تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

املاک و مستغلات در کالکان | ملک در کالکان برای فروش

املاک فروشی در کالکان توسط آنتالیا هومز

کالکان شهری در نزدیکی ساحل دریای مدیترانه ترکیه و یک مقصد توریستی مهم در آنتالیا است. این منطقه شامل مکانهای تاریخی بسیاری ( مانند تلوس وکوکووا) و سواحل زیبای فراوانی (از جمله ساحل پاتارا و ساحل کاپوتاش) است. 2 فرودگاه بین المللی در این ناحیه وجود دارد. یکی از آنها فرودگاه دالامان است که در فاصله 1 ساعت و نیمی کالکان قرار دارد و دیگری آنتالیا است.

مستغلات فروشی کالکان توسط آنتالیا هومزکاش شهر مدیترانه ای کوچک در مسیرکالکان در آنتالیا است. روبروی این شهر ماهیگیری، یک جزیره یونانی مایس قرار دارد. یک کشتی کوچک برای جابه جایی مردم در روزهای بازار هفتگی در هر دو سو وجود دارد.

کالکان یک شهر ماهیگیری قدیمی و بندری امن بین کاش و فتیه است؛ کالکان ویلا و کالکان آپارتمان بدلیل خانه های سفید رنگ خود در آنتالیا و املاک و مستغلات در ترکیه، شیب به سوی دریا و ویلاهای رنگ روشن آن مشهوراست. کالکان به طور متوسط 300 روز در سال آفتابی است. شما می تواند از سواحل بسیار معروف آن لذت ببرید.

کالکان یک شهر بندری مهم تا دهه 1970 و تنها بندر درآن نواحی بوده است. این شهر پس از ساخت و ساز جاده فتیه افول کرد اما پس از ظهور صنعت گردشگری در منطقه مجددا پا گرفت.
اگر چه کالکان بخشی از استان آنتالیا است اما این شهر از لحاظ اقتصادی و حمل و نقل به فتیه نزدیکتر است.

روزنامه بریتانیایی ایندیپندنت، کالکان را در میان بهترین مقاصد گردشگری سال 2007 قرارکرده است. این مقاله کالکان را خصوصا برای کسانی که به دنبال تعطیلات عاشقانه هستند وهمچنین کسانیکه که نمی خواهند ازکشور خود در اروپا خیلی دور شوند، توصیه میکند.

با توجه به بررسی که در سال 2012 بعمل آمده، 96 درصد از بازدید کنندگان این شهر در سال 2011 از بریتانیا بوده اند.
انگلستان (82٪)، اسکاتلند (9٪)، ولز ( 3 ٪) وسایر بخشهای بریتانیا ( 2 ٪).

انتظار می رود که قیمت املاک در چند سال آینده افزایش یابد و بخش املاک و مستغلات رونق قابل توجه ای پیدا کند. روشن است که کالکان، یک شهر کوچک در آنتالیا میباشد، انتظار میرود قیمتها در بازار املاک و مستغلات افزایش یابد. سرمایه گذاری در بخش املاک و مستغلات در خارج از کشور به شدت تحت تاثیر یافتن مکانی مناسب برای این کار است. موقعیت مکانی این کشور چیزی است که الهام بخش مردم برای سرمایه گذاری پولشان در آن، واقع در منطقه یورو است با در نظر گرفتن این نکته که هنوز هم قیمت ملک در ترکیه در مقایسه با سایر نقاط اروپا کمتراست. این دلیل اصلی آن است که چرا مردم تمایل دارند که خانه و یا ویلایی در این کشور برای گذراندن زندگی در صلح وآرامش داشته باشند.سرمایه گذاران بازده مناسب و منصفانه ای از بازگشت سرمایه خود با اجاره دادن ملکشان در کاش وکالکان دریافت میکنند. خط ساحلی گسترده باعث جذب تعداد زیادی از گردشگران میشود و نتیجتا اجاره ملک بهترین گزینه است.

