تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمان با دید دریا و طبیعت در مرکز آلانیا

آپارتمان با دید دریا و طبیعت در مرکز آلانیا, آلانیا / مرکزآپارتمان با دید دریا و طبیعت در مرکز آلانیا, آلانیا / مرکز - videoآپارتمان با دید دریا و طبیعت در مرکز آلانیا, آلانیا / مرکز - videoآپارتمان با دید دریا و طبیعت در مرکز آلانیا, آلانیا / مرکز - videoآپارتمان با دید دریا و طبیعت در مرکز آلانیا, آلانیا / مرکز - videoآپارتمان با دید دریا و طبیعت در مرکز آلانیا, آلانیا / مرکز - videoآپارتمان با دید دریا و طبیعت در مرکز آلانیا, آلانیا / مرکز - videoآپارتمان با دید دریا و طبیعت در مرکز آلانیا, آلانیا / مرکز - videoآپارتمان با دید دریا و طبیعت در مرکز آلانیا, آلانیا / مرکز - videoآپارتمان با دید دریا و طبیعت در مرکز آلانیا, آلانیا / مرکز - videoآپارتمان با دید دریا و طبیعت در مرکز آلانیا, آلانیا / مرکز - videoآپارتمان با دید دریا و طبیعت در مرکز آلانیا, تصاویر داخلی-1آپارتمان با دید دریا و طبیعت در مرکز آلانیا, تصاویر داخلی-2آپارتمان با دید دریا و طبیعت در مرکز آلانیا, تصاویر داخلی-3آپارتمان با دید دریا و طبیعت در مرکز آلانیا, تصاویر داخلی-4آپارتمان با دید دریا و طبیعت در مرکز آلانیا, تصاویر داخلی-5آپارتمان با دید دریا و طبیعت در مرکز آلانیا, تصاویر داخلی-6آپارتمان با دید دریا و طبیعت در مرکز آلانیا, تصاویر داخلی-7آپارتمان با دید دریا و طبیعت در مرکز آلانیا, تصاویر داخلی-8آپارتمان با دید دریا و طبیعت در مرکز آلانیا, تصاویر داخلی-9آپارتمان با دید دریا و طبیعت در مرکز آلانیا, تصاویر داخلی-10آپارتمان با دید دریا و طبیعت در مرکز آلانیا, تصاویر داخلی-11آپارتمان با دید دریا و طبیعت در مرکز آلانیا, تصاویر داخلی-12آپارتمان با دید دریا و طبیعت در مرکز آلانیا, تصاویر داخلی-13آپارتمان با دید دریا و طبیعت در مرکز آلانیا, تصاویر داخلی-14آپارتمان با دید دریا و طبیعت در مرکز آلانیا, تصاویر داخلی-15آپارتمان با دید دریا و طبیعت در مرکز آلانیا, تصاویر داخلی-16آپارتمان با دید دریا و طبیعت در مرکز آلانیا, تصاویر داخلی-17آپارتمان با دید دریا و طبیعت در مرکز آلانیا, تصاویر داخلی-18آپارتمان با دید دریا و طبیعت در مرکز آلانیا, پلان ملک-1آپارتمان با دید دریا و طبیعت در مرکز آلانیا, پلان ملک-2آپارتمان با دید دریا و طبیعت در مرکز آلانیا, پلان ملک-3
قیمت از 500.000 €
 • اطلاعات عمومی
 • 3+1
 • 4+1
 • بدون کمیسیون
 • آلانیا / مرکز
 • 289 m² - 404 m²
 • 3+1 dp, 4+1 dp
 • 2, 3
 • 2, 3
 • 2019
 • 3
 • آماده تحویل
 • 800 mt
 • 1.8 km
 • 40 km
شماره ملک ALN-362

