تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

ملک های فروشی با ضمانت اجاره

پیشنهادات مشاورین املاک آنتالیا هومز برای آپارتمان، ویلا و مغازه های فروشی در تمام ترکیه با ضمانت اجاره درآمدزا و خوب، در فهرست این صفحه هستند. برخی از املاک هم توسط خود شرکت سازنده بزای اجاره تظمین شده اند. ما املاک تجاریی داریم که در حال حاضر هم مستاجر با قرارداد بلند مدت دارند.

انواع ملک قابل دسترس برای اجاره در ترکیه

ارایه آپارتمان برای اجاره در آنتالیا و بلک با قیمتهای روزانه یا هفتگی. شما از طریق سیستم امن و مطمین اینترنتی میتوانید اقدام به رزرو یا اجاره و مبلغ قابل پرداخت برای اجاره بپردازید.

شما میتوانید  زمانی که برای تعطیلات به ترکیه میایید، آپارتمان یا ویلای اجاره ای در آنتالیا، رزرو کنید.

گزینه های زیادی برای انتخاب ملک وجود دارد زمانی که انواع متفاوت از املاک برای اجاره در دسترس باشد.در ابتدا بسیار مفید است تا اشخاص با این گزینه ها آشنا شوند. انواع املاک قابل دسترس عبارتند از:

1: خانه هایی با باغهای بزرگ برای اجاره

با توجه به محل و اندازه خانه ها اجاره ماهیانه از 1000یورو تا یور 10000 در هر ماه متفاوت میباشد. اجاره املاک را می توان به 3 نوع اصلی تقسیم بندی کرد:

1-1.خانه هایی با تراس: این خانه ها از هر طرف با دیواری مشترک با همسایه ها جدا شده اند، مگر اینکه خانه ها در انتهای ردیف واقع شده باشد.

1-2. خانه های نیمه مستقل. این خانه بایک دیوار مشترک با همسایه جداسازی شده است.

1-3. خانه های جدا شده. این خانه ها با هیچ خانه دیگری دیوار مشترک ندارند.

2. مجتمع های بلند مرتبه و اجاره آپارتمانها

2-1. آپارتمانهای اچ دی بی (واحد کامل یا اتاق خواب به تنهایی)

یک واحد کامل میتواند از قیمت300 یورو تا 1،000 یورو در هر ماه در ترکیه متغییر باشد، در حالی که هزینه یک اتاق می تواند درحدود 100 یورو تا 500 یورو باشد.

2-2. اجاره اتاق

در اینگونه موارد، بستگی به نوع انتخاب شما برای اجاره اتاق از نظر معمولی بودن یا داشتن کیفیت بالا، قیمتها در ماه بین 150 یورو تا 250 یورو میباشد. مسئله مهمی که باید کاملا در نظر گرفته شود و در موردشان به توافق برسند، صورتحصابهای مشترک (آب، برق، تلفن) و حریم های خصوصی هر یک از مستجرها میباشد.

2-3. خدمات و سرویس دهی آپارتمانها

بعضی از این آپارتمانها دارای سالن ورزشی، کافی شاپها، مرکز تجاری و خدمات نظافتی هستند. معمولا هزینه اجاره ماهانه برای یک آپارتمان یک خوابه، از 300 یورو تا 1.000 یورو و برای یک آپارتمان دو خوابه از 400 یورو تا 1،500 یورو میباشد.

2-4. اجاره مجتمع ها

این ملکها دارای امکاناتی از قبیل امنیت، ورزشگاه ها و استخرها هستند. مجتمع های کوچکتر ممکن است این امکانات را نداشته باشند. هزینه اجاره ماهیانه برای آپارتمان ها معمولا بین2.500 دلار تا 10.000 دلار است.

2-5. اجاره واحدهای پنت هاوس

واحد های پنت هاوس اغلب دارای استخر شخصی،باغچه روی پشت بام هستند. این توع از آپارتمانها تقریبا شبیه ساختمان های بلند در سنگاپور هستند. اجاره ماهانه این آپارتمانها معمولا از 10،000 دلار تا 30،000 دلار میباشد.

شرایط اجاره:

این خانه ها میتوانند به صورت مبله یا بدون اثاثیه باشند.

خانه های مبله به این معنی هستند که با یک مجموعه کامل از تجهیزات خانگی مانند مبلمان، تلویزیون، اجاق گاز، ماکروفر و همچنین وسایل برقی آشپزخانه مانند یخچال، ماشین لباسشوی و ظرفشویی مجهز شده اند.

