تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

خانه ای با نمای دریا و طبیعت با استخر خصوصی در مودانیا

خانه ای با نمای دریا و طبیعت با استخر خصوصی در مودانیا, بورسا / مودانیاخانه ای با نمای دریا و طبیعت با استخر خصوصی در مودانیا, بورسا / مودانیا - videoخانه ای با نمای دریا و طبیعت با استخر خصوصی در مودانیا, بورسا / مودانیا - videoخانه ای با نمای دریا و طبیعت با استخر خصوصی در مودانیا, بورسا / مودانیا - videoخانه ای با نمای دریا و طبیعت با استخر خصوصی در مودانیا, بورسا / مودانیا - videoخانه ای با نمای دریا و طبیعت با استخر خصوصی در مودانیا, بورسا / مودانیا - videoخانه ای با نمای دریا و طبیعت با استخر خصوصی در مودانیا, بورسا / مودانیا - videoخانه ای با نمای دریا و طبیعت با استخر خصوصی در مودانیا, بورسا / مودانیا - videoخانه ای با نمای دریا و طبیعت با استخر خصوصی در مودانیا, بورسا / مودانیا - videoخانه ای با نمای دریا و طبیعت با استخر خصوصی در مودانیا, بورسا / مودانیا - videoخانه ای با نمای دریا و طبیعت با استخر خصوصی در مودانیا, بورسا / مودانیا - videoخانه ای با نمای دریا و طبیعت با استخر خصوصی در مودانیا, بورسا / مودانیا - videoخانه ای با نمای دریا و طبیعت با استخر خصوصی در مودانیا, بورسا / مودانیا - videoخانه ای با نمای دریا و طبیعت با استخر خصوصی در مودانیا, بورسا / مودانیا - videoخانه ای با نمای دریا و طبیعت با استخر خصوصی در مودانیا, بورسا / مودانیا - videoخانه ای با نمای دریا و طبیعت با استخر خصوصی در مودانیا, تصاویر داخلی-1خانه ای با نمای دریا و طبیعت با استخر خصوصی در مودانیا, تصاویر داخلی-2خانه ای با نمای دریا و طبیعت با استخر خصوصی در مودانیا, تصاویر داخلی-3خانه ای با نمای دریا و طبیعت با استخر خصوصی در مودانیا, تصاویر داخلی-4خانه ای با نمای دریا و طبیعت با استخر خصوصی در مودانیا, تصاویر داخلی-5خانه ای با نمای دریا و طبیعت با استخر خصوصی در مودانیا, تصاویر داخلی-6خانه ای با نمای دریا و طبیعت با استخر خصوصی در مودانیا, تصاویر داخلی-7خانه ای با نمای دریا و طبیعت با استخر خصوصی در مودانیا, تصاویر داخلی-8خانه ای با نمای دریا و طبیعت با استخر خصوصی در مودانیا, تصاویر داخلی-9خانه ای با نمای دریا و طبیعت با استخر خصوصی در مودانیا, تصاویر داخلی-10خانه ای با نمای دریا و طبیعت با استخر خصوصی در مودانیا, تصاویر داخلی-11خانه ای با نمای دریا و طبیعت با استخر خصوصی در مودانیا, تصاویر داخلی-12خانه ای با نمای دریا و طبیعت با استخر خصوصی در مودانیا, تصاویر داخلی-13خانه ای با نمای دریا و طبیعت با استخر خصوصی در مودانیا, تصاویر داخلی-14
قیمت 329.100 €
 • اطلاعات عمومی
 • 6++
 • بدون کمیسیون
 • بورسا / مودانیا
 • 400 m²
 • 6+3 trp
 • 4
 • 2
 • 06/2015
 • 3
 • آماده تحویل
 • 5 km
 • 73 km
شماره ملک YEI-0089

