تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

فروشگاه تجاری روبه جاده در کپز آنتالیا

فروشگاه تجاری روبه جاده در کپز آنتالیا, آنتالیا / کپزفروشگاه تجاری روبه جاده در کپز آنتالیا, آنتالیا / کپز - video
قیمت 223.600 €
  • اطلاعات عمومی
  • بدون کمیسیون
  • آنتالیا / کپز
  • 350 m²
  • 2.5 km
  • 4 km
  • 16 km
شماره ملک TIC-113

3 دلیل اصلی برای خرید

• ارزش بالای برند
• فرصت طلایی سرمایه گذاری
• نزدیکی به امکانات حمل و نقل

فروشگاه تجاری 4 طرفه که یک فرصت سرمایه گذاری در کپز، اولوس ارایه می دهد

این فروشگاه تجاری در آنتالیا، کپز محله اولوس واقع شده است. این مغازه فروشی در شلوغ ترین خیابان آنتالیا در مسیر تردد افراد و وسایل نقلیه قرار دارد. این منطقه به لطف خطوط حمل و نقل به راحتی قابل دسترسی است. بسیاری از امکانات اجتماعی و محلی مانند بازارها، مرکز خرید، رستوران ها، اداره پست، دفاتر حمل بار، بانک ها و دستگاههای خودپرداز در اینجا وجود دارند. این فروشگاه برای سرمایه گذاریهایی مانند رستوران، کافه ، مارکت و غیره مناسب است. اگر می خواهید برای سرمایه گذاری در آنتالیا فروشگاهی تجاری خریداری نمایید، این مکان یک انتخاب غیرقابل قبول چشم پوشی است.

این فروشگاه تجاری فروشی در آنتالیا 2.5 کیلومتر تا مرکز شهر، 2.2 کیلومتر تا ایستگاه اتوبوس آنتالیا، 150 متر تا کمربندی و وسایل حمل و نقل عمومی، 600 متر تا مرکز خرید اوزدلیک پارک و 16 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا فاصله دارد.
این فروشگاه مناسب سرمایه گذاری در طبقه همکف یک مجتمع مسکونی جدید واقع شده و از مزایای امکانات فراوان این مجموعه برخورداراست. علاوه بر این، این فروشگاه به بسیاری از آپارتمان های این مجتمع و مجتمع های مجاور سرویس می دهد.

این فروشگاه دارای 350 متر مربع مساحت بوده و زیرزمین هم دارد. فعالیتهایی مانند کافه، رستوران، مارکت و غیره برای این مکان بسیار مناسب خواهد بود. اگر بخواهید این مغازه را اجاره دهید، می توانید درآمد اجاره ای خوبی بدست آورید.

ویژگی های عمومی فروشگاه تجاری روبه جاده در کپز آنتالیا

تجاری / آنتالیا / کپز

پارکینگساحل (1 الی 5 کیلومتر)فرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
مدیر فروش
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت 223.600 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
مغازه فروشی در کپز در آنتالیامغازه فروشی در کپز در آنتالیا135.500 €کپز / آنتالیامرکز تجاری واقع در آنتالیا در کیزیلاریکمرکز تجاری واقع در آنتالیا در کیزیلاریک132.500 €مرکز / آنتالیافرصت سرمایه گذاری املاک در ترکیه در آنتالیافرصت سرمایه گذاری املاک در ترکیه در آنتالیا231.800 €مرکز / آنتالیاملک تجاری روبه جاده در مرکز آنتالیاملک تجاری روبه جاده در مرکز آنتالیا255.800 €مرکز / آنتالیا
We keep working at home!