تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمانهای با دید دریا و جزیره در استانبول کارتال

آپارتمانهای با دید دریا و جزیره در استانبول کارتال, استانبول / کارتالآپارتمانهای با دید دریا و جزیره در استانبول کارتال, استانبول / کارتال - videoآپارتمانهای با دید دریا و جزیره در استانبول کارتال, استانبول / کارتال - videoآپارتمانهای با دید دریا و جزیره در استانبول کارتال, استانبول / کارتال - videoآپارتمانهای با دید دریا و جزیره در استانبول کارتال, استانبول / کارتال - videoآپارتمانهای با دید دریا و جزیره در استانبول کارتال, استانبول / کارتال - videoآپارتمانهای با دید دریا و جزیره در استانبول کارتال, استانبول / کارتال - videoآپارتمانهای با دید دریا و جزیره در استانبول کارتال, استانبول / کارتال - videoآپارتمانهای با دید دریا و جزیره در استانبول کارتال, استانبول / کارتال - videoآپارتمانهای با دید دریا و جزیره در استانبول کارتال, استانبول / کارتال - videoآپارتمانهای با دید دریا و جزیره در استانبول کارتال, استانبول / کارتال - videoآپارتمانهای با دید دریا و جزیره در استانبول کارتال, استانبول / کارتال - videoآپارتمانهای با دید دریا و جزیره در استانبول کارتال, استانبول / کارتال - videoآپارتمانهای با دید دریا و جزیره در استانبول کارتال, استانبول / کارتال - videoآپارتمانهای با دید دریا و جزیره در استانبول کارتال, استانبول / کارتال - videoآپارتمانهای با دید دریا و جزیره در استانبول کارتال, استانبول / کارتال - videoآپارتمانهای با دید دریا و جزیره در استانبول کارتال, استانبول / کارتال - videoآپارتمانهای با دید دریا و جزیره در استانبول کارتال, استانبول / کارتال - videoآپارتمانهای با دید دریا و جزیره در استانبول کارتال, استانبول / کارتال - videoآپارتمانهای با دید دریا و جزیره در استانبول کارتال, استانبول / کارتال - videoآپارتمانهای با دید دریا و جزیره در استانبول کارتال, تصاویر داخلی-1آپارتمانهای با دید دریا و جزیره در استانبول کارتال, تصاویر داخلی-2آپارتمانهای با دید دریا و جزیره در استانبول کارتال, تصاویر داخلی-3آپارتمانهای با دید دریا و جزیره در استانبول کارتال, تصاویر داخلی-4آپارتمانهای با دید دریا و جزیره در استانبول کارتال, تصاویر داخلی-5آپارتمانهای با دید دریا و جزیره در استانبول کارتال, تصاویر داخلی-6آپارتمانهای با دید دریا و جزیره در استانبول کارتال, تصاویر داخلی-7آپارتمانهای با دید دریا و جزیره در استانبول کارتال, تصاویر داخلی-8آپارتمانهای با دید دریا و جزیره در استانبول کارتال, تصاویر داخلی-9آپارتمانهای با دید دریا و جزیره در استانبول کارتال, تصاویر داخلی-10آپارتمانهای با دید دریا و جزیره در استانبول کارتال, تصاویر داخلی-11آپارتمانهای با دید دریا و جزیره در استانبول کارتال, تصاویر داخلی-12آپارتمانهای با دید دریا و جزیره در استانبول کارتال, تصاویر داخلی-13آپارتمانهای با دید دریا و جزیره در استانبول کارتال, تصاویر داخلی-14آپارتمانهای با دید دریا و جزیره در استانبول کارتال, تصاویر داخلی-15آپارتمانهای با دید دریا و جزیره در استانبول کارتال, تصاویر داخلی-16آپارتمانهای با دید دریا و جزیره در استانبول کارتال, تصاویر داخلی-17آپارتمانهای با دید دریا و جزیره در استانبول کارتال, تصاویر داخلی-18آپارتمانهای با دید دریا و جزیره در استانبول کارتال, تصاویر داخلی-19آپارتمانهای با دید دریا و جزیره در استانبول کارتال, تصاویر داخلی-20آپارتمانهای با دید دریا و جزیره در استانبول کارتال, تصاویر داخلی-21آپارتمانهای با دید دریا و جزیره در استانبول کارتال, تصاویر داخلی-22
قیمت از 52.200 €
 • اطلاعات عمومی
 • استودیو
 • 1+1
 • 2+1
 • 3+1
 • 4+1
 • 5+1
 • بدون کمیسیون
 • استانبول / کارتال
 • 62 m² - 677 m²
 • Std, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1
 • 1, 2, 3
 • 1, 2, 3, 4
 • 06/2018
 • آماده تحویل
 • 1,5 km
 • 20 km
شماره ملک IST-325

