تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

ملک تجاری با تضمین درآمد اجاره ای در بورسا

ملک تجاری با تضمین درآمد اجاره ای در بورسا, بورسا / عثمانقاضیملک تجاری با تضمین درآمد اجاره ای در بورسا, بورسا / عثمانقاضی - videoملک تجاری با تضمین درآمد اجاره ای در بورسا, بورسا / عثمانقاضی - videoملک تجاری با تضمین درآمد اجاره ای در بورسا, بورسا / عثمانقاضی - videoملک تجاری با تضمین درآمد اجاره ای در بورسا, بورسا / عثمانقاضی - videoملک تجاری با تضمین درآمد اجاره ای در بورسا, بورسا / عثمانقاضی - videoملک تجاری با تضمین درآمد اجاره ای در بورسا, بورسا / عثمانقاضی - videoملک تجاری با تضمین درآمد اجاره ای در بورسا, بورسا / عثمانقاضی - videoملک تجاری با تضمین درآمد اجاره ای در بورسا, بورسا / عثمانقاضی - videoملک تجاری با تضمین درآمد اجاره ای در بورسا, بورسا / عثمانقاضی - videoملک تجاری با تضمین درآمد اجاره ای در بورسا, بورسا / عثمانقاضی - videoملک تجاری با تضمین درآمد اجاره ای در بورسا, بورسا / عثمانقاضی - videoملک تجاری با تضمین درآمد اجاره ای در بورسا, بورسا / عثمانقاضی - videoملک تجاری با تضمین درآمد اجاره ای در بورسا, بورسا / عثمانقاضی - videoملک تجاری با تضمین درآمد اجاره ای در بورسا, بورسا / عثمانقاضی - videoملک تجاری با تضمین درآمد اجاره ای در بورسا, بورسا / عثمانقاضی - videoملک تجاری با تضمین درآمد اجاره ای در بورسا, بورسا / عثمانقاضی - videoملک تجاری با تضمین درآمد اجاره ای در بورسا, تصاویر داخلی-1ملک تجاری با تضمین درآمد اجاره ای در بورسا, تصاویر داخلی-2ملک تجاری با تضمین درآمد اجاره ای در بورسا, تصاویر داخلی-3ملک تجاری با تضمین درآمد اجاره ای در بورسا, تصاویر داخلی-4ملک تجاری با تضمین درآمد اجاره ای در بورسا, تصاویر داخلی-5ملک تجاری با تضمین درآمد اجاره ای در بورسا, تصاویر داخلی-6ملک تجاری با تضمین درآمد اجاره ای در بورسا, تصاویر داخلی-7ملک تجاری با تضمین درآمد اجاره ای در بورسا, تصاویر داخلی-8ملک تجاری با تضمین درآمد اجاره ای در بورسا, تصاویر داخلی-9ملک تجاری با تضمین درآمد اجاره ای در بورسا, تصاویر داخلی-10ملک تجاری با تضمین درآمد اجاره ای در بورسا, تصاویر داخلی-11ملک تجاری با تضمین درآمد اجاره ای در بورسا, تصاویر داخلی-12ملک تجاری با تضمین درآمد اجاره ای در بورسا, تصاویر داخلی-13ملک تجاری با تضمین درآمد اجاره ای در بورسا, تصاویر داخلی-14
قیمت 1.281.800 €
  • اطلاعات عمومی
  • بدون کمیسیون
  • بورسا / عثمانقاضی
  • 741 m²
  • 10/2020
  • 2
  • 7.5 km
  • 19 km
  • 58 km
شماره ملک YEI-0083

3 دلیل اصلی برای خرید

• فرصت سرمایه گذاری تضمین شده برای درآمد اجاره
• قرارداد 10 ساله امضا شده با مستاجر معتبر
• در بهترین موقعیت در منطقه خرید کنید

درآمد اجاره تضمین شده ملک تجاری با قرارداد 10 ساله امضا شده با مستاجر در بورسا

ملک های تجاری برای فروش در بورسا، عثمانگازی در موقعیتی مناسب قرار دارند. املاک تجاری 3 نبش در بورسا در یک مکان مناسب و رو به خیابان اصلی واقع شده اند. فروشگاه های تجاری که با نزدیک بودن به امکانات روزمره و عمومی توجه همه را به خود جلب می کنند، در نزدیکی مراکز خرید، جاده اصلی و ایستگاه های حمل و نقل عمومی واقع شده اند.

املاک تجاری برای فروش در بورسا، 400 متر تا ورودی بزرگراه، 600 متر تا پل آبدال، 750 متری تا نزدیکترین ایستگاه مترو، 1.6 کیلومتر تا مرکز تفریحی و مسکونی پارکورا، 1.7 کیلومتر تا مرکز خرید نیلوفرکارفور، 2 کیلومتر تا مرکز خرید سوریاپی، 7 کیلومتر تا مسجد اولو و کوزا هان، 7.5 کیلومتر تا مرکز شهر، 8.5 کیلومتر تا ایستگاه اتوبوس بورسا، 19 کیلومتر تا بندر کشتی بودو و ساحل دریا، 39 کیلومتر تا دانشگاه اولو داگ ، 58 کیلومتر تا فرودگاه بورسا ینی شهیر ، 97 کیلومتر تا مرکز شهر استانبول و 105 کیلومتر تا فرودگاه سبیها گوکچن فاصله دارد.

طبقه ورودی این ملک 741 متر مربع است. با شرکت میگروس آ.ش که یکی از معتبرترین فروشگاه های زنجیره ای سوپرمارکت در ترکیه است، یک قرارداد اجاره 10 ساله برای تقسیم گردش مالی امضا شده است.

پیش بینی اجاره ماهانه ملک تجاری برای 3 سال اول 46.000 لیرترکیه است. با انتظارات نرخ رشد اعلام شده توسط میگروس آ.ش ، و نرخ تقسیم گردش مالی که طبق قرارداد افزایش خواهد یافت، پیش بینی شده اجاره ماهانه پس از 3 سال 65000 لیر ترکیه خواهد بود. نرخ رشد گردش مالی میگروس برای سال 2020، 20 درصد اعلام شده است. بر اساس اطلاعات مدت زمان بازپرداخت ملک 12 سال است.

از آنجا که مستاجر هزینه اجاره را بعلاوه مالیات بر ارزش افزوده (VAT) فاکتور می کند، مالک شرکت نیز یک مزیت مالیات بر ارزش افزوده به سرمایه گذاران ارائه خواهد داد.

توجه: Tekçe Overseas Gayrimenkul AŞ تنها نمایندگی مجاز فروش این ملک است.

ویژگی های عمومی ملک تجاری با تضمین درآمد اجاره ای در بورسا

تجاری / بورسا / عثمانقاضی

مرکز شهر
نماینده فروش
بازدید از دفتربورسا
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت 1.281.800 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
فروشگاه بزرگ با تضمین درآمد اجاره ای در نیلوفر، بورسافروشگاه بزرگ با تضمین درآمد اجاره ای در نیلوفر، بورسا300.400 €نیلوفر / بورسافروشگاه های بزرگ تجاری با چشم انداز عالی در نیلور، بورسا فروشگاه های بزرگ تجاری با چشم انداز عالی در نیلور، بورسا 212.100 €نیلوفر / بورسا