تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

ملک های فروشی با ضمانت اجاره

پیشنهادات مشاورین املاک آنتالیا هومز برای آپارتمان، ویلا و مغازه های فروشی در تمام ترکیه با ضمانت اجاره درآمدزا و خوب، در فهرست این صفحه هستند. برخی از املاک هم توسط خود شرکت سازنده بزای اجاره تظمین شده اند. ما املاک تجاریی داریم که در حال حاضر هم مستاجر با قرارداد بلند مدت دارند.

انواع ملک قابل دسترس برای اجاره در ترکیه

ارایه آپارتمان برای اجاره در آنتالیا و بلک با قیمتهای روزانه یا هفتگی. شما از طریق سیستم امن و مطمین اینترنتی میتوانید اقدام به رزرو یا اجاره و مبلغ قابل پرداخت برای اجاره بپردازید.

شما میتوانید  زمانی که برای تعطیلات به ترکیه میایید، آپارتمان یا ویلای اجاره ای در آنتالیا، رزرو کنید.

گزینه های زیادی برای انتخاب ملک وجود دارد زمانی که انواع متفاوت از املاک برای اجاره در دسترس باشد.در ابتدا بسیار مفید است تا اشخاص با این گزینه ها آشنا شوند. انواع املاک قابل دسترس عبارتند از:

1: خانه هایی با باغهای بزرگ برای اجاره

با توجه به محل و اندازه خانه ها اجاره ماهیانه از 1000یورو تا یور 10000 در هر ماه متفاوت میباشد. اجاره املاک را می توان به 3 نوع اصلی تقسیم بندی کرد:

1-1.خانه هایی با تراس: این خانه ها از هر طرف با دیواری مشترک با همسایه ها جدا شده اند، مگر اینکه خانه ها در انتهای ردیف واقع شده باشد.

1-2. خانه های نیمه مستقل. این خانه بایک دیوار مشترک با همسایه جداسازی شده است.

1-3. خانه های جدا شده. این خانه ها با هیچ خانه دیگری دیوار مشترک ندارند.

2. مجتمع های بلند مرتبه و اجاره آپارتمانها

2-1. آپارتمانهای اچ دی بی (واحد کامل یا اتاق خواب به تنهایی)

یک واحد کامل میتواند از قیمت300 یورو تا 1،000 یورو در هر ماه در ترکیه متغییر باشد، در حالی که هزینه یک اتاق می تواند درحدود 100 یورو تا 500 یورو باشد.

2-2. اجاره اتاق

در اینگونه موارد، بستگی به نوع انتخاب شما برای اجاره اتاق از نظر معمولی بودن یا داشتن کیفیت بالا، قیمتها در ماه بین 150 یورو تا 250 یورو میباشد. مسئله مهمی که باید کاملا در نظر گرفته شود و در موردشان به توافق برسند، صورتحصابهای مشترک (آب، برق، تلفن) و حریم های خصوصی هر یک از مستجرها میباشد.

2-3. خدمات و سرویس دهی آپارتمانها

بعضی از این آپارتمانها دارای سالن ورزشی، کافی شاپها، مرکز تجاری و خدمات نظافتی هستند. معمولا هزینه اجاره ماهانه برای یک آپارتمان یک خوابه، از 300 یورو تا 1.000 یورو و برای یک آپارتمان دو خوابه از 400 یورو تا 1،500 یورو میباشد.

2-4. اجاره مجتمع ها

این ملکها دارای امکاناتی از قبیل امنیت، ورزشگاه ها و استخرها هستند. مجتمع های کوچکتر ممکن است این امکانات را نداشته باشند. هزینه اجاره ماهیانه برای آپارتمان ها معمولا بین2.500 دلار تا 10.000 دلار است.

2-5. اجاره واحدهای پنت هاوس

واحد های پنت هاوس اغلب دارای استخر شخصی،باغچه روی پشت بام هستند. این توع از آپارتمانها تقریبا شبیه ساختمان های بلند در سنگاپور هستند. اجاره ماهانه این آپارتمانها معمولا از 10،000 دلار تا 30،000 دلار میباشد.

شرایط اجاره:

این خانه ها میتوانند به صورت مبله یا بدون اثاثیه باشند.

خانه های مبله به این معنی هستند که با یک مجموعه کامل از تجهیزات خانگی مانند مبلمان، تلویزیون، اجاق گاز، ماکروفر و همچنین وسایل برقی آشپزخانه مانند یخچال، ماشین لباسشوی و ظرفشویی مجهز شده اند.

