تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

خانه های ترابزون با نمای دریا و طبیعت با باغ های خصوصی

خانه های ترابزون با نمای دریا و طبیعت با باغ های خصوصی, ترابزون / اورتاحصارخانه های ترابزون با نمای دریا و طبیعت با باغ های خصوصی, ترابزون / اورتاحصار - videoخانه های ترابزون با نمای دریا و طبیعت با باغ های خصوصی, ترابزون / اورتاحصار - videoخانه های ترابزون با نمای دریا و طبیعت با باغ های خصوصی, ترابزون / اورتاحصار - videoخانه های ترابزون با نمای دریا و طبیعت با باغ های خصوصی, ترابزون / اورتاحصار - videoخانه های ترابزون با نمای دریا و طبیعت با باغ های خصوصی, ترابزون / اورتاحصار - videoخانه های ترابزون با نمای دریا و طبیعت با باغ های خصوصی, ترابزون / اورتاحصار - videoخانه های ترابزون با نمای دریا و طبیعت با باغ های خصوصی, ترابزون / اورتاحصار - videoخانه های ترابزون با نمای دریا و طبیعت با باغ های خصوصی, ترابزون / اورتاحصار - videoخانه های ترابزون با نمای دریا و طبیعت با باغ های خصوصی, تصاویر داخلی-1خانه های ترابزون با نمای دریا و طبیعت با باغ های خصوصی, تصاویر داخلی-2خانه های ترابزون با نمای دریا و طبیعت با باغ های خصوصی, تصاویر داخلی-3خانه های ترابزون با نمای دریا و طبیعت با باغ های خصوصی, تصاویر داخلی-4خانه های ترابزون با نمای دریا و طبیعت با باغ های خصوصی, تصاویر داخلی-5خانه های ترابزون با نمای دریا و طبیعت با باغ های خصوصی, تصاویر داخلی-6خانه های ترابزون با نمای دریا و طبیعت با باغ های خصوصی, تصاویر داخلی-7خانه های ترابزون با نمای دریا و طبیعت با باغ های خصوصی, تصاویر داخلی-8خانه های ترابزون با نمای دریا و طبیعت با باغ های خصوصی, تصاویر داخلی-9خانه های ترابزون با نمای دریا و طبیعت با باغ های خصوصی, تصاویر داخلی-10خانه های ترابزون با نمای دریا و طبیعت با باغ های خصوصی, تصاویر داخلی-11خانه های ترابزون با نمای دریا و طبیعت با باغ های خصوصی, تصاویر داخلی-12خانه های ترابزون با نمای دریا و طبیعت با باغ های خصوصی, تصاویر داخلی-13خانه های ترابزون با نمای دریا و طبیعت با باغ های خصوصی, تصاویر داخلی-14خانه های ترابزون با نمای دریا و طبیعت با باغ های خصوصی, تصاویر مراحل ساخت-1خانه های ترابزون با نمای دریا و طبیعت با باغ های خصوصی, تصاویر مراحل ساخت-2خانه های ترابزون با نمای دریا و طبیعت با باغ های خصوصی, تصاویر مراحل ساخت-3خانه های ترابزون با نمای دریا و طبیعت با باغ های خصوصی, پلان ملک-1خانه های ترابزون با نمای دریا و طبیعت با باغ های خصوصی, پلان ملک-2خانه های ترابزون با نمای دریا و طبیعت با باغ های خصوصی, پلان ملک-3خانه های ترابزون با نمای دریا و طبیعت با باغ های خصوصی, پلان ملک-4خانه های ترابزون با نمای دریا و طبیعت با باغ های خصوصی, پلان ملک-5خانه های ترابزون با نمای دریا و طبیعت با باغ های خصوصی, پلان ملک-6خانه های ترابزون با نمای دریا و طبیعت با باغ های خصوصی, پلان ملک-7خانه های ترابزون با نمای دریا و طبیعت با باغ های خصوصی, پلان ملک-8
قیمت از 228.500 €
 • اطلاعات عمومی
 • 5+1
 • 6++
 • بدون کمیسیون
 • ترابزون / اورتاحصار
 • 250 m² - 366 m²
 • 5+1 dp, 8+2 trp
 • 3
 • 2
 • 2020
 • 2-3
 • آماده تحویل
 • 10 km
 • 5 km
 • 5 km
شماره ملک TRB-123

