تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

ویلای فروشی دوبلکس، با دید منظر دریا و جنگل در کمر

ویلای فروشی دوبلکس، با دید منظر دریا و جنگل در کمر, کمر / آدرسانویلای فروشی دوبلکس، با دید منظر دریا و جنگل در کمر, کمر / آدرسان - videoویلای فروشی دوبلکس، با دید منظر دریا و جنگل در کمر, کمر / آدرسان - videoویلای فروشی دوبلکس، با دید منظر دریا و جنگل در کمر, کمر / آدرسان - videoویلای فروشی دوبلکس، با دید منظر دریا و جنگل در کمر, کمر / آدرسان - videoویلای فروشی دوبلکس، با دید منظر دریا و جنگل در کمر, کمر / آدرسان - videoویلای فروشی دوبلکس، با دید منظر دریا و جنگل در کمر, کمر / آدرسان - videoویلای فروشی دوبلکس، با دید منظر دریا و جنگل در کمر, کمر / آدرسان - videoویلای فروشی دوبلکس، با دید منظر دریا و جنگل در کمر, کمر / آدرسان - videoویلای فروشی دوبلکس، با دید منظر دریا و جنگل در کمر, کمر / آدرسان - videoویلای فروشی دوبلکس، با دید منظر دریا و جنگل در کمر, کمر / آدرسان - videoویلای فروشی دوبلکس، با دید منظر دریا و جنگل در کمر, کمر / آدرسان - videoویلای فروشی دوبلکس، با دید منظر دریا و جنگل در کمر, کمر / آدرسان - videoویلای فروشی دوبلکس، با دید منظر دریا و جنگل در کمر, کمر / آدرسان - videoویلای فروشی دوبلکس، با دید منظر دریا و جنگل در کمر, کمر / آدرسان - videoویلای فروشی دوبلکس، با دید منظر دریا و جنگل در کمر, کمر / آدرسان - videoویلای فروشی دوبلکس، با دید منظر دریا و جنگل در کمر, کمر / آدرسان - videoویلای فروشی دوبلکس، با دید منظر دریا و جنگل در کمر, کمر / آدرسان - videoویلای فروشی دوبلکس، با دید منظر دریا و جنگل در کمر, تصاویر داخلی-1ویلای فروشی دوبلکس، با دید منظر دریا و جنگل در کمر, تصاویر داخلی-2ویلای فروشی دوبلکس، با دید منظر دریا و جنگل در کمر, تصاویر داخلی-3ویلای فروشی دوبلکس، با دید منظر دریا و جنگل در کمر, تصاویر داخلی-4ویلای فروشی دوبلکس، با دید منظر دریا و جنگل در کمر, تصاویر داخلی-5ویلای فروشی دوبلکس، با دید منظر دریا و جنگل در کمر, تصاویر داخلی-6ویلای فروشی دوبلکس، با دید منظر دریا و جنگل در کمر, تصاویر داخلی-7ویلای فروشی دوبلکس، با دید منظر دریا و جنگل در کمر, تصاویر داخلی-8ویلای فروشی دوبلکس، با دید منظر دریا و جنگل در کمر, تصاویر داخلی-9ویلای فروشی دوبلکس، با دید منظر دریا و جنگل در کمر, تصاویر داخلی-10ویلای فروشی دوبلکس، با دید منظر دریا و جنگل در کمر, تصاویر داخلی-11ویلای فروشی دوبلکس، با دید منظر دریا و جنگل در کمر, تصاویر داخلی-12ویلای فروشی دوبلکس، با دید منظر دریا و جنگل در کمر, تصاویر داخلی-13ویلای فروشی دوبلکس، با دید منظر دریا و جنگل در کمر, تصاویر داخلی-14ویلای فروشی دوبلکس، با دید منظر دریا و جنگل در کمر, تصاویر داخلی-15ویلای فروشی دوبلکس، با دید منظر دریا و جنگل در کمر, تصاویر داخلی-16ویلای فروشی دوبلکس، با دید منظر دریا و جنگل در کمر, تصاویر داخلی-17ویلای فروشی دوبلکس، با دید منظر دریا و جنگل در کمر, تصاویر داخلی-18ویلای فروشی دوبلکس، با دید منظر دریا و جنگل در کمر, تصاویر داخلی-19ویلای فروشی دوبلکس، با دید منظر دریا و جنگل در کمر, تصاویر داخلی-20ویلای فروشی دوبلکس، با دید منظر دریا و جنگل در کمر, تصاویر داخلی-21ویلای فروشی دوبلکس، با دید منظر دریا و جنگل در کمر, تصاویر داخلی-22
850.000 € % 1
قیمت 839.000 €قیمت تایید شدهبه روز رسانی قیمت در تاریخ 31.05.2021
 • اطلاعات عمومی
 • 5+1
 • بدون کمیسیون
 • کمر / آدرسان
 • 3668 m²
 • 5+2 dp
 • 3
 • 4
 • 05/2007
 • 2
 • آماده حرکت است
 • 45 km
 • 650 mt
 • 108 km
شماره ملک AYT-2136