خانه های نیمه مبله به این معنی هستند که شامل تجهیزات اصلی لوازم برقی آشپزخانه ، روشنایی و پرده هستند ولی به صورت کامل مبله نشده اند.

خانه های بدون اثاثیه به این معنی هستند که هیچگونه تجهیزات خانگی در داخل آپارتمان قرار داده نشده است. در بعضی از موارد ممکن است روشنایی نصب شده باشد. البته معمولا با درخواست از صاحب خانه قبل از تنظیم و امضاء کردن قرار داد، میتوان به اضافه کردن موارد دلخواه به قرار داد اقدام کرد و به مبلغ اجاره اضافه کرد.

با توجه به این شرایط، به ویژه در آنتالیا، شما به راحتی بسیاری از  آپارتمان در آنتالیا، آپارتمان در بلک و آپارتمان در کنییالتی را میتوانید پیدا کنید

خواندن بیشتر درباره شرایط و قوانین اجاره

7 مرحله برای اجاره در ترکیه

بعد از آشنایی با گزینه های در دسترس، میتوانید خانه های مورد نظرتان را با طی این مراحل اجاره کنید.

1.تصمیم گیری بر اساس توانایی خرید شما

داشتن یک بودجه مشخص و معین به شما کمک میکند تا در مورد انتخاب ملکی با موقعیت مناسب تصمیم گیری کنید. اطمینان از وجود، بودجه مشخص برای خرید، به شما این امکان را میدهد که در یافتن خانه ای دلخواه دچار مشکل نشوید.

2.تصمیم گیری در مورد نوع و محل ملک

عواملی که باعث تصمیم گیری شما در این مورد خواهد شد بستگی به نیازهای شما خواهد داشت از قبیل وسایل حمل و نقل عمومی، سن و تعداد افراد خانواده، فاصله تا محل کار یا دانشگاه وسایر امکانات رفاهی مانند سوپر مارکت و کتابخانه که مورد نظر شما میباشد.

3.جمع آوری امکانات و گزینه های خاص

ابتدا، بررسی مناسب و دسته بندی شده از تبلیغات سایتهای اینترتی املاک به همراه کاتالوگ های موجود از امکانات آنها، شما را در انتخاب بر اساس توان مالی و سایر علایقتان راهنمایی میکند همچنین بهتر است از یک یا دو آژانس املاک مشاوره صحیح بگیرید.

4.آمادگی برای مشاهده املاک

بازدید از املاک لیست شده منتخب و گرفتن عکس و یاداداشت کردن موارد مهم به شما کمک میکند تا تصمیم درستی بگیرید. بازدید در زمانهای مختلف روز به شما دید مناسبی از همسایگان میدهد. شما میتوانید در صورت لزوم به مشاهده لیست های منتخب و بازدید حضوری برای بار دوم نیز بپردازید. قبل از نقل مکان از هر نوع نقصان و یا کمبود لوازم منزل یادداشت برداری کنید.

5.امضاء توافق نامه

هنگامی که تصمیم میگیرید خانه ای را برای اقامت اجاره کنید، لازم است توافق نامه ای را براساس نیازمندیهای خود امضا کنید. به بخشی از این توافق نامه که شامل موارد زیر است توجه کنید:
ماده عودت ملک: این بند به شما اجازه می دهد تا گاهی اوقات برای پایان دادن به قرارداد پس از ابلاغ 2 ماهه، نسبت به دریافت بیعانه خود اقدام کنید و در این حالت شما توسط شرکتتان به کشور دیگری منتقل میشوید و یا شغل خود را از دست میدهید.

رزرو/ بعانه: که معمولا هزینه یک ماه اجاره است. پس ازاینکه توافق نامه امضا شد واین مبلغ پرداخت شد، مالک نمی تواند ملک را به دیگران اجاره دهد.

سپرده امنیتی: معمولا مبلغ یک ماه از اجاره سالیانه است. به محض اتمام مدت اجاره این مبلغ بازپرداخت میشود. در صورتیکه مستاجر هر گونه هزینه ای به دلیل نقض شرایط اجاره نامه (به عنوان مثال خسارت به اموال) بوجود آورد، مالک می تواند بطور عادلانه مبلغی از آن کم کند.

