تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمان های شیک در دوشومآلتی آنتالیا

آپارتمان های شیک در دوشومآلتی آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتیآپارتمان های شیک در دوشومآلتی آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoآپارتمان های شیک در دوشومآلتی آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoآپارتمان های شیک در دوشومآلتی آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoآپارتمان های شیک در دوشومآلتی آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoآپارتمان های شیک در دوشومآلتی آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoآپارتمان های شیک در دوشومآلتی آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoآپارتمان های شیک در دوشومآلتی آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoآپارتمان های شیک در دوشومآلتی آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoآپارتمان های شیک در دوشومآلتی آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoآپارتمان های شیک در دوشومآلتی آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoآپارتمان های شیک در دوشومآلتی آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoآپارتمان های شیک در دوشومآلتی آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoآپارتمان های شیک در دوشومآلتی آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoآپارتمان های شیک در دوشومآلتی آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoآپارتمان های شیک در دوشومآلتی آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoآپارتمان های شیک در دوشومآلتی آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoآپارتمان های شیک در دوشومآلتی آنتالیا, تصاویر داخلی-1آپارتمان های شیک در دوشومآلتی آنتالیا, تصاویر داخلی-2آپارتمان های شیک در دوشومآلتی آنتالیا, تصاویر داخلی-3آپارتمان های شیک در دوشومآلتی آنتالیا, تصاویر داخلی-4آپارتمان های شیک در دوشومآلتی آنتالیا, تصاویر داخلی-5آپارتمان های شیک در دوشومآلتی آنتالیا, تصاویر داخلی-6آپارتمان های شیک در دوشومآلتی آنتالیا, تصاویر داخلی-7آپارتمان های شیک در دوشومآلتی آنتالیا, تصاویر داخلی-8آپارتمان های شیک در دوشومآلتی آنتالیا, تصاویر داخلی-9آپارتمان های شیک در دوشومآلتی آنتالیا, تصاویر داخلی-10آپارتمان های شیک در دوشومآلتی آنتالیا, تصاویر داخلی-11آپارتمان های شیک در دوشومآلتی آنتالیا, تصاویر داخلی-12آپارتمان های شیک در دوشومآلتی آنتالیا, تصاویر داخلی-13آپارتمان های شیک در دوشومآلتی آنتالیا, تصاویر داخلی-14آپارتمان های شیک در دوشومآلتی آنتالیا, تصاویر داخلی-15آپارتمان های شیک در دوشومآلتی آنتالیا, تصاویر داخلی-16آپارتمان های شیک در دوشومآلتی آنتالیا, تصاویر داخلی-17آپارتمان های شیک در دوشومآلتی آنتالیا, تصاویر داخلی-18آپارتمان های شیک در دوشومآلتی آنتالیا, تصاویر داخلی-19آپارتمان های شیک در دوشومآلتی آنتالیا, پلان ملک-1آپارتمان های شیک در دوشومآلتی آنتالیا, پلان ملک-2
قیمت بنا به درخواست
 • اطلاعات عمومی
 • بدون کمیسیون
 • آنتالیا / دوشیمالتی
 • 105 m² - 141 m²
 • 2+1, 3+1
 • 2, 3
 • 2
 • 02/2019
 • 11
 • فروخته شد
 • 20 km
 • 28 km
 • 28 km
شماره ملک AYT-824

3 دلیل اصلی برای خرید

• اخیرا تکمیل شده
• آشپزخانه جداگانه
• مجتمع مسکونی با امکانات اجتماعی غنی

آپارتمان های با ساختار بسیار خوب در مجتمع مسکونی جدید دوشومآلتی، آنتالیا

این آپارتمان ها که اخیرا تکمیل شده اند در دوشومآلتی، آنتالیا واقع شده اند. دوشومآلتی منطقه ای تازه در حال توسعه آنتالیا است. بسیاری از امکانات اجتماعی و محلی مانند دانشگاه بین المللی، بیمارستان ها، کالج ها و مراکز خرید در این ناحیه وجود دارند. این منطقه میزبان پروژه های جدید املاک و مستغلات با امکانات لوکس می یاشد و ارزش سرمایه گذاری این منطقه را روز به روز افزایش می دهد.

