تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمان هایی با منظره دریا و طبیعت در مادانیا بورسا

آپارتمان هایی با منظره دریا و طبیعت در مادانیا بورسا, بورسا / مودانیاآپارتمان هایی با منظره دریا و طبیعت در مادانیا بورسا, بورسا / مودانیا - videoآپارتمان هایی با منظره دریا و طبیعت در مادانیا بورسا, بورسا / مودانیا - videoآپارتمان هایی با منظره دریا و طبیعت در مادانیا بورسا, بورسا / مودانیا - videoآپارتمان هایی با منظره دریا و طبیعت در مادانیا بورسا, بورسا / مودانیا - videoآپارتمان هایی با منظره دریا و طبیعت در مادانیا بورسا, بورسا / مودانیا - videoآپارتمان هایی با منظره دریا و طبیعت در مادانیا بورسا, بورسا / مودانیا - videoآپارتمان هایی با منظره دریا و طبیعت در مادانیا بورسا, بورسا / مودانیا - videoآپارتمان هایی با منظره دریا و طبیعت در مادانیا بورسا, بورسا / مودانیا - videoآپارتمان هایی با منظره دریا و طبیعت در مادانیا بورسا, تصاویر داخلی-1آپارتمان هایی با منظره دریا و طبیعت در مادانیا بورسا, تصاویر داخلی-2آپارتمان هایی با منظره دریا و طبیعت در مادانیا بورسا, تصاویر داخلی-3آپارتمان هایی با منظره دریا و طبیعت در مادانیا بورسا, تصاویر داخلی-4آپارتمان هایی با منظره دریا و طبیعت در مادانیا بورسا, تصاویر داخلی-5آپارتمان هایی با منظره دریا و طبیعت در مادانیا بورسا, تصاویر داخلی-6آپارتمان هایی با منظره دریا و طبیعت در مادانیا بورسا, تصاویر داخلی-7آپارتمان هایی با منظره دریا و طبیعت در مادانیا بورسا, تصاویر داخلی-8آپارتمان هایی با منظره دریا و طبیعت در مادانیا بورسا, تصاویر داخلی-9آپارتمان هایی با منظره دریا و طبیعت در مادانیا بورسا, تصاویر داخلی-10آپارتمان هایی با منظره دریا و طبیعت در مادانیا بورسا, تصاویر داخلی-11آپارتمان هایی با منظره دریا و طبیعت در مادانیا بورسا, تصاویر داخلی-12آپارتمان هایی با منظره دریا و طبیعت در مادانیا بورسا, تصاویر داخلی-13آپارتمان هایی با منظره دریا و طبیعت در مادانیا بورسا, تصاویر داخلی-14آپارتمان هایی با منظره دریا و طبیعت در مادانیا بورسا, تصاویر داخلی-15آپارتمان هایی با منظره دریا و طبیعت در مادانیا بورسا, تصاویر داخلی-16آپارتمان هایی با منظره دریا و طبیعت در مادانیا بورسا, تصاویر داخلی-17آپارتمان هایی با منظره دریا و طبیعت در مادانیا بورسا, تصاویر داخلی-18آپارتمان هایی با منظره دریا و طبیعت در مادانیا بورسا, تصاویر داخلی-19آپارتمان هایی با منظره دریا و طبیعت در مادانیا بورسا, تصاویر داخلی-20
قیمت از 110.100 €
 • اطلاعات عمومی
 • 3+1
 • 5+1
 • بدون کمیسیون
 • بورسا / مودانیا
 • 165 m² - 270 m²
 • 3+1, 5+1 dp
 • 2,3
 • 2,3
 • 07/2020
 • 3
 • در حال ساخت
 • 26 km
 • 2 km
 • 80 km
شماره ملک BRS-044

3 دلیل اصلی برای خرید

• نزدیک به بندر کشتی
• منظره دریا و طبیعت
• امکان یک محیط اجتماعی آرام و ساکت

آپارتمان های با نام تجاری جدید نزدیک به بندر کشتی مدانیا در بورسا

آپارتمان هایی با منظره دریا و طبیعت در مادانیا، یکی از مناطق ساحلی بورسا واقع شده است. مادانیا، جذاب ترین و پر جنب و جوش ترین منطقه بورسا با منظره زیبای آن با دید دریا و طبیعت، امکانات عالی را برای استندرند زندگی ارایه می دهد. این مکان آیده حال برای زندگی و محل خانه تعطیلاتی در بورسا است.

آپارتمان های لوکس در بورسا به بسیاری از امکانات اجتکاعی و روزانه مانند دارو خانه ها، سواحل، مارکیت ها، رستوران ها، بازار های عمومی، فروشگاه ها، ایستگاه های اتوبوس و غیره نزدیک است. این آپارتمان ها تنها 2 کیلومتر با ساحل و 1 کیلومتر با اسکله اتوبوس دریایی مادانیا، 26 کیلومتر با مرکز بورسا و 80 کیلومتر تا فرودگاه ینی شهیر بورسا فاصله دارد.

این مجتمع مسکونی در زمینی به مساحت 7.138 مترمربع ساخته شده و از 7 بلوک  42 طبقه تشکیل شده است. این مجتمع دارای ویژه گی های امتیازی بسیاری برای ساکنین مانند استخر، مرکز تناسب اندام، زمین بازی کودکان در فضای باز و سر پوشیده، فضای استراحت، سیستم دوربین امنیتی 24/7 و خدمات امنیتی می باشد.

در این مجتمع دو نوع آپارتمان برای فروش وجود دارد

آپارتمان های 3 خوابه 165 مترمربع.

آپارتمان های 5 خوابه دوبلکس 330 مترمربع.

این آپارتمان های فروشی در بورسا مجهز به تجهزات درجه یک  با کیفیتی از قبیل سیستم خانه هوشمند، درب ورودی فولادی، لوازم آشپزخانه، پی وی سی دو جداره، سیستم روشنایی تزیینی، دوش، آینه دیواری در سالن ها، کابینیت آشپزخانه و حمام، کفپوش سرامیک و لمینیت، اتاق رختکن و سیستم تلویزیون ماهواره ای هستند.

ویژگی های عمومی آپارتمان هایی با منظره دریا و طبیعت در مادانیا بورسا

آپارتمان / بورسا / مودانیا

استخر در مجموعهسالن ورزشنگهبانی 24/7دوربین امنیتیباغاتاق رختکنتلویزیون ماهواره ایدوشتجهیزات آشپزخانهبالکنساحل (1 الی 5 کیلومتر)با دید دریا
نماینده فروش
بازدید از دفتربورسا
قیمت های مناسب هر زمان

3+1 آپارتمان 110.100 €5+1 آپارتمان 190.600 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 4.06.2021 19:12:16

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
املاک و مستغلات واقع در یک پروژه ی پرتقاضا در بورسااملاک و مستغلات واقع در یک پروژه ی پرتقاضا در بورسا109.300 €3+1, 6+1 dpنیلوفر / بورسااملاک و مستغلات مرکزی در پروژه ای معتبر در بورسا، مودانیااملاک و مستغلات مرکزی در پروژه ای معتبر در بورسا، مودانیا103.800 €3+1, 3+2 dp, 4+2 dpمودانیا / بورساخانه در مجتمع ای چشمگیر در شهر بورساخانه در مجتمع ای چشمگیر در شهر بورسا119.600 €2+1عثمانقاضی / بورساآپارتمان های بزرگ با چشم انداز خیره کننده دریا در بورساآپارتمان های بزرگ با چشم انداز خیره کننده دریا در بورسا129.100 €4+2 dpمودانیا / بورسا