3 دلیل اصلی برای خرید

• منظره دریا، استخر و طبیعت
• فرصتی عالی برای کسانی که مایل به تزئین خانه ای مستقل خود هستند
• گزینه ای با قیمت مناسب در منطقه ای که در آن توسعه شهری کمتر است

خانه ای تریپلکس با باغ اختصاصی در زیباترین منطقه در مودانیا

این خانه ای فروشی با نمای دریا و طبیعت در منطقه گوینوکلو در مودانیا یکی از زیباترین مناطق مشرف به دریا و پر از محیط طبیعی در بورسا واقع شده است. گوینوکلو مکان شناخته شده برای هوای تازه، محیط جذاب و چشم انداز زیبای دریا است. این منطقه کاملاً با زمین جنگلی احاطه شده است و یافتن خانه در آنجا بسیار دشوار است زیرا ساخت ساختمان جدید مجاز نیست. اگر می خواهید خانه در بورسا ترکیه خریداری کنید، این منطقه فرصتی منحصر به فرد را ارائه می دهد. این خانه برای فروش در بورسا 5 کیلومتر تا بندر کشتی و ساحل، 10 کیلومتر تا مترو و مرکز خرید، 22 کیلومتر تا اولوجامی و 73 کیلومتر تا فرودگاه ینیشهیر فاصله دارد.

این مجتمع مسکونی بزرگترین محوطه سبز در منطقه در مقایسه با پروژه های دیگر دارد. این مجتمع مناظر فوق العاده ای از تراس که مشرف به دریا و مناطق سرسبز منطقه است به ساکنان خود ارائه می دهد. این مجموعه دارای استخر شنا دارای مناطق اجتماعی، پارکینگ در فضای باز و سرویس امنیتی 24/7 است.

این خانه ای صلح آمیز با مساحت 400 مترمربع متشکل از 6 اتاق خواب، 3 اتاق نشیمن، 4 حمام، آشپزخانه، انباری، حمام ترکی و سونا، تراس در طبقه بام و اتاق اسپا و گرمایش از کف تشکیل شده است. علاوه بر این، یک محل زندگی جداگانه برای یک دستیار خانوادگی با ورودی از باغ وجود دارد که شامل یک اتاق خواب، یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه و یک سرویس بهداشتی در طبقه پایین است.

دکوراسیون داخلی ویلا به اتمام نرسیده است تا خریدار بتواند آن را مطابق خواسته خود بسازد. این طراحی با در نظر گرفتن زندگی فرد دارای معلولیت ساخته شده است. آشپزخانه اصلی به سمت باغ جلویی توسعه یافته است و فضاهای خالی در طبقه همكف برای ساخت حمام و سونا مناسب هستند. وان ها و مواد سرامیکی استفاده شده در حمام ها از نظر استاندارد و از کیفیت بالایی برخوردار هستند. زیرساخت های برق ، آب و گاز به تازگی ساخته شده اند.

ویژگی های عمومی خانه ای با نمای دریا و طبیعت با استخر خصوصی در مودانیا

ویلا / بورسا / مودانیا

سونااستخر در مجموعهپارکینگنگهبانی 24/7حمام ترکیباغبالکنآشپزخانه جداساحل (1 الی 5 کیلومتر)با دید دریا
نماینده فروش
بازدید از دفتربورسا
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت 329.100 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 30.06.2021 17:31:57

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
ویلای مسقل مدرن در مکان برجسته در نیلوفر، بورساویلای مسقل مدرن در مکان برجسته در نیلوفر، بورسا295.900 €5+1نیلوفر / بورساخانه در موقیعت مکانی مرکزی با باغ خصوصی در بورسا، ترکیهخانه در موقیعت مکانی مرکزی با باغ خصوصی در بورسا، ترکیه280.900 €5+1عثمانقاضی / بورساخانه هایی با استخر خصوصی بزرگ در مادانیا بورساخانه هایی با استخر خصوصی بزرگ در مادانیا بورسا376.600 €4+1, 5+1مودانیا / بورسا