تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمان راحت در منطقه آرام در کنییالتی، آنتالیا

آپارتمان راحت در منطقه آرام در کنییالتی، آنتالیا, آنتالیا / کنییالتیآپارتمان راحت در منطقه آرام در کنییالتی، آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان راحت در منطقه آرام در کنییالتی، آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان راحت در منطقه آرام در کنییالتی، آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان راحت در منطقه آرام در کنییالتی، آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان راحت در منطقه آرام در کنییالتی، آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان راحت در منطقه آرام در کنییالتی، آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان راحت در منطقه آرام در کنییالتی، آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان راحت در منطقه آرام در کنییالتی، آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان راحت در منطقه آرام در کنییالتی، آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان راحت در منطقه آرام در کنییالتی، آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان راحت در منطقه آرام در کنییالتی، آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان راحت در منطقه آرام در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-1آپارتمان راحت در منطقه آرام در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-2آپارتمان راحت در منطقه آرام در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-3آپارتمان راحت در منطقه آرام در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-4آپارتمان راحت در منطقه آرام در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-5آپارتمان راحت در منطقه آرام در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-6آپارتمان راحت در منطقه آرام در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-7آپارتمان راحت در منطقه آرام در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-8آپارتمان راحت در منطقه آرام در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-9آپارتمان راحت در منطقه آرام در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-10آپارتمان راحت در منطقه آرام در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-11آپارتمان راحت در منطقه آرام در کنییالتی، آنتالیا, پلان ملک-1آپارتمان راحت در منطقه آرام در کنییالتی، آنتالیا, پلان ملک-2آپارتمان راحت در منطقه آرام در کنییالتی، آنتالیا, پلان ملک-3آپارتمان راحت در منطقه آرام در کنییالتی، آنتالیا, پلان ملک-4
قیمت بنا به درخواست
 • اطلاعات عمومی
 • آنتالیا / کنییالتی
 • 55 m²
 • 1+1
 • 1
 • 1
 • 2015
 • 5
 • فروخته شد
 • 8 km
 • 1 km
 • 25 km
شماره ملک AYT-443

3 دلیل اصلی برای خرید

• آپارتمان مدرن، مبله
• استخر شنا در مجموعه
• منطقه آرام

آپارتمان مبله با محله توسعه یافته در محله لیمان در کنیبالتی، آنتالیا

آپارتمان مبله واقع شده در محله لیمان، کنییالتی، آنتالیا واقع شده است. این منطقه دارای امکانات روزانه و اجتماعی مانند مدرسه، بیمارستان، داروخانه، بانک، بازار، مسجد، کافه و رستوران میباشد. این منطقه ارایه دهنده یک زندگی آرام است.

این آپارتمانها در آنتالیا 1 کیلومتر تا ساحل، 7 کیلومتر تا 5 مرکز خرید میگروس، 8 کیلومتر تا مرکز شهر، 10 کیلومتر تا ترمینال اتوبوس آنتالیا و 25 کیلومتر تا فرودگاه آنتالیا فاصله میباشد.

این مجتمع دارای امکانات بسیاری مانند استخر شنا، پارکینگ روباز، آسانسور، سرایداری، باغ به خوبی تزیین شده، نگهبانی و دوربینهای 24 ساعته است.

تنها یک آپارتمان در مجموعه وجود دارد

آپارتمان 1 خوابه مبله 55 متر مربعی با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، حمام و بالکن است.(بعضی از آپارتمانهای 1 اتاق خوابه دارای مستاجر هستند)

این آپارتمان مبله با بسیاری از امکانات درجه یک مانند لوازم آشپزخانه، تهویه مطبوع، مبلمان، لوازم خانگی، آیفون تصویری، کرکره، چراغ روشنایی و درب فولادی مجهز شده است.

این ملک فروخته شده است.

ویژگی های عمومی آپارتمان راحت در منطقه آرام در کنییالتی، آنتالیا

آسانسوراستخر در مجموعهسرایدارپارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیباغدوشبالکنآشپزخانه طرح بازساحل (500 الی 1000 متر)فرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
قیمت های مناسب هر زمان

قیمت بنا به درخواست*به روز رسانی قیمت در تاریخ 17.2.2020 13:14:49

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان های جدید نزدیک به امکانات محلی در مرکز آنتالیاآپارتمان های جدید نزدیک به امکانات محلی در مرکز آنتالیا30.600 €1+1, 2+1مرکز / آنتالیاآپارتمان تازه به اتمام رسیده در آنتالیا کپزآپارتمان تازه به اتمام رسیده در آنتالیا کپز31.500 €2+1کپز / آنتالیاآپارتمانهای آماده تحویل در 250 متری کمربندی آنتالیاآپارتمانهای آماده تحویل در 250 متری کمربندی آنتالیا31.500 €1+1, 2+1مرکز / آنتالیاآپارتمان های مقرون به صرفه در منطقه با رشد سریع در آنتالیاآپارتمان های مقرون به صرفه در منطقه با رشد سریع در آنتالیا32.800 €2+1, 3+1کپز / آنتالیا