تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

We keep working at home!

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

ویلاهای مستقل با چشم انداز دریا و طبیعت در تپه، آلانیا

ویلاهای مستقل با چشم انداز دریا و طبیعت در تپه، آلانیا, آلانیا / تپهویلاهای مستقل با چشم انداز دریا و طبیعت در تپه، آلانیا, آلانیا / تپه - videoویلاهای مستقل با چشم انداز دریا و طبیعت در تپه، آلانیا, آلانیا / تپه - videoویلاهای مستقل با چشم انداز دریا و طبیعت در تپه، آلانیا, آلانیا / تپه - videoویلاهای مستقل با چشم انداز دریا و طبیعت در تپه، آلانیا, آلانیا / تپه - videoویلاهای مستقل با چشم انداز دریا و طبیعت در تپه، آلانیا, آلانیا / تپه - videoویلاهای مستقل با چشم انداز دریا و طبیعت در تپه، آلانیا, آلانیا / تپه - videoویلاهای مستقل با چشم انداز دریا و طبیعت در تپه، آلانیا, آلانیا / تپه - videoویلاهای مستقل با چشم انداز دریا و طبیعت در تپه، آلانیا, تصاویر داخلی-1ویلاهای مستقل با چشم انداز دریا و طبیعت در تپه، آلانیا, تصاویر داخلی-2ویلاهای مستقل با چشم انداز دریا و طبیعت در تپه، آلانیا, تصاویر داخلی-3ویلاهای مستقل با چشم انداز دریا و طبیعت در تپه، آلانیا, تصاویر داخلی-4ویلاهای مستقل با چشم انداز دریا و طبیعت در تپه، آلانیا, تصاویر داخلی-5ویلاهای مستقل با چشم انداز دریا و طبیعت در تپه، آلانیا, تصاویر داخلی-6ویلاهای مستقل با چشم انداز دریا و طبیعت در تپه، آلانیا, تصاویر داخلی-7ویلاهای مستقل با چشم انداز دریا و طبیعت در تپه، آلانیا, پلان ملک-1ویلاهای مستقل با چشم انداز دریا و طبیعت در تپه، آلانیا, پلان ملک-2ویلاهای مستقل با چشم انداز دریا و طبیعت در تپه، آلانیا, پلان ملک-3
قیمت 250.000 €
 • اطلاعات عمومی
 • بدون کمیسیون
 • آلانیا / تپه
 • 160 m²
 • 4+1 dp
 • 3
 • 1
 • 05/2020
 • 2
 • در حال ساخت
 • 6 km
 • 8 km
 • 47 km
شماره ملک ALN-330

3 دلیل اصلی برای خرید

• چشم انداز خیره کننده ای از دریای مدیترانه
• فاصله 10 دقیقه ای تا مرکز آلانیا
• استخر خصوصی، باغ و گاراژ اتومات

ویلاهای 4 اتاق خوابه با دید پانورامیک در فاصله 10 دقیقه ای تا مرکز آلانیا در تپه

ارتفاع این ویلاهای مستقل واقع در آلانیا، 450 متر بالاتر از سطح دریا است. محله تپه با توجه به فضاهای سبز و دید دریا جلب توجه می کند. تپه یکی از بهترین مناطقی است که دارای چشم انداز زیبای دریای مدیترانه می باشد. طیف وسیعی از پروژه های لوکس از مجتمع مسکونی تا ویلاها در اینجا وجود دارد. رفت و آمد با وسایل حمل و نقل عمومی بسیار آسان است. به لطف این مزایا، این منطقه اخیرا محبوب بسیاری از سرمایه گذاران خارجی و داخلی گردیده است.

این ویلا های دوبلکس با درختان در هم آمیخته اند. این ویلاها در آلانیای ترکیه، 12 کیلومتر تا قلعه آلانیا، 9 کیلومتر با غار دملاتاش، 8 کیلومتر تا ساحل کلوپاترا، 47 کیلومتر تا فرودگاه قاضی پاشای آلانیا، 6 کیلومتر تا مرکز آلانیا و 130 کیلومتر با فرودگاه آنتالیا فاصله دارند.

این مجتمع ویلایی شامل 5 ویلای مستقل در زمینی به مساحت 2.000 متر مربع می باشد. هر ویلا دارای یک استخر خصوصی، باغ، گاراژ با درب کنترل از راه دور است.

5 ویلا برای فروش در اینجا وجود دارد

ویلای 4 خوابه 160 متر مربعی با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، 3 حمام، اتاق مطالعه، اتاق رختکن و بالکن.

تمام ویلاها که با زیبایی های طبیعی احاطه شده اند، دارای دید شبه جزیره قلعه و دریای مدیترانه هستند. این ویلا های آماده با آخرین دکوراسیون داخلی مجهز شده اند. این ویلا های آلانیا از درب فولادی، سقف بلند 5 متری و پنجره های پانورامیک و لوازم آشپزخانه برخوردارند.

ویژگی های عمومی ویلاهای مستقل با چشم انداز دریا و طبیعت در تپه، آلانیا

ویلا / آلانیا / تپه

استخر در مجموعهپارکینگ (سرپوشیده)باغاتاق رختکندوشحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهبالکنآشپزخانه جدابا دید دریافرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
بازدید از دفترآلانیا
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت 250.000 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
ویلا های بزرگ با باغ خصوصی در آلانیا، کناکلیویلا های بزرگ با باغ خصوصی در آلانیا، کناکلی239.000 €3+1کوناکلی / آلانیاویلاهایی با استخر خصوصی آمیخته با طبیعت در آلانیاویلاهایی با استخر خصوصی آمیخته با طبیعت در آلانیا239.000 €4+1دمیرتاش / آلانیاویلا 5+1 با منظره دریا در آلانیا با ویژگی های غنیویلا 5+1 با منظره دریا در آلانیا با ویژگی های غنی295.000 €5+1بکتاش / آلانیاویلا هایی با منظره دریا و طبیعت پانوراماتیک در کارگیجاک آلانیاویلا هایی با منظره دریا و طبیعت پانوراماتیک در کارگیجاک آلانیا295.000 €5+1 dp, 7+1 Triplexکارکیجاک / آلانیا