تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

املاک و مستغلات در ترابزون | املاک فروشی در ترابزون

املاک شگفت انگیز برای فروش در آنتالیا هومز در طبیعت سر سبز

ترابزون یکی از استان های ترکیه واقع در ساحل دریای سیاه است. در یک منطقه مهم استراتژیک، ترابزون یکی از قدیمی ترین بنادر تجاری در آناتولی و یکی از شهرهای عمده در منطقه دریای سیاه از نظر جمعیت و اقتصاد است.

امروز ترابزون دومین شهر و بزرگترین شهرستان در منطقه دریای سیاه پس از سامسون آمده است. ترابزون به عنوان شاهزاده شهرها شناخته شده است. یکی از مکانهای مهم گردشگری تاریخی است. به عنوان مثال صومعه سوملا یک صومعه ارتدوکس یونانی درکوه ملا و درمحدوده کوه های پانتیک است که به مریم باکره اختصاص یافته است. این سایت در یک صخره شیب دار در ارتفاع حدود 1200 متر (3900 فوت) رو به دره آلتیندره بوده واز اهمیت تاریخی و فرهنگی زیادی برخوردار است و همچنین به عنوان یک جاذبه توریستی بزرگ در پارک ملی آلتیندره است.

شما می توانید به راحتی بسیاری از آپارتمانهای نوساز در ترابزون و ویلا در ترابزون را پیدا کنید. آپارتمان های نوساز در مرکز شهر ترابوزان قرار دارند و بسیاری از آنها دارای دید شگفت انگیزدریای سیاه هستند. املاک و مستغلات در ترابزون از مستغلات در آنتالیا و مستغلات در استانبول ارزانتر به دلیل داشتن مناطق بزرگ برای ساخت و ساز میتوانند بسیار ارزانتر باشند. اغلب ویلاها از مرکز شهر دوربوده و بسیاری از ویلا ها در کنار طبیعت سبز هستند. شما در زیر املاک برای فروش در ترابزون را با طبیعت سبز و دریا میتوانید پیدا کنید.

املاک شگفت انگیز برای فروش در آنتالیا هومز در طبیعت سر سبزروشن است که ترکیه در حال حاضر یکی از با ارزش ترین بازار ملک در اروپا است. عوامل بسیار زیادی باعث شده اند که این شهر یکی از گزینه های جذاب برای سرمایه گذاران شود. صادقانه باید گفت که املاک و مستغلات در ترابوزان قطعا یک بازار سودآور با قیمتهای طلایی ملک برای افزایش در پنج سال آینده است. سرمایه گذاری فراوانی در بازار املاک و مستغلات صورت گرفته و دولت اقداماتی را برای افزایش جذب سرمایه گذاری در کشور ایجاد کرده است. ترابزون منطقه ای با زیبایی کامل و منظرههای زیبا است. آب و هوای منطقه قطعا برای اروپایی هایی که به اینجا می آیند تا از وقت خود در اینجا لذت ببرند جذاب است. هنگامی که به دنبال خرید ملک در ترابزون هستید، مطمین شوید که از مشاور درستی برخوردارید تا شما را برای سرمایه گذاری راهنمایی کند. بنابراین سرمایه گذاری در بازار املاک و مستغلات قطعا یک سرمایه گذاری سود آور با توجه به افزایش قیمتهای آینده برای شما خواهد بود.

