تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

ملک های فروشی با ضمانت اجاره

پیشنهادات مشاورین املاک آنتالیا هومز برای آپارتمان، ویلا و مغازه های فروشی در تمام ترکیه با ضمانت اجاره درآمدزا و خوب، در فهرست این صفحه هستند. برخی از املاک هم توسط خود شرکت سازنده بزای اجاره تظمین شده اند. ما املاک تجاریی داریم که در حال حاضر هم مستاجر با قرارداد بلند مدت دارند.

انواع ملک قابل دسترس برای اجاره در ترکیه

ارایه آپارتمان برای اجاره در آنتالیا و بلک با قیمتهای روزانه یا هفتگی. شما از طریق سیستم امن و مطمین اینترنتی میتوانید اقدام به رزرو یا اجاره و مبلغ قابل پرداخت برای اجاره بپردازید.

شما میتوانید  زمانی که برای تعطیلات به ترکیه میایید، آپارتمان یا ویلای اجاره ای در آنتالیا، رزرو کنید.

گزینه های زیادی برای انتخاب ملک وجود دارد زمانی که انواع متفاوت از املاک برای اجاره در دسترس باشد.در ابتدا بسیار مفید است تا اشخاص با این گزینه ها آشنا شوند. انواع املاک قابل دسترس عبارتند از:

1: خانه هایی با باغهای بزرگ برای اجاره

با توجه به محل و اندازه خانه ها اجاره ماهیانه از 1000یورو تا یور 10000 در هر ماه متفاوت میباشد. اجاره املاک را می توان به 3 نوع اصلی تقسیم بندی کرد:

1-1.خانه هایی با تراس: این خانه ها از هر طرف با دیواری مشترک با همسایه ها جدا شده اند، مگر اینکه خانه ها در انتهای ردیف واقع شده باشد.

1-2. خانه های نیمه مستقل. این خانه بایک دیوار مشترک با همسایه جداسازی شده است.

1-3. خانه های جدا شده. این خانه ها با هیچ خانه دیگری دیوار مشترک ندارند.

2. مجتمع های بلند مرتبه و اجاره آپارتمانها

2-1. آپارتمانهای اچ دی بی (واحد کامل یا اتاق خواب به تنهایی)

یک واحد کامل میتواند از قیمت300 یورو تا 1،000 یورو در هر ماه در ترکیه متغییر باشد، در حالی که هزینه یک اتاق می تواند درحدود 100 یورو تا 500 یورو باشد.

2-2. اجاره اتاق

در اینگونه موارد، بستگی به نوع انتخاب شما برای اجاره اتاق از نظر معمولی بودن یا داشتن کیفیت بالا، قیمتها در ماه بین 150 یورو تا 250 یورو میباشد. مسئله مهمی که باید کاملا در نظر گرفته شود و در موردشان به توافق برسند، صورتحصابهای مشترک (آب، برق، تلفن) و حریم های خصوصی هر یک از مستجرها میباشد.

2-3. خدمات و سرویس دهی آپارتمانها

بعضی از این آپارتمانها دارای سالن ورزشی، کافی شاپها، مرکز تجاری و خدمات نظافتی هستند. معمولا هزینه اجاره ماهانه برای یک آپارتمان یک خوابه، از 300 یورو تا 1.000 یورو و برای یک آپارتمان دو خوابه از 400 یورو تا 1،500 یورو میباشد.

2-4. اجاره مجتمع ها

این ملکها دارای امکاناتی از قبیل امنیت، ورزشگاه ها و استخرها هستند. مجتمع های کوچکتر ممکن است این امکانات را نداشته باشند. هزینه اجاره ماهیانه برای آپارتمان ها معمولا بین2.500 دلار تا 10.000 دلار است.

2-5. اجاره واحدهای پنت هاوس

واحد های پنت هاوس اغلب دارای استخر شخصی،باغچه روی پشت بام هستند. این توع از آپارتمانها تقریبا شبیه ساختمان های بلند در سنگاپور هستند. اجاره ماهانه این آپارتمانها معمولا از 10،000 دلار تا 30،000 دلار میباشد.

شرایط اجاره:

این خانه ها میتوانند به صورت مبله یا بدون اثاثیه باشند.

خانه های مبله به این معنی هستند که با یک مجموعه کامل از تجهیزات خانگی مانند مبلمان، تلویزیون، اجاق گاز، ماکروفر و همچنین وسایل برقی آشپزخانه مانند یخچال، ماشین لباسشوی و ظرفشویی مجهز شده اند.

