تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

املاک و مستغلات در یالووا | املاک در یالووا | املاک در یالووا برای فروش

مروارید مرمره: یالووا

تخمین زده شده است که اولین ساکنان در یالووا متعلق به دوره ماقبل تاریخ بوده اند. در زمانهای مختلف یالووا توسط فرنگیها، بیتینها، رومی ها، بیزانس و عثمانی اداره می شده است. در سال 1930، به دستور آتاتورک، یالووا تبدیل به منطقه ای از استانبول شد. بعدها در سال 1995، این منطقه از استانبول جدا شد و به یک شهر جداگانه تبدیل شد.

یالووا در قسمت جنوب شرقی منطقه مرمره واقع شده است. این شهر یک منطقه گردشگری شناخته شده با زیبایی های طبیعی و فرهنگی میباشد. یالووا دارای سواحل طولانی دریای مرمره است. فاصله بین یالووا و استانبول کمتر از یک ساعت میباشد. همچنین یالووا دارای موقعیت مهم استراتژیک است. این شهر درهمسایگی شهرهای صنعتی مهمی مانند بورسا و کوجالی است. اقتصاد این شهر برپایه صنعت، کشاورزی و گردشگری است. املاک فروشی یالووا در سال های اخیر، پس از اتمام پروژه پل خلیج و بزرگراه حمل و نقل از اهمیت زیادی برخوردار شده اند.

همانطور که بازار املاک و مستغلات روز به روز در حال رشد است، پیدا کردن آپارتمان یا ویلاهای مناسب برای خرید در یالووا نیاز به کمک متخصص دارد. شما می توانید با خرید یک ملک در یالووا از همه این امتیازات آنها لذت ببرید. آنتالیا هومز مناسب ترین آپارتمانها را در بهترین فضاهای زندگی یالووا به مشتریان خود ارایه می کند.

املاک و مستغلات در یالووا

بازار املاک و مستغلات در حال رشد در یالووا

یالووا پس از زلزله بزرگ در سال 1999 ویران شد. این شهرستان بلافاصله برمبنای یک برنامه مدون کامل شروع به رشد کرد. در همین راستا به جای ساختمانهای ویران شده تصمیم به ساخت ساختمانهای کوچکتر گرفته شد و این پروژه های توسعه مسکن در یک زمان کوتاه به اجرا گذاشته شد. همچنین سیستم حمل و نقل، گردشگری، پروژه های آموزش و پرورش در این شهر به موازات پروژه های مسکن راه اندازی شد. با این توسعه همه جنبه، این منطقه همچنان به رشد فزاینده ادامه می دهد.

آنتالیا هومز در حال برنامه ریزی برای بررسی یک زمین و همکاری با یک شرکت ساختمانی با کیفیت برای ساخت خانه های مقاوم در برابر زلزله است. با انجام این پرژه، ما بهترین آپارتمانها فروشی در یالووا را به شما پیشنهاد میکنیم.

بازار املاک و مستغلات در یالووا تقریبا یک سوم افزایش یافته است. با توجه به تحقیقات انجام شده توسط کارشناسان، ارزش بازار املاک و مستغلات در این منطقه رو به افزایش است. بازار این املاک در سال 2017 و 2018 افزایش بیشتر خواهد داشت. بنابراین، سرمایه گذاری سود آور و همچنین یک زندگی آرام در یالووا به شما ارایه می شود.

مزایای سرمایه گذاری املاک و مستغلات در یالووا

املاک و مستغلات فروشی در یالووا برای سرمایه گذاران مزایای بسیاری دارند. امروزه سرمایه گذاری در ملک، ویلا و آپارتمان در این منطقه شتاب بافته است. رشد سریع منطقه به سرمایه گذاران نوید کسب سود فراوانی را می دهد. توسعه شهر باعث ایجاد تقاضاهای جدی برای سرمایه گذاری شده است. افزایش قیمت املاک در یالووا نشان می دهد سرمایه گذارانی که در این منطقه سرمایه گذاری می کنند، کارعاقلانه ای انجام داده اند.

یالووا بهترین انتخاب برای زندگی و سرمایه گذاری است. اگر شما تمایل برای خرید ملکی در یالووا دارید، این منطقه به شما یک سرمایه گذاری سودآور همراه با فضای زندگی ایده آل ارایه می دهد. شما می توانید از همه این امتیازات به عنوان مالک یک آپارتمان در یالووا لذت ببرید.