خانه های نیمه مبله به این معنی هستند که شامل تجهیزات اصلی لوازم برقی آشپزخانه ، روشنایی و پرده هستند ولی به صورت کامل مبله نشده اند.

خانه های بدون اثاثیه به این معنی هستند که هیچگونه تجهیزات خانگی در داخل آپارتمان قرار داده نشده است. در بعضی از موارد ممکن است روشنایی نصب شده باشد. البته معمولا با درخواست از صاحب خانه قبل از تنظیم و امضاء کردن قرار داد، میتوان به اضافه کردن موارد دلخواه به قرار داد اقدام کرد و به مبلغ اجاره اضافه کرد.

با توجه به این شرایط، به ویژه در آنتالیا، شما به راحتی بسیاری از  آپارتمان در آنتالیا، آپارتمان در بلک و آپارتمان در کنییالتی را میتوانید پیدا کنید

خواندن بیشتر درباره شرایط و قوانین اجاره

7 مرحله برای اجاره در ترکیه

بعد از آشنایی با گزینه های در دسترس، میتوانید خانه های مورد نظرتان را با طی این مراحل اجاره کنید.

1.تصمیم گیری بر اساس توانایی خرید شما

داشتن یک بودجه مشخص و معین به شما کمک میکند تا در مورد انتخاب ملکی با موقعیت مناسب تصمیم گیری کنید. اطمینان از وجود، بودجه مشخص برای خرید، به شما این امکان را میدهد که در یافتن خانه ای دلخواه دچار مشکل نشوید.

2.تصمیم گیری در مورد نوع و محل ملک

عواملی که باعث تصمیم گیری شما در این مورد خواهد شد بستگی به نیازهای شما خواهد داشت از قبیل وسایل حمل و نقل عمومی، سن و تعداد افراد خانواده، فاصله تا محل کار یا دانشگاه وسایر امکانات رفاهی مانند سوپر مارکت و کتابخانه که مورد نظر شما میباشد.

3.جمع آوری امکانات و گزینه های خاص

ابتدا، بررسی مناسب و دسته بندی شده از تبلیغات سایتهای اینترتی املاک به همراه کاتالوگ های موجود از امکانات آنها، شما را در انتخاب بر اساس توان مالی و سایر علایقتان راهنمایی میکند همچنین بهتر است از یک یا دو آژانس املاک مشاوره صحیح بگیرید.

4.آمادگی برای مشاهده املاک

بازدید از املاک لیست شده منتخب و گرفتن عکس و یاداداشت کردن موارد مهم به شما کمک میکند تا تصمیم درستی بگیرید. بازدید در زمانهای مختلف روز به شما دید مناسبی از همسایگان میدهد. شما میتوانید در صورت لزوم به مشاهده لیست های منتخب و بازدید حضوری برای بار دوم نیز بپردازید. قبل از نقل مکان از هر نوع نقصان و یا کمبود لوازم منزل یادداشت برداری کنید.

5.امضاء توافق نامه

هنگامی که تصمیم میگیرید خانه ای را برای اقامت اجاره کنید، لازم است توافق نامه ای را براساس نیازمندیهای خود امضا کنید. به بخشی از این توافق نامه که شامل موارد زیر است توجه کنید:
ماده عودت ملک: این بند به شما اجازه می دهد تا گاهی اوقات برای پایان دادن به قرارداد پس از ابلاغ 2 ماهه، نسبت به دریافت بیعانه خود اقدام کنید و در این حالت شما توسط شرکتتان به کشور دیگری منتقل میشوید و یا شغل خود را از دست میدهید.

رزرو/ بعانه: که معمولا هزینه یک ماه اجاره است. پس ازاینکه توافق نامه امضا شد واین مبلغ پرداخت شد، مالک نمی تواند ملک را به دیگران اجاره دهد.

سپرده امنیتی: معمولا مبلغ یک ماه از اجاره سالیانه است. به محض اتمام مدت اجاره این مبلغ بازپرداخت میشود. در صورتیکه مستاجر هر گونه هزینه ای به دلیل نقض شرایط اجاره نامه (به عنوان مثال خسارت به اموال) بوجود آورد، مالک می تواند بطور عادلانه مبلغی از آن کم کند.

مدت اجاره: مدت اجاره بطور معمول یک سال یا بیشتر است. این توافق ممکن است شامل زمان نوسازی که به طور معمول 2 یا 3 ماهه است که به مدت قرار داد اضافه میشود نیز باشد.

