تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

املاک و مستغلات با چشم انداز شهر و دریا در آنتالیا

املاک و مستغلات با چشم انداز شهر و دریا در آنتالیا, آنتالیا / کپزاملاک و مستغلات با چشم انداز شهر و دریا در آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoاملاک و مستغلات با چشم انداز شهر و دریا در آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoاملاک و مستغلات با چشم انداز شهر و دریا در آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoاملاک و مستغلات با چشم انداز شهر و دریا در آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoاملاک و مستغلات با چشم انداز شهر و دریا در آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoاملاک و مستغلات با چشم انداز شهر و دریا در آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoاملاک و مستغلات با چشم انداز شهر و دریا در آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoاملاک و مستغلات با چشم انداز شهر و دریا در آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoاملاک و مستغلات با چشم انداز شهر و دریا در آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoاملاک و مستغلات با چشم انداز شهر و دریا در آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoاملاک و مستغلات با چشم انداز شهر و دریا در آنتالیا, تصاویر داخلی-1املاک و مستغلات با چشم انداز شهر و دریا در آنتالیا, تصاویر داخلی-2املاک و مستغلات با چشم انداز شهر و دریا در آنتالیا, تصاویر داخلی-3املاک و مستغلات با چشم انداز شهر و دریا در آنتالیا, تصاویر داخلی-4املاک و مستغلات با چشم انداز شهر و دریا در آنتالیا, تصاویر داخلی-5املاک و مستغلات با چشم انداز شهر و دریا در آنتالیا, تصاویر داخلی-6املاک و مستغلات با چشم انداز شهر و دریا در آنتالیا, تصاویر داخلی-7املاک و مستغلات با چشم انداز شهر و دریا در آنتالیا, تصاویر مراحل ساخت-1املاک و مستغلات با چشم انداز شهر و دریا در آنتالیا, تصاویر مراحل ساخت-2املاک و مستغلات با چشم انداز شهر و دریا در آنتالیا, تصاویر مراحل ساخت-3املاک و مستغلات با چشم انداز شهر و دریا در آنتالیا, تصاویر مراحل ساخت-4املاک و مستغلات با چشم انداز شهر و دریا در آنتالیا, تصاویر مراحل ساخت-5املاک و مستغلات با چشم انداز شهر و دریا در آنتالیا, تصاویر مراحل ساخت-6املاک و مستغلات با چشم انداز شهر و دریا در آنتالیا, تصاویر مراحل ساخت-7املاک و مستغلات با چشم انداز شهر و دریا در آنتالیا, تصاویر مراحل ساخت-8املاک و مستغلات با چشم انداز شهر و دریا در آنتالیا, تصاویر مراحل ساخت-9املاک و مستغلات با چشم انداز شهر و دریا در آنتالیا, تصاویر مراحل ساخت-10املاک و مستغلات با چشم انداز شهر و دریا در آنتالیا, تصاویر مراحل ساخت-11املاک و مستغلات با چشم انداز شهر و دریا در آنتالیا, تصاویر مراحل ساخت-12املاک و مستغلات با چشم انداز شهر و دریا در آنتالیا, تصاویر مراحل ساخت-13املاک و مستغلات با چشم انداز شهر و دریا در آنتالیا, تصاویر مراحل ساخت-14املاک و مستغلات با چشم انداز شهر و دریا در آنتالیا, تصاویر مراحل ساخت-15املاک و مستغلات با چشم انداز شهر و دریا در آنتالیا, تصاویر مراحل ساخت-16املاک و مستغلات با چشم انداز شهر و دریا در آنتالیا, تصاویر مراحل ساخت-17املاک و مستغلات با چشم انداز شهر و دریا در آنتالیا, تصاویر مراحل ساخت-18املاک و مستغلات با چشم انداز شهر و دریا در آنتالیا, تصاویر مراحل ساخت-19املاک و مستغلات با چشم انداز شهر و دریا در آنتالیا, پلان ملک-1املاک و مستغلات با چشم انداز شهر و دریا در آنتالیا, پلان ملک-2املاک و مستغلات با چشم انداز شهر و دریا در آنتالیا, پلان ملک-3املاک و مستغلات با چشم انداز شهر و دریا در آنتالیا, پلان ملک-4
69.000 € % 5
قیمت از 65.600 €
 • اطلاعات عمومی
 • 2+1
 • 3+1
 • بدون کمیسیون
 • آنتالیا / کپز
 • 100 m² - 140 m²
 • 2+1, 3+1
 • 1
 • 1
 • 12/2021
 • 6
 • در حال ساخت
 • 14
 • 13
شماره ملک AYT-1013

