تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

خانه مستقل جدیدا بازسازی شده در آلانیای ترکیه

خانه مستقل جدیدا بازسازی شده در آلانیای ترکیه, آلانیا / مرکزخانه مستقل جدیدا بازسازی شده در آلانیای ترکیه, آلانیا / مرکز - videoخانه مستقل جدیدا بازسازی شده در آلانیای ترکیه, آلانیا / مرکز - videoخانه مستقل جدیدا بازسازی شده در آلانیای ترکیه, آلانیا / مرکز - videoخانه مستقل جدیدا بازسازی شده در آلانیای ترکیه, آلانیا / مرکز - videoخانه مستقل جدیدا بازسازی شده در آلانیای ترکیه, آلانیا / مرکز - videoخانه مستقل جدیدا بازسازی شده در آلانیای ترکیه, آلانیا / مرکز - videoخانه مستقل جدیدا بازسازی شده در آلانیای ترکیه, آلانیا / مرکز - videoخانه مستقل جدیدا بازسازی شده در آلانیای ترکیه, آلانیا / مرکز - videoخانه مستقل جدیدا بازسازی شده در آلانیای ترکیه, آلانیا / مرکز - videoخانه مستقل جدیدا بازسازی شده در آلانیای ترکیه, تصاویر داخلی-1خانه مستقل جدیدا بازسازی شده در آلانیای ترکیه, تصاویر داخلی-2خانه مستقل جدیدا بازسازی شده در آلانیای ترکیه, تصاویر داخلی-3خانه مستقل جدیدا بازسازی شده در آلانیای ترکیه, تصاویر داخلی-4خانه مستقل جدیدا بازسازی شده در آلانیای ترکیه, تصاویر داخلی-5خانه مستقل جدیدا بازسازی شده در آلانیای ترکیه, تصاویر داخلی-6خانه مستقل جدیدا بازسازی شده در آلانیای ترکیه, تصاویر داخلی-7خانه مستقل جدیدا بازسازی شده در آلانیای ترکیه, تصاویر داخلی-8خانه مستقل جدیدا بازسازی شده در آلانیای ترکیه, تصاویر داخلی-9خانه مستقل جدیدا بازسازی شده در آلانیای ترکیه, تصاویر داخلی-10خانه مستقل جدیدا بازسازی شده در آلانیای ترکیه, تصاویر داخلی-11خانه مستقل جدیدا بازسازی شده در آلانیای ترکیه, تصاویر داخلی-12خانه مستقل جدیدا بازسازی شده در آلانیای ترکیه, تصاویر داخلی-13خانه مستقل جدیدا بازسازی شده در آلانیای ترکیه, تصاویر داخلی-14خانه مستقل جدیدا بازسازی شده در آلانیای ترکیه, تصاویر داخلی-15خانه مستقل جدیدا بازسازی شده در آلانیای ترکیه, تصاویر داخلی-16
قیمت 500.000 €
 • اطلاعات عمومی
 • 4+1
 • بدون کمیسیون
 • آلانیا / مرکز
 • 110 m²
 • 4+1
 • 2
 • 1
 • 2018
 • 2
 • آماده تحویل
 • 680 mt
 • 40 km
شماره ملک ALN-391

3 دلیل اصلی برای خرید

• باغ خصوصی و پارکینگ در فضای باز
• پیاده روی کوتاه تا دریا
• فرصت سرمایه گذاری

خانه 110 متر مربعی 4 خوابه بازسازی شده در آلانیا، مرکز شهر

این خانه در محله گولر پیناری، در مرکز آلانیا واقع شده است. آلانیا یکی از پویاترین مناطق آنتالیا است. آلانیا با سواحل خصوصی، رستوران های با کیفیت، هتل های مجلل، مکان های تاریخی، زندگی شبانه، فروشگاه های مارک های معروف و فضای عالی محیطی، برای خریداران خانه فرصت های بسیار خوبی را فراهم می کند.

این خانه در مکانی عالی، چند قدم با ساحل، کافه ها، رستوران ها، بازار عمومی، بیمارستان ها و هتل ها فاصله دارد. این خانه مستقل 680 متر تا ساحل، 1 کیلومتر تا بیمارستان آلانیا لایف، 2 کیلومتر تا برج سرخ آلانیا، 3 کیلومتر تا آلانیا لایت هاوس، 5 کیلومتر تا قلعه آلانیا، 40 کیلومتر تا فرودگاه قاضی پاشا و 128 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا فاصله دارد.

این خانه فروشی در آلانیای ترکیه در زمینی به مساحت 575 متر مربع ساخته شده است. این خانه 1+4 دارای 110 متر مربع زیربنا و 465 متر مربع باغ است. این ساختمان مستقل از ویژگی های بسیاری مانند یک باغ با طراحی زیبا، استراحتگاه، پارکینگ خصوصی و استخر تزیینی برخوردار است.

این خانه دوبلکس 4 خوابه 110 متر مربعی یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، آشپزخانه اوپن، 2 حمام و بالکن دارد.

این خانه بازسازی شده مجهز به دوش، دیوارهای حمام مرمر با طراحی خاص، کابینت چوبی آشپزخانه، پله های چوبی، درب چوبی، کفپوش لمینت و کمد چوبی مخصوص می باشد. این خانه مستقل به لطف مکان خود با اتاق های بزرگ، از نور روز زیادی برخوردار است. این خانه بک فرصتی بسیار خوب برای خانواده هایی است که می خواهند یک خانه عالی کاربردی و راحت با فضای باز بسیار دلنشین داشته باشند.

ویژگی های عمومی خانه مستقل جدیدا بازسازی شده در آلانیای ترکیه

ویلا / آلانیا / مرکز

پارکینگباغدوشبالکنآشپزخانه طرح بازآشپزخانه جداساحل (500 الی 1000 متر)مرکز شهرفرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
بازدید از دفترآلانیا
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت 500.000 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
ویلایی در آلانیا در کارگیجاک با دید پانورماتیک دریا و قلعهویلایی در آلانیا در کارگیجاک با دید پانورماتیک دریا و قلعه490.000 €4+1کارکیجاک / آلانیاویلاهای مستقل باشکوه با منظره دریا در کارگیجاک آلانیاویلاهای مستقل باشکوه با منظره دریا در کارگیجاک آلانیا475.000 €4+1 dp, 4+1 triplexکارکیجاک / آلانیاویلاهای دارای دید دریا با استخر خصوصی در آلانیا کارگیجاکویلاهای دارای دید دریا با استخر خصوصی در آلانیا کارگیجاک525.000 €3+1کارکیجاک / آلانیاویلاهای فوق العاده لوکس با منظره دریا در کارگیجاک، آلانیاویلاهای فوق العاده لوکس با منظره دریا در کارگیجاک، آلانیا550.000 €3+1 trplx, 4+1 dp, 5+1 dpکارکیجاک / آلانیا