تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

مسکن دانشجویی با تضمین درآمد اجاره ای برای فروش در دوزجه

مسکن دانشجویی با تضمین درآمد اجاره ای برای فروش در دوزجه, دوزجه / مرکزمسکن دانشجویی با تضمین درآمد اجاره ای برای فروش در دوزجه, دوزجه / مرکز - videoمسکن دانشجویی با تضمین درآمد اجاره ای برای فروش در دوزجه, دوزجه / مرکز - videoمسکن دانشجویی با تضمین درآمد اجاره ای برای فروش در دوزجه, دوزجه / مرکز - videoمسکن دانشجویی با تضمین درآمد اجاره ای برای فروش در دوزجه, دوزجه / مرکز - videoمسکن دانشجویی با تضمین درآمد اجاره ای برای فروش در دوزجه, دوزجه / مرکز - videoمسکن دانشجویی با تضمین درآمد اجاره ای برای فروش در دوزجه, دوزجه / مرکز - videoمسکن دانشجویی با تضمین درآمد اجاره ای برای فروش در دوزجه, دوزجه / مرکز - videoمسکن دانشجویی با تضمین درآمد اجاره ای برای فروش در دوزجه, دوزجه / مرکز - videoمسکن دانشجویی با تضمین درآمد اجاره ای برای فروش در دوزجه, دوزجه / مرکز - videoمسکن دانشجویی با تضمین درآمد اجاره ای برای فروش در دوزجه, دوزجه / مرکز - videoمسکن دانشجویی با تضمین درآمد اجاره ای برای فروش در دوزجه, دوزجه / مرکز - videoمسکن دانشجویی با تضمین درآمد اجاره ای برای فروش در دوزجه, دوزجه / مرکز - videoمسکن دانشجویی با تضمین درآمد اجاره ای برای فروش در دوزجه, دوزجه / مرکز - videoمسکن دانشجویی با تضمین درآمد اجاره ای برای فروش در دوزجه, دوزجه / مرکز - videoمسکن دانشجویی با تضمین درآمد اجاره ای برای فروش در دوزجه, دوزجه / مرکز - videoمسکن دانشجویی با تضمین درآمد اجاره ای برای فروش در دوزجه, دوزجه / مرکز - videoمسکن دانشجویی با تضمین درآمد اجاره ای برای فروش در دوزجه, دوزجه / مرکز - videoمسکن دانشجویی با تضمین درآمد اجاره ای برای فروش در دوزجه, تصاویر داخلی-1مسکن دانشجویی با تضمین درآمد اجاره ای برای فروش در دوزجه, تصاویر داخلی-2مسکن دانشجویی با تضمین درآمد اجاره ای برای فروش در دوزجه, تصاویر داخلی-3مسکن دانشجویی با تضمین درآمد اجاره ای برای فروش در دوزجه, تصاویر داخلی-4مسکن دانشجویی با تضمین درآمد اجاره ای برای فروش در دوزجه, تصاویر داخلی-5مسکن دانشجویی با تضمین درآمد اجاره ای برای فروش در دوزجه, تصاویر داخلی-6مسکن دانشجویی با تضمین درآمد اجاره ای برای فروش در دوزجه, تصاویر داخلی-7مسکن دانشجویی با تضمین درآمد اجاره ای برای فروش در دوزجه, تصاویر داخلی-8
قیمت 33.000 €
 • اطلاعات عمومی
 • استودیو
 • بدون کمیسیون
 • دوزجه / مرکز
 • 60 m²
 • 1+0
 • 1
 • 09/2023
 • در حال ساخت
 • 11 km
 • 32 km
 • 195 km
شماره ملک DZC-0001

