تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمان در استانبول با سیستم خانه های هوشمند با دید دریا و جزیره

آپارتمان در استانبول با سیستم خانه های هوشمند با دید دریا و جزیره, استانبول / مالتپهآپارتمان در استانبول با سیستم خانه های هوشمند با دید دریا و جزیره, استانبول / مالتپه - videoآپارتمان در استانبول با سیستم خانه های هوشمند با دید دریا و جزیره, استانبول / مالتپه - videoآپارتمان در استانبول با سیستم خانه های هوشمند با دید دریا و جزیره, استانبول / مالتپه - videoآپارتمان در استانبول با سیستم خانه های هوشمند با دید دریا و جزیره, استانبول / مالتپه - videoآپارتمان در استانبول با سیستم خانه های هوشمند با دید دریا و جزیره, استانبول / مالتپه - videoآپارتمان در استانبول با سیستم خانه های هوشمند با دید دریا و جزیره, استانبول / مالتپه - videoآپارتمان در استانبول با سیستم خانه های هوشمند با دید دریا و جزیره, استانبول / مالتپه - videoآپارتمان در استانبول با سیستم خانه های هوشمند با دید دریا و جزیره, تصاویر داخلی-1آپارتمان در استانبول با سیستم خانه های هوشمند با دید دریا و جزیره, تصاویر داخلی-2آپارتمان در استانبول با سیستم خانه های هوشمند با دید دریا و جزیره, تصاویر داخلی-3آپارتمان در استانبول با سیستم خانه های هوشمند با دید دریا و جزیره, تصاویر داخلی-4آپارتمان در استانبول با سیستم خانه های هوشمند با دید دریا و جزیره, تصاویر داخلی-5آپارتمان در استانبول با سیستم خانه های هوشمند با دید دریا و جزیره, تصاویر داخلی-6آپارتمان در استانبول با سیستم خانه های هوشمند با دید دریا و جزیره, تصاویر داخلی-7آپارتمان در استانبول با سیستم خانه های هوشمند با دید دریا و جزیره, تصاویر داخلی-8آپارتمان در استانبول با سیستم خانه های هوشمند با دید دریا و جزیره, پلان ملک-1آپارتمان در استانبول با سیستم خانه های هوشمند با دید دریا و جزیره, پلان ملک-2آپارتمان در استانبول با سیستم خانه های هوشمند با دید دریا و جزیره, پلان ملک-3آپارتمان در استانبول با سیستم خانه های هوشمند با دید دریا و جزیره, پلان ملک-4آپارتمان در استانبول با سیستم خانه های هوشمند با دید دریا و جزیره, پلان ملک-5آپارتمان در استانبول با سیستم خانه های هوشمند با دید دریا و جزیره, پلان ملک-6آپارتمان در استانبول با سیستم خانه های هوشمند با دید دریا و جزیره, پلان ملک-7آپارتمان در استانبول با سیستم خانه های هوشمند با دید دریا و جزیره, پلان ملک-8آپارتمان در استانبول با سیستم خانه های هوشمند با دید دریا و جزیره, پلان ملک-9آپارتمان در استانبول با سیستم خانه های هوشمند با دید دریا و جزیره, پلان ملک-10آپارتمان در استانبول با سیستم خانه های هوشمند با دید دریا و جزیره, پلان ملک-11آپارتمان در استانبول با سیستم خانه های هوشمند با دید دریا و جزیره, پلان ملک-12آپارتمان در استانبول با سیستم خانه های هوشمند با دید دریا و جزیره, پلان ملک-13آپارتمان در استانبول با سیستم خانه های هوشمند با دید دریا و جزیره, پلان ملک-14آپارتمان در استانبول با سیستم خانه های هوشمند با دید دریا و جزیره, پلان ملک-15آپارتمان در استانبول با سیستم خانه های هوشمند با دید دریا و جزیره, پلان ملک-16آپارتمان در استانبول با سیستم خانه های هوشمند با دید دریا و جزیره, پلان ملک-17آپارتمان در استانبول با سیستم خانه های هوشمند با دید دریا و جزیره, پلان ملک-18آپارتمان در استانبول با سیستم خانه های هوشمند با دید دریا و جزیره, پلان ملک-19
قیمت از 94.700 €
 • اطلاعات عمومی
 • 2+1
 • 3+1
 • بدون کمیسیون
 • استانبول / مالتپه
 • 72 m² - 197 m²
 • 2+1, 3+1, 3+1 dp
 • 1, 2, 3
 • 1
 • 02/2021
 • 11, 18
 • آماده تحویل
 • 1 km
 • 25 km
شماره ملک IST-323

