تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمان آماده تحویل نزدیک به دریا در کنییالتی، آنتالیا

آپارتمان آماده تحویل نزدیک به دریا در کنییالتی، آنتالیا, آنتالیا / کنییالتیآپارتمان آماده تحویل نزدیک به دریا در کنییالتی، آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان آماده تحویل نزدیک به دریا در کنییالتی، آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان آماده تحویل نزدیک به دریا در کنییالتی، آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان آماده تحویل نزدیک به دریا در کنییالتی، آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان آماده تحویل نزدیک به دریا در کنییالتی، آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان آماده تحویل نزدیک به دریا در کنییالتی، آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان آماده تحویل نزدیک به دریا در کنییالتی، آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان آماده تحویل نزدیک به دریا در کنییالتی، آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان آماده تحویل نزدیک به دریا در کنییالتی، آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان آماده تحویل نزدیک به دریا در کنییالتی، آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان آماده تحویل نزدیک به دریا در کنییالتی، آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان آماده تحویل نزدیک به دریا در کنییالتی، آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان آماده تحویل نزدیک به دریا در کنییالتی، آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان آماده تحویل نزدیک به دریا در کنییالتی، آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان آماده تحویل نزدیک به دریا در کنییالتی، آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان آماده تحویل نزدیک به دریا در کنییالتی، آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان آماده تحویل نزدیک به دریا در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-1آپارتمان آماده تحویل نزدیک به دریا در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-2آپارتمان آماده تحویل نزدیک به دریا در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-3آپارتمان آماده تحویل نزدیک به دریا در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-4آپارتمان آماده تحویل نزدیک به دریا در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-5آپارتمان آماده تحویل نزدیک به دریا در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-6آپارتمان آماده تحویل نزدیک به دریا در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-7آپارتمان آماده تحویل نزدیک به دریا در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-8آپارتمان آماده تحویل نزدیک به دریا در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-9آپارتمان آماده تحویل نزدیک به دریا در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-10آپارتمان آماده تحویل نزدیک به دریا در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-11آپارتمان آماده تحویل نزدیک به دریا در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-12آپارتمان آماده تحویل نزدیک به دریا در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-13آپارتمان آماده تحویل نزدیک به دریا در کنییالتی، آنتالیا, پلان ملک-1
قیمت 73.400 €
 • اطلاعات عمومی
 • 2+1
 • هزینه آژانس املاک 2 درصد
 • آنتالیا / کنییالتی
 • 120 m²
 • 2+1 dp
 • 2
 • 1
 • 03/2018
 • 2
 • آماده تحویل
 • 5 km
 • 3 km
 • 28
شماره ملک AYT-992

3 دلیل اصلی برای خرید

• در یک مجتمع با امکانات غنی
• نزدیک به دریا
• نزدیک به ایستگاه های اتوبوس

آپارتمان نزدیک به امکانات رفاهی روزانه و ایستگاه های اتوبوس در آنتالیا

این آپارتمان در کنییالتی در محله سارسو واقع شده است. محله سارسو به دلیل آرامش، نزدیکی آن با ساحل و زیبایی های منظره ای مانند کوه و جنگل بسیار ترجیح داده می شود. این منطقه همچنین برای اهداف سرمایه گذاری پر درآمد مناسب است.

این آپارتمان در کنییالتی، آنتالیا به امکانات روزانه مانند مارکیت ها، ایستگاه های اتوبوس و غیره نزدیک است. در جزئیات بیشتر، این آپارتمان ها 3 کیلومتر تا ساحل کنییالتی، 5 کیلومتر تا کالهایچی، 13 کیلومتر تا ترمینال اتوبوس، 13.5 کیلومتر تا مرکز خرید مارک آنتالیا، 20 کیلومتر تا مرکز خرید تیراسیتی، 28 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا و 29 کیلومتر تا ساحل لارا فاصله دارند.

این مجتمع مسکونی دارای کافه ها، پارکینگ های داخلی و خارجی، استخرهای شنا برای بزرگسالان و کودکان، سونا، سپا، مرکز تناسب اندام، سرایداری، ژنراتور، ایزوله های گرما و صدا و سیستم امنیتی 24 ساعته است.

انواع آپارتمان ها

آپارتمان دوبلکس دو خوابه دارای یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، 2 حمام، یک بالکن و یک تراس است.

این آپارتمان دارای زیرساخت های گاز طبیعی و تهویه مطبوع، لوازم با کیفیت آشپزخانه، نورافکن، کرکره های برقی، درب فولادی، سیستم اتصال به اینترنت، آی فون تصویری و سیستم ماهواره ای مرکزی، رختکن، آب گرمکن و کابین دوش است.

توجه: در جریان فروش، هزینه آژانس املاک و مستغلات توسط خریدار پرداخت می شود.

ویژگی های عمومی آپارتمان آماده تحویل نزدیک به دریا در کنییالتی، آنتالیا

آپارتمان / آنتالیا / کنییالتی

سوناآسانسوراستخر در مجموعهسرایدارسالن ورزشپارکینگ (سرپوشیده)پارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیباغکرکرهتلویزیون ماهواره ایدوشتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه طرح بازساحل (1 الی 5 کیلومتر)فرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت 73.400 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 15.03.2021 11:41:53

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان های با کیفیت نزدیک به امکانات اجتماعی در کنییالتیآپارتمان های با کیفیت نزدیک به امکانات اجتماعی در کنییالتی73.000 €1+1, 2+1 dp, 3+1 dp,کنییالتی / آنتالیاآپارتمان لوکس در کنییالتی در محله مسکونی محبوبآپارتمان لوکس در کنییالتی در محله مسکونی محبوب73.000 €2+1, 3+1 dp, 4+1 dpکنییالتی / آنتالیاآپارتمان های زیبا در مکان محبوب در کنییالتی آنتالیاآپارتمان های زیبا در مکان محبوب در کنییالتی آنتالیا76.000 €1+1, 2+1, 3+1 dpکنییالتی / آنتالیااملاک مدرن با دید کوه در کنییالتی آنتالیااملاک مدرن با دید کوه در کنییالتی آنتالیا76.000 €2+1, 4+1 dpکنییالتی / آنتالیا