خواسته ها: آنچه که نیاز دارید را به وضوح (مانند مبلمان جدید) مشخص کنید. پس از امضا توافق نامه ، مالک موظف است که درخواستهای شما را تامین کند.

6. امضا قرار داد اجاره

پس از امضای قرار داد و گذاشتن ودیعه، شما خواهید توانست قرارداد اجاره را بعد از پرداخت پیش اجاره امضا کنید. اجزای زیر توجه داشته باشد:

-اطمینان حاصل کنید که قوانین و مقررات به نتیجه رسیده اند و در توافق نامه قرارداد اجاره نیز درج شده است.

-نصب و راه اندازی و هزینه های ماهانه. شما عموما موظف به پرداخت صورتحساب ماهانه امکاناتی از قبیل: آب، گاز و برق، خط تلفن مسکونی، کابل تلویزیون، اتصال به اینترنت هستید. گاهی اوقات شما می توانید تعداد کمی از این موارد را معاوضه کنید، به عنوان مثال آنتن مرکزی یا اینترنت.

-تعمیر و نگهداری. شما موظف به نگهداری امکاناتی که در اختیار شما قرار داده شده است میباشد و در صورت خراب شدن و یا شکستن موظف به پرداخت هزینه و یا تعمیرات آنها هستید که معمولا بین 50 تا 300 یورو است. همچنین، هزینه های خدمات تعمیر و نگهداری ملک، مانند باغبانی و تمیز کردن استخر به عهده شما خواهد بود.
همچنین شما برای پرداخت کمیسیون باید نیمی از اجاره یک ماه را به مشاور خود بپردازید.

7.تحویل گرفتن همه اموال

تهیه چک لیستی از همه موارد که طبق قرار داد حاظر و موجود هستند، و توجه داشته باشید در صورتی که هر گونه نقص وجود دارد آنها را اعلام کنید. همچنین مطمئن شوید که یک مجموعه کامل از کلیدها را تحویل گرفته باشید.

 • خانه های دانشجویی با بازده بالا در سرمایه گذاری در ساکاریاخانه های دانشجویی با بازده بالا در سرمایه گذاری در ساکاریاRYX-0002قیمت 38.900 €این خانه های دانشجویی فروشی در ساکاریا در کنار دانشگاه ساکاریا قرار دارند. این یک مدل تجاری با سود بالا است که نوید بازگشت سرمایه را می دهد.اطلاعات بیشترمرکز / ساکاریا1+01

  اضافه کردن برگزیده ها

 • مسکن دانشجویی با تضمین درآمد اجاره ای برای فروش در دوزجهمسکن دانشجویی با تضمین درآمد اجاره ای برای فروش در دوزجهDZC-0001قیمت 32.900 €این مسکن دانشجویی در نزدیکی دانشگاه در دوزجه واقع شده است. این خانه های فروشی به لطف جمعیت زیاد دانش آموزان، تقاضای بالای اجاره ای دارند.اطلاعات بیشترمرکز / دوزجه60 m²24 ماه

  اضافه کردن برگزیده ها

 • خانه های دانشجویی در کنار دانشگاه در کوجاایلیخانه های دانشجویی در کنار دانشگاه در کوجاایلیKCO-0008قیمت 44.900 €این خانه های دانشجویی در کوجاایلی، که نزدیک به دانشگاه هستند، با بازگشت سرمایه بالا و همچنین تضمین درآمد اجاره ای، توجه ها را به خود جلب می کنند.اطلاعات بیشترمرکز / کوجا ائلی1+0124 ماه

  اضافه کردن برگزیده ها

 • فروشگاه های مناسب برای سرمایه گذاری دارای موقعیت پرمزیت در کارتال استانبولفروشگاه های مناسب برای سرمایه گذاری دارای موقعیت پرمزیت در کارتال استانبولIST-0651قیمت از 136.800 €این مغازه های فروشی در کارتال استانبول واقع شده اند. این فروشگاه های مدرن نزدیک به فرودگاه، مترو، مراکز خرید، بزرگترین دادگاه در سمت اروپایی و بیمارستان شهر می باشند.اطلاعات بیشترکارتال / استانبول49 m²

