طول فصل مسافر برخوردار است.

توجه: در جریان فروش، هزینه آژانس املاک و مستغلات توسط خریدار پرداخت می شود.

ویژگی های عمومی ویلای آماده تحویل با طراحی و معماری بسیار زیبا

ویلا / کالکان / مرکز

استخرسالن ورزشدوربین امنیتی زمین تنیسباغدستگاه تهویه مطبوعدوشوانمنقل بارباکیوحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه طرح بازساحل (1 الی 5 کیلومتر)با دید دریا
نماینده فروش
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت 939.700 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
ویلا زیتینکایاویلا زیتینکایا823.200 €4+1 dpمرکز / کالکانخانه تعطیلاتی با منظره دیدنی دریا در کالکان، ترکیهخانه تعطیلاتی با منظره دیدنی دریا در کالکان، ترکیه817.400 €5+1 trpمرکز / کالکانویلای کاملا مبله با 5 اتاق مجزا در کلکانویلای کاملا مبله با 5 اتاق مجزا در کلکان955.000 €5+1مرکز / کالکانویلا کایراویلا کایرا1.046.700 €5+1 dpمرکز / کالکان