تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

پنت هاوس آلانیا با منظره دریا و طبیعت در ترکیه

پنت هاوس آلانیا با منظره دریا و طبیعت در ترکیه, آلانیا / مهموتلارپنت هاوس آلانیا با منظره دریا و طبیعت در ترکیه, آلانیا / مهموتلار - videoپنت هاوس آلانیا با منظره دریا و طبیعت در ترکیه, تصاویر داخلی-1پنت هاوس آلانیا با منظره دریا و طبیعت در ترکیه, تصاویر داخلی-2پنت هاوس آلانیا با منظره دریا و طبیعت در ترکیه, تصاویر داخلی-3پنت هاوس آلانیا با منظره دریا و طبیعت در ترکیه, تصاویر داخلی-4پنت هاوس آلانیا با منظره دریا و طبیعت در ترکیه, تصاویر داخلی-5پنت هاوس آلانیا با منظره دریا و طبیعت در ترکیه, تصاویر داخلی-6پنت هاوس آلانیا با منظره دریا و طبیعت در ترکیه, تصاویر داخلی-7پنت هاوس آلانیا با منظره دریا و طبیعت در ترکیه, تصاویر داخلی-8پنت هاوس آلانیا با منظره دریا و طبیعت در ترکیه, تصاویر داخلی-9پنت هاوس آلانیا با منظره دریا و طبیعت در ترکیه, تصاویر داخلی-10پنت هاوس آلانیا با منظره دریا و طبیعت در ترکیه, تصاویر داخلی-11پنت هاوس آلانیا با منظره دریا و طبیعت در ترکیه, تصاویر داخلی-12پنت هاوس آلانیا با منظره دریا و طبیعت در ترکیه, تصاویر داخلی-13پنت هاوس آلانیا با منظره دریا و طبیعت در ترکیه, تصاویر داخلی-14پنت هاوس آلانیا با منظره دریا و طبیعت در ترکیه, تصاویر داخلی-15پنت هاوس آلانیا با منظره دریا و طبیعت در ترکیه, پلان ملک-1پنت هاوس آلانیا با منظره دریا و طبیعت در ترکیه, پلان ملک-2
قیمت 1.000.000 €
 • اطلاعات عمومی
 • 5+1
 • بدون کمیسیون
 • آلانیا / مهموتلار
 • 800 m²
 • 5+3
 • 4
 • 2
 • 2017
 • 10
 • آماده تحویل
 • 10 km
 • 600 mt
 • 31 km
شماره ملک ALN-376

3 دلیل اصلی برای خرید

• چشم انداز دریا و طبیعت
• حمام ترکی، سونای اختصاصی و استخر روباز با منظره دریا
• ساخت لوکس و با کیفیت

پنت هاوس با طراحی هوشمند، با منظره دریا و طبیعت در محموتلار آلانیا

این پنت هاوس فروشی ترکیه در محموتلار آلانیا واقع شده است. این آلانیا یک شهر جذاب با چشم اندازهای دیدنی دریای مدیترانه و کوه های توروس می باشد. محموتلار منطقه ای نزدیک به مرکز آلانیا بوده و یک منطقه عالی برای زندگی با خانه های با کیفیت است.

این پنت هاوس بزرگ در آلانیای ترکیه در یک ساختمان مسکونی مدرن واقع شده است. این محل با بازار، کافه ها، رستوران ها، زمین های بازی کودکان، ایستگاه های اتوبوس، بازار عمومی، هتل های مجلل، داروخانه ها پیاده بسیار نزدیک است. این پنت هاوس مدرن در آلانیا، محموتلار 600 متر تا ساحل، 10 کیلومتر تا مرکز آلانیا، 13 کیلومتر تا قلعه آلانیا، 31 کیلومتر تا فرودگاه قاضی پاشا و 135 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا فاصله دارد.

این ساختمان مسکونی متشکل از 10 طبقه است. این مجتمع دارای ویژگی های بسیاری مانند باغی طراحی شده، پارکینگ ، آسانسور، حمام ترکی، استخر، زمین تنیس، زمین بازی، سرایداری، ژنراتور، سیستم صرفه جویی در مصرف انرژی، سیستم آبرسانی انحصاری، دوربینهای امنیتی و نگهبانی 24/7 برای ساکنان خود است.

در این ساختمان تنها یک پنت هاوس برای فروش وجود دارد

این پنت هاوس فروشی در طبقه فوقانی ساختمان مسکونی برخوردار از سیستم خانه های هوشمند است که از راه دور از طریق تلفن، سیستم صرفه جویی انرژی در گرمایش خورشیدی و آب سرد کنترل می شود.

این پنت هاوس 3+5 دارای 800 متر مربع مساحت است.

در طبقه اول: 2 اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، اتاق سینما، اتاق بازی کودکان، حمام، سالن بدنسازی و حمام، سونا، حمام ترکی، 2 اتاق خواب، اتاق خواب اصلی با اتاق رختکن، حمام اختصاصی، اتاق کودک با رختکن و حمام اختصاصی، 2 بالکن، 2 تراس،

و در طبقه دوم؛ یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، اتاق خواب با حمام اختصاصی، یک تراس بزرگ با باربیکیو، یک تراس زمستانی و یک تراس برای آفتاب گرفتن با استخر اختصاصی وجود دارد.

این خانه فروشی ترکیه با نمای دریا و طبیعت در آلانیا، مجهز به تلویزیون ماهواره ای، اتصال به اینترنت بی سیم، لوازم آشپزخانه، تهویه مطبوع و کرکره می باشد.

ویژگی های عمومی پنت هاوس آلانیا با منظره دریا و طبیعت در ترکیه

آپارتمان / آلانیا / مهموتلار

آسانسوراستخر در مجموعهسرایدارسالن ورزشپارکینگ (سرپوشیده)نگهبانی 24/7دوربین امنیتی زمین تنیسحمام ترکیباغدستگاه تهویه مطبوعاتاق رختکنکرکرهتلویزیون ماهواره ایدوشوانمنقل بارباکیوحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه طرح بازساحل (500 الی 1000 متر)با دید دریافرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
بازدید از دفترآلانیا
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت 1.000.000 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 2.07.2021 09:10:08

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان با دید دریا و طبیعت در مرکز آلانیاآپارتمان با دید دریا و طبیعت در مرکز آلانیا500.000 €3+1 dp, 4+1 dpمرکز / آلانیاآپارتمان های ساحلی در کارگیجاک، آلانیا آپارتمان های ساحلی در کارگیجاک، آلانیا 350.000 €1+1, 2+1, 3+1 dpکارکیجاک / آلانیا