تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمان راحت در منطقه آرام در کنییالتی، آنتالیا

آپارتمان راحت در منطقه آرام در کنییالتی، آنتالیا, آنتالیا / کنییالتیآپارتمان راحت در منطقه آرام در کنییالتی، آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان راحت در منطقه آرام در کنییالتی، آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان راحت در منطقه آرام در کنییالتی، آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان راحت در منطقه آرام در کنییالتی، آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان راحت در منطقه آرام در کنییالتی، آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان راحت در منطقه آرام در کنییالتی، آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان راحت در منطقه آرام در کنییالتی، آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان راحت در منطقه آرام در کنییالتی، آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان راحت در منطقه آرام در کنییالتی، آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان راحت در منطقه آرام در کنییالتی، آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان راحت در منطقه آرام در کنییالتی، آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان راحت در منطقه آرام در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-1آپارتمان راحت در منطقه آرام در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-2آپارتمان راحت در منطقه آرام در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-3آپارتمان راحت در منطقه آرام در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-4آپارتمان راحت در منطقه آرام در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-5آپارتمان راحت در منطقه آرام در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-6آپارتمان راحت در منطقه آرام در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-7آپارتمان راحت در منطقه آرام در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-8آپارتمان راحت در منطقه آرام در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-9آپارتمان راحت در منطقه آرام در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-10آپارتمان راحت در منطقه آرام در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-11آپارتمان راحت در منطقه آرام در کنییالتی، آنتالیا, پلان ملک-1آپارتمان راحت در منطقه آرام در کنییالتی، آنتالیا, پلان ملک-2آپارتمان راحت در منطقه آرام در کنییالتی، آنتالیا, پلان ملک-3آپارتمان راحت در منطقه آرام در کنییالتی، آنتالیا, پلان ملک-4
قیمت 60.000 €
 • اطلاعات عمومی
 • آنتالیا / کنییالتی
 • 55 m²
 • 1+1
 • 1
 • 1
 • 2015
 • 5
 • آماده تحویل
 • 8 km
 • 1 km
 • 25 km
شماره ملک AYT-443

3 دلیل اصلی برای خرید

• آپارتمان مدرن، مبله
• استخر شنا در مجموعه
• منطقه آرام

آپارتمان مبله با محله توسعه یافته در محله لیمان در کنیبالتی، آنتالیا

آپارتمان مبله واقع شده در محله لیمان، کنییالتی، آنتالیا واقع شده است. این منطقه دارای امکانات روزانه و اجتماعی مانند مدرسه، بیمارستان، داروخانه، بانک، بازار، مسجد، کافه و رستوران میباشد. این منطقه ارایه دهنده یک زندگی آرام است.

این آپارتمانها در آنتالیا 1 کیلومتر تا ساحل، 7 کیلومتر تا 5 مرکز خرید میگروس، 8 کیلومتر تا مرکز شهر، 10 کیلومتر تا ترمینال اتوبوس آنتالیا و 25 کیلومتر تا فرودگاه آنتالیا فاصله میباشد.

این مجتمع دارای امکانات بسیاری مانند استخر شنا، پارکینگ روباز، آسانسور، سرایداری، باغ به خوبی تزیین شده، نگهبانی و دوربینهای 24 ساعته است.

تنها یک آپارتمان در مجموعه وجود دارد

آپارتمان 1 خوابه مبله 55 متر مربعی با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، حمام و بالکن است.(بعضی از آپارتمانهای 1 اتاق خوابه دارای مستاجر هستند)

این آپارتمان مبله با بسیاری از امکانات درجه یک مانند لوازم آشپزخانه، تهویه مطبوع، مبلمان، لوازم خانگی، آیفون تصویری، کرکره، چراغ روشنایی و درب فولادی مجهز شده است.

ویژگی های عمومی آپارتمان راحت در منطقه آرام در کنییالتی، آنتالیا

آپارتمان / آنتالیا / کنییالتی

آسانسوراستخر در مجموعهسرایدارپارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیباغدوشبالکنآشپزخانه طرح بازساحل (500 الی 1000 متر)فرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
مدیر فروش
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت 60.000 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
گیرین گاردن آپارتمانگیرین گاردن آپارتمان59.500 €1+1, 3+1 dpکنییالتی / آنتالیااستون هومز6استون هومز658.800 €1+1, 2+1 dp, 3+1 dpکنییالتی / آنتالیاآپارتمان های معتبر با امکانات غنی در آنتالیا، لاراآپارتمان های معتبر با امکانات غنی در آنتالیا، لارا60.000 €1+1, 2+1, 3+1 dpلارا / آنتالیاآپارتمانهای جدید در آنتالیا با تجهیزات آشپزخانهآپارتمانهای جدید در آنتالیا با تجهیزات آشپزخانه60.000 €2+1کنییالتی / آنتالیا
ما استخدام میکنیم