تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمان های با دید دریا و دریاچه در موقعیت عالی در استانبول

آپارتمان های با دید دریا و دریاچه در موقعیت عالی در استانبول, استانبول / بیوکچکمجهآپارتمان های با دید دریا و دریاچه در موقعیت عالی در استانبول, استانبول / بیوکچکمجه - videoآپارتمان های با دید دریا و دریاچه در موقعیت عالی در استانبول, استانبول / بیوکچکمجه - videoآپارتمان های با دید دریا و دریاچه در موقعیت عالی در استانبول, استانبول / بیوکچکمجه - videoآپارتمان های با دید دریا و دریاچه در موقعیت عالی در استانبول, استانبول / بیوکچکمجه - videoآپارتمان های با دید دریا و دریاچه در موقعیت عالی در استانبول, تصاویر داخلی-1آپارتمان های با دید دریا و دریاچه در موقعیت عالی در استانبول, تصاویر داخلی-2آپارتمان های با دید دریا و دریاچه در موقعیت عالی در استانبول, تصاویر داخلی-3آپارتمان های با دید دریا و دریاچه در موقعیت عالی در استانبول, تصاویر داخلی-4آپارتمان های با دید دریا و دریاچه در موقعیت عالی در استانبول, تصاویر داخلی-5آپارتمان های با دید دریا و دریاچه در موقعیت عالی در استانبول, پلان ملک-1آپارتمان های با دید دریا و دریاچه در موقعیت عالی در استانبول, پلان ملک-2آپارتمان های با دید دریا و دریاچه در موقعیت عالی در استانبول, پلان ملک-3آپارتمان های با دید دریا و دریاچه در موقعیت عالی در استانبول, پلان ملک-4آپارتمان های با دید دریا و دریاچه در موقعیت عالی در استانبول, پلان ملک-5
قیمت از 85.700 €قیمت تایید شدهبه روز رسانی قیمت در تاریخ 28.06.2021
 • اطلاعات عمومی
 • استودیو
 • 1+1
 • 2+1
 • 3+1
 • بدون کمیسیون
 • استانبول / بیوکچکمجه
 • 63 m² - 187 m²
 • 1+0, 1+1, 2+1, 3+1
 • 1, 2, 2
 • 1, 2, 2
 • 12/2020
 • در حال ساخت
 • 40 km
 • 5 km
 • 30 km
شماره ملک IST-455

3 دلیل اصلی برای خرید

• نمای عالی دریا و دریاچه
• یک زندگی راحت با مفهوم مختلط از خانه ها، دفاتر و مرکز خرید
• موقعیت عالی در کنار بزرگراه E-5

آپارتمانهای واقع در کنار بزرگراه E-5 در بویوکچکمجه، استانبول

آپارتمانهای لوکس فروشی در استانبول، ترکیه در بویوکچکمجه واقع شده اند. بویوکچکمجه یکی از ناحیه های است که در سمت غربی از بخش اروپایی استانبول واقع شده است. این منطقه به خاطر پروژه های بزرگ مسکونی و مجتمع ها و اقامتگاه های مجلل خود معروف است. امکانات رفاهی روزمره و اجتماعی مانند مارکیت ها، بازارهای عمومی، بیمارستان ها، داروخانه ها و بانک ها در فاصله پیاده روی قرار دارد. این آپارتمانهای فروشی در استانبول، ترکیه 1 کیلومتر تا بزرگراه ای-5، 1 کیلومتر تا ایستگاه میتروبوس، 2 کیلومتر تا بزرگراه تی ای ام، 5 کیلومتر ساحل بویوکچمجه، 8 کیلومتر تا اکباتی مال، 15 کیلومتر تا اکوا فلوریا مال، 30 کیلومتر فرودگاه بین المللی استانبول، و 40 کیلومتر تا مرکز قدیمی تکسیم استانبول فاصله دارد.