مدت اجاره: مدت اجاره بطور معمول یک سال یا بیشتر است. این توافق ممکن است شامل زمان نوسازی که به طور معمول 2 یا 3 ماهه است که به مدت قرار داد اضافه میشود نیز باشد.

خواسته ها: آنچه که نیاز دارید را به وضوح (مانند مبلمان جدید) مشخص کنید. پس از امضا توافق نامه ، مالک موظف است که درخواستهای شما را تامین کند.

6. امضا قرار داد اجاره

پس از امضای قرار داد و گذاشتن ودیعه، شما خواهید توانست قرارداد اجاره را بعد از پرداخت پیش اجاره امضا کنید. اجزای زیر توجه داشته باشد:

-اطمینان حاصل کنید که قوانین و مقررات به نتیجه رسیده اند و در توافق نامه قرارداد اجاره نیز درج شده است.

-نصب و راه اندازی و هزینه های ماهانه. شما عموما موظف به پرداخت صورتحساب ماهانه امکاناتی از قبیل: آب، گاز و برق، خط تلفن مسکونی، کابل تلویزیون، اتصال به اینترنت هستید. گاهی اوقات شما می توانید تعداد کمی از این موارد را معاوضه کنید، به عنوان مثال آنتن مرکزی یا اینترنت.

-تعمیر و نگهداری. شما موظف به نگهداری امکاناتی که در اختیار شما قرار داده شده است میباشد و در صورت خراب شدن و یا شکستن موظف به پرداخت هزینه و یا تعمیرات آنها هستید که معمولا بین 50 تا 300 یورو است. همچنین، هزینه های خدمات تعمیر و نگهداری ملک، مانند باغبانی و تمیز کردن استخر به عهده شما خواهد بود.
همچنین شما برای پرداخت کمیسیون باید نیمی از اجاره یک ماه را به مشاور خود بپردازید.

7.تحویل گرفتن همه اموال

تهیه چک لیستی از همه موارد که طبق قرار داد حاظر و موجود هستند، و توجه داشته باشید در صورتی که هر گونه نقص وجود دارد آنها را اعلام کنید. همچنین مطمئن شوید که یک مجموعه کامل از کلیدها را تحویل گرفته باشید.

 • اتاقهای هتل تجاری با امکان سرمایه گذاری در استانبولاتاقهای هتل تجاری با امکان سرمایه گذاری در استانبولTIC-112قیمت از 86.500 €اتاق هایی در هتل با درآمد و سود اجاره در اسنیورت واقع شده اند. با خرید اتاقهای این هتل در این پروژه، با هتل های زنجیره ای بین المللی همکاری خواهید کرداطلاعات بیشتراسنیورت / استانبول75 m²24 ماه

  اضافه کردن برگزیده ها

 • عمارت تاریخی با درآمد اجاره ای تضمین شده در کالیجیعمارت تاریخی با درآمد اجاره ای تضمین شده در کالیجیAYT-905قیمت 2.930.600 €عمارت تاریخی کاملا بازسازی شده که در کالیجی قلب شهر واقع شده است. این عمارت با درآمد تضمین شده اجاره ای بهترین فرصت را برای زندگی و سرمایه گذاری فراهم می کند. این عمارت دوبلکس با استخر خصوصی برای اهداف تجاری مناسب استاطلاعات بیشترکالیجی / آنتالیا4+3 dp4

  اضافه کردن برگزیده ها

 • فروشگاه های تجاری با درآمد اجاره در کنییالتی هورمافروشگاه های تجاری با درآمد اجاره در کنییالتی هورماTIC-108قیمت 591.800 €فروشگاه های تجاری در کنییالتی، منطقه هورما واقع شده اند. این مغازه ها با مستاجر شرکتی و درآمد اجاره و مزیت سرمایه گذاری بالا ارایه میشود. این مغازه های تجاری برای شهروندی ترکیه مناسب هستنداطلاعات بیشترکنییالتی / آنتالیا580 m²

  اضافه کردن برگزیده ها

 • آپارتمان های مناسب در ستاره در حال رشد استانبولآپارتمان های مناسب در ستاره در حال رشد استانبولIST-394قیمت از 121.500 €آپارتمان های نوسازی که در ستاره درخشان استانبول، کاگیتانه واقع شده اند. این آپارتمانهای 1+1 و 1+2 با اجاره تضمین شده با مترو فاصله کمی دارنداطلاعات بیشترکاغذخانه / استانبول1+1, 2+11, 224 ماه