بدیهی است که مردم همیشه بدنبال سرمایه گذاری در بازاری سودآورهستند. شما شگفت زده خواهید شد وقتی متوجه شوید که ترکیه در میان پیشروان بازار املاک و مستغلات بدلیل امنیت سرمایه گذاری قرار دارد. شرایط بازار ممکن است در طی زمان تغییر کند. همانطور که بحران مالی شدید در انگلستان و همچنین در کشورهای تراز اول دنیا وجو داشت. مردم مشتاق سرمایه گداری در بخش مسکن اروپا نیستند. وضعیت در ترابزون بسیار متفاوت است، پروژه های توسعه با همکاری بخش بومی و همچنین سرمایه گذاران خارجی آغاز شده است. مشخص است که سرمایه گذارانی ازکشورهای روسیه، امریکا، آلمان و برخی از کشورهای عربی در حال سرمایه گذاری در بخش املاک و مستغلات این شهرهستند. این علاقه به اندازه ای زیاد است که مدیر پروژه یکی از پروژه های آپارتمانی میگوید که اکثر آپارتمان ها پیش ازاتمام فروخته شده اند. تعداد زیادی از خارجیان بدلیل بازگشت بیشتر سرمایه بدنبال سرمایه گذاری در پروژه های ترابزون هستند. در حال حاضر استرالیایی ها نیزعلاقمند به خرید ملک در استانبول، ترابزون، آنتالیا، کالکان و بدروم هستند.

اگر شما به دنبال خرید ویلا در ترابزون هستید اکنون زمان آن است زیرا شما پول خود را در بازار املاک در حال رشد سرمایه گذاری میکنید. آشکاراست که زمانی که مردم سرمایه خود را در بازار املاک قرارنمیدهند چرا که احساس می کنند در اروپا قیمت در حال افزایش است نیست و رشد منفی وجود دارد. در همان زمان، قیمت املاک در شهرهای ترکیه مانند ترابزون، استانبول، آنتالیا و بدروم در حال افزایش بود. این نشان می دهد که چقدراستعداد بالقوه در بخش املاک و مستغلات وجود دارد. ترابزون شهری بزرگ است، با وجود این که آنکارا پایتخت کشور است اما ترابزون مقصدی توریستی و جذاب با مناظرزیبا و طبیعی است. این دلیل اصلی تمایل به خرید ویلا در این منطقه است.

برای افرادی که علاقمند به سرمایه گذاری در خرید آپارتمان و خانه در ترابزون هستند، باید توجه کنند که به گفته کارشناسان املاک، قیمت ملک در چند سال آینده افزایش چشمگیری خواهد داشت. علاوه بر این شما می توانید بازگشت بهتری از سرمایه گذاری خود داشته باشید وقتی خانه و ویلایتان را به توریستها در زمان اوج سفر توریستی اجاره بدهید در حالیکه در همان هنگام ظرفیت هتلها پر است. برای سرمایه گذاران خارجی، در حال حاضر دولت شرایط مناسبی را ایجاد کرده است. آنها می توانند ابعد از تایید ادارات نظامی مربوطه خرید نمایند. بعلاوه میتوانند در مگا پروژه ها که با همکاری شرکت های محلی و بسیاری ازشرکتهای ژاپنی برای توسعه بخش املاک و مستغلات در کشور شروع شده، سرمایه گذاری کنند. شما نیاز به دقت و زمان مناسب برای سرمایه گذاری دارید.


از دفتر ما در یومرا، ترابزون بازدید کنید

ملک های دارای اقساطجدید!همه(23)12ماه(16)24ماه(6)36ماه(2)48ماه(0)60ماه(0)( بهره 0% )

نوعهمه(37)آپارتمان (26)ویلا (5)زمین (3)تجاری (3)

اتاق خوابهمه37استودیو(0)1+1(7)2+1(11)3+1(20)4+1(11)5+1(3)6+(3)

محدوده قیمتهمه(37)up to 50.000 €(16)50.000-75.000 €(8)75.000-100.000 €(3)100.000-150.000 €(1)150.000-200.000 €(1)200.000-300.000 €(6)300.000-500.000 €(1)500.000-1.000.000 €(1)

فقط نمایش املاک با دید دریا

شهر، منطقههمه ترابزون(37)آکچابات(3)آراکلی(6)آرسین(1)مرکز(4)اورتاحصار(13)یالینجاک(4)یومرا(6)

بالا
برو به