خانه های نیمه مبله به این معنی هستند که شامل تجهیزات اصلی لوازم برقی آشپزخانه ، روشنایی و پرده هستند ولی به صورت کامل مبله نشده اند.

خانه های بدون اثاثیه به این معنی هستند که هیچگونه تجهیزات خانگی در داخل آپارتمان قرار داده نشده است. در بعضی از موارد ممکن است روشنایی نصب شده باشد. البته معمولا با درخواست از صاحب خانه قبل از تنظیم و امضاء کردن قرار داد، میتوان به اضافه کردن موارد دلخواه به قرار داد اقدام کرد و به مبلغ اجاره اضافه کرد.

با توجه به این شرایط، به ویژه در آنتالیا، شما به راحتی بسیاری از  آپارتمان در آنتالیا، آپارتمان در بلک و آپارتمان در کنییالتی را میتوانید پیدا کنید

خواندن بیشتر درباره شرایط و قوانین اجاره

7 مرحله برای اجاره در ترکیه

بعد از آشنایی با گزینه های در دسترس، میتوانید خانه های مورد نظرتان را با طی این مراحل اجاره کنید.

1.تصمیم گیری بر اساس توانایی خرید شما

داشتن یک بودجه مشخص و معین به شما کمک میکند تا در مورد انتخاب ملکی با موقعیت مناسب تصمیم گیری کنید. اطمینان از وجود، بودجه مشخص برای خرید، به شما این امکان را میدهد که در یافتن خانه ای دلخواه دچار مشکل نشوید.

2.تصمیم گیری در مورد نوع و محل ملک

عواملی که باعث تصمیم گیری شما در این مورد خواهد شد بستگی به نیازهای شما خواهد داشت از قبیل وسایل حمل و نقل عمومی، سن و تعداد افراد خانواده، فاصله تا محل کار یا دانشگاه وسایر امکانات رفاهی مانند سوپر مارکت و کتابخانه که مورد نظر شما میباشد.

3.جمع آوری امکانات و گزینه های خاص

ابتدا، بررسی مناسب و دسته بندی شده از تبلیغات سایتهای اینترتی املاک به همراه کاتالوگ های موجود از امکانات آنها، شما را در انتخاب بر اساس توان مالی و سایر علایقتان راهنمایی میکند همچنین بهتر است از یک یا دو آژانس املاک مشاوره صحیح بگیرید.

4.آمادگی برای مشاهده املاک

بازدید از املاک لیست شده منتخب و گرفتن عکس و یاداداشت کردن موارد مهم به شما کمک میکند تا تصمیم درستی بگیرید. بازدید در زمانهای مختلف روز به شما دید مناسبی از همسایگان میدهد. شما میتوانید در صورت لزوم به مشاهده لیست های منتخب و بازدید حضوری برای بار دوم نیز بپردازید. قبل از نقل مکان از هر نوع نقصان و یا کمبود لوازم منزل یادداشت برداری کنید.

5.امضاء توافق نامه

هنگامی که تصمیم میگیرید خانه ای را برای اقامت اجاره کنید، لازم است توافق نامه ای را براساس نیازمندیهای خود امضا کنید. به بخشی از این توافق نامه که شامل موارد زیر است توجه کنید:
ماده عودت ملک: این بند به شما اجازه می دهد تا گاهی اوقات برای پایان دادن به قرارداد پس از ابلاغ 2 ماهه، نسبت به دریافت بیعانه خود اقدام کنید و در این حالت شما توسط شرکتتان به کشور دیگری منتقل میشوید و یا شغل خود را از دست میدهید.

رزرو/ بعانه: که معمولا هزینه یک ماه اجاره است. پس ازاینکه توافق نامه امضا شد واین مبلغ پرداخت شد، مالک نمی تواند ملک را به دیگران اجاره دهد.

سپرده امنیتی: معمولا مبلغ یک ماه از اجاره سالیانه است. به محض اتمام مدت اجاره این مبلغ بازپرداخت میشود. در صورتیکه مستاجر هر گونه هزینه ای به دلیل نقض شرایط اجاره نامه (به عنوان مثال خسارت به اموال) بوجود آورد، مالک می تواند بطور عادلانه مبلغی از آن کم کند.

مدت اجاره: مدت اجاره بطور معمول یک سال یا بیشتر است. این توافق ممکن است شامل زمان نوسازی که به طور معمول 2 یا 3 ماهه است که به مدت قرار داد اضافه میشود نیز باشد.