3 دلیل اصلی برای خرید

• منظره دریای مرمره
• امکانات اجتماعی مناسب
• آپارتمان با کیفیت و بزرگ

آپارتمانهای با طراحی هوشمندانه در استانبول نزدیک به ساحل و پل کارتال

آپارتمانهای با طراحی هوشمندانه که در ناحیه کارتال قرار دارند. کارتال در سمت آسیایی استانبول در مقابل جزایر پرنسس واقع شده اند. این منطقه یکی از مهمترین مناطق صنعتی و تجاری استانبول و همچنین گردشگری است. کارتال میزبان دانشگاه ها، مدارس، مهد کودک ها، محیط های فرهنگی و اجتماعی، کافه ها، رستوران ها، مراکز خرید، تجاری و جاذبه های ورزشی می باشد.

این آپارتمان های فروشی در استانبول با دید دریا 1.5 کیلومتر تا ساحل و پل کارتال، 4 دقیقه با بزرگراه ای-5 و ایستگاه مترو کارتال، 18 دقیقه با ایستگاه متروبوس اوزونچاییر، 27 دقیقه تا کادیکوی، 25 دقیقه تا اسکله کشتی های فری و پل سلطان محمد فاتیح، 20 دقیقه تا پل 15 جولای مارتیرس، 33 دقیقه تا لونت و 19 دقیقه با فرودگاه بین المللی سبیها فاصله دارند.

بیمارستان های منطقه: بیمارستان خصوصی ارجی یس کاراتل، بیمارستان مگاپل، بیمارستان کیزیلای کارتال، مرکز بهداشت دهان و دندان گول، مرکز چشم ونی ویدی، بیمارستان مرکزی، بیمارستان امسی، بیمارستان خصوصی آتالار، مرکز دهان و دندان دنتاپورت، بیمارستان ابن سینا اوموت، بیمارستان خصوصی ورا، بیمارستان خصوصی بیریلیک، بیمارستان چشم پزشکی مد کاراتل، بیمارستان ابن سینا و بیمارستان مدی اسپورت.

مدارس ناحیه: کالج احمد شمشک، مدرسه ورزش احمد شمشک، مدارس بین المللی کیستون، کالج یاکاجیک بالکانلار، دبیرستان اوزل ایستک اولوگ بی، کالج احمد شمشک، کالج یاکاجیک دوگا، کالج کاراتل دوگا، کالج ارا، کالج فارابی، کالج زبان کاراتل، مهدکودک نشلی پاندا، مهدکودک خصوصی ماوی دوشلار، مهدکودک ریحان چیچیکلاری، مهدکودک آیوزلو، دانشگاه گدیک، دانشگاه سلیمان شاه، دانشگاه یدیتپه و دانشگاه مالتپه.

مراکز خرید در منطقه: مرکز خرید ام 1 کاراتل، مالتپه اکسیوم و مرکز خرید آناتولیوم مرمره، مرکز خرید ایستمارینا، مرکز خرید مالتپه پارک، مرکز خرید کوچتاش مالتپه و مرکز خرید پندیک.

این مجتمع نزدیک ساحل کارتال دارای 313.500 متر مربع زیربنا، 2.500 متر مربع فضای اجتماعی و 36.724 متر مربع مساحت است. این مجموعه شامل 5 بلوک (3 بلوک مسکونی و 2 بلوک اداری) و در مجموع 975 آپارتمان در بلوک های مسکونی می باشد. دفاتر دارای 41.000 متر مربع مساحت و مغازه های تجاری نیز دارای 7000 متر مربع مساحت هستند.

این آپارتمان ها در کاراتل استانبول از امکانات اجتماعی مفیدی مانند استخرهای شنا روباز و سرپوشیده، استخر کودکان، استخرهای گیاهی، اسپا، سالن تناسب اندام، حمام ترکی، سونا، اتاق بخار، اتاق بازرگانی، سالن جلسات، اتاق سرگرمی، پذیرش، آرایشگاه، خشکشویی، باشگاه و زمین های بازی کودکان، مسیرهای پیاده روی، سالن ورزشی چند منظوره (تنیس روی میز، میز بیلیارد، تناسب اندام و پلیت)، سرایداری، رعد و برقگیر، نگهبانی24/7، خدمات فنی 24 ساعته، دوربین های امنیتی، آسانسور، پارکینگ سرپوشیده، ژنراتور، تقویت کننده آب، مخزن آب، پله های اضطراری، فضای سبز، سوپر مارکت ها، رستوران ها، فروشگاه ها و کافه ها برخوردارند.