بیمارستانهای منطقه: بیمارستان بیلیکدوزو کلن، بیمارستان دولتی بیلیکدوزو، بیمارستان بین المللی مدیکانا، مرکز پزشکی آجیبادم بیلیکدوزو، بیمارستان مدیلایف بیلیکدوزو، بیمارستان ریاپ استانبول، بیمارستان دووعا، مرکز پزشکی جراحی میدهوس، مرکز پزشکی جراحی بیکنت.

مدارس منطقه: دانشگاه بیکنت، دانشگاه ، مدارس بیلیکدوزو فینال، کالج آیدینلار، کالج بیلیکدوزو امریکان کلتور، مدارس اوور بیلیکدوزو، کالج باهچهشهیر، دبیرستان خصوصی علوم بیلیکدوزو، آکادمی دوش بیلگینلر، کالج بیکنت اوکیانوس، کالج دووعا، مهد کودک تیما، مدارس مکتبم و کالج آموزشی مدرن.

مراکز خرید در منطقه: مرکز خرید پیرلاویستا، مرکز خرید پیلیکان، مرکز خرید پردایس، میگروس، مرکز خرید اترییوم، مارماره پارک، مرکز خرید مارکه سیتی، مرکز خرید بیلجییوم، مرکز خرید اکباتی، مرکز خرید پرستیج مال، مرکز خرید تورییوم، مال آف استانبول، باهاوس، سوپرمارکت مترو، کوچتاش و ریال.

این آپارتمان ها در یک مجتمع با مفهوم ترکیبی خانه ها، دفاتر و یک مرکز خرید قرار دارند. این مجتمع دارای ویژگی های لوکس مانند مرکز تناسب اندام، استخر سرپوشیده، تئاتر، آسانسور، سونا، زمین های بازی کودکان، حمام ترکی، سیستم های امنیتی 24 ساعته و امنیت است.

انواع آپارتمان ها

آپارتمان های 1 خوابه دارای اتاق نشیمن، یک آشپزخانه اوپن، یک حمام و یک بالکن هستند.

آپارتمان های 2 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه مجزا، یک اتاق رختشویی، یک حمام، یک حمام اختصاصی و 2 بالکن هستند.

آپارتمانهای 3 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه مجزا، یک اتاق رختشویی، یک حمام، یک حمام اختصاصی و 2 بالکن هستند.

این آپارتمان های فروشی در استانبول، ترکیه دارای ویژگی های لوکس مانند درب های استیل، لوازم آشپزخانه، کابینت حمام، پی وی سی دو جداره، تهویه مطبوع، دوش، کفپوش لمینت و سرامیک هستند.

ویژگی های عمومی آپارتمان های با دید دریا و دریاچه در موقعیت عالی در استانبول

آپارتمان / استانبول / بیوکچکمجه

سوناآسانسوراستخر در مجموعهسرایدارسالن ورزشپارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیحمام ترکیباغدستگاه تهویه مطبوعدوشحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهبالکنآشپزخانه طرح بازآشپزخانه جداساحل (1 الی 5 کیلومتر)با دید دریافرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
بازدید از دفتراستانبول
قیمت های مناسب هر زمان

استودیو85.700 €1+1 آپارتمان 94.700 €2+1 آپارتمان 175.100 €3+1 آپارتمان 314.700 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 28.06.2021 11:40:43

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان های با منظره دریا و جزایر در یک مجتمع لوکس در استانبولآپارتمان های با منظره دریا و جزایر در یک مجتمع لوکس در استانبول85.300 €1+1, 2+1, 3+1, 5+2 dpکارتال / استانبولآپارتمان های دارای چشم انداز دریا و طبیعت در پندیک استانبولآپارتمان های دارای چشم انداز دریا و طبیعت در پندیک استانبول84.300 €2+1, 3+1پندیک / استانبولآپارتمان با دید دریاچه در پروژه کاملا مجهز در استانبولآپارتمان با دید دریاچه در پروژه کاملا مجهز در استانبول88.000 €1+1, 2+1, 3+1آواجیکر / استانبولآپارتمان های درجه یک با ایده هتل 7 ستاره در استانبولآپارتمان های درجه یک با ایده هتل 7 ستاره در استانبول89.400 €2+1, 3+1باغچه اولری / استانبول