3 دلیل اصلی برای خرید

• نمای پانورامای شهر
• محوطه مسکونی جادار با آشپزخانه مجزا و حمام اختصاصی
• برنامه اقساط 12 ماهه

املاک و مستغلات با محوطه مسکونی جادار در موقیعت مکانی خوب در کپز، آنتالیا

این آپارتمان ها در آنتالیا در محله فوزی چکمک در کپز واقع شده اند. کپز امکانات رفاهی و فرصت های اجتماعی بسیاری را برای ساکنان خود ارائه می دهد. این منطقه با زیبایی های دیدنی مانند چشم انداز دریا و کوهستان و پروژه های دگرگونی شهری، منطقه ای مورد پسند قرار گرفته است.

این املاک و مستغلات در آنتالیا از همه امکانات رفاهی روزمره و اجتماعی مانند بازار عمومی، مارکیت ها و غیره در فاصله پیاده روی قرار دارند و مناظر عالی دریا و شهر را ارائه می دهند. این آپارتمانها در کپز 1 کیلومتر تا ایستگاه تراموای، 8 کیلومتر تا مرکز خرید مارک آنتالیا، 13 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا، 14 کیلومتر تا دریا فاصله دارند.

این مجتمع مسکونی لوکس متشکل از 2 مرحله در کل دارای 10 بلوک و 140 آپارتمان است. در هر مرحله 5 بلوک وجود دارد. مرحله اول در دسامبر 2021 و مرحله دوم در می 2024 تحویل داده می شود. این مجموعه دارای بسیاری از ویژگی ها مانند باغ، استخر شنا، استخر کودکان، زمین بازی کودکان، محوطه نشیمن، مرکز تناسب اندام، پارکینگ ماشین، زمین بسکتبال، آسانسور، سرایداری، سیستم دوربین امنیتی 24/7 و یک کابین امنیتی هستند.

انواع آپارتمان ها

آپارتمان های 2 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه مجزا، یک حمام، یک توالت هستند. (بعضی از آپارتمان ها بالکن دارند.)

آپارتمان های 3 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه مجزا، یک حمام، یک حمام اختصاصی، یک سرویس بهداشتی و یک بالکن هستند.

این آپارتمانهای جادار در کپز، آنتالیا دارای ویژگی های داخلی مجلل مانند درب فلزی، رختکن، تهویه مطبوع و زیرساخت های گرمایش مرکزی، سیستم تلویزیون ماهواره ای، کرکره ها، سیستم انرژی خورشیدی و زیرساخت اینترنت فیبر هستند.

لطفاً برای در دسترس بودن و شرایط پرداخت با ما تماس بگیرید.

ویژگی های عمومی املاک و مستغلات با چشم انداز شهر و دریا در آنتالیا

آپارتمان / آنتالیا / کپز

آسانسوراستخر در مجموعهسرایدارسالن ورزشپارکینگدوربین امنیتیباغدستگاه تهویه مطبوعکرکرهتلویزیون ماهواره ایدوشحمام در اتاق خواباینترنتبالکنآشپزخانه جدابا دید دریافرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
قیمت های مناسب هر زمان

2+1 آپارتمان 69.000 €%565.600 €3+1 آپارتمان 82.000 €%577.900 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمانهای با موقعیت مکانی مناسب در کنییالتی نزدیک به امکانات اجتماعیآپارتمانهای با موقعیت مکانی مناسب در کنییالتی نزدیک به امکانات اجتماعی65.000 €1+1, 3+1, 5+1 dpکنییالتی / آنتالیاآپارتمانهای جدید با طراحی راحت در کنییالتی آنتالیاآپارتمانهای جدید با طراحی راحت در کنییالتی آنتالیا64.000 €1+1, 2+1 dpکنییالتی / آنتالیاآپارتمان در کنییالتی نزدیک به ساحلآپارتمان در کنییالتی نزدیک به ساحل66.000 €1+1کنییالتی / آنتالیاآپارتمان های با طراحی مدرن با پارکینگ سرپوشیده در کنییالتیآپارتمان های با طراحی مدرن با پارکینگ سرپوشیده در کنییالتی67.300 €2+1, 2+1 dp, کنییالتی / آنتالیا