همچنین این پروژه نسبت به سایر پروژه ها دارای امتیازات خاصی می باشد. امکان استفاده از "سیستم پرداخت برای استفاده" در اینجا وجود دارد. این پروژه منحصر به فرد دارای 9 اتاق مستقل است که با مفاهیم مختلف طراحی شده اند. این اتاقها خدمات متعددی از جمله اتاق مدیتیشن، اتاق باله، اتاق پلیت، اتاق مهمان، اتاق مطالعه، اتاق سینما، اتاق موسیقی و اتاق سرگرمی را ارایه می کنند که می توانید اوقات اضافی خود را در آنجا بگذارنید.

در این مجموعه 8 نوع آپارتمان وجود دارد

آپارتمان های استودیوی 71 متر مربعی با آشپزخانه اوپن، حمام و بالکن.

آپارتمان 1 خوابه 62-106 متر مربعی با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن و حمام. (بعضی از آپارتمان های یک خوابه دارای یک بالکن فرانسوی، بالکن معمولی و اتاق رختشویی هستند.)

آپارتمان 2 خوابه 130-159 متر مربعی با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا یا اوپن، حمام و بالکن. (برخی از آپارتمانهای 2 خوابه دارای حمام در اتاق مستر و بالکن فرانسوی هستند.)

آپارتمان 3 خوابه 152-300 متر مربعی با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، حمام، حمام در اتاق مستر، 1 یا 2 بالکن و 1 یا 2 بالکن فرانسوی.

آپارتمان 3 خوابه دوبلکس 258-273 متر مربعی.

آپارتمان 3 خوابه تریپلکس 339 تا 363 متر مربعی.

آپارتمان 4 خوابه 277-291 متر مربعی با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، حمام، حمام در اتاق مستر، اتاق رختشویی، بالکن فرانسوی و 3 بالکن.

آپارتمان 5 اتاق خوابه دوبلکس 677 مترمربعی.

این آپارتمان های با دید دریا و جزیره دارای آب گرم مرکزی، گاز شهری، مخزن آب، تلویزیون مرکزی کابلی، تهویه مطبوع، ژنراتور، زیرساخت های آنتن ماهواره ای؛ زیرساخت فیبر نوری، وای فای، سیستم اطفا حریق اتوماتیک، سنسورهای آتش و دود، فن آوری خانه های هوشمند و سیستم ویدیویی داخل ساختمان می باشند. تمام آپارتمان ها دارای یک انباری در منطقه عمومی هستند.

لطفا برای اطلاع از در دسترس بودن و شرایط پرداخت با ما تماس بگیرید.

ویژگی های عمومی آپارتمانهای با دید دریا و جزیره در استانبول کارتال

آپارتمان / استانبول / کارتال

آسانسوراستخر در مجموعهسالن ورزشپارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتی زمین تنیسحمام ترکیباغدستگاه تهویه مطبوعاتاق رختکنتلویزیون ماهواره ایدوشوانمنقل بارباکیوحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه طرح بازآشپزخانه جداساحل (1 الی 5 کیلومتر)با دید دریامرکز شهرفرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
بازدید از دفتراستانبول
قیمت های مناسب هر زمان

استودیو52.200 €1+1 آپارتمان 54.400 €2+1 آپارتمان 120.500 €3+1 آپارتمان 126.600 €4+1 آپارتمان 260.600 €5+1 آپارتمان 660.700 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 20.10.2020 16:36:18

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید

Webinar About Buying Property in Turkey

بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان های مرکزی با دید دریا در بویوکچکمجه، استانبول آپارتمان های مرکزی با دید دریا در بویوکچکمجه، استانبول 51.900 €Stdبیوکچکمجه / استانبولاملاک آماده تحویل با طراحی مدرن در استانبولاملاک آماده تحویل با طراحی مدرن در استانبول48.600 €2+1اسنیورت / استانبولآپارتمان های آماده تحویل جدید در اسنیورت استانبولآپارتمان های آماده تحویل جدید در اسنیورت استانبول53.600 €2+1اسنیورت / استانبولآپارتمان های با ارایه شیوه زندگی لوکس در اسنیورت استانبول آپارتمان های با ارایه شیوه زندگی لوکس در اسنیورت استانبول 53.800 €1+1, 2+1, 3+1اسنیورت / استانبول