این آپارتمانها با ساختار عالی، 20 دقیقه تا فرودگاه بین المللی آنتالیا و ساحل کنییالتی، 10 دقیقه با ایستگاه اتوبوسرانی جدید و منطقه صنعتی و 5 دقیقه با میدان اسب دوانی آنتالیا فاصله دارند. همچنین، دانشگاه بیلیم آنتالیا،620 متر و مرکز شهر، 20 کیلومتر تا این آپارتمان های فروشی آنتالیا فاصله دارند.

این مجتمع مسکونی اولین مرحله از پروژه ای با 4 فاز جداگانه در همان منطقه با مجموعا 75000 متر مربع مساحت می باشد. این مجموعه شامل 3 بلوک با 11 طبقه و 108 آپارتمان در 9109 متر مربع مساحت است. یکی از مهمترین ویژگی های این مجموعه اختصاص یافتن 89 درصد زمین برای باغ و امکانات اجتماعی است. استخرهای بسکتبال و والیبال، مرکز تناسب اندام، سرایداری، زمین بازی کودکان، پارکینگ مسقف در فضای باز، ورزشگاه در فضای باز، استخر شنای با یک آبشار برای بزرگسالان و کودکان، تراس برای آفتاب، آلاچیق، ژنراتور، روشنایی باغ و ساختمان، مسیرهای پیاده روی، سیستم دوربینهای امنیتی و نگهبانی 24/7، کد امنیتی ورودی و فضاساری زیبا در این پروژه وجود دارند.

2 نوع آپارتمان در این مجموعه وجود دارد

آپارتمان 2 خوابه 118 متر مربعی با یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه جداگانه، یک حمام، یک حمام اختصااصی، یک سرویس بهداشتی و 2 بالکن.

آپارتمان 3 خوابه 141 متر مربعی با یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه جداگانه، یک حمام، یک حمام اختصاصی، یک سرویس بهداشتی و 2 بالکن.

تمام این آپارتمان ها با استفاده از مصالح فرست کلاس به منظور ارایه فضاهای راحت و بزرگ زندگی طراحی شده اند. این آپارتمان های زیبا با لوازم آشپزخانه، رختکن، تهویه مطبوع، سقف کاذب، سیستم گرمایش مرکزی، کرکره، کاغذ دیواری شیک و کابین دوش مجهز شده اند.

این ملک فروخته شده است.

ویژگی های عمومی آپارتمان های شیک در دوشومآلتی آنتالیا

آسانسوراستخر در مجموعهسرایدارسالن ورزشپارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتی زمین تنیسباغدستگاه تهویه مطبوعکرکرهدوشحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه جدافرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان های جدید نزدیک به امکانات محلی در مرکز آنتالیاآپارتمان های جدید نزدیک به امکانات محلی در مرکز آنتالیا32.500 €1+1, 2+1مرکز / آنتالیاآپارتمان هایی با منظره های عالی طبیعت در دوشومالتی آنتالیاآپارتمان هایی با منظره های عالی طبیعت در دوشومالتی آنتالیا39.200 €1+1, 2+1دوشیمالتی / آنتالیاآپارتمان های آماده تحویل ارایه دهنده فرصت سرمایه گذاری در آنتالیاآپارتمان های آماده تحویل ارایه دهنده فرصت سرمایه گذاری در آنتالیا42.900 €2+1کپز / آنتالیااملاک و مستغلات مدرن با آشپزخانه جداگانه در آنتالیااملاک و مستغلات مدرن با آشپزخانه جداگانه در آنتالیا42.900 €1+1, 2+1, 3+1دوشیمالتی / آنتالیا