  اضافه کردن برگزیده ها

 • اجاره دفاتر و فروشگاه های تضمین شده در استانبول کارتالاجاره دفاتر و فروشگاه های تضمین شده در استانبول کارتالTIC-106قیمت از 243.600 €دفاتر و فروشگاه هایی با معماری افقی در کارتال، استانبول واقع شده اند. اجاره این املاک تجاری تضمین شده در روبه روی بزرگراه ای-5 داارای اتاق انباری خصوصی برای هر اداره، سالن جلسات و سمینارها، منطقه پیک و سالن کنفرانس میباشداطلاعات بیشترکارتال / استانبول111 m²

  اضافه کردن برگزیده ها

 • مغازه های کنار خیابان با ضمانت اجاره در استانبولمغازه های کنار خیابان با ضمانت اجاره در استانبولTIC-103قیمت از 99.200 €مغازه های فروشی که در مجتمعی لوکس در استانبول، باشاکشهیر واقع شده اند. این مغازه ها با ضمانت اجاره، شانس سرمایه گذاری بالایی دارند. درآمد اجاره ماهانه مغازه ها یبین 3.000 لیر تا 13.000 لیر استاطلاعات بیشترباشاک شهیر / استانبول78 m²12 ماه

  اضافه کردن برگزیده ها

 • املاک تجاری با مستاجر در استانبولاملاک تجاری با مستاجر در استانبولTIC-101قیمت از 382.000 €املاک تجاری با درآمد اجاره ای ضمانت شده که در خیابن اصلی کوچوکچکمجه استانبول قرار دارند. این فروشگاه های آماده با مستاجر یک فرصت سرمایه گذاری بزرگ را فراهم می کننداطلاعات بیشترکوچکچکمجه / استانبول229 m²24 ماه

  اضافه کردن برگزیده ها

 • ملک تجاری با موقعیتی ایده آل در کالیجی آنتالیاملک تجاری با موقعیتی ایده آل در کالیجی آنتالیاTIC-100قیمت 625.000 €ملک تجاری که در یک محل مرکزی در کالیجی آنتالیا واقع شده است. این ملک سودآور انتخاب عالی برای یک سرمایه گذاری استاطلاعات بیشترکالیجی / آنتالیا

  اضافه کردن برگزیده ها

 • آپارتمان های آماده تحویل استانبول در نزدیکی ایستگاه مترو ایوپآپارتمان های آماده تحویل استانبول در نزدیکی ایستگاه مترو ایوپIST-352قیمت از 139.500 €174.400 €% 20آپارتمان آماده تحویلی که در ایوپ استانبول واقع شده اند. این اپارتمانها 1 دقیقه تا ایستگاه مترو فاصله دارند. این آپارتمان به لطف دسترسی آسان به وسایل حمل و نقل به شما راحتی زندگی را ارایه می دهنداطلاعات بیشترایوب / استانبول3+12

  اضافه کردن برگزیده ها

 • فروشگاه تجاری با مستاجر شناخته شده در استانبولفروشگاه تجاری با مستاجر شناخته شده در استانبولTIC-098قیمت 1.724.100 €فروشگاه مناسب سرمایه گذاری در آوجیلار استانبول که در مجتمعی مسکونی واقع شده است. این فروشگاه یک مستاجر سوپرمارکت با درآمد اجاره ماهیانه 61.800 لیر دارداطلاعات بیشترآواجیکر / استانبول1840 m²36 ماه

  اضافه کردن برگزیده ها


 • ملک های دارای اقساطجدید!همه(196)12ماه(93)24ماه(74)36ماه(33)48ماه(15)60ماه(4)( بهره 0% )

  نوعهمه(737)آپارتمان (496)ویلا (163)زمین (30)تجاری (48)

  اتاق خوابهمه737استودیو(19)1+1(220)2+1(338)3+1(359)4+1(239)5+(91)

  محدوده قیمتهمه(737)up to 50.000 €(71)50.000-75.000 €(159)75.000-100.000 €(100)100.000-150.000 €(127)150.000-200.000 €(61)200.000-300.000 €(52)300.000-500.000 €(60)500.000-1.000.000 €(65)1.000.000 €(51)

  فقط نمایش املاک با دید دریا

  شهر، منطقههمه ناحیه ها(737)آنتالیا(209)استانبول(150)آلانیا(191)بدروم(8)بلک(32)کمر(33)کاش / کالکان(41)یالووا(1)ترابزون(59)بورسا(13)

  بالا
  برو به