 3 دلیل برتر برای خرید

• دید منظره طبیعت و ساحل آدراسان
• حیاط و استخر خصوصی
• پلان داخلی جادار و ارائه ی فضاهای خصوصی

ویلای مستقل با دید بی نظیر ساحل آدراسان و منظره طبیعت در کمر

این ویلا برای فروش در کمر واقع شده است. آدراسان یکی از مشهورترین مراکز تعطیلات در آنتالیا به همراه با امکانات اجتماعی و روزمره از جمله کافه ها و رستوران ها، داروخانه ها، سوپرمارکت ها، قصابی ها و نانوایی ها می باشد. آدراسان یک فضای تعطیلاتی آرام را به دور از زندگی شلوغ و  پر سر و صدای شهری ارائه می دهد.

ویلای فروشی در کمر 10 دقیقه پیاده تا ساحل فاصله دارد. این ویلا 650 متر با اقامتگاه آدراسان، 6 کیلومتر تا مرکز آدرسان، 19.9 کیلومتر با فانوس دریایی گلیدنیا، 39 کیلومتر با شهر فینیکه، 50 دقیقه با مرکز کمر با ماشین و 1 ساعت و 46 دقیقه با فرودگاه آنتالیا فاصله دارد.

ویلای دوبلکس مستقل دارای حیاط بزرگ به همراه پاسیو، فضای آفتاب گرفتن، استخر خصوصی، گیاهان زینتی، آلاچیق بزرگ و فضای پارکینگ ماشین می باشد.

این ویلا دارای 320 متر مربع فضای داخلی با 5 اتاق خواب، 2 آشپزخانه اوپن، 2 حمام و 3 سرویس بهداشتی می باشد. آشپزخانه ی اوپن واقع در طبقه اول با فضایی مشترک طراحی شده است. تراس بزرگ یک منظره خیره کننده از آدراسان و طبیعت اطراف آن را ارائه می دهد. ویلای دوبلکس به امکانات خوبی از قبیل درب استیل، باربیکیو، کولر، سیستم گرمایش از کف، شومینه، سیستم گرمایش خورشیدی، سیستم دزدگیر، کف مرمر و سرامیک، حمام اختصاصی و کابین دوش مجهز شده است.

 

ویژگی های عمومی ویلای فروشی دوبلکس، با دید منظر دریا و جنگل در کمر

ویلا / کمر / آدرسان

استخرپارکینگباغدستگاه تهویه مطبوعتلویزیون ماهواره ایدوشمنقل بارباکیوحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهبالکنآشپزخانه طرح بازساحل (500 الی 1000 متر)با دید دریا
نماینده فروش
قیمت های مناسب هر زمان

850.000 €% 1  قیمت 839.000 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 31.05.2021 12:09:53

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
خانه های مجزای 1+6 کاملا مجهز در ارسلان بوجاک کمرخانه های مجزای 1+6 کاملا مجهز در ارسلان بوجاک کمر425.600 €6+1ارسلانبوجاک / کمرخانه کاملا مجهز 300 متر تا ساحل در تکیروواخانه کاملا مجهز 300 متر تا ساحل در تکیرووا343.400 €6+2تکیرووا / کمرویلا های فوق العاده لوکس آماده تحویل در کمرویلا های فوق العاده لوکس آماده تحویل در کمر900.000 €5+2, 6+2مرکز / کمرویلا در کمر مجهز به آخرین تکنولوژیویلا در کمر مجهز به آخرین تکنولوژی930.000 €4+1مرکز / کمر