خواسته ها: آنچه که نیاز دارید را به وضوح (مانند مبلمان جدید) مشخص کنید. پس از امضا توافق نامه ، مالک موظف است که درخواستهای شما را تامین کند.

6. امضا قرار داد اجاره

پس از امضای قرار داد و گذاشتن ودیعه، شما خواهید توانست قرارداد اجاره را بعد از پرداخت پیش اجاره امضا کنید. اجزای زیر توجه داشته باشد:

-اطمینان حاصل کنید که قوانین و مقررات به نتیجه رسیده اند و در توافق نامه قرارداد اجاره نیز درج شده است.

-نصب و راه اندازی و هزینه های ماهانه. شما عموما موظف به پرداخت صورتحساب ماهانه امکاناتی از قبیل: آب، گاز و برق، خط تلفن مسکونی، کابل تلویزیون، اتصال به اینترنت هستید. گاهی اوقات شما می توانید تعداد کمی از این موارد را معاوضه کنید، به عنوان مثال آنتن مرکزی یا اینترنت.

-تعمیر و نگهداری. شما موظف به نگهداری امکاناتی که در اختیار شما قرار داده شده است میباشد و در صورت خراب شدن و یا شکستن موظف به پرداخت هزینه و یا تعمیرات آنها هستید که معمولا بین 50 تا 300 یورو است. همچنین، هزینه های خدمات تعمیر و نگهداری ملک، مانند باغبانی و تمیز کردن استخر به عهده شما خواهد بود.
همچنین شما برای پرداخت کمیسیون باید نیمی از اجاره یک ماه را به مشاور خود بپردازید.

7.تحویل گرفتن همه اموال

تهیه چک لیستی از همه موارد که طبق قرار داد حاظر و موجود هستند، و توجه داشته باشید در صورتی که هر گونه نقص وجود دارد آنها را اعلام کنید. همچنین مطمئن شوید که یک مجموعه کامل از کلیدها را تحویل گرفته باشید.

 • املاک تجاری سودآور در باهچهشهیر، استانبولاملاک تجاری سودآور در باهچهشهیر، استانبولIST-503قیمت از 107.900 €این املاک تجاری سرمایه گذاری در یک مکان عالی با جمعیت پویا در استانبول قرار دارند. این املاک تجاری سودآور با ارایه گزینه های متنوعی دارای ضمانت درآمد اجاره ای هستند.اطلاعات بیشترباغچه اولری / استانبول91 m²

  اضافه کردن برگزیده ها

 • املاک و مستغلات تجاری با درآمد اجاره ای در ترابزوناملاک و مستغلات تجاری با درآمد اجاره ای در ترابزونTIC-142قیمت از 251.900 €این املاک و مستغلات تجاری سودآور با ارزش سرمایه گذاری بالا در ترابزون واقع شده است. این املاک و مستغلات تجاری به لطف مغازه ها و دفاتر جادار برای هر بخش مناسب است و ضمانت درآمد اجاره ای 9 درصدی را در یک مکان منحصر به فرد ارائه می دهد.
  اطلاعات بیشتراورتاحصار / ترابزون208 m²12 ماه

  اضافه کردن برگزیده ها

 • املاک تجاری با مستاجر در آوجیلار، استانبولاملاک تجاری با مستاجر در آوجیلار، استانبولIST-502قیمت از 122.200 €ملک تجاری آماده با مستاجر در آوجیلار، استانبول در یک مجتمع لوکس در موقیعت مکانی فعال برای سرمایه گذاری واقع شده است. با فروشگاه ها، خیابان های اصلی، امکانات رفاهی اجتماعی و روزانه در فاصله پیاده روی قرار دارند.
  اطلاعات بیشترآواجیکر / استانبول76 m²

  اضافه کردن برگزیده ها

 • املاک و مستغلات فروشی 1 خوابه کاملاً مبله در آنتالیااملاک و مستغلات فروشی 1 خوابه کاملاً مبله در آنتالیاAYT-993قیمت 42.300 €این املاک و مستغلات با تضمین درآمد اجاره ای در کنیالتی، آنتالیا واقع شده است. این املاک و مستغلات کاملاً مبله فروشی در آنتالیا به دلیل موقعیت مکانی عالی، نزدیک به ساحل و مسافت کوتاه از امکانات رفاهی برای سرمایه گذاری مناسب است.
  اطلاعات بیشترکنییالتی / آنتالیا1+11