3 دلیل اصلی برای خرید

• در یک مجتمع، ارایه دهنده زندگی در طبیعت
• منظره های دریا و کوه
• فرصت گزینه های کاملاً مبله ای

خانه های با نام تجاری جدید با شومینه در یک مجتمع ارائه دهنده زندگی در طبیعت در ترابزون

این خانه ها با منظره دریا و طبیعت در اورتاحیصار، ترابزون واقع شده اند. ترابزون یکی از محبوب ترین شهرهای ترکیه است و زندگی آرام و در آمیخته با طبیعت، نزدیک به دریا را ارائه می دهد. اگر قصد خرید آپارتمان را در ترکیه دارید، ترابزون با داشتن مناطق بزرگ سبز و امکانات اجتماعی مناسب نیازهای شما گزینه خوبی خواهد بود.

این خانه های مستقل در ترابزون 5 کیلومتر تا دریا و فرودگاه بین المللی ترابزون، 6 کیلومتر تا دانشگاه فنی کارادنیز، 7 کیلومتر تا مرکز خرید ترابزون فروم، 10 کیلومتر تا مرکز ترابزون، 12 کیلومتر تا مرکز اورتاحیصار فاصله دارند.
این مجتمع مسکونی احاطه شده توسط طبیعت دارای 9 خانه جداگانه با 2 و 3 طبقه است. این مجتمع ویژگی های زیادی را برای ساکنان فراهم می کند مانند پارکینگ خصوصی ماشین، سیستم های دوربین امنیتی 24 ساعته، محوطه باغ خصوصی، محوطه باربیکیو و غیره می باشد.

انواع خانه ها

خانه های دوبلکس مبله 5 خوابه دارای اتاق نشیمن، یک آشپزخانه مجزا، 2 حمام اختصاصی، یک حمام، یک توالت، یک اتاق رختشویی، یک بالکن و تراس هستند.

خانه تریپلکس 8+2.

این خانه های فروشی در ترابزون با طراحی معماری کاربردی که احساس جادار بودن را دارند، دارای آی فون تصویری، لوازم آشپزخانه، شومینه و سقف های کاذب با نور لید هستند.

توجه: ویلا 8 + 2 تریپلکس در حال ساخت است و دارای 12 ماه گزینه اقساطی برای پرداخت است.

ویژگی های عمومی خانه های ترابزون با نمای دریا و طبیعت با باغ های خصوصی

ویلا / ترابزون / اورتاحصار

در مجموعهپارکینگدوربین امنیتیباغتلویزیون ماهواره ایدوشمبلمانمنقل بارباکیوحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهبالکنآشپزخانه جداساحل (1 الی 5 کیلومتر)با دید دریافرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
بازدید از دفترترابزون
قیمت های مناسب هر زمان

5+1 ویلا 228.500 €6+1 ویلا 278.200 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
ویلا های مستقل با نمای سنگی در ترابزونویلا های مستقل با نمای سنگی در ترابزون207.500 €4+1اورتاحصار / ترابزونویلاهای مدرن 500 متر تا ساحل در آراکلی، ترابزون ویلاهای مدرن 500 متر تا ساحل در آراکلی، ترابزون 193.700 €5+1آراکلی / ترابزونویلا های جادار با باغ و استخر اختصاصی در ترابزونویلا های جادار با باغ و استخر اختصاصی در ترابزون310.900 €4+2 trpآراکلی / ترابزونویلای تریپلکس مرکزی با چشم انداز دریا و طبیعت در یالینجاکویلای تریپلکس مرکزی با چشم انداز دریا و طبیعت در یالینجاک405.200 €6+2 trpاورتاحصار / ترابزون