آدرسی جدید برای سرمایه گذاری - یالووا

این واقعیت که این شهر یکی از مکان های مناسب برای سرمایه گذاری است باعث جذب سرمایه گذاران داخلی و خارجی شده است. اخیرا، تمامی سرمایه گذارانی املاکی برای فروش در یالووا می خرند. با توجه به داده های اخیر اداره کل ثبت املاک و کاداستر، بیش از 1000 تبعه خارجی در یالووا ملک خریده اند. این شهر مورد توجه اتباع روسیه، بریتانیا و آلمان قرار گرفته است. امروزه این شهر مورد علاقه اعراب است. تقریبا حدود دو هزار نفر از دبی در یالووا اقامت کرده اند.

یالووا دارای جاذبه های تاریخی بسیاری است. جذاب ترین جاذبه آن کوشک یوریون (عمارت پیاده روی)است. کوشک یوریون مکان تاریخی مجللی در این شهر برای جذب گردشگران است. این میراث تاریخی ارزش تاریخی این شهر را غنی کرده است.

از همه مهمتر- تعداد افراد با سواد افزایش پیدا کرده- زندگی اجتماعی بهبود و تجدید یافته است. در این زمان، ساختار اجتماعی بین المللی خود را نشان می دهد و بسیاری از فرهنگ های مختلف در یالووا دیده می شوند. با توجه به تمامی این تحولات، یالووا محبوبیت بیشتری به دست آورده است و تبدیل به شهری بسیار جذاب برای گردشگری و املاک شده است.

محبوب ترین نواحی در یالووا

مناطق کادیکو، جیفتلیکوی، چنارجیک و ترمال محبوب ترین مناطق یالووا برای املاک و مستغلات هستند. این نواحی به لحاظ سرمایه گذاری و فرصتهای توریستی در تمام فصول سال از برترین مناطق میباشند.

کادیکوی در نزدیکی پیست اسکی بورسا- اولوداگ، پل خلیج و فرودگاه بین المللی سابیها گوچن میباشد. منطقه کادیکوی در وسط طبیعتی سرسبز واقع شده است. این منطقه میزبان ورزشهایی مانند کوه پیمایی و کمپینگ در طبیعت است.

جیفتلیکوی یک روستای جنگلی معروف با درختان گیلاس در یالووا است. این منطقه دارای سواحل زیبا و مناطق پیک نیک مناسب میباشد.

چنارجیک دارای بهترین سواحل این شهر است، این منطقه به دلیل شب زنده داری معروف است. چنارجیک میزبان بسیاری از گردشگران به خصوص در فصل تابستان میباشد.

ترمال دارای چشمه های آب گرم است که قدمت آنها به سالهای 2000 پیش از میلاد میرسد. این چشمه های آب گرم پس از زلزله در اینجا کشف شده اند. پس از آن این چشمه ها، بازدید کنندگان بسیاری برای سلامتی و درمان دارد.

شرکت آنتالیا هومز بهترین گزینه ها را برای خرید املاک و مستغلات در یالووا با طیف ذگسترده ای از اطلاعات به روز ارایه میدهد. همچنین، ما انواع خدمات مشاوره ای و تضمین رضایت مشتری را تامین میکنیم.


ملک های دارای اقساطجدید!همه(12)12ماه(12)24ماه(9)36ماه(0)48ماه(0)60ماه(0)( بهره 0% )

نوعهمه(17)آپارتمان (13)ویلا (4)زمین (0)تجاری (0)

اتاق خوابهمه17استودیو(2)1+1(7)2+1(9)3+1(9)4+1(8)5+1(7)6+(3)

محدوده قیمتهمه(17)up to 50.000 €(5)50.000-75.000 €(2)75.000-100.000 €(3)100.000-150.000 €(1)150.000-200.000 €(2)200.000-300.000 €(3)300.000-500.000 €(1)

فقط نمایش املاک با دید دریا

شهر، منطقههمه یالووا(17)مرکز(4)جیفتلیکوی(2)چینارجیک(7)کادیکوی(2)ترمال(2)

بالا
برو به