  اضافه کردن برگزیده ها

 • املاک و مستغلات تجاری آماده تحویل در استانبول املاک و مستغلات تجاری آماده تحویل در استانبول IST-461قیمت از 297.400 €املاک و مستغلات تجاری در موقیعت مکانی خوب اسنیورت، استانبول، در پیوند بین بزرگراه تی ای ام و ای-5 واقع شده است. این املاک و مستغلات تجاری 4 درصد ضمانت درآمد اجاره ای ماهیانه را به مدت 2 سال ارائه می دهند و بخشی از پروژه عظیم 1200 مسکونی است.
  اطلاعات بیشتراسنیورت / استانبول76 m²24 ماه

  اضافه کردن برگزیده ها

 • ویلا تازه ساخته شده با ارایه فرصت سرمایه گذاری در بلکویلا تازه ساخته شده با ارایه فرصت سرمایه گذاری در بلکBLK-103قیمت 290.000 €ویلای مستقل با سونا و اتاق رختکن در بلک، ترکیه واقع شده است. این ویلای 5 خوابه دارای ضمانت درآمد اجاره ای و یک محوطه خصوصی برای زندگی با استخر خصوصی و محوطه باغ بزرگ که توسط دوربین های امنیتی 7/24 تامین می شود. اطلاعات بیشترمرکز / بلک6+1512 ماه

  اضافه کردن برگزیده ها

 • املاک جدید در فاصله 250 متری دریا در مرکز آلانیااملاک جدید در فاصله 250 متری دریا در مرکز آلانیاALN-428قیمت از 74.000 €املاک جدید با ضمانت درآمد اجاره در یک مجتمع مسکونی در مرکز آلانیا واقع شده است. این املاک در فاصله پیاده روی از امکانات اجتماعی قرار دارد و تنها 250 متر با ساحل فاصله دارد.
  اطلاعات بیشترمرکز / آلانیا1+1, 1+01

  اضافه کردن برگزیده ها

 • املاک و مستغلات تجاری با تضمین درآمد اجاره ای در استانبولاملاک و مستغلات تجاری با تضمین درآمد اجاره ای در استانبولIST-463قیمت از 450.800 €املاک تجاری با تضمین درآمد اجاره ای در بیلیکدوزو، استانبول واقع شده است. این املاک تجاری دارای مستاجرهای برند با ارزش هستند.اطلاعات بیشتربیلیکدوزو / استانبول79 m²36 ماه

  اضافه کردن برگزیده ها

 • املاک و مستغلات مدرن با تضمین درآمد اجاره در ادیرنهاملاک و مستغلات مدرن با تضمین درآمد اجاره در ادیرنهEDR-001قیمت از 26.800 €املاک و مستغلات آماده تحویل در مرکز ادیرنه، در نزدیکی ایستگاه قطار واقع شده است. این املاک و مستغلات دارای تضمین درآمد اجاره نیز می باشند.اطلاعات بیشترمرکز / ادیرنه1+1, 2+11

  اضافه کردن برگزیده ها

 • آپارتمان های دیزاین شده شیک در باهچه لی ایولر، استانبولآپارتمان های دیزاین شده شیک در باهچه لی ایولر، استانبولIST-430قیمت از 81.500 €آپارتمان های آماده تحویل در یکی از مکان های در حال رشد استانبول واقع شده است. آپارتمان های طراحی شده شیک دارای فضای گسترده زندگی و امکانات هتل 5 ستاره مانند خدمات خانه داری را ارایه می دهد. اطلاعات بیشترباغچه لی اولر / استانبولStd, 1+1, 2+1, 3+1, 4+11, 224 ماه

  اضافه کردن برگزیده ها


 • ملک های دارای اقساطجدید!همه(181)12ماه(114)24ماه(61)36ماه(16)48ماه(2)60ماه(1)( بهره 0% )

  نوعهمه(741)آپارتمان (505)ویلا (146)زمین (38)تجاری (52)

  اتاق خوابهمه741استودیو(27)1+1(253)2+1(358)3+1(337)4+1(238)5+1(100)6+(46)

  محدوده قیمتهمه(741)up to 50.000 €(78)50.000-75.000 €(154)75.000-100.000 €(107)100.000-150.000 €(126)150.000-200.000 €(63)200.000-300.000 €(67)300.000-500.000 €(67)500.000-1.000.000 €(53)1.000.000 €(42)

  فقط نمایش املاک با دید دریا

  شهر، منطقههمه ناحیه ها(741)آنتالیا(162)استانبول(177)آلانیا(230)بلک(31)کمر(24)کالکان(34)یالووا(9)ترابزون(23)بورسا(44)ادیرنه(1)کوجا ائلی(5)ساپانجا(1)

  بالا
  برو به