تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمان های با مفهوم اقامتگاه در سارییر استانبول

آپارتمان های با مفهوم اقامتگاه در سارییر استانبول, استانبول / سارییرآپارتمان های با مفهوم اقامتگاه در سارییر استانبول, استانبول / سارییر - videoآپارتمان های با مفهوم اقامتگاه در سارییر استانبول, استانبول / سارییر - videoآپارتمان های با مفهوم اقامتگاه در سارییر استانبول, استانبول / سارییر - videoآپارتمان های با مفهوم اقامتگاه در سارییر استانبول, استانبول / سارییر - videoآپارتمان های با مفهوم اقامتگاه در سارییر استانبول, استانبول / سارییر - videoآپارتمان های با مفهوم اقامتگاه در سارییر استانبول, استانبول / سارییر - videoآپارتمان های با مفهوم اقامتگاه در سارییر استانبول, استانبول / سارییر - videoآپارتمان های با مفهوم اقامتگاه در سارییر استانبول, استانبول / سارییر - videoآپارتمان های با مفهوم اقامتگاه در سارییر استانبول, استانبول / سارییر - videoآپارتمان های با مفهوم اقامتگاه در سارییر استانبول, تصاویر داخلی-1آپارتمان های با مفهوم اقامتگاه در سارییر استانبول, تصاویر داخلی-2آپارتمان های با مفهوم اقامتگاه در سارییر استانبول, تصاویر داخلی-3آپارتمان های با مفهوم اقامتگاه در سارییر استانبول, تصاویر داخلی-4آپارتمان های با مفهوم اقامتگاه در سارییر استانبول, تصاویر داخلی-5آپارتمان های با مفهوم اقامتگاه در سارییر استانبول, تصاویر داخلی-6آپارتمان های با مفهوم اقامتگاه در سارییر استانبول, تصاویر داخلی-7آپارتمان های با مفهوم اقامتگاه در سارییر استانبول, تصاویر داخلی-8آپارتمان های با مفهوم اقامتگاه در سارییر استانبول, تصاویر داخلی-9آپارتمان های با مفهوم اقامتگاه در سارییر استانبول, تصاویر داخلی-10آپارتمان های با مفهوم اقامتگاه در سارییر استانبول, تصاویر داخلی-11آپارتمان های با مفهوم اقامتگاه در سارییر استانبول, پلان ملک-1آپارتمان های با مفهوم اقامتگاه در سارییر استانبول, پلان ملک-2آپارتمان های با مفهوم اقامتگاه در سارییر استانبول, پلان ملک-3آپارتمان های با مفهوم اقامتگاه در سارییر استانبول, پلان ملک-4آپارتمان های با مفهوم اقامتگاه در سارییر استانبول, پلان ملک-5آپارتمان های با مفهوم اقامتگاه در سارییر استانبول, پلان ملک-6آپارتمان های با مفهوم اقامتگاه در سارییر استانبول, پلان ملک-7آپارتمان های با مفهوم اقامتگاه در سارییر استانبول, پلان ملک-8
قیمت از 287.900 €قیمت تایید شده
 • اطلاعات عمومی
 • 1+1
 • 2+1
 • بدون کمیسیون
 • استانبول / سارییر
 • 65 m² - 213 m²
 • 1+1, 2+1, 3+1
 • 1, 2
 • 1, 2
 • 04/2021
 • 5
 • در حال ساخت
 • 1.3 km
 • 35 km
شماره ملک IST-434

3 دلیل اصلی برای خرید

• موقیعت عالی نزدیک به بسفر
• ساخته شده از مواد درجه یک
• آپارتمان های با مفهوم اقامتگاه

 آپارتمان های مدرن با تجهیزات آشپزخانه در سارییر، استانبول

آپارتمان های با کیفیت بالا در منطقه مسلک در سارییر قرار دارند. سارییر توسط امکانات اجتماعی مورد نیاز شما مانند پارک ها، کافه ها، مراکز خرید، موزه ها و جنگل هایی مانند جنگل بلند امیرگان احاطه شده است. اگر قصد خرید آپارتمان در استانبول را دارید، این گزینه خوبی برای شما خواهد بود.

