تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمانهای آنتالیا به تازگی تکمیل شده در کپز

آپارتمانهای آنتالیا به تازگی تکمیل شده در کپز, آنتالیا / کپزآپارتمانهای آنتالیا به تازگی تکمیل شده در کپز, آنتالیا / کپز - videoآپارتمانهای آنتالیا به تازگی تکمیل شده در کپز, آنتالیا / کپز - videoآپارتمانهای آنتالیا به تازگی تکمیل شده در کپز, آنتالیا / کپز - videoآپارتمانهای آنتالیا به تازگی تکمیل شده در کپز, آنتالیا / کپز - videoآپارتمانهای آنتالیا به تازگی تکمیل شده در کپز, آنتالیا / کپز - videoآپارتمانهای آنتالیا به تازگی تکمیل شده در کپز, آنتالیا / کپز - videoآپارتمانهای آنتالیا به تازگی تکمیل شده در کپز, آنتالیا / کپز - videoآپارتمانهای آنتالیا به تازگی تکمیل شده در کپز, آنتالیا / کپز - videoآپارتمانهای آنتالیا به تازگی تکمیل شده در کپز, آنتالیا / کپز - videoآپارتمانهای آنتالیا به تازگی تکمیل شده در کپز, آنتالیا / کپز - videoآپارتمانهای آنتالیا به تازگی تکمیل شده در کپز, تصاویر داخلی-1آپارتمانهای آنتالیا به تازگی تکمیل شده در کپز, تصاویر داخلی-2آپارتمانهای آنتالیا به تازگی تکمیل شده در کپز, تصاویر داخلی-3آپارتمانهای آنتالیا به تازگی تکمیل شده در کپز, تصاویر داخلی-4آپارتمانهای آنتالیا به تازگی تکمیل شده در کپز, تصاویر داخلی-5آپارتمانهای آنتالیا به تازگی تکمیل شده در کپز, تصاویر داخلی-6آپارتمانهای آنتالیا به تازگی تکمیل شده در کپز, تصاویر داخلی-7آپارتمانهای آنتالیا به تازگی تکمیل شده در کپز, تصاویر داخلی-8آپارتمانهای آنتالیا به تازگی تکمیل شده در کپز, تصاویر داخلی-9آپارتمانهای آنتالیا به تازگی تکمیل شده در کپز, تصاویر داخلی-10آپارتمانهای آنتالیا به تازگی تکمیل شده در کپز, تصاویر داخلی-11آپارتمانهای آنتالیا به تازگی تکمیل شده در کپز, تصاویر داخلی-12آپارتمانهای آنتالیا به تازگی تکمیل شده در کپز, تصاویر داخلی-13آپارتمانهای آنتالیا به تازگی تکمیل شده در کپز, تصاویر داخلی-14آپارتمانهای آنتالیا به تازگی تکمیل شده در کپز, تصاویر داخلی-15آپارتمانهای آنتالیا به تازگی تکمیل شده در کپز, تصاویر داخلی-16
قیمت از 36.300 €
 • اطلاعات عمومی
 • 2+1
 • بدون کمیسیون
 • آنتالیا / کپز
 • 100 m²
 • 2+1
 • 1
 • 1
 • 2020
 • 3
 • آماده تحویل
 • 8 km
 • 13 km
 • 13 km
شماره ملک AYT-1012

3 دلیل اصلی برای خرید

• کنار جاده اصلی
• 300 متر به تراموا
• قیمت مقرون به صرفه

آپارتمانهای جدید 2+1 با آشپزخانه جداگانه در کپز، آنتالیا

این آپارتمان های فروشی آنتالیا در کپز واقع شده اند. کپز یک منطقه با سرعت در حال رشد در آنتالیا است که دارای بسیاری از ساخت و سازهای جدید و پروژه های تحول شهری است. این منطقه به امکانات اجتماعی نزدیک است و پتانسیل خوبی برای سرمایه گذاران دارد.
این آپارتمان های جدید در کپز با مارکیت ها، کافه ها، رستوران ها، ایستگاه های اتوبوس، بازارهای عمومی، بیمارستان ها و غیره در فاصله پیاده روی قرار دارد. این آپارتمان ها 900 متر تا تراموا، 2.8 کیلومتر تا بیمارستان عمومی کپز، 8 کیلومتر تا مرکز خرید مارک آنتالیا، 12 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا و 13 کیلومتر تا ساحل فاصله دارد.

این ساختمان مسکونی از 12 آپارتمان و 5 واحد تجاری تشکیل شده است. در هر طبقه 4 آپارتمان وجود دارد. این ساختمان به امکاناتی مانند آسانسور و پارکینگ ماشین مجهز است.

انواع آپارتمان ها

آپارتمان های 2 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه مجزا، یک حمام، یک سرویس بهداشتی و یک بالکن هستند.

این آپارتمان ها در کپز دارای ویژگی های داخلی بسیاری از جمله درب استیل، رختکن، کاغذ های دیواری، زیرساخت گاز طبیعی، نورپردازی نقطه ای و LED، کرکره ها، کابین دوش، سیستم اینترنت و سیستم های مخابره ویدئوی داخل ساختمان هستند.

ویژگی های عمومی آپارتمانهای آنتالیا به تازگی تکمیل شده در کپز

آپارتمان / آنتالیا / کپز

آسانسورپارکینگکرکرهتلویزیون ماهواره ایدوشاینترنتبالکنآشپزخانه جدافرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت از 36.300 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان های جدید نزدیک به امکانات محلی در مرکز آنتالیاآپارتمان های جدید نزدیک به امکانات محلی در مرکز آنتالیا36.000 €1+1, 2+1مرکز / آنتالیاآپارتمان های جدید سرمایه گذاری نزدیک به ترمینال در کپز، آنتالیاآپارتمان های جدید سرمایه گذاری نزدیک به ترمینال در کپز، آنتالیا38.200 €1+1, 2+1کپز / آنتالیاآپارتمان هایی با منظره های عالی طبیعت در دوشومالتی آنتالیاآپارتمان هایی با منظره های عالی طبیعت در دوشومالتی آنتالیا38.500 €1+1, 2+1دوشیمالتی / آنتالیاآپارتمان های جدید در مجتمع هوشمند شهر با خط تراموا در آنتالیاآپارتمان های جدید در مجتمع هوشمند شهر با خط تراموا در آنتالیا40.400 €1+1, 2+1, 3+1, 4+1کپز / آنتالیا