3 دلیل برای خرید

• دید شگفت انگیز از جزایر و دریا
• کیفیت درجه یک
• امکانات اجتماعی غنی

آپارتمان های با طراحی هوشمندانه در مجتمع مسکونی با انرژی بهینه شده در مالتپه، استانبول

این آپارتمانهای استانبول با دید جزیره و دریا در مالتپه و خط ساحلی مرمره واقع شده اند. مالتپه در سمت آناتولی استانبول به دو قسمت تقسیم شده است. این منطقه میزبان بسیاری از مکان های فرهنگی و تفریحی، امکانات آموزشی می باشد. در اینجا می توانید کافه ها و رستوران های زیبا را در کنار خط ساحلی بیابید. همچنین، امکانات حمل و نقل بسیاری برای دسترسی به تمامی نقاط در سمت آناتولی مالتپه وجود دارد.

این آپارتمان های هوشمند به لطف خط ساحلی و بزرگراه ای-5 به آسانی به وسایل حمل و نقل دسترسی دارند. بسیاری از مراکز تفریحی و خرید در فاصله چند قدمی این آپارتمان ها قرار گرفته اند. این آپارتمانها 15 کیلومتر تا پل 15 جولای مارتریس، 6 کیلومتر تا اسکله بوستنجی، 250 متر با ایستگاه اتوبوس و ایستگاه قطار جویزلی، 500 متر تا ایستگاه مترو مالتپه و مرکز خرید مالتپه پارک، 7 کیلومتر با خیابان بغداد، 1 کیلومتر تا خط ساحلی، 8 کیلومتر تا پاندیک مارینا و 25 کیلومتر با فرودگاه بین المللی سبیها فاصله دارند.

مراکز خرید منطقه: مرکز خرید آناتولیوم مرمره، مرکز خرید هیلتون و مالتپه پارک، مالتپه اکسیم، مرکز خرید کاراکا، مرکز خرید ای کیا و مرکز خرید مالتیه پیزا.

مدارس ناحیه: کودکستان خصوصی زمان، دبیرستان خصوصی مالتپه، دبیرستان فنی و حرفه ای آناتولیان مرمره، دبیرستان خصوصی نیلوفر جوشکن، دبیرستان خصوصی رنسانس تی ای دی، دبیرستان خصوصی اوگوزکان مالتپه، مدرسه ابتدایی اوگوزکان مالتپه، مدرسه ابتدایی گوکویوزو مالتپه، مهد کودک خصوصی کرمیزی شکر، دبیرستان علوم مرمره و کالج خصوصی گونهان.

بیمارستان های ناحیه: مرکز پزشکی کاردلن، بیمارستان دلتا، بیمارستان خصوصی مالتپه، بیمارستان چشم ایده آل تپه، بیمارستان سما، بیمارستان خصوصی بیرلیک، بیمارستان خصوصی آتالار، بیمارستان ارسوی، بیمارستان ابن سینا، بیمارستان توپراک و بیمارستان ورا.