ترکیه کشوری با سنت و تاریخ غنی و بزرگ است. فرهنگ و مکان های تاریخی باعث جلب مردم از سراسر جهان برای دیدن این کشور شگفت انگیز میشود. محیط صلح آمیز و کشوری مدرن، آن را توریست پذیر کرده است.صادقانه ، آن را به مکانی توریستی با ترکیبی از شرق و غرب در تبدیل کرده است. با توجه به قدمت و تاریخ و سنت های غنی، قیمت پایین املاک و مستغلات سرمایه گذاران داخلی و بین المللی را به خود جلب کرده است. این کشور در منطقه یورو قرار دارد و اقتصاد قوی این کشور دلیل اصلی علاقه مردم به خرید ملک در این بخش از جهان است. املاک و مستغلات در کالکان و کاش قطعا یک بخشی صحیح از تعطیلات رویایی است. این عاقلانه است که در بخش ملک و سرمایه گذاری شود زیرا انتظار می رود در آینده قیمت املاک بالا رود. تمرکز بر توسعه پروژه های جدید است، بسیاری از پروژه های که در حال شروع است، توسط سرمایه گذاران خارجی در بخش خانه و آپارتمان است. دولت در حال برداشتن گامهایی برای جذابیت بیشتر کشور جهت سرمایه گذاری خارجی است. حالا شما در ترکیه پس از تایید بخش نظامی به راحتی ملک خود را خریداری کنید.

این کشور در تلاش برای تقویت گردشگری است که قطعا باعث سرمایه گذاری بیشتر در بازار املاک و مستغلات خواهد شد. خطوط هوایی در حال گسترش خدمات خود هستند و این بدان معنی است که خرید ملک در کالکان قطعا با ارزش است. از دیگر دلایل مهم استقبال مردم از خرید خانه یا ملک در ترکیه، وضعیت آب و هوا است که معمولا در این بخش از اروپا گرم است، محیط زیست آرام، محل فوق العاده و زیرساخت های مدرن با هزینه های پایین زندگی، آن را به گزینه ای مناسب برای سرمایه گذاران بین المللی تبدیل کرده است. همچنین افراد بازنشسته تمایل به خرید خانه و آپارتمان در منطقه کالکان دارند. قیمت ملک در مقایسه با لندن و پاریس کمتر است.

جمعیت در کالکان رو به افزایش است، بنابراین به تعداد زیادی خانه و آپارتمان برای مردم محلی نیاز است. سرمایه گذاران بین المللی پروژه های ساختمانی را شروع کرده اند و مردم علاقه زیادی به خرید خانه ها و آپارتمان ها در این منطقه نشان داده اند. علاقه زیاد اتباع عرب، آلمانی، و سرمایه گذاران روسیه و آمریکا برای سرمایه گذاری در بازار املاک و مستغلات از کالکان وجود دارد. به گفته تحلیلگر املاک، ترکیه بهشت سرمایه گذاران خاورمیانه تبدیل شده است. ترکیه در تلاش برای جذب بیشتر سرمایه گذاران املاک و مستغلات است تا سرمایه بیشتری به این کشور وارد شود که این امر قطعا شیوه زندگی مردم را تغییر میدهد. این زمانی مناسب برای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات با توجه به افزایش قیمتهاست.


ملک های دارای اقساطجدید!همه(0)12ماه(0)24ماه(0)36ماه(0)48ماه(0)60ماه(0)( بهره 0% )

نوعهمه(39)آپارتمان (1)ویلا (38)زمین (0)تجاری (0)

اتاق خوابهمه39استودیو(0)1+1(0)2+1(1)3+1(4)4+1(15)5+1(16)6+(5)

محدوده قیمتهمه(39)200.000-300.000 €(2)300.000-500.000 €(8)500.000-1.000.000 €(19)1.000.000 €(10)

فقط نمایش املاک با دید دریا

شهر، منطقههمه کالکان(39)مرکز(39)

بالا
برو به