تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمانهای اخیرا تکمیل شده در کنییالتی آنتالیا

آپارتمانهای اخیرا تکمیل شده در کنییالتی آنتالیا, آنتالیا / کنییالتیآپارتمانهای اخیرا تکمیل شده در کنییالتی آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمانهای اخیرا تکمیل شده در کنییالتی آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمانهای اخیرا تکمیل شده در کنییالتی آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمانهای اخیرا تکمیل شده در کنییالتی آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمانهای اخیرا تکمیل شده در کنییالتی آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمانهای اخیرا تکمیل شده در کنییالتی آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمانهای اخیرا تکمیل شده در کنییالتی آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمانهای اخیرا تکمیل شده در کنییالتی آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمانهای اخیرا تکمیل شده در کنییالتی آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمانهای اخیرا تکمیل شده در کنییالتی آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمانهای اخیرا تکمیل شده در کنییالتی آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمانهای اخیرا تکمیل شده در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-1آپارتمانهای اخیرا تکمیل شده در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-2آپارتمانهای اخیرا تکمیل شده در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-3آپارتمانهای اخیرا تکمیل شده در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-4آپارتمانهای اخیرا تکمیل شده در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-5آپارتمانهای اخیرا تکمیل شده در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-6آپارتمانهای اخیرا تکمیل شده در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-7آپارتمانهای اخیرا تکمیل شده در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-8آپارتمانهای اخیرا تکمیل شده در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-9آپارتمانهای اخیرا تکمیل شده در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-10آپارتمانهای اخیرا تکمیل شده در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-11آپارتمانهای اخیرا تکمیل شده در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-12آپارتمانهای اخیرا تکمیل شده در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-13آپارتمانهای اخیرا تکمیل شده در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-14آپارتمانهای اخیرا تکمیل شده در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-15آپارتمانهای اخیرا تکمیل شده در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-16آپارتمانهای اخیرا تکمیل شده در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-17آپارتمانهای اخیرا تکمیل شده در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-18آپارتمانهای اخیرا تکمیل شده در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-19آپارتمانهای اخیرا تکمیل شده در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-20آپارتمانهای اخیرا تکمیل شده در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-21آپارتمانهای اخیرا تکمیل شده در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-22
قیمت از 31.100 €
 • اطلاعات عمومی
 • 1+1
 • 2+1
 • 3+1
 • آنتالیا / کنییالتی
 • 60 m² به 170 m²
 • 1+1, 2+1, 3+1 dp
 • 1, 2
 • 1, 2
 • 2018
 • 4
 • آماده تحویل
 • 10 km
 • 2 km
 • 24 km
شماره ملک AYT-774

3 دلیل برای خرید

• قیمت های مقرون به صرفه
• کیفیت مواد و مهارت در ساخت
• آشپزخانه با گاز طبیعی

آپارتمان های مقرون به صرفه در هورمای کنییالتی که با امکانات اجتماعی محصور شده اند

این آپارتمان های اخیرا تکمیل شده در کنییالتی، محله هورما واقع شده اند. کنییالتی با سواحل پرچم آبی، آب و هوای زیبا و طبیعت خود جلب توجه می کند. کنییالتی به لطف خدمات جدید زیربنایی شهری، پروژه های مسکونی لوکس و تأسیسات اجتماعی عنی به خوبی توسعه یافته است.

این آپارتمانهای فروشی در آنتالیا 10 کیلومتر تا مرکز شهر، 24 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا و 2 کیلومتر با ساحل فاصله دارند. همچنین این آپارتمان ها پیاده با امکانات اجتماعی و روزمره مانند بازار، پارک، ایستگاه اتوبوس، مدرسه، بازار، بیمارستان فاصله کوتاهی دارند.

این مجتمع مسکونی شامل یک بلوک 4 طبقه است. هر طبقه 3 آپارتمان دارد. این مجتمع دارای یک آسانسور، پارکینگ ماشین و یک باغ طراحی شده می باشد.

در این مجموعه 4 نوع آپارتمان موجود است

آپارتمان 1 خوابه 60 مترمربعی با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، حمام و بالکن.

آپارتمان 2 خوابه 90 مترمربعی با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، حمام و بالکن.

آپارتمان 2 خوابه 100 مترمربعی با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن ، حمام، حمام در اتاق مستر و 2 بالکن.

آپارتمان 3 خوابه دوبلکس 170 مترمربعی با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، 2 حمام، بالکن و تراس.

این آپارتمان ها دارای اتصال به اینترنت، گاز طبیعی برای آشپزخانه، رعد و برقگیر، رختکن، درب فلزی، زیرساخت های تهویه مطبوع، کابین دوش، لوازم آشپزخانه، کرکره و آنتن ماهواره ای می باشند.

ویژگی های عمومی آپارتمانهای اخیرا تکمیل شده در کنییالتی آنتالیا

آپارتمان / آنتالیا / کنییالتی

آسانسور در مجموعهپارکینگ (سرپوشیده)پارکینگباغدستگاه تهویه مطبوعکرکرهتلویزیون ماهواره ایدوشحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه طرح بازساحل (1 الی 5 کیلومتر)فرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
مدیر فروش
قیمت های مناسب هر زمان

1+1 آپارتمان 31.100 €2+1 آپارتمان 48.200 €3+1 آپارتمان 66.900 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 10.9.2018 15:25:20

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان نو ساز آماده تحویل در آنتالیاآپارتمان نو ساز آماده تحویل در آنتالیا29.600 €1+1 dp, 2+1, 2+1 dpلارا / آنتالیاآپارتمان های جدید با آسانسور در آنتالیا، کپزآپارتمان های جدید با آسانسور در آنتالیا، کپز29.600 €2+1کپز / آنتالیااملاک 2 خوابه در آنتالیا با آشپزخانه جداگانهاملاک 2 خوابه در آنتالیا با آشپزخانه جداگانه31.100 €2+1مرکز / آنتالیاآپارتمان های جدید از شرکت ساختمانی شناخته شده در آنتالیاآپارتمان های جدید از شرکت ساختمانی شناخته شده در آنتالیا31.100 €1+1, 2+1, 3+1کپز / آنتالیا
ما استخدام میکنیم