آپارتمان های فروشی در سارییر در یک مکان عالی،  نزدیک به همه امکانات اجتماعی و روزانه قرار دارند. در جزئیات بیشتر، این آپارتمان ها 550 متر تا جنگل بلند امیرگان، 1.3 کیلومتر تا دریا، 1.5 کیلومتر تا مرکز خرید استینیه پارک و اسکله امیرگان، 2.3 کیلومتر تا بیمارستان دولتی استینیه، 20 کیلومتر تا مرکز خرید ایمار و ترمینال اتوبوس، 35 کیلومتر تا فرودگاه استانبول و 45 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی سبییا گوکچن فاصله دارد.

مدارس این منطقه: دبیرستان خصوصی ییدیتپه، کالج کاغذحانه ارا، دبستان نف، کالج بیلتیس، کالج باغچه شهیرهیتیلر.

بیمارستانها در این منطقه: مرکز پزشکی جراحی ایسحا، مرکز پزشکی جراحی شیشلی فلورانس نایت اینگل، مرکز پزشکی جراحی ینی هوزور، بیمارستان استانبول فلورانس نایت اینگل ، بیمارستان خصوصی لیونت، بیمارستان ابن سینا، بیمارستان دندانپزشکی میجیدیه کوی، بیمارستان خصوصی دیرین دره، بیمارستان خصوصی اتیکا لیونت.

 مراکز خرید در این منطقه: مرکز خرید اکسس، مرکز زورلو، مرکز خرید اوستینیه پارک، مرکز خرید اوزدیلیک پارک استانبول، مرکز خرید تورمپ، مرکز خرید پروفیلو، مرکز خرید استوریا، سپهییر پلازا.

این مجتمع مسکونی دارای خدمات امنیتی 24 ساعته، پارکینگ در فضای باز و سرپوشیده، آسانسور، مرکز تناسب اندام و استخر سرپوشیده است.

انواع آپارتمان ها

آپارتمان های 1 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه اوپن، یک حمام و یک بالکن است.

آپارتمان های 2 خوابه دارای  یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه اوپن، یک حمام اختصاصی، یک حمام و بالکن است.

آپارتمان های 3 خوابه دارای  یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه مجزا، یک حمام اختصاصی، یک حمام، یک سرویس بهداشتی و 2 بالکن است.

تمام این آپارتمان ها دارای تجهزات آشپزخانه، سیستم ارتباطی ویدیویی، سیستم گرمایش مرکزی و تخصیص دهنده هزینه هرارتی هستند. برخی از آپارتمان ها دارای یک اتاق رختکن نیز هستند.

ویژگی های عمومی آپارتمان های با مفهوم اقامتگاه در سارییر استانبول

آپارتمان / استانبول / سارییر

آسانسوراستخر در مجموعهسالن ورزشپارکینگ (سرپوشیده)پارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیباغاتاق رختکنحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهبالکنآشپزخانه طرح بازآشپزخانه جداساحل (1 الی 5 کیلومتر)مرکز شهرفرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
بازدید از دفتراستانبول
قیمت های مناسب هر زمان

1+1 آپارتمان 288.000 €2+1 آپارتمان 272.500 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
املاک فروشی در استانبول در قلب شهراملاک فروشی در استانبول در قلب شهر283.000 €1+1, 2+1, 3+1, 6+2زیتونبرونو / استانبولاملاک و مستغلات با نمای محسور کننده بسفر در اوسکودار، استانبولاملاک و مستغلات با نمای محسور کننده بسفر در اوسکودار، استانبول276.500 €2+1, 3+1, 3+1 dp, 4+1, 5+1 dpاوسک اودار / استانبولآپارتمان های معتبر در استانبول در شیشلیآپارتمان های معتبر در استانبول در شیشلی295.600 €1+1, 2+1, 3,5+1, 4,5+1شیشلی / استانبولاملاک و مستغلات در 300 متری خیابان بغدات در استانبولاملاک و مستغلات در 300 متری خیابان بغدات در استانبول296.400 €3+1کادی کوی / استانبول