این پروژه مسکونی دارای 5.000 مترمربع مساحت و 30 هزار مترمربع زیربنا است. این پروژه شامل 2 بلوک و در مجموع 181 آپارتمان 1+1 تا 3+1 می باشد. این مجتمع به عنوان پروژه ای سازگار با محیط زیست و انرژی ساخته شده است. واحدهای بازیافت مجدد در هر طبقه وجود دارد. همچنين، آبياري باغ توسط سيستم جمع آوري آب باران انجام مي شود. این پروژه طیف وسیعی از امکانات اجتماعی مانند استخرهای شنا سرپوشیده و رو باز، زمین بازی کودکان، مرکز ورزش، مرکز تناسب اندام، حمام ترکی، سونا، بسکتبال و والیبال، اتاق بازی، اتاق سینما، اتاق مهمان، مسیرهای پیاده روی و دوچرخه سواری، و پارکینگ در فضای باز، ایستگاه شارژ خودروی الکتریکی، سیستم دوربین امنیتی 24 ساعته و نگهبانی، کافه، فروشگاه ها و دفاتر را دارا است.

4 نوع آپارتمان های در این مجموعه وجود دارد

آپارتمان 1 خوابه 43-57 مترمربعی با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن و حمام.

آپارتمان 2 خوابه 71-107 مترمربعی با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا و یا آشپزخانه اوپن و حمام. (برخی از آپارتمان های 2 خوابه دارای حمام و بالکن هستند.)

آپارتمان 3 خوابه 148 مترمربعی با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، حمام، حمام در اتاق مستر، انبار و بالکن.

آپارتمان 3 خوابه دوبلکس 197 مترمربعی با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، 2 حمام، حمام در اتاق مستر و بالکن.

تمام این آپارتمان ها با سیستم خانه های هوشمند و کیفیت بالای خود، ارایه دهنده یک زندگی فرست کلاس می باشند. شما می توانید لوازم آپارتمان خود را از طریق لمس یک دکمه کنترل نمایید. این آپارتمانها دارای لوازم آشپزخانه با اجاق گاز، فر، هود و ماشین ظرفشویی، درب فلزی، سیستم اطفا حریق اتومات، سنسورهای دود و آتش، آب گرم مرکزی، تلویزیون کابلی مرکزی، فیبر نوری اینترنت، آنتن ماهواره ای و گاز شهری می باشند.

لطفا برای آگاهی از در دسترس بودن و شرایط پرداخت با ما تماس بگیرید

ویژگی های عمومی آپارتمان در استانبول با سیستم خانه های هوشمند با دید دریا و جزیره

آپارتمان / استانبول / مالتپه

سوناآسانسوراستخر در مجموعهسالن ورزشپارکینگ (سرپوشیده)پارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیباغتلویزیون ماهواره ایدوشحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه طرح بازآشپزخانه جداساحل (500 الی 1000 متر)با دید دریافرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
بازدید از دفتراستانبول
قیمت های مناسب هر زمان

2+1 آپارتمان 94.800 €3+1 آپارتمان 167.200 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمانهای لوکس باشاک شهیر نزدیک به کانال استانبولآپارتمانهای لوکس باشاک شهیر نزدیک به کانال استانبول92.500 €2+1, 3+1باشاک شهیر / استانبولآپارتمان های هوشمند با موقعیت مرکزی در کادیکوی استانبولآپارتمان های هوشمند با موقعیت مرکزی در کادیکوی استانبول91.700 €1+1, 2+1, 3+1کادی کوی / استانبولآپارتمان های آماده تحویل با طراحی با کیفیت در باغجیلار استانبولآپارتمان های آماده تحویل با طراحی با کیفیت در باغجیلار استانبول95.300 €1+1, 2+1, 3+1باجیلر / استانبولآپارتمان با دید دریاچه در پروژه کاملا مجهز در استانبولآپارتمان با دید دریاچه در پروژه کاملا مجهز در استانبول98.300 €1+1, 2+1, 3+1آواجیکر / استانبول