  اضافه کردن برگزیده ها

 • املاک و مستغلات در آلانیا با ضمانت درآمد اجاره ای 8 درصدی به مدت 5 سالاملاک و مستغلات در آلانیا با ضمانت درآمد اجاره ای 8 درصدی به مدت 5 سالAYT-2175قیمت از 109.000 €آنتالیا هومز املاک و مستغلات با کیفیت را برای فروش در آلانیا، با دارا بودن 5 سال ضمانت درآمد اجاره ای سالانه 8 درصد و مناسب برای اخذ تابعیت ارائه می دهد.اطلاعات بیشترکوناکلی / آلانیا1+0 STD, 1+1 SEN, 2+1 PRE1

  اضافه کردن برگزیده ها

 • مغازه های تجاری در یک مجتمع لوکس در اسنیورتمغازه های تجاری در یک مجتمع لوکس در اسنیورتIST-0637قیمت از 138.000 €آنتالیا هومز املاک و مستغلات تجاری را برای فروش در یک موقعیت مکانی عالی در اسنیورت، در یک مجتمع لوکس دارای 2 بلوک ارائه می دهد.اطلاعات بیشتراسنیورت / استانبول77 m²12 ماه

  اضافه کردن برگزیده ها

 • مغازه برای فروش با مستأجر آماده در بیلیکدوزو، استانبول مغازه برای فروش با مستأجر آماده در بیلیکدوزو، استانبول IST-0581قیمت 339.100 €این مغازه با موقیعت مکانی خوب، فرصت سرمایه گذاری عالی را ارائه می دهد. این مغازه با مستاجر آماده در خیابان اصلی پر تقاضا در بیلیكدوزو واقع شده است.اطلاعات بیشتربیلیکدوزو / استانبول95 m²

  اضافه کردن برگزیده ها

 • آپارتمانهای جدید با چشم انداز دریا و شهر در ترابزونآپارتمانهای جدید با چشم انداز دریا و شهر در ترابزونTZX-0159قیمت از 54.900 €این آپارتمانهای فروشی در ترابزون، اورتاحیصار واقع شده اند. این آپارتمان ها در موقیعت مکانی مرکزی در یک مجتمع مسکونی مدرن با ویژگی های مانند آسانسو ، سرایداری و امنیت قرار دارند.اطلاعات بیشتراورتاحصار / ترابزون3+1212 ماه

  اضافه کردن برگزیده ها

 • مغازه های ترابزون در نزدیکی دانشگاه در پیلیتلیمغازه های ترابزون در نزدیکی دانشگاه در پیلیتلیTZX-0158قیمت 209.400 €این مغازه های فروشی در پیلیتلی، ترابزون واقع شده اند. این مغازه ها در مکانی سودمند و نزدیک به تمام امکانات اجتماعی واقع شده اند و فرصت سرمایه گذاری را فراهم می کنند.اطلاعات بیشترمرکز / ترابزون359 m²12 ماه

  اضافه کردن برگزیده ها

 • فروشگاه تجاری ترکیه با درآمد اجاره ای در آنتالیا، ترکیهفروشگاه تجاری ترکیه با درآمد اجاره ای در آنتالیا، ترکیهAYT-2028قیمت 229.400 €این فروشگاه تجاری برای فروش در بلوار اسپندوس در آنتالیا واقع شده است. این فروشگاه تجاری برای سرمایه گذاری توسط مارکیت ها و شرکت های بزرگ احاطه شده است.اطلاعات بیشترمرکز / آنتالیا618 m²

  اضافه کردن برگزیده ها


 • ملک های دارای اقساطجدید!همه(249)12ماه(173)24ماه(76)36ماه(14)48ماه(4)60ماه(2)( بهره 0% )

  نوعهمه(861)آپارتمان (600)ویلا (157)زمین (25)تجاری (79)

  اتاق خوابهمه861استودیو(28)1+1(263)2+1(406)3+1(366)4+1(254)5+1(121)6+(52)

  محدوده قیمتهمه(861)up to 50.000 €(78)50.000-75.000 €(126)75.000-100.000 €(113)100.000-150.000 €(157)150.000-200.000 €(88)200.000-300.000 €(97)300.000-500.000 €(92)500.000-1.000.000 €(68)1.000.000 €(56)

  فقط نمایش املاک با دید دریا

  شهر، منطقههمه ناحیه ها(861)آنتالیا(135)استانبول(267)آلانیا(220)بدروم(16)بلک(32)کمر(19)کالکان(40)بورسا(45)ترابزون(36)یالووا(18)آنکارا(22)کوجا ائلی(8)ساکاریا(2)دوزجه(1)

  بالا
  برو به