تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمان آماده تحویل نزدیک به دریا در کنییالتی، آنتالیا

آپارتمان آماده تحویل نزدیک به دریا در کنییالتی، آنتالیا, آنتالیا / کنییالتیآپارتمان آماده تحویل نزدیک به دریا در کنییالتی، آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان آماده تحویل نزدیک به دریا در کنییالتی، آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان آماده تحویل نزدیک به دریا در کنییالتی، آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان آماده تحویل نزدیک به دریا در کنییالتی، آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان آماده تحویل نزدیک به دریا در کنییالتی، آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان آماده تحویل نزدیک به دریا در کنییالتی، آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان آماده تحویل نزدیک به دریا در کنییالتی، آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان آماده تحویل نزدیک به دریا در کنییالتی، آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان آماده تحویل نزدیک به دریا در کنییالتی، آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان آماده تحویل نزدیک به دریا در کنییالتی، آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان آماده تحویل نزدیک به دریا در کنییالتی، آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان آماده تحویل نزدیک به دریا در کنییالتی، آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان آماده تحویل نزدیک به دریا در کنییالتی، آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان آماده تحویل نزدیک به دریا در کنییالتی، آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان آماده تحویل نزدیک به دریا در کنییالتی، آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان آماده تحویل نزدیک به دریا در کنییالتی، آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان آماده تحویل نزدیک به دریا در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-1آپارتمان آماده تحویل نزدیک به دریا در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-2آپارتمان آماده تحویل نزدیک به دریا در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-3آپارتمان آماده تحویل نزدیک به دریا در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-4آپارتمان آماده تحویل نزدیک به دریا در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-5آپارتمان آماده تحویل نزدیک به دریا در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-6آپارتمان آماده تحویل نزدیک به دریا در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-7آپارتمان آماده تحویل نزدیک به دریا در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-8آپارتمان آماده تحویل نزدیک به دریا در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-9آپارتمان آماده تحویل نزدیک به دریا در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-10آپارتمان آماده تحویل نزدیک به دریا در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-11آپارتمان آماده تحویل نزدیک به دریا در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-12آپارتمان آماده تحویل نزدیک به دریا در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-13آپارتمان آماده تحویل نزدیک به دریا در کنییالتی، آنتالیا, پلان ملک-1
83.200 € % 7
قیمت 77.600 €
 • اطلاعات عمومی
 • 2+1
 • هزینه آژانس املاک 2 درصد
 • آنتالیا / کنییالتی
 • 120 m²
 • 2+1 dp
 • 2
 • 1
 • 03/2018
 • 2
 • آماده تحویل
 • 5 km
 • 3 km
 • 28
شماره ملک AYT-992

3 دلیل اصلی برای خرید

• در یک مجتمع با امکانات غنی
• نزدیک به دریا
• نزدیک به ایستگاه های اتوبوس

آپارتمان نزدیک به امکانات رفاهی روزانه و ایستگاه های اتوبوس در آنتالیا

این آپارتمان در کنییالتی در محله سارسو واقع شده است. محله سارسو به دلیل آرامش، نزدیکی آن با ساحل و زیبایی های منظره ای مانند کوه و جنگل بسیار ترجیح داده می شود. این منطقه همچنین برای اهداف سرمایه گذاری پر درآمد مناسب است.

این آپارتمان در کنییالتی، آنتالیا به امکانات روزانه مانند مارکیت ها، ایستگاه های اتوبوس و غیره نزدیک است. در جزئیات بیشتر، این آپارتمان ها 3 کیلومتر تا ساحل کنییالتی، 5 کیلومتر تا کالهایچی، 13 کیلومتر تا ترمینال اتوبوس، 13.5 کیلومتر تا مرکز خرید مارک آنتالیا، 20 کیلومتر تا مرکز خرید تیراسیتی، 28 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا و 29 کیلومتر تا ساحل لارا فاصله دارند.

این مجتمع مسکونی دارای کافه ها، پارکینگ های داخلی و خارجی، استخرهای شنا برای بزرگسالان و کودکان، سونا، سپا، مرکز تناسب اندام، سرایداری، ژنراتور، ایزوله های گرما و صدا و سیستم امنیتی 24 ساعته است.

انواع آپارتمان ها

آپارتمان دوبلکس دو خوابه دارای یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، 2 حمام، یک بالکن و یک تراس است.

این آپارتمان دارای زیرساخت های گاز طبیعی و تهویه مطبوع، لوازم با کیفیت آشپزخانه، نورافکن، کرکره های برقی، درب فولادی، سیستم اتصال به اینترنت، آی فون تصویری و سیستم ماهواره ای مرکزی، رختکن، آب گرمکن و کابین دوش است.

توجه: در جریان فروش، هزینه آژانس املاک و مستغلات توسط خریدار پرداخت می شود.

ویژگی های عمومی آپارتمان آماده تحویل نزدیک به دریا در کنییالتی، آنتالیا

آپارتمان / آنتالیا / کنییالتی

سوناآسانسوراستخر در مجموعهسرایدارسالن ورزشپارکینگ (سرپوشیده)پارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیباغکرکرهتلویزیون ماهواره ایدوشتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه طرح بازساحل (1 الی 5 کیلومتر)فرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
قیمت های مناسب هر زمان

83.200 €% 7  قیمت 77.600 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 16.10.2020 19:27:22

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید

Webinar About Buying Property in Turkey

بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان های خیره کننده با چشم انداز کوه در کنییالتی، آنتالیاآپارتمان های خیره کننده با چشم انداز کوه در کنییالتی، آنتالیا76.500 €2+1, 2+1 dp, 3+1 dp, 4+1 dpکنییالتی / آنتالیاآپارتمان با منظره دریا در آنتالیا در ترکیهآپارتمان با منظره دریا در آنتالیا در ترکیه76.000 €1+1کنییالتی / آنتالیاآپارتمان با طراحی با کیفیت عالی در لارا آنتالیاآپارتمان با طراحی با کیفیت عالی در لارا آنتالیا77.900 €1+1لارا / آنتالیاآپارتمان هایی با طراحی مدرن در کنییالتی، آنتالیاآپارتمان هایی با طراحی مدرن در کنییالتی، آنتالیا80.000 €2+1, 2+1 dp, 3+1 dpکنییالتی / آنتالیا