تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

خانه ای باستانی مبله و نوسازی شده در کالیجی، آنتالیا

خانه ای باستانی مبله و نوسازی شده در کالیجی، آنتالیا, آنتالیا / کالیجیخانه ای باستانی مبله و نوسازی شده در کالیجی، آنتالیا, آنتالیا / کالیجی - videoخانه ای باستانی مبله و نوسازی شده در کالیجی، آنتالیا, آنتالیا / کالیجی - videoخانه ای باستانی مبله و نوسازی شده در کالیجی، آنتالیا, آنتالیا / کالیجی - videoخانه ای باستانی مبله و نوسازی شده در کالیجی، آنتالیا, تصاویر داخلی-1خانه ای باستانی مبله و نوسازی شده در کالیجی، آنتالیا, تصاویر داخلی-2خانه ای باستانی مبله و نوسازی شده در کالیجی، آنتالیا, تصاویر داخلی-3خانه ای باستانی مبله و نوسازی شده در کالیجی، آنتالیا, تصاویر داخلی-4خانه ای باستانی مبله و نوسازی شده در کالیجی، آنتالیا, تصاویر داخلی-5خانه ای باستانی مبله و نوسازی شده در کالیجی، آنتالیا, تصاویر داخلی-6خانه ای باستانی مبله و نوسازی شده در کالیجی، آنتالیا, تصاویر داخلی-7خانه ای باستانی مبله و نوسازی شده در کالیجی، آنتالیا, تصاویر داخلی-8خانه ای باستانی مبله و نوسازی شده در کالیجی، آنتالیا, تصاویر داخلی-9خانه ای باستانی مبله و نوسازی شده در کالیجی، آنتالیا, تصاویر داخلی-10خانه ای باستانی مبله و نوسازی شده در کالیجی، آنتالیا, تصاویر داخلی-11خانه ای باستانی مبله و نوسازی شده در کالیجی، آنتالیا, تصاویر داخلی-12خانه ای باستانی مبله و نوسازی شده در کالیجی، آنتالیا, تصاویر داخلی-13خانه ای باستانی مبله و نوسازی شده در کالیجی، آنتالیا, تصاویر داخلی-14خانه ای باستانی مبله و نوسازی شده در کالیجی، آنتالیا, تصاویر داخلی-15خانه ای باستانی مبله و نوسازی شده در کالیجی، آنتالیا, تصاویر داخلی-16خانه ای باستانی مبله و نوسازی شده در کالیجی، آنتالیا, تصاویر داخلی-17
قیمت 359.000 €
 • اطلاعات عمومی
 • 2+1
 • بدون کمیسیون
 • آنتالیا / کالیجی
 • 150 m²
 • 2+2
 • 1
 • 1
 • 2018
 • 2
 • آماده تحویل
 • 100 mt
 • 450 mt
 • 13 km
شماره ملک AYT-1008

3 دلیل اصلی برای خرید

• نزدیک به ساختارهای معروف تاریخی
• خانه ای کاملاً مبله معتبر و با سلیقه با تراس باغ زیبا
• 450 متر به ساحل مرمرلی و نزدیک به کافه ها، رستوران ها، مغازه ها در مرکز شهر

خانه ای نوسازی شده ای 300 ساله در نزدیکی بناهای معروف تاریخی در کالیجی

این خانه ای نوسازی شده در کالیجی، نزدیک سازه های تاریخی در مرکزی ترین مکان آنتالیا واقع شده است. کالیجی مهمترین منطقه میزبان تاریخ آنتالیا با طیف گسترده ای از ساختارهای تاریخی است. کافه های عتیقه، رستوران ها، میخانه ها، کلوپ ها، بوتیک ها و هتل های بسیاری وجود دارد که می توانید از فضای مدیترانه ای لذت ببرید.

این خانه در کالیجی آنتالیا برای فروش نزدیک به رستوران ها، مارکیت ها، بازار، ساحل، خیابان های خرید و غیره است. این خانه در کالیجی، آنتالیا 100 متر تا مرکز آنتالیا، 450 متر تا ساحل و 13 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا فاصله دارد.

این خانه تاریخی مبله تقریباً 300 سال پیش ساخته شده و توسط مالکان آن در سال 2018 نوسازی شده است. این خانه دارای یک تراس باغ زیبا و تزیین شده با درختان قدیمی و یک درب باغ قدیمی به خیابان باستانی در باغ آن باز شده است.

خانه ای 2+2 با 2 طبقه دارای مساحت 150 متر مربع.

در طبقه همکف؛ یک اتاق خواب با طرح باز، یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه اوپن، یک توالت و یک تراس باغ وجود دارد.

در طبقه اول؛ یک اتاق خواب، یک اتاق نشیمن، یک حمام اختصاصی وجود دارد.

این خانه ای کاملاً مبله در کالیجی، آنتالیا دارای ساختاری دقیق و پر از جزئیات منحصر به فرد مانند روکش های سنگ و چوب روی دیوارها است. این خانه به مواد با کیفیت مانند تهویه مطبوع، کفپوش چوبی و سرامیکی، درهای چوبی، لوازم آشپزخانه، کابینت دوش، رختکن، نورافکن و شومینه مجهز است.

ویژگی های عمومی خانه ای باستانی مبله و نوسازی شده در کالیجی، آنتالیا

ویلا / آنتالیا / کالیجی

باغدستگاه تهویه مطبوعدوشمبلمانحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهبالکنآشپزخانه طرح بازساحل (0 الی 500 متر)مرکز شهرفرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت 359.000 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
ویلای بزرگ خصوصیبا قیمت مقرون به صرفه در لارا، آنتالیا ویلای بزرگ خصوصیبا قیمت مقرون به صرفه در لارا، آنتالیا 345.000 €6+2 trpلارا / آنتالیاخانه دوبلکس جادار با استخر خصوصی در آنتالیاخانه دوبلکس جادار با استخر خصوصی در آنتالیا332.900 €4+1 dpدوشیمالتی / آنتالیاویلای معاصر درهم تنیده با طبیعت در آنتالیاویلای معاصر درهم تنیده با طبیعت در آنتالیا360.700 €5+1 dpدوشیمالتی / آنتالیاویلا تریپلکس بزرگ در کندو، آنتالیاویلا تریپلکس بزرگ در کندو، آنتالیا394.000 €6+1 trpکندو / آنتالیا