3 دلیل اصلی برای خرید

• منظره دریا و طبیعت
• مکان مرکزی
• پروژه ای لوکس و با کیفیت

آپارتمانهای آماده 3+1 و 4+1 در کوچوکهاسباهچه، آلانیا با کالاهای سفید

آپارتمان هایی آماده تحویل در آلانیا در محله کوچوکهاسباهچه واقع شده است که یکی از مناطق مرکزی آلانیا میباشد. آلانیا برای بسیاری از افراد برای تعطیلات و زندگی دایمی بسیار مطلوب است. این منطقه با فضای پرانرژی و جهانگردی میزبان هتل های درجه یک، مغازه ها و رستوران های بی شمار، سواحل شنی پرچم آبی و آب و هوای زیبا و همچنین کلوپ های شبانه میباشد.
این آپارتمان های دوبلکس در آلانیا با کلیه امکانات محلی و اجتماعی مانند بازارها، رستوران ها، کافه ها، مغازه ها، سوپر مارکت ها، پارک ها، مهد کودک ها، مدارس، دستگاه های خودپرداز، بازار عمومی، ایستگاه های اتوبوس، مسجد و غیره فاصله کوتاهی دارند. این آپارتمانهای لوکس زیبا 1.8 کیلومتر تا ساحل، 40 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی قاضی پاشا و 126 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا فاصله دارند.

این مجتمع آپارتمان دوبلکس در آلانیا متشکل از یک بلوک با طبقه 3 طبقه و در کل از 4 آپارتمان تشکیل شده است. این مجموعه دارای بسیاری از مناطق مشترک مانند باغ با طراحی زیبا، استخر، آسانسور، ژنراتور، پارکینگ اختصاصی سرپوشیده برای هر آپارتمان، انبارهای جداگانه برای هر آپارتمان، سیستم دوربین 24/7 و نگهبانی میباشد.

انواع آپارتمان ها

آپارتمان 3 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن سرویس بهداشتی/ حمام، حمام اختصاصی با جکوزی، اتاق رختکن و 2 بالکن میباشد.

آپارتمان 4 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، سرویس بهداشتی/ حمام ، حمام اختصاصی با جکوزی، اتاق رختکن و 2 بالکن میباشد.

آپارتمان 4 اتاق خوابه دوبلکس دارای یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، سرویس بهداشتی / حمام، 2 حمام اختصاصی با جکوزی، 2 اتاق رختکن، 2 بالکن و تراس میباشد.

این آپارتمان ها با منظره دریا و طبیعت در آلانیا مجهز به امکانات داخلی مانند درب فلزی، سیستم تهویه مطبوع مرکزی، کالاهای سفید، سیستم کابینت آشپزخانه اتوماتیک برقی، سیستم صوتی در هر اتاق، کرکره اتوماتیک، چراغ با سنسور، سیستم گرمایش از کف ،جکوزی، سیستم گرمایشی خورشیدی، آنتن ماهواره و همچنین چندین مبلمان شامل وسایل اتاق خواب، کمد، میز مبل و میز ناهار خوری میباشد.

ویژگی های عمومی آپارتمان با دید دریا و طبیعت در مرکز آلانیا

آپارتمان / آلانیا / مرکز

آسانسوراستخر در مجموعهپارکینگ (سرپوشیده)نگهبانی 24/7دوربین امنیتیباغاتاق رختکنکرکرهتلویزیون ماهواره ایدوشمبلمانحمام در اتاق خواباینترنتبالکنآشپزخانه طرح بازساحل (1 الی 5 کیلومتر)با دید دریامرکز شهرفرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
بازدید از دفترآلانیا
قیمت های مناسب هر زمان

3+1 آپارتمان 500.000 €4+1 آپارتمان 600.000 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان های ساحلی در کارگیجاک، آلانیا آپارتمان های ساحلی در کارگیجاک، آلانیا 350.000 €1+1, 2+1, 3+1 dpکارکیجاک / آلانیاآپارتمان های دوبلکس با نماهای شهر و قلعه در آلانیاآپارتمان های دوبلکس با نماهای شهر و قلعه در آلانیا350.000 €4+1dp,4+1phمرکز / آلانیاپنت هاوس آلانیا با منظره دریا و طبیعت در ترکیهپنت هاوس آلانیا با منظره دریا و طبیعت در ترکیه1.000.000 €5+3مهموتلار / آلانیا