3 دلیل اصلی برای خرید

• تضمین درآمد اجاره ای
• در کنار دانشگاه
• بازگشت سرمایه در حدود 8 سال

مسکن دانشجویی سرمایه گذاری در کنار دانشگاه در دوزجه ارایه شده توسط یونیوا

این مسکن دانشجویی برای فروش در مجاورت دانشگاه در دوزچه واقع شده است. این یک پروژه خوابگاه دانشجویی است که در فاصله پیاده روی تا دانشگاه دوزچه قرار دارد که جمعیت دانشجویی آن 58000 نفر است. دوزچه برای تأمین تقاضای بیشتر دانشجویان با مشکل اقامت دانشجویان در شهر مواجه است. خانه های دانشجویی یونیوا گزینه ای را هم برای دانشجویان و هم برای سرمایه گذاران ارائه می دهد که به لطف تقاضا، نوید بازگشت سرمایه را می دهد. مسکن دانشجویی فروشی در دوزجه 400متر تا دانشگاه دوزجه، 8 کیلومتر تا ایستگاه اتوبوس، 11 کیلومتر تا مرکز شهر و 195 کیلومتر تا فرودگاه سبییاگوکچن فاصله دارد.

یونیوا بر شهرهایی متمرکز شده است که تعداد کافی خوابگاه، فعالیت های اجتماعی، شرایط داخلی و فزیکی ندارند. به این ترتیب، آنها یک مدل سرمایه گذاری پویا را برای سرمایه گذار تضمین می کنند و بازده بزرگ را با پس انداز اندک فراهم می کنند. این پروژه یک خوابگاه است و دارای مدیریتی است که کل تجارت را از جمله تعمیر و نگهداری، تعمیر، یافتن مستأجر و حق الزحمه انجام می دهد. مزایای اصلی این مدل جدید سرمایه گذاری را می توان به موارد زیر محدود کرد:

حداقل 8 درصد (حداکثر 12 درصد) تضمین درآمد اجاره ای برای 5 سال ،
• بازگشت سرمایه حدود 8 سال (در حالت سرمایه گذاری سنتی بلند مدت این عدد به 16 تا 25 سال می رسد)
• مناسب برای تابیعت ترکیه

این خوابگاه دانشجویی از 567 آپارتمان با ظرفیت 1.701 تخت در زمینی به مساحت 34.711 متر مربع تشکیل شده است. این پروژه شامل کتابخانه، انترنت، انباری، اتاق مطالعه، مراکز فتوکپی، خدمات نظافت، لباسشویی، خدمات بهداشتی، پذیرایی، سینما، اتاق های سرگرمی، اتاق های تلویزیون و بازی، اتاق های موسیقی و هنر، استخر سرپوشیده، سالن بدن سازی، مناطق ورزشی، سالن غذاخوری، کافه، مارکیت، مناطق خرید، آرایشگاه و مسجد میباشد. این خوابگاه همچنین برای ویزیت های کوتاه مدت به خانواده های دانشجویان محل اقامت می دهد.

این استودیوها دارای یک اتاق خواب و سرویس بهداشتی هستند. آشپزخانه ها و اتاق های نشیمن مناطق مشترک هر دو استودیو است که برای 3 دانش آموز برای زندگی راحت در نظر گرفته شده است. استودیوها کاملاً مبله و با متریال با کیفیت هستند.

توجه: این مسکن دانشجویی فقط برای اهداف سرمایه گذاری مناسب است. مالک سند مالکیت دارد، اما حق ورود به خوابگاه ها را ندارد. این خانه دانشجویی یونیوا مراقبت از تمام مراحل نگهداری، تعمیر، مدیریت تسهیلات، عوارض و یافتن مستأجر را بر عهده دارد.

* برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پروژه مسکن دانشجویی یونیوا، می توانید مقاله مربوطه را در اینجا بخوانید: سرمایه گذاری در نسل جدید املاک و مستغلات با سود بالا: مسکن دانشجویی یونیوا

ویژگی های عمومی مسکن دانشجویی با تضمین درآمد اجاره ای برای فروش در دوزجه

تجاری / دوزجه / مرکز

آسانسوراستخر در مجموعهسالن ورزشپارکینگدوربین امنیتیباغتلویزیون ماهواره ایآشپزخانه طرح بازمرکز شهر
نماینده فروش
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت 33.000 